22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
pro dnešek to v práci balím tak čau a krásný víkend všem :-)
Profilova fotka
Jija: a kam jedeš na výlet na Sv. koiopeček? Snad počasí výjde. Jsem zvědavá zda někdio nakoukne nebo ne.
Profilova fotka
Saly : teda ty mas hodne miminko :-) A ukazes nam ho nekdy na zivo ?? Jinak holky omlouvam se ze jsem se neukazala byla jsem ted tri dny pryc. Byly jsme s holkama u jedne kamaradky na baraku s prcaka tak bylo super . Grilovani , pokec ...no pohodcka .
Profilova fotka
Lin: ahojky i s dězmi? a v OV nebo mimo OV? No snad nám Saly malého brzy ukáže :-)
Profilova fotka
ivi: na roztrhání asi budeš, ale je to krásné :-) no tak ja to taky pochopila tak, že je to tvůj pes.. jija: hmmm :-| tak to musíš zapůsobit jinak :-N saly: jééé tak to máš přímo ukázkové dítě... nepopíjíš přes den nějaký drink, že tak dobře spí? :-D lin: no vy jste se měly ;) katy: ty už jsi dnes unavená co? :-D no my jdem v so na garden party - k M. známým a v ne tu máme pozvanou kolaudaci. Tak plán jasný. já jdu ted do sprchy, musím si umýt vlasy, ale za chvilu jsem tu ;-)
Profilova fotka
Pand: nejsem proč se ptáš?
Profilova fotka
tak uz jsem here katy: i s dezmi? :-D noo tak já mam taky kolikrát překlep, mě to pobavilo se přiznám :-D
Profilova fotka
Hezky preklep :-) Katy _ jojo ja s malou , Kamaradka Vladka s malym Misou a ta co bydli na tom baraku tak ta dite nema takze ta bez :-) Ta se stridala v pomoci o deti u nas obou :-) Ale bylo to i s detmi fajn. Alespon jsme si to vyzkousely. Jedeme na konci mesice na ctyri dny na Stare Hamry . TAk se tesim. Jo jnak jsme byly jen tady ve Vresine za koupalistem . Ona tam bydli , ale stacilo to :-)
Profilova fotka
Lin: tam je to moc hezké. A na Hamry jedete stejná sestava s chlapi nebo bez? A překlep může mít každý! :-(
Profilova fotka
katy: však já vím ;-) ale znáš mě ne? ;-)
Profilova fotka
Preklep Katy mame kazdy , ne ze muze mit kazdy . Ale tvuj byl tak hezky !! Hezky vypadal i napsany ,ja to nemyslela spatne . Jo stejna sestava + chlapi a jeste dalsi lidi navic i s detmi . Jede nas dohromady12 . Z toho 3 male deti .
Profilova fotka
Lin: vás tam tedy bude to máte pronajatou nebo je něčí? Pand: nemachruj že máš státnice na všemi 10 no hold všichni tak šikovní nejsou někteří se musí koukat na klávesnici a datluji 4 prsty |-| :-N
Článek se načítá
Profilova fotka
lin: no my si rozumíme... ten překlep vypadal roztomile :-) katy: no já nemachruji, to bych si nedovolila... :-N
Profilova fotka
Pand: známe své lidi ;-) holky teď jsem docestovala a už přemýšlím kam se zase vydám no jsem normální? =-)
Profilova fotka
no jen užívej dokud můžeš ;-) kam tě to táhne tentokrát? kam se poděla Lin?
Profilova fotka
Ty já mám tolik tipů že ani nevím :-N ale teď jsem něco zajímavého objevila, zítra ukážu P. co na to , ale myslím, že by ho to zaujmout mohlo ;-)
Profilova fotka
a to je co? nechtěla bys pro změnu nějakou relaxaci?
Profilova fotka
Bylo by to letecky a kosti bych jistě vyhřála. Nebo jaký relax máš na mysli? Dneska jsem chtěla popsat fotky z Petrohradu, ale prdím na to zítra vrátím průvodce a hned zase půjčím, dnes se mi už nic nechce a neteče nám teplá voda! ]-( A Colors už dělá kravál! ]-( ]-( ]-(
Profilova fotka
jj presne takový moříčko teplíčko... nebo taky masáže apod. no tak otevři okna a užívej ne? ;-) když to máš zadarmo :-D
Profilova fotka
Dej pokoj, ale včera jsem poslouchala Ready Kirken a nebylo to špatné. P. by jen u moře nevydržel, potřebuji pro něj kombinaci ještě že takové zájezdy jsou ;-) A MAtes zase řádí :-D
Profilova fotka
no vsak nemyslím se tam jen plácnout, ale výlety apod. já bych ráda jela někam na výlet lodí... tak já jdu do hajan, přeji všem pěknou dobrou noc.
baf :-D :-D :-D Katy, furt čekám a ono nic .....
Profilova fotka
ahoj holky, lin: tak to jsi měla pěkný program a na Hamrech to bude taky určitě fajn katy: já taky sotva přijedu z dovolené tak bych jela zas někam, když jsme přijeli z Vídně, tak jsem hned začala vymýšlet, kdy bysme tam mohli jet znova pan: vy budete kolaudovat ještě tak rok ne? :-D ale zkolaudovat se to musí pořádně ať se dobře bydlí ;-) jo jedem na sv. kopeček už se těším, jenom musíme dneska prozkoumat mapu jak tam :-)
Profilova fotka
Ahoj holky. Ja byla vcera unavena. Ani jsem si neuvedomila ze si s vama pisu a vypla jsem PC . Pak mi to docvaklo , ale uz jsem ho nezapinala . Katty : Na Hamry , tam to bude pronajate . je to chata Chlopčiky a pronajima to jedna pani . My uz tam jezdime od 15 ti let :-)
Profilova fotka
ivi: nějak na tebe Katy zapoměla co? jija: no vypadá to tak :-D dojedeš taky??? :-D a co, budeš řídit? lin: no tak to se ti nedivím s tou unavou.. ja se budit v noci co hodinu, tak to nedospím ani v duchodu :-D
Profilova fotka
Pan : ono si na to tak trochu zvyknes. Ale dneska v noci treba vzbudila Ondru . A ten prisel za nama a jak ji uspaval tak uspal i me :-) Ani nevim kdy mala nakonec usla . Ale zase vim, kdy se zase probudila :-)
Profilova fotka
Ahoj hzolky, zdravím při neděli. Dnes bude z výletu prd, P. dostal mimořádku tak je v práci a já slaměná vdova, tak snad už popíši ty fotyk konečně. Včera jsem šla do kniohovny, ale bylo zavřeno ]-( úplně jsem zapoměla, že mají tetní otevíarčku jako každý rok. Tak snad to zítra výjde. Jdu navařit kotel melty a něco k snídani :-)
Profilova fotka
Haloooooooo a už nespěte a některá s připojte :-) ať mi tady není smutno
Profilova fotka
Ahoj Katty , ja uz nespinkam od pul sedme !! To jsem ale ranni ptace , co ?? No my mely s kamoskou dneska v planu bazen, ale na opalovani to opravdu nevypada, takze taky nic . Tak budu dneska varit svickovou na dnesek a zitrek a na dalsi den zeli , at mam vareni z krku :-)
Profilova fotka
Ahoj Lin, já vzhůru od 7 hod. co šel P. do práce a teď jsem snídala a jdu na fotky. Já dnes vařím lilky s rajčaty a mozarelou, ale mám jen 3 tak ještě asi zajdu 2 ks koupit ať je toho více. Já vařila včera i na týden.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?