22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
ivi: koš mám taky plný, ale asi ještě dlouho bude :-D vasha: tak to je hnus, jak má někdo psy, kteří jsou tak agresivní že ublíží, co kdyby to nebyl pes ale dítě :-( já si myslím, že každý by měl mít jenom takového psa, kterého umí zvládnout, většinou podle mě za to můžou stejně akorát lidi jaký pes je
http://www.celysvet.cz/psi-kalendar-a... http://www.psi-kalendar.cz/
Profilova fotka
jija: máš pravdu. Kámoška chodí se svým psem na cvičák a teď měli zkoušky. Prý to vyhrál rotvailer, který na slovo poslouchal pána. Když tam ale pán nebyl, tak byl prý šíleně agresivní na ostatní psy. Znám plno lidí, kteří své psy nezvládají, bohužel.
Profilova fotka
vasha: taky máme v rodině vlčáka, který prý poslouchá na slovo a když vyjel po tom našem tak teda jenom na slovo odvolat nešel a musel se odtáhnout silou :-| fakt super vycvičený pes bez pánička by všechny sežral
Profilova fotka
Ivi: tobě dám pouze ty koláže více bych si nedovolila otravovat, ale včera mě to začalo bavit a hlavně v tom DVD se dají dělat divy tak s euž těšíma ž mi to tedy půjde :-N P. taky psa nechce led jack russelův teriéra ten ho nadchl, ale zatím psa nechci byl by chudák, ale jednou bude :-) Jija: já taky jen u TV Holky co blbnete teď v tétě s těmi virozy? :-o
Profilova fotka
Holky, má musím letět. Za chvíli mi jede tramvaj. Tak zatím pa!!
Profilova fotka
katy: já mám rýmu celý rok, a v červnu to tipuju na alergickou, ale jsem líná si s tím zajít k doktorovi, zas tak mě to neotravuje ;-) sezení v čekárně nechávám vážně nemocným a důchodcům :-D
Katy, šak ony ty koláže také dají zabrat - pokud chceš mít něco neobyčejného ;-)) až to budeš mít vytříděné - tak mi pošly ty fotečky s popisem co jak chceš udělat - a já ti tam ještě přihodím něco "svého" a pak si vybereš ;-)) Katy, no já neblbnu - netuším kde jsem k té viróze přišla :-( ale sem naštvaná, zbývá mi donatírat ještě jeda strana - 3x krovy + 1x palubka a pak jedna dlouhá strana - komplet nátěr /ten poslední/ takže mám 4dny co dělat. Ještě že dneska budu ve stínu - páč by se mi motala šiška :-(
Profilova fotka
Jija: já myslela, že jsi nachlazená, já mám taky asi alergii, ale jen na jaře jak kvetou stromy mě něco dráždí Ivi: aha tak to jo no už se těším na výsledek :-)
Holky, jdu se vrhnout na práci ... mám toho tady požehnaně ...
Profilova fotka
Ivi: vítej v klubu ;-)
Profilova fotka
katy: no já nevím co mi je, prostě už od dětství mám pořád rýmu a vždycky tak 3 týdny v kuse a brácha taky, v červnu to bývá asi alergie, ale jinak nevím, možná mám citlivé dutiny :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
jija: právě jsme dostala sms z knihovny mám zam rezervaci knihy jupí jen nevím jaké dala jsme si jich více. Ty novinky a podle skutečných události málokdy jsou v regálech. Tatík má taky alergii tak se jednou dokopal a šel k dr. a trí na vše od mouky až po čokoládu, na pyl žádný a z nosu mu kype jen jaro - léto a pak jdi k dr.! Po chlebu ani čoko nikdy žádnou reakci neměl!
Profilova fotka
katy: pro radši nikam nechodím, protože by mi zjistili že nesmím vůbec nic a navíc stejně po těch jejich tabletkách na alergie akorát spím a to fakt nechci tak u nás je jenom malá knihovna tak uvidíme co tam bude, jinak půjdu do detektivek, nějakou tu Agathu Christie nebo tak něco a bude ;-), ani nevím jestli u nás jdou rezervace, ještě jsem to nezkoušela, ale snad jo
Profilova fotka
Jija: já pravě chodím do velké centrální tam je vše a mám to v blízkosti domova, jinak z Hrabové by se mi taky nechtělo, kdybych to neměla po cestě. Chodíš teď do jazykovky nebo máte "prázdniny? chci se někam přihlásit.
