22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Ahoj Jijo :-) tak to je nás víc co bychom brali tu předzahrádku :-D :-D :-D Tak to bylo dobrý osvěžení - 1kapka za minutu :-) snad už bude lépe 8-)
Profilova fotka
ivi: snad už pršet nebude v pátek jdem na 40 a mám podezření že to bude venku, tak by to chtělo aby bylo pěkně, to bysme mohli dojet i na kole, akorát nevím kam bysme dali kytku, asi na tanden :-D
Profilova fotka
katy: no ahooooj, tak jak je vidno jsme se minuly o minutu :-| no děkujem za pozdrávek :-) ivi: jak jako křupnout :-N tak já to zkusím třeba s žampionama... a nezhořkne ta paprika když ji dáš na ten olej? Tak my měli ráno 18C ale dusno a vlhko děsné. jija: jj prošetříme :-D ale pujdem az tak po 12hod ;) tak dneska by mělo být více klidu, tak sem mrknu častěji, teda doufám :-D no říkali, že už na víkend by mělo být lepší počasí, tak snad to v pa bude už OK :-)
Jiji :-D) kytku dáš do batohu :-D) ;-) tak to je super program na pátek :-) u nás je o víku pouť, ale v so budu makat a večer na zábavu, a v neděli pokud bude hezky tak pojedu na závaody ;-) Pani, nn nezdá se že by zhořkla, ale můžeš si koření třebas rozmíchat zvlášť ve vodě a pak to tím zalít - jde o to jak jsi zvyklá to ochucovat :-) žamprce jsou dobrý. Hele křupnout ... prostě to musíš cítit - že to křupne :-D sem ti poradila co? ;-) :-p když máš jakoby "tvrdou" houbu - hříbek apod, tak ty křupaj sami o sobě, ale nevím taková babka se spíš rozvaří :-( U nás nádherně svítí sluníčko, ale ta vlhkost jde cítit ... nj když taky padne kolik mm tak není se čemu divit
Profilova fotka
jé já jsem blbá v sobotu je to, je vidět, že už je čtvrtek a chce to víkend a odpočinek :-D, v neděli nevím když bude pěkně mohli bysme si vyjet na kole a v ponděli kdo ví H. mě děsí že bude muset asi do práce :-S
Profilova fotka
ivi: ty jsi ale srandistka ti povím :-D :-D :-D jija: tak to má blbé... to budeš doma sama co? Nebo přijdou bráchové? A co dělá zvířectvo?
Pandi jáááá??? to nééé :-D :-x a co ty plánuješ na prodloužený víkend???
mám tu šéfa pa
Profilova fotka
pan: kluci jsou u nás skoro pořád :-), v sobotu jsem říkala ať příjdou na oběd že budou tvarohové knedlíky s jahodami, máme v ledničce asi 1,5 kg domácího tvarohu tak je třeba se toho zbavit. uvidíme, snad nebude muset do práce venku už je moc krásně, už to vypadá jako v létě, to se asi cestou domů upeču ;-)
Profilova fotka
ivi: no zatím netuším... máme naplánované nepotvrzené nějaké návštěvy, tak uvidíme jak to nakonec dopadne. jija: jéééé taky bych došla :-N ale ne na tu výrobu hi hi ... no tak tu je dneska celý den opar... oskar nikde :-| a šilené dusno a vlhko. No na druhou str. dobře tak, bo jsem si doma zapoměla slun.brýle :-D tak já se s vama loučím, jeste tu neco sezobnu a pak s kolegyní vyrazíme "opruzovat" hi hi ... nemyslím to tak, jsme hodné.. a pak se připojím až pak z domu.
Profilova fotka
pan: no jsem zvědavá na výrobu, minule jsem dělala pro 2 a teď pro 5 to budu asi v kuchyni dlouho :-D, ale za tu chuť to stojí ;-) tak to hezky všechno překontrolujte ;-)
Profilova fotka
ano mami :-D
Článek se načítá
tady u nás je nááádherně azuro a sluníčko šajní o 106!!! x-)) chjo, nedělejte mi chutě s jahodovýma knedlíkama - nebo aspoň pošlete některá ;-) x-)
Profilova fotka
pan: no přece pak nepůjde na nějakou předzahrádku a ona nebude ok ;-) ivi: uvidíme jestli se vyvedou pak Ti je narvu do IP :-D
Profilova fotka
ivi: no tak sluníčko tu pak taky vykuklo... a byl fakt pažák... až jsem z toho byla úplně zplavená a ted .. no klasika je večer, zataženo, asi přijde zase bouřka :-| ale aspon se bude dobře spát :-) si říkám, že když prší na noc, tak mi to ani neva. jija: no máš recht ;-)
Profilova fotka
ahoj holky, přeju dobré páteční ráno, už se moc těším na prodloužený víkend :-)
Bré ránko ;-) U nás byla ošklivá bouře :-( odnesla to vesnice nad náma - minulý pátek to tam vyplavilo 2baráky + meljn no a včera to prý postiho komplet všechny bez vyjímky :-o ;-( naši měli taky na mále - bydlí totiž u řeky, která opět hrozila! Ale dobrý, večer mi volal brácha že ustoupila - zatím ...
