22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, konečně pátulínek co? saly: jo naše Janinka už porodila a šlo to asi hodně rychle šťastná to žena :-) taky bych si to jednou přála :-) Má už malý nožík a košík na houby? :-N jinak to máš fajn, že si babi s dědou vezmou malého a ty máš klídek (babi a děda myslíš své rodiče nebo tvou babi s dědou?) no já jako těhu budu mít času dost, mamka za rohem a myslím si že si to bude užívat na 1000% tak já budu moci na brusle zatímco ona bude jezdit s kočárkem, já buu plavat 30 bazénku a ona se ráchat s mimi (konečně bude ve svém živlu jako téměř neplavec) :-N My tento týden na chatu nejedeme, zítra dorazí Lucka s Lukášem na fotky a donesou sebou fotky a video ze svatby a v ne podle počasí bychom možná žašli i na Lysou nebo na čapku když bude teplo.
Profilova fotka
saly: no tak to jsi měla paráááádní :-) co jsi v té době dělala? Byla jsi akční, nebo jsi si lehla aspon na chvilku? tak si to užijte na chatě ;-) jija: no ty brdo :-N a já už jsem si brousila jazýček, tak zase nic :-D a kdo bude řídit - ty? katy: tentokrát vůbec netuším jaké hlásí na víkend počasí. Tu je zatím chladno, fouká studený vítr. Za chvilu jdu na krev.
Profilova fotka
pan: no chtěla bych řídit část trasy ale nevím jestli dostanu důvěru ;-) ale přesvědčuju H. že když mě nenachá nic jezdit tak se pak bude bát mě nechat někam jet katy: já bych šla teda radši na čapkárnu než na lysou ;-) ale já kopce nerada :-D, určitě budete mít akční a zajímavý víkend
Bré ránko ;-) Katy, fíha obří sportoviště - a v Ově? Nebo poblíž??? Se budeš moci vyřádit. Pro mě je hrozný po dovolený vrátit se do práce. Stačí abych byla týden pryč a sem jak mimoň. První dny nevím čím začít - tedy vím: uvařit kafčo :-D ;-)) teď zrovna když je š pryč tu mám na stole haldu papírů. Musím doúčtovat výplaty, založit to všechno, oskenovat smlouvy, kopie, mám i přesměrované š číslo - tak se jen modlím aby nezačalo pršet ;-) páč jak š odjede tak leje a leje .... a lidi volaj a volaj a je to prostě krizovka!!! Jinak mrkněte na www.iviska.estranky.cz ... záložka Bessy x-)) náš nový člen Ale ta noc s ní byla katastrofa. Spát sem šla kolem 00,00 před tím co hodinu ven na čůrání a bobek. Pak v noci kolem 1,30 a ráno v 5,15 ... mezitím s ní byla 3x i r mamka. Asi se jí stýskalo - páč já s ní včera byla hodně a aby večer nebyla sama, tak já sem upravovala fotečky a ona mi chrupkala na klíně - a taky chtěla něco napsat - ale má eče slabé tlapky, tak jí to nešlo :-D .... ale dobrý je, že každou tu 5ti min po spánku venku fakt čůrá - krásně se to naučila - vždy stačí když jen zakňučí a už vím vocogou ;-)) ráno sem si ji pak dala na ručník a k sobě k posteli - aby nebyla sama - páč byla rozdováděná, já prsty dokousané a ona spokojená x-ú
Profilova fotka
jija: no dobrá strategie... a jeste bych mu řekla, že když budeš mít strach, tak pak pro něj nikam nemůžeš dojet když on bude potřebovat :-N ivi: jééé ta je kráááásná :-) takové miminko pěkné :-) tak to jsi vzala krásně do svých rukou... ono to ze začátku náročné je a dost... ale pak se to vyplatí ;)
Profilova fotka
Ahoj zbytku opozdilek :-) Jija: já myslela, že řídíš pravidelně? Ale pokud ti to jde tak to hned tak nezapomeneš. Ivi: v Českém Těšíně a bude tam vše x-) Jé jezevec :-) je moc krásná, L. má taky jezevčici, ale hladkosrstou trpasličí je ádherná, zítra s ní dorazí na návštěvu
Pandi, tak já spíš až odpo a večer. Dopo se stará r mamka a taťka. Hlavně jí chci hned od mala naučit základní návyky a povely - sedni, zůstaň, nesmíš apod. ... trošku problém je ale Bobík, páč já se hodně věnovala jemu - běhala jsem s ním, chodila na prochajdy, mazlila - a třebas včera sem se s ním mazlila a ona přiběhla a ňufala mě čumáčkem a on úplně zavrčel - prostě asi mě chce mít jen pro sebe. Takže te´d budu na roztrhání :-D)
Profilova fotka
Ivi: no Boboš musí hodně žárlit. Bessy jste plánovali nebo ji koupili jen tak, že vám padla do oka?