Profilova fotka
katy: teď mám prázdniny na jazyky nechodím, můj mozek má momentálně odpor k učení, ale září začím znova na aj i na nj :-) a na co chceš chodit? no kdysi jsem chodila do Hrabůvky do větší knihovny, ale teď se mi nechce, třeba zase za pár let až u nás všechno přečtu přejdu ;-)
Profilova fotka
jija: nevím na co bych chodila tady v práci mám AJ tak buď NJ nebo FJ )ale ta je moc těžká) nebo na 1/2 roku na RJ abych se naučila číst a psát v azbude pak už bych to vypilovala sama.
Profilova fotka
katy: tak kolegyně chodí rok na FJ a říká že to tak hrozné není, že hlavně ze začátku je to těžké a pak prý v pohodě, lehčí než AJ nebo NJ, ale je talent na jazyky tak kdo ví a hlavně má disciplínu se učit, na RJ chtěl chodit brácha ve škole, ale musel na AJ
Profilova fotka
FJ lehčí než AJ? To jsou mi tedy novïnky! nevíš do které jazykovky chodí?
Profilova fotka
chodí ve Frýdku protože není z OVy, no ona říká, že je FJ má určité zákonitosti, které když se člověk naučí tak je to pak v pohodě, ale jazyky jí fakt jdou (narozdíl ode mě)
Profilova fotka
A jak to jde H. chodil taky ne?
Profilova fotka
ne H. nechodil, chtěla jsem aby chodil ať se domluvíme v Paříži, ale nechodil, akorát se mnou na NJ do hello, a teď mu v práci schválili individuál na AJ a budou mu to všechno platit tak to bude mít dobré
Profilova fotka
Tak to má dobrý, já jen, že jsi jednou o tom mluvila už jsme myslela, že jsem to zase popletla. A ve Švajdu jste hudrovali německy?
Profilova fotka
ve švýcarsku spíš anglicky, protože jsme byli ve frankofonní oblasti a oni německy moc nemluvili :-D jsem říkala, že jestli ještě příští rok pojedem někam, kde se mluví francouzsky tak už se na tu francouzštinu fakt přihlásím :-D, ve vídni jsme používali němčinu, alespoň někde byla k čemu
holky, pro dnešek mizím ... mějte se a ať vám to v hokně ubíhá rychlostí blesku zítra čáu ;-)
Profilova fotka
Tak to jsi dobrá, že se učíš cizí jazyk podle toho kam pojedeš. Já se ho učím jen abych nezáhalela, protože FJ moc nepoužiji možná někdy v práci ve francii pokud to neumíš perfektně se s tebou stejně prý nebaví a NJ leda v Německu, ale zase hodně firem v ČR ji pořadují znát.
Profilova fotka
katy: neučím podle toho kam jedu na dovolenou, NJ se učím protože jsem ji měla na gymplu tak ji procvičuju a proto že si myslím, že jenom s angličtinou to už dneska není výhoda ;-), tak NJ i v rakousku a švýcarsku a to jsou hodně blízké země akorát H. tvrdí že je to na nic, že stačí AJ a je klid
Profilova fotka
Jija: H. má pravdu pokud ji umíš dobře, ale máš pak handicap, v dnešní době Aj umí každý a naopak "mláďata" už umí i 3 jazyky! tak je třeba držet krok ;-) navíc jak se říká kolik umíš jazyků .... a je třeba procvičovat mysl. jdu kouknout na nabídky Hello a okolních JŠ.
Profilova fotka
právě, já chci procvičovat mozek a konkurovat "mláďatům" když už nemám ty zahraniční stáže tak alespoň jazykové schopnosti, v hello jsem si kurz vybrala akorát doufám že nebudu jako loni jediný zájemce aby mi ho zase nezrušili
Profilova fotka
Jija: no přesně tak jsme se koukala, že nejlevnější JŠ je Hello nebo Mirramere v Mariánských - ti dokonce poskytují slevy, když vezmeš více kurzů.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?