22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
katy: chodím do knihovny u nás v Hrabové, no uvažuju že si půjčím jak jste mi doporučovaly Gejšu a Bílou masajku, jestli to budou mít a možná ještě něco co mě zaujme ;-). když jsme byli na dovče tak jsem moc nepřečetla, v autobuse to neumím a po večeři jsme chodili na procházky takže jsem pak padla rovnou do peřin a spala :-)
Profilova fotka
Gejša je moc hezká, i Sníh padá na cedry Bílá Masajka má 3 díly. Mě v buse nevadí číst - já buď čtu, jím nebo spím :-D ale letadlo je letadlo ;-)
Profilova fotka
uvidím co budou mít, něco snad jo ;-), já právě v busu číst nemůžu, protože se mi dělá blbě :-p
Profilova fotka
Tak to je blbé, to pak cesta moc neutíká co? :-(
Profilova fotka
Ahoj holky!!! Tož jsem konečně tu!!
Profilova fotka
katy: no když člověk spí tak je to v pohodě, ale já i H. v busu spíme jenom u okna tak se pak perem o místo :-D vasha: ahoj
Profilova fotka
jijo: já jsem taky raději u okna (hlavně v letadle), nikdy mi to nic nedělalo, až v poslední době se necítím zrovna nejlíp Nějaké novinky?
Bré ránko ;-) tak jaký byl víkend? Já se připojila vždy jen na "skok". V sobotu jsme byli u našich pogratulovat bráškovi k narozkám "30" z hodinek měl radost, mnou vybraný náremek /jako od našich/ taky uspěl x-) takže co víc si přát. Prý že si ho chtěl koupit a ještě že počkal - že ušetřil :-D) Měli jsme sebou i malou. Byla by doma sama a to ona blbě snáší. Navíc, po probuzení chodíme ven - takže by bylo loužiček no a proč ji taky trápit, když naši dovolili a mohli jsme dojet i s bafíkem x-)) všechny si hned získala, mamča jí říkala "rukavice" páč je hrozně dlouhá ;-)) ale jinak hrozně semišová ;-)) V sobotu jsem vyžehlila těch 6praček a Bess mi pomáhala - se mi zakousla do povelčení na peřinu a nechtěla pustit - pak si taky hrála se šňůrou od žehličky ... to už byla schladlá ... jinak, někde sem se nachladila - v so ráno šimrání v krku, odpo už zimnice + kašel + bolest v krku, tak sem se léčila čajíkem se slivovičkou ;-) a dnes si koupím zázvorový kořen a udělám si čajík co mi poradila Katy ;-) v neděli jsem jen tak polehávala - nebylo mi 2x nejlíp
Profilova fotka
Ahoj Ivi, zázvorový čaj určitě pomůže! My jsme byli v sobotu grilovat u tety, bylo strašně super. Dneska zase bohužel za chvíli musím po měsíci na pracák, tak jsem zvědavá, co bude. Práce furt není, ach jo :-(
Profilova fotka
vasha: tak to je mi líto, že pořád není práce, kdyby se Ti chtělo dojíždět do českého těšína tak mi pošli do IP mail a já Ti přepošlu nabídku co nám poslala personální ivi: to jste měli pěkný víkend, no mě čeká žehlení až dneska ale jenom jedna pračka, nedůvěřovala jsem počasí tak jsem radši toho moc neprala ať mi to zase nemokne venku
Profilova fotka
JIja: díky, ale to je strašně daleko. Taky mne večer čeká žehlení a vůbec se mi do toho nechce!! :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, Ivi: 6 praček? Blázínku! Já tam mám taky už pěknou hromadu na žehlení ale nechce se mi, ale mám od Lucky půjčené svatební video tak si někdy pustím a zkusím něco vyže¨hlit ale spíše to vidím, že vytahnu "vercajk" a pak se zakoukám a prd vyžehlím :-D Zázvor zatím všem pohoml i mé ségře to je starý hypouš a vykoupí vždy léarnu a prd ji to pomůže Vasha: kde ses nám toulala? A jak jsi dopadla? Vasha: a co je za novinky? Že Saly porodila to asi víš a Katy007 se v pořádku vrátila z divočiny :-D
Článek se načítá
Ahoj Vashi a Jijo ;-) Jj jsem ráda, že mi ho Katy poradila ... ale udělám si ho až večír, abych pak zalehla do pelechu ;-)) Uvidíš, že něco najdeš :-)) držím pěstičky!!! Jijo, nj tak víkend krom toho mého nachlazení bo co to je byl prefektní, ale kazila mi to ta zimnice. Sem se těšila na chlebíčky apod a stejně prd - vzala sem si 2 a to bylo vše - páč mi bylo totál zle od žaludku :-p
Profilova fotka