Profilova fotka
taktéž dobré ranko kočandy :-) já jsem byla dnes u zubaře, nedělala mi nic, ale řekla, že mam šejdrem 8čku tak mám přijít příště... cca kolem září ... ach jo. ivi: no vy máte teda věci... moooc bych všem přála, aby už měli od povodní či záplav klid. Je to fakt děs!!!! jija: no já už se taky těším na víkendík. Už jsem hodila další várku prádla - odložený start - tak jen jak prijdu domů - pověsím a třeba můžu hodit další :-)
Profilova fotka
ivi: přece už to musí někdy přestat ne :-( to je hrůza co letos ta voda dělá. pan: tak to budeš mít na víkend hned i program ne? žehlení :-D já jsem včera objednala lístky na shakespearovské slavnosti v Ově, tak je jdu dneska vyzvednout, ale už nebyly na to co jsem chtěla, no nic alespoň zase trošku zkulturníme ;-)
Pandi, proč ti s tou osmičkou něco neudělala? Nebo to nechává záměrně na září? TeĎ je blbá doba - dovolené apod. Jj u nás se to teď nějako moc se.e! Jijo, no doufám že už se to vypršelo a bude už jen a jen líp ;-) já mám v plánu dnes taky žehlení ;-)
Profilova fotka
mě už to v práci nebaví, já chci domů ;-) ještě že je teď volno o den delší, jak je deštivo tak se mi nic nechce ani doma, dokonce i žehlení na mě čeká, to se mi nestává, většinou žehlím hned jak to jde
Profilova fotka
jija: no máš recht... to budu mít :-| a nějak se mi v tom dusnu do toho žehlení nechce, asi budu muset žehlit po večerech :-D a asi začnu hned dnes... nooo ale to uvidím jeste :-N na co jsi chtěla jít na slavnosti? A kdy je v OV máte? Já jsem na ně taky vzdy chtěla, ale nebylo přiměřené počasí na to :-| a taky bych chtěla zase někdy na Křižíkovu fontánu - na Gladiátora - to absolutně nemělo chybu. já dneska moc v práci nestíhala, bylo toho nějak moc... kdybych mohla, tak v práci nocuju :-D kdybych dělala u soukromníka tak tam ještě asi jsem, ale takto bych si připadala divně.. a hooodně bych vybočovala z řady.. a co ted, už na to docela prdím no ne? :-N noo ale zase tak ne, já jsem holky takový poctivec až hrůza.. :-D
Profilova fotka
Ahoj holky :-) tak jsem se tady konečně dostala :-) Hodila jsem pár fotek našeho výtvoru... :-) http://www.modrykonik.cz/album/album.... Zatím je všechno moc fajn.Malého kojím, ale asi tak, že 15 minut jí a pak 3 hodiny spí a tak je to celý den, takže zatím idál..ale prý to brzy přejde.. :-) musíme ho dokonce budit, když si s ním chcem povídat :-) Porod byl v pohodě, příští rok jdem do druhého..jen to trvalo dlouho, pže jsem imunní vůči veškerým chem.látkám a hormonům co používají, tak jsem si prostě musela počkat, až se malému bude chtít.Ve čtvrtek večer praskla voda, tak si mě tam nechali, během pátku mi porod 3x marně vyvolávali, v noci se to začlo chabě rozjíždět, kromě ukrutných křížových bolestí jsem necítila nic, kontrakce minimální.Po x hodinovém podávání hormonu na stahy jsem je měla aspoň co 5 minut, což je teda chabé, tak jsme museli malého odrodit při těchto kontrakcích, takže spíš vytlačit, kupodivu na potřetí byl venku, asi 10 minut to trvalo, takže pohoda.V so Ráno jsem si nechala píchnout epidurál, pže ty kříže se nedaly a navíc vůbec neměly vliv na kontrakce, takže se mi na pár hodin ulevilo,ale pak mi ho stejně před porodem nedali,takže poslední půl hoďka byla krutá, ale to jen uletělo.Od té doby mě nic nebolí, ani ta jizva z šití..takže úplná pohoda..spíš čekám co ještě přijde :-) V porodnici to bylo super..úplná dovolená, výborně vařili, všichni ochotní, u porodu jsem měla 6 lidí..a makali všichni a pak na šestinedělí se starali úplně normálně, nevím proč kdo pořád tu porubu pomlouvá, měli přeplněno a kmitali a vše zvládali, ukázali všechno, kojení, koupání v noci pořád kontrolovali jestli dobře kojíme,vážíme, přibíráme..myslím, že víc jsem teda nečekala..příště jdu zase tam :-) jdu koukat na telku zase se někdy ozvu, zítra u´ž jedeme s malým porvé na chatu na víkend, tak se pak ozvu..ahooj :-)
