22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
jsem to sluníčko zakřikla:-(. buří a buří a brzy bude lít a lít:-( Pand- :-D, ale zas by to bylo netradiční,a nepletlo by se to :-D :-D
Profilova fotka
lun: jejda... tak to jsi teda zakřikla :-| ale tu se taky zatahuje... tak doufám, že přijdu domů ještě suchou nohou. Už abych byla doma, dneska mám nějaký hládeček... bylo hodně práce a nějak už mi vyhládlo. - no to máš recht, to by se nepletlo :-D
Profilova fotka
ahoj holky, lun: proti jménu nic, ale proti tomu, že si tam neumí vymyslet žádné jméno a furt cpou ty samé :-D pan: tak to by bylo docela zajímavé šš :-D skoro jako štěpán šafránek ;-) já jsem včera naštěstí nezmokla, začlo pršet až když jsem došla na nádraží a v Ově mě čekal na nádraží H., naštěstí, protože potom sprchlo docela dost
Profilova fotka
ahoj ranní ptáčátko :-) jj hi hi to máš recht :-D tak u nás pršelo až v noci, ale bylo hrozné dusno, musela jsem otevřít okno. A ted je taky teplo, ráno bylo 17C jak jsem vycházela do práce.
bré ránko ;-) u nás ráno mlha jak pytel, ale teď nádherně azuro a teploučko, ale jako včera odpo buřina jak prase!!! Zase spadlo 23mm. Byla jsem kouknout na dýně ... zatím se drží ;-) z 18 jich vyklíčilo 15 ;-) a jsou už krásně velké x-)
Profilova fotka
normálně mám dneska hroznou lenoru, nic se mi nechce ani pracovat ;-) ale musím :-D ráno byla v Třinci taky mlha, ale už není a snad už ani nebude
Jijo : tak to jsme dvě, ale díky sluníčku a nádherné modroučké obloze mám i chuť do práce ;-) a nejsem vůbec oťápla jak minulé deštivé dny! Jen aby to vydrželo. Včera sem dala prát 2 pračky a musela jsem to rozložit na sušák, chjo jen ať to vydrží a mě to uschne. Mám tam kupu prádla - jak pršelo tak ani nemělo cneu prát - páč by to neuschlo :-( a to chci dnes převlékat ložní ...
Profilova fotka
ivi: tak já peru už od soboty na zahradě :-D ráno jsem vyprala 2 pračky a naivně je pověsila ven a třetí už pak dovnitř, ale mám malý sušák a co je venku se mi už dovnitř nevleze, tak čekám až to uschne a jak je vlhko tak to neschne, tak nevím jestli mám to prádlo z venku znova přeprat nebo bude stačit vyždímat, ale asi přeperu min. s aviváží ;-)
Proto já nechci prát - páč je hnusně vlhko a vše je takový pak smradlavý - jak to dlouho schne. Já jsem na tohle raz - bych do dala prát znova - celý program. Dnes to vypadá nadějně - tak snad alespoň stihnu osušky --- ty sou všechny froté a to se nežehlí, páč by se zničilo vlákno - takže práce ušetřená ;-) šiši, mám tu stále nějakou delegaci tak nemůžu psát
Profilova fotka
tak tu je ted krásně, jsem šla na zmrzku a pak se stavila ještě na nanuk jaký mi byl hic. já bych to asi nechala taky prát znova... proto já neperu v takovém počásku... ale taky mě čekají ted várky prádla na vyprání, tak čekám na lepší počásko.. no dneska by to šlo , tak uvidíme. ivi.. kdo je šiši?
Pani, jenže já tam měla na 2pračky tmavýho, 2 světlýho + 1-2pračky postele chjo tady bylo zase krásně a mám jít domů a prd, zatahuje se a vyvalují mračna :-( se picnu fakt :-| a to sem chtěla jít pracovat na domeček :-(( šiši .. to je zkratka pro ježiši :-D)
Profilova fotka
ivi: aháá tak to jo... to jsi nemusela prát ale dlouho co? šiši ... ahááá ty už zkracuješ jak ostravák :-D :-D :-D no tu bylo krááásně, teplíčko, tak jsme s mužem zašli na jedno a pak šílený mrak, tak jsme šli domů a jen tak tak jsme došli a už zase luchá a hřmí to je děs. A žádný zahradnický deštík ]-(
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky. Jen tak naryychlo vas pozdravim. Vubec dneska nestiham :-) Pan : tak s tvym brachou se znam ze skoly. Chodil na gympl a ja taky a mam pocit ze jsme spolu chodili do sboru :-) A ted jsem se s nim i jeho pritelkyni nedavno potkala :-) Ja uz se tesim na fotecky maleho !!
