22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak zdravím při čt :-) Vasha: ano dnes je někdo opět ještě starší stařena,a le každý jak se cítí ne? A já jsme se zasekla někde v pubertě. Moc děkuji za gratulaci :-)
Profilova fotka
Tak to je super. Lépe zní stará pubeťačka než mladá stařena, ne? :-D :-D :-D
Profilova fotka
Vasha: jj a počkej až s Luckou vyrazím zapařit to mláďata budou čumet co "zralé víno" dokáže za divy :-D :-D :-D
Profilova fotka
Katy: to zase bude pařba a zlomených srdcí:-)
Profilova fotka
Katy: no to je jasné, že nam to Lun sama poví ;-) zase tak jsem nevyzvídala :-) jinak dneska je tvůj slavný den (jak už jsem ti psala ;-) ), tak si ho prožij jak nejlíp umíš ;-) a moc to nepřeháněj at tě nepálí zas žáha :-N jija: ahááá tak to jo... tak to pak jo :-) chystáte se zase o víkendu lyžovat?
Profilova fotka
Vasha: jj jak to víš? No my s Luckou lámeme srdce na počkání ne? Už se těším až se vyblbnu, někdy s L. máme pocit, že jsme chytly druhou mízu :-D Pand: užiji si neboj - tedy doufám, že nebude srážka s blbcem co mě naštve ale snad ne budu nad věcí a pošlu ho do ryby. Už si tu broukám s Madonnou Open your heart - tak ho tedy otevřu :-D a na žáhu prdím, v pauze jdu do Sparu jsou tam v akci mé milované sluníčka :-D jinak díky za starost a připomenutí mého stavu!
Profilova fotka
katy: jaké sluníčka??? a děláš v práci nejakou oslavicku?
Profilova fotka
Pan: no přeci Metaxu - tam kde se zrodilo slunce neznáš? Tu já miluji a teď je za good cenu tak koupím jak do práce tak domů na smutek, deprééééééése, apod. :-D Jo budu dělat oslavum,a el až v po, dnes bych to asi nedávala.
Profilova fotka
katy: aháááá :-D :-D :-D tak to jo. a z čeho máš depresi prosím tebe ? Ty se máš dneska radovat ne?
Profilova fotka
Dobré ranko :-) Katty: já se také připojuji k řadám gratulantů, užij si ještě tyhle narozeniny, příští rok se ti bude slavit už hůř ;-) Já bych chtěla o víkendu někam vyrazit na noc,nahlásila jsem si ty neomezené vycházky, tak bych toho ráda využila, ale nenapadá mě kam jet :-| asi někam na hory, ve městech řádí všude bacily, všichni jsou kolem mě nemocní. :-( ale zas moc daleko bych nechtěla..jen takový nějaký menší relaxík.. :-)
Profilova fotka
Saly: ahoj, nechci tě strašit, ale na horách je prý obleva :-( Katy: taky mám jedno slunce ve skříni. Že bych ti připila na dálku na zdraví? :-D
Profilova fotka
Mi tady taky slunce stojí na skříni :-) ale já nemůžu :-( ale sehnala jsem v Tescu nealko víno, flaša teda 139, což mi přijde dost :-( když vyprchají bublinky, tak se to dá..a ještě mě poslali do Ikea, že tam prý mají nealko svařák..tak to prubnu.. Vasha: a kam bys teda jela? Mě nic nenapadá..
Článek se načítá
Profilova fotka
Saly: tak to ti teda neporadím. :-S Třeba se to ještě vylepší a bude hezky.
Profilova fotka
Pand: já depresi nemám, ale vždy se najde důvod si dát do nosu ne? Ale co mě vždy zvedne ze židle jsou lži a neupřímnost, zvláště u osob u kterých si myslíš, že jsou kamarádi, ale většinou si neuvědomují jak má lež krátké nohy v některých případech extra krátké! Saly: ale jdi ty, myslíš, že příští rok nezapařím či co? Oslavím ještě divočeji než ty předchozí roky, nezapomeň, že za chvíli budeme užívat na max. pač nevíme zda to nebude naposledy :-D :-D :-D si dělám prdel. Jinak moc díky za gratulace :-) Vasha: dáme si spolu do trumpety :-D Jinak mě taky nenapadá kam vyrazit na noc, ale na horách myslím stejně bude obsazeno, tak ryražte jen na celodenní výlet ne?
Profilova fotka
Katy: už máš lístky na ABBU? Já už jo - heč :-D :-D :-D Už se těším jak malé dítě.
Profilova fotka
Na ABBU? noc o tom nevím co je to za akce? Jsem se holky nadlábla, kobnečně plné bříško jsem dnes nějak nestíhala.
Profilova fotka
Katy: 13.2. je v ČEZ aréně koncert ABBY. Já jdu teprve dlabat :-D
Profilova fotka
Katy: http://www.ticketpro.cz/jnp/hudba/pop...
Profilova fotka
A to je původní složení ABBY nebo nějaký revival? jsem viděla, že je na dvd koncert Teamu co jsme byli s L. 20 let a bylo to bomba ten koncert musím mít musím ho nějak spalšit. ať jsem přesná nechat vypálit :-D
Profilova fotka
Katty: na mě padla na třicítku depka..rozvedená, bezdětná :-( no a je mi třicet a půl a jak se všechno poměnilo :-D Asi pojedem jen na výlet..a peníze za nocleh raději projím :-D
Profilova fotka
Saly. máš recht denní výlet stačí kam vyrazíte už máš představu?
Profilova fotka
saly: nealko víno jo? no to koukám... a uz jsi ho zkoušela? a to je jako nějaká značka, že to tolik stojí? katy: no já si to nevymyslela... ty píšeš, že to máš doma na depréééseeee.... tak proto jsem se ptala...no tak nic :-D jinak ohledně přátel to znám.... hlavně, když dělají jací jsou kamarádi a pak dokážou být pěkně hnusní.. to je ABBA Band
Profilova fotka
představu právě nemám žádnou..ani směr :-( žádná značka to víno není, nechápu co za to chtějí, koupila jsem si ho poprvé a naposled ;-)
Profilova fotka
saly: a co Beskydy? aha... ani chutově nic moc? No pak povykládáš az ochutnas ten svaracek ;-) a co nová postel, jak se tam spí?
Profilova fotka
pan: v Beskydech máme chatu..napadly mě spíš Těšínské beskydy..někde tím směrem.To víno chuťově je dobré, až z něj vyprchají takové malé bublinky, to mi připadá ajko zkažené, musí se nechat chvíli odstát.. Na posteli se spí výborně :-) už jsme ji včera i prubli :-D a vydržela..takže smontovaná je dobře :-D
Profilova fotka
Saly: já si teda nealkoholické víno vůbec nedokážu představit.
Profilova fotka
saly: aha tak tam jsem nebyla... no ale čerstvý vzduch by ti určo prospěl... a co takhle na SK ... malá velká Fatra? no aspon něčím si můžeš event. připít ;-) Kdy jdeš na další KO? no tak to je super, že vydržela :-) to muela být bujará noc :-D :-D :-D
Profilova fotka
Saly: já si taky nealko víno neumím představit co to je? to si kup Vineu nebo Top Topic a jeto to samý ne? Zkus Štramberk, Hukvaldy, Sv. Kopeček, nebo něco z kraje Slovenska? Vasha: máme stejnou úvahu - škoda peněz co?
Profilova fotka
katy: tak jak to jde dnes v práci? Jak si uzivas? Bylo uz hodne gragulantů?
Profilova fotka
Pand: mám se pracovně jak jinak když jsem v práci?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?