Čau Katy, já jsem byla u našich v Rychvaldě. No, hororový týden. Furt samé bouřky, pes se mi podhrabal a furt utíkal. Navíc jak tak hodně pršelo, tak nám valila voda přes sklep, tak jsem musela chodit kontrolovat čerpadlo. V dolině pod barákem se nám udělal rybník. No hrůza. Pořád jsem byla v pohotovosti ]-( ]-( Saly má mrňouska, to nevím??? Jé, to je krásné. Kdy porodila a jak se jmenuje? A jak bylo na dovči? U mne nic nového, akorát to, že si ve čtvrtek jedu pro štěně ;-)
Katy, no mě to tam leželo snad týden - z toho tedy jedna celá pračka bylo ložní prádlo + povleky na polštářky. Drobné prádlo nepočítám - to byla pračka č. 7, ale to nežehlím, to přímo skládám ;-)) Katy, co ty fotky??? Vashi, jééé jaké budete mít štěňátko? My máme jezevíčka - fenečku, a dává nám zabrat - hlavně mě a romčovi, páč ona je zvyklá stále na společnost - dřív maminka + sourozenci, nyní my. Ona když se probudí, začne hrozně plakat a běží k nám do pokoje - před ním sedí plače a když to nepomůže, tak začne škrábat na dveře ... a ví, že do minuty jsme u ní ;-) takový malý lumpačisko to je. Mrkni na www.iviska.estranky.cz záložka Bessy + je tam i fotogalerie
Profilova fotka
Ivi: už pomalu pracuji na podkladech pro koláž tak ještě vydrž Prťka vydrž a pak ti palnu DVD ať vidíš na jakém "zázraku" ses podílela - tedy doufám, že to DVD budu umět. Vasha: porodila v so jak jsme jela na dovču, ale od čt už byla v porodnici a má Tomáška a na MK má fotečky, malý je moc krásný tak koukni. Na dovči bylo bomba! fakt to stálo hodně za to! Už makám na fotkách. štěně bude tvé? A jaké?
Profilova fotka
Ivi: já budu mít kavalíra a taky fenku. Už se na ni strašně těším. Manžel psa nechce, ale zdá se mi, že už trochu vyměknul. Musím jí koupit pelech, vodítko, no vlastně všechno :-)
Profilova fotka
Ivi, ta vaše fenečka je nááádherná!!!
Profilova fotka
Vasha: a ty ji kupuješ tajně , když ji R. moc nechce?
Profilova fotka
Katy: ne, on o tom ví.
Profilova fotka
vasha: tak to budete mít taky přírůstek do rodiny ;-), a už máš vymyšlené jméno? ivi: já jsem se v sobotu pro změnu probudila s příšernou rýmou, naštěstí mě to už přešlo, ale nos jsem si stihla zlikvidovat katy: třeba vyjímečně i vyžehlíš? já zásadně žehlím u televize, je to nějak zábavnější :-D
Katy, óóó tak pokud to bude na DVD tak si na tom dám extra záležet 8-)) už vidím jak budu kombinovat a každá fotečka bude mít snad 10 návrhů :-D)) nj nejsem blázen??? =-) Vashi, manžílek bafíka nechce? Neboj, šak on si ho získá - hodí na něj smutný kukuč a má ho! x-) vidím to u té naší princezny ... já ji kupovala též pelech, obojek, granule + masíko (konzervy) ... ještě vodítko ;-))
Jijo, a dnes už lepší?? Já taky zásadně žehlím u TV - to mi tak nějak rychleji utíká. Normoš mám vyžehleno raz dva, ale tentokrát s malou pomocnicí jsem se loudala. Páč ona spala a po probuzení jdeme ven, tam jsme tak 30min a pak zase lumpačí a než usne to je tak hoďka. Tak mi to trvalo :-((
Profilova fotka
Jméno ještě nemám, musím na netu najít nějaký psí kalendář. Nevíte o nějakém? Uvažovala jsem na Korinou. Ale to je ale lepší pro velkého psa. Ivi: já vím, že si ho ta malá chlupatá potvůrka získá. Jen jsem zvědavá, kdy.
Vashi, zadej si do googlu psí jména, nebo psí kalendář .... a ono ti to vyjde pár odkazů ;-)) Korina mi příjde moc dlouhé :-N
Profilova fotka
ivi: tak to se muselo protáhnout když malá pomocnice moc nepomáhala, ale už to máš z krku a máš zas na nějakou dobu klid, no já nevím kdy budu prát, většinou to dělám o víkendu, ale teď budem jeden v Plzni a druhý v Jičíně tak to budu prát asi za měsíc :-D vasha: o kalendáři pro psy nevím, my jsme vymysleli jméno podle toho že pes je černý a rošťák tak je Čert a pak máme černého kocoura a taky rošťáka tak je to Lump ;-)
http://www.jmena-psu.cz/ Jijo, no moc z krku to nemám - tento týden chci využít toho pěkného počasí a jelikoš se mi opět plní koš - čeká mě praní. Což o to, vypráno je to raz dva - díky bohu za automatku, ale to žehlení bude horší :-D))
Profilova fotka
Jija: Lumpa jsme kdysi měli u našich. Byla to taková pouliční směska :-) Pak nám ho roztrhali nějací vlčáci, kteří utekli. :-(
Vashi, mě se líbí Lilli, Kony,
Profilova fotka
Ivi, díky za odkaz. Určitě na to kouknu.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?