Profilova fotka
pan: to nezabere, po Ově jezdím ;-) katy: no jezdím pravidelně ale nejsou to náročné trasy po OVě a třeba do Třince do práce, ale na dálnici mě ještě nepustil (teda když nepočítám jak jsem do Bratislavy, ale tam nebyl skoro žádný provoz), nějak má představu že ženské blbé řídí (teda kromě jeho sestřenky, to je za volantem bůh :-D :-D :-D :-p) ivi: Besinka je krásná a Ty se o ni hezky staráš, to my jsme radši pejska vyexpedovali ven ať si zajde kdy chce kde chce ;-), jsi dobrá že umíš i psa naučit na povely, mě to naše trdlo vůbec neposlouchá, poslouchá akorát H.
Katy, no on je spíš hodně zvyklej že sem se sním mazlila, blbla a když něco provedl - dokázala jsem dát najevo, že mě zklamal, ale pak jsem taky za ním jako první přišla a "odpustila" mu. A nedivím se, je to asi jako u dětí - taky špatně reagují na další přírustky. Uvidíme, jak se s tím vyrovná ;-)) ale on je jinak inteligentní - takže vím že jí nic neudělá, ale zatím se vídají pod dohledem :-) Nn bylo to plánované, známá mi povídala že jejich Max bude táta. No a pak sem dumala co k narozkám pro r taťky ... no a tak sem r navrhla pejska - fenečku ... a byla ruka v rukávě 8-)) a jsem moc ráda, že se nám to podařilo ututlat - krom nás, té rodiny kde byla a cca 4lidí to nikdo nevěděl x-) ;-)
Profilova fotka
Ivi: Bessy není vaše ale tchána? Jsme to ale bambula! Já myslela, že je to tvůj pejsek
Katy : Bessy je r taťky = mého tchána. Dostal ji od nás k narozeninám. Zvířata má rád ;-)) ale šla jsem se strachem - co na ní řekne :-) ale prvně tomu nevěřil, no a pak už mu nic jiného nezbylo 8-) Jijo : nj já se jí snažím naučit jí to hned od mala. Vůbec netuším zda se mi to povede, ale doufám že alespoň něco se naučí a zapamatuje. Jinak, ona bude taky venku - doma neee, pesani potřebují volnost a pohyb ;-) ale teď je hrozně malušinká na to abychom ji nechávali venku. Prvně si na nový domov musí zvyknout, něco se naučit a pak půjde na dvorek.
Článek se načítá
Profilova fotka
ivi: no my měli taky pejska původně vevnitř, byl v garáži u našich, pak u nás v jednom přístřešku a nevěděli jsme jak ho naučit na venek a on se jednou rozhodl, že nechce dovnitř a zůstal venku a od té doby má smůlu :-) u nás se snažil H. psa vycvičit, dopadlo to tak, že H. poslouchá a na nás ostatní kašle, tatík mu dovolí všechno a já prý trestám nedůrazně, že potrestám, ale moc brzo dovolím aby se lísal, tak nevím mě se dneska nic nechce a chci domů
Tak ona je fakt ještě štěně ... trestat musíš důrazně aby si uvědomili co udělali. A když už chceš proplesknout tak max novinama - rukou ne - to by se bál a vodítkem taky ne - to by se taky bál. Já mám dnes taky kopr jak brno :-p
Profilova fotka
ivi: tak já ho potrestám a teda věřím že i důrazně, on ví co udělal, ale když vidím jak na mě valí ty psí oči tak ten nátlak psychicky dlouho nevydržím a podrbu ho :-|
Profilova fotka
Ahoj :-) to mi včera hlídala tchýně s tchánem, rádi vozí, tak to je fajn, naši jsou celé prázdniny na chatě..malý vydrží 3-4 hodiny, tak to je luxus..ale eď jedou na týden pryč, tak si budu hlídat sama 8-) na chajdu fičíme až zítra..dneska chcem konečně poprvé vyrazit na rodinou procházku ... Jdu začít psát Tomíkovi kroniku, dostali jsme tu vyplňovací knížku, tak dokud si všechno pamatuju... ;-) zas spinká, tak mám klid,vyvádí jen večer, tak do jedenácti a pak clou noc spal s jednou 10min přestávkou na kojení do devíti do rána...´kéž by mu to vydrželo ;-)
Profilova fotka
saly: takže Vaši budou hlídat o víkendu? máte chaty kousek od sebe nebo se pletu? máš ale děsně hodné dítě, já ho fakt budu muset taky utahat aby pak bylo jednou stejně hodné ;-)
Profilova fotka
Ivi: v čem a jak děláž koláže fotek? Tchán je tuším nimrod je to tak? Pokud se nepletu tak Besinka mu bude velkou pomocnicí a chudák Jija: já bych taky neuměla být drsná na psa. Lucka s tím má u Engie problém, naštěstí Lukáš s tím problém nemá. Saly: vlastně jo prázdniny. Taťka je už v důchodu?