Profilova fotka
ahojky... jé tak to je pohoda ten porod jak to tak sleduju :-) jsem uplně trnula, jsem myslela jak se tam trápíš 3 dny... ale když příští rok do toho zase, tak super :-) to je možná i tím, že jsi měla dobrou kondičku - tím cvičením, plavání a pod. jak jsi byla hodně akční no ne? Malý je krááásný, zkoukla jsem fotečky, já bych ho pusinkovala od rána do večera. Je fajn, že tě nic nebolí a že už budete vyrážet... a může se to v 6ti nedělí takto cestovat? Možná si tam ležela s mou "kamarádkou" ;-)
Profilova fotka
malý už byl s náma i pro rodný list, v sedačce už umí...a na chajdě je lepší vzduch, tak myslím, že zím nic nezkazíme, on stejně furt spí :-)
Profilova fotka
Ahoj kocky moje podavam vam report. Jeste ziji, Petrohrad je parada nic krasnejsiho jsem zatim nevidela. Pocasi nam stale preje, sice rano krapek zatazeno, ale uz zase sviti slunicko. Dlouhe bile noci jsou opravdu dlou\uhe, rtakrka nezapada slunicko = o pulnoci stale sviti a je svetlo jako u nas kolem 15 hod. telo je zmatene=malo spime a unava neni, doma budeme los kantaros :-D dnes jsme byli na Petropavlovske pevnosti, Ermitazi a zitra jedeme na Petrodvorce. Finsko takz krasne, ale hodne drahe a hlavne vsichni jsou tam imrvere nasrot - mladi, stari, yeny, muyi, mladistvi, duchodci strizlivi jen cizinci. Tak uz mi tu nekdo funi za krk tak se loucim a az bude moynost yase4 mrknu vas pozdravit jdu se v 22.30 slunit a pak do saunicky. Tak se mejte cusky :-) Saly: pokud budes hazet odkaz na fotky s Tomaskem hod mi ho do IP az dorazim mrknu. Mej se mamino :-)
Profilova fotka
Jo a moc nekecejte abych vas pak nekdy docetla. ;-) :-)
Profilova fotka
katy: tak jak tak koukám tak tu si někdo pěkně užívá :-D a jak ti je smutno po nás co? no myslím si, že to nehrozí, že bys nás nedočetla :-D tak já jdu do hajan, pěkný večer.
Profilova fotka
Ahoj holky. Saly . Maly je super !! Sladoucky . Tak porod fajn, jen kdyby trval kratsi dobu , co ?? Je hned pristi rok do druheho ?? Tak to je fajn. Ja bych taky sla pristi rok do druheho , ale manzel nechce druhe . A kdyz tak tak o tom zacnu asi mluvit az tak za pet let :-) Mezi prvnim a druhym pujdu jeste do prace !! No ale uvidime jak to vsechno bude . Saly : Tak to je super , ze jsi byla spokojena . On ma asi kazdy nekde jinde jine zazitky . Jedna je spokojena ve Vitkovicich , jedna by nesla nikam jinam nez na Fakultku a terti by nesla jinam na Fifekdy. To je tezko . Hlavni je ze jsi byla spokojena !!! Katy : Poradne si to uzivej !! Ja myslim ze nas docist stihnes :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, saly: fotky jsou krásné a malý taky, vy jste akční hned na chatu ale jen ať si tam malý užije vzduchu a zahrádky ;-) jsem ráda, že se Ti na fakultce líbilo, já ji taky zvažuju, ale než se já k tomu porodu dostanu tak to bude ještě určitě dlouho trvat :-D katy: je fajn, že se Ti dovolená líbí a přeje Vám počasí, tak hezky všechno foť ať pak můžem tiše závidět ;-) pan:chtěla jsem na veselé paničky windsorské a jdem na sen noci svatojánské (už byla jenom poslední řada tak snad uvidíme,ale až za měsíc) lin: to je blbé když jeden chce a druhý ne, u nás chce H. už asi 3 roky dítě a já se pořád nějak necítím :-|

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?