Katy, jak co .. něco v Zoneru, něco ve Photofiltru a pak taky hojně používám Photoshop ;-)) jj i r je myslivec, tak oni jezevčí jsou defakto lovečtí psi - mají to v sobě. Už jezevčici měl - Betynku - a ta byla v poho a nebyla chudák - spíš mazel ;-)
Profilova fotka
Ivi: a budeš dnes u PC? Myslíš, že kdybych ti poslla ¨3-4 fotky že bys mi je dala do koláže? Nevím tedy kolik času to zabere nechci otravovat, večer budu na netu tak bychom mohly pokeccat i na brms. Dnes jsme slaměná vdova, P. jde na noční a po dlouhých bílých nocí nějak neumím zabrat tak čtu (ale teď nemám už co, ale zítra jdu do knihovny :-) nebo sedím na netu.
Profilova fotka
Ivi: děláš je samozřejmě se Š a ne Ž (retard nejsem) :-D a chudák jsme chtěla napsat zvěř, ale nějak to vypadlo :-N
Katy, OKi tak mi do mejlu pošly i jak to chceš upravit - zda něco barevně a zbytek šedo, nebo tónování, text, rámeček apod. ... jen nevím kdy se na to dostanu. Můžeš foteček i více - je to raz dva - tedy podle toho co všechno chceš. Kua teda, sem chtěla jít dřív páč počebuji nutně něco pokooupit a ono začalo cedit ]-( ]-( ]-( a nechystá se přestat!!!!
Pro dnešek to balím, ještě to tu pofackuji a mažu ... mám veledůležitý úkol ;-) takže všem přeji krááásný víkend a v pondělí, možná se tu mihnu, ale neslibuji 8-) Katy a my jsme domluvené - pošly mi to prosím mejlíkem - pokud jsou fotky velké tak třebas po jedné či dvou. A napiš co se kterou chceš provést ;-) pa pa :-)
Profilova fotka
Ivi: jasně a díky moc. důležitý úkol jo? HMMMMMMMMMM 8-( :-o :-x tak držíme palce ať se vše povede ;-) :-) a pěkný víkend přeji. Pro zbytek jsme ještě stále here :-D
Profilova fotka
katy: já jsem taky ještě tady a ještě tak 2 hodiny budu a pak hurá domů a na nákupy (ale jídlo tak to není tak úplně ono ;-))
Profilova fotka
jija:máme chaty tak 20 min pěšky od sebe, hlídat asi nebudou, jenom si pohrajou.. :-) Katty: taťka je na rentě a dělá k tomu 2 dny v týdnu a to dojíždí do OV.Takže májí prázdniny všichni 3 i se segrou.to je pohoda.já teda nemám co mluvit, kdybych chtěla, tak tam můžu být s nimi.
Profilova fotka
Jija: tk já už mám nakoupeno skokla jsem do Sparu, zítra mám návštěvu tak něco na chlebíčky, apod. ale u nás se ještě stavím pro melouna už mi zase došel ]-( a pro banány, budu ělat zmrzku, jahová co jsme dělala už došla. Saly: bývalý horník nebo byl ve služebním poměru nebo už starobní renta? Ségra ještě studuje nebo je taky učitelnica?
Profilova fotka
saly: tak i pohrát si je fajn i když Ty říkáš, že Tomášek jenom spí to se s ním moc hrát asi nedá ;-) katy: se máš že už máš nakoupeno, já doufám že odpoledne nebudou v obchodech všichni důchodci z Ovy a okolí :-D. melou máme ještě v ledničce, ale teď nebyl nic moc tak ho nikdo nechce dojíst (H. vzal nerozkrojený :-|)
Profilova fotka
Jija: já už vyrážím pro něj na potřetí, P. nechce vem si jen pro sebe kousek a pak mi ho jí a já mám pak prd! No jo víkend se blíží a počasí se kazí! Klasika ]-( ]-( ]-(
Profilova fotka
katy: no tady je zatím počasí jakž takž tak snad to i vydrží než vyrazím, já potřebuju aby bylo o víkendu pěkně, v sobotu chci prát a v neděli chci na výlet a chci a chci a chci :-D :-D :-D :-D tak u nás H. koupí celý a rozkrojí půlku rozdělí 1/3 pro mě a 2/3 pro něho a další den zas :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?