Holky, zítra mám neplánovaně dovču - nebudu tu tak mě prosím omluvte
Profilova fotka
Dobré ránko, Ivi. omluveno :-):-D tak od rána svítí slunííííčkooooooo, snad to vydrží co nejdýl, jem zapla pračku, pak musím ještě jednu, jaksik není v čem chodit, a ono to doma neschne a neschne ]-( JInak se máme fajn, včera tu byla kámoška-měla svátek, tak jsme si dali po štamprlíku, už v poledne:-D. ale jinak fajn. Dneska jsem se i dobře vyspali. Štěpi spal od 8 do půlnoci, pak dostal najíst a spal do 4 =-) . a pak ještě do 5, zas dostal najíst a šel ke mě do pelechu, a to jsme si ještě zdrřímli od 6 do 7 :-). takže dneska noc super, kéž by jich bylo více :-)
Profilova fotka
ahoj holky, včera jsem se zdýchla z práce brzo, bylo posledního tak přece napracované hodiny nenechám firmě ;-) pan: no já jsem slyšela že byly v čechách nějaké strašné bouřky, doufám že to sem nedojde, když tak jenom nějaký lehký deštík lin: taky se už těším na fotky, snad bude brzo saly doma připojí se
Profilova fotka
tady od rána nikde nikdooo???? no já jsem venku, konečně je hezky,tak je třeba toho využít.jsem vyprala 2 pračky, no kdo to bude žehlit to nevím, ještě tu mám další kopy z minula :-N Jijooooooooooooo, nechceš přijet????? :-D :-D :-D
Profilova fotka
lin: no nekeceeeej !!! tak to by sedělo... brácha do sboru chodil... ty jsi jak přijmením? můžeš napsat do IP? Se ho zeptám. já už se taky těším na fotečky malého... nevíte kdy Saly pustí? A zda je vše OK? ivi: omluveno. my máme dnes úřední den, tak jsem našla chvilu až ted :-| ale aspon něco ne? :-N Aspon nás Katy brzo dočte, jak to tak sleduju :-D lun: no já taky bych potřebovala prát, ale když jsem v práci, tak je krásně a jak přijdu domů, tak pak luchec a to by blbě schlo ... a ted už zase zataženo, děsně dusno, tak se budu modlit abych došla domů suchou nohou.. tak to jste si pěkně pospali... ale jaké to je takový přetrhnutý spánek? Já spím nejraději celou noc i když já jsem rebel a taky se v noci budím a to nemusím :-D no ted v noci jsem nespala skoro vůbec, bylo mi hodně zle od žaludku :-( ale pak jsem se z toho vyspala a pak bylo už OK. tak si pozvi na žehlení Jiju - ta je na to přeborník, třeba ji utáhneš na tu tvou skvělou bábovku ;-) jija: jj včera to byl děs, hodně i hřmělo až jsem se fakt bála... taktak jsme včera došli domů - z pivka :-N
ahoj kočky, zdravím z domova ;-) i když jako mám dovču nezastavila sem se. Od rána je venku jako v prádelně - prádlo blbě ráno schlo, pak ale začal oskar svítit a já se rozhodla a převlíkla postele ;-) a hned to šupla do pračky. Už to mám i suché ... ale dámy, jako nechcete některá dojet??, mám tu 5 praček =-) během 3 dní jsem to stihla vyprat ;-)) nj asi budu žehlit večer :-) jinak, sem dnes dělala čínu x-) a rýži a na zítřek ukuchtím houbový gulášek x-)x-)x-)
Profilova fotka
no ty děláš ale chutě :-) jak děláš ten houb.gulášek?
Profilova fotka
já jdu zrovna vyprat světlé a tmavé jeste nemam požehleno :-( jsem zvědavá jak to uschne bo zase prší ]-(
Profilova fotka
Ahoj holky....Už jsme doma :-) všichni tři zdraví a v pořádku...více napíšu hned jak budu mít trochu času :-D :-D
Profilova fotka
no ahooooj :-) tak to jsem ráda, že jste v pořádku, tak se pak ozvi až bude chvilička :-)
Pani, jak dělám houbový, nebo vepřový nebo z divočiny? Asi houbový viď? ... Na drobno pokrájím cibulku, usmahnu na trošku sádle nebo oleje /ale sádlo je lepší/, pak přisypu sůl, pepř, pálivou a sladkou papriku, zaleju vodou, dám tam na drobno brambory a pak hned houby na plátky. Ještě ochutnám a popř dochutím. Potom ke konci přidám kapáneček sladkého a pálivého kečupu x-) a když je málo hustý, zahustím voda + hl. mouka ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky. No udelalo se krasne , tak to vite travim cely den s malou venku , tak ted budu mit vice absenci :-) Saly : Zdravim te , to je dobre ze je vse v poradku !! Uz se na tebe tesime . Pan : Jsem ted Linhartová ale to vedet nebude . Zna me asi jako Linda Mikulincova
Profilova fotka
ahoj holky, saly: to je super, že už jste doma, moc se těšíme až se ozveš a na nějaké ty fotečky Tomáška :-) lun: no já bych si to prádlo klidně přijela, stejně toho teď nemám doma moc na práci, ale H. mi včera vytáhl baterku z auta :-| ivi: tak já už mám skoro všechno suché, akorát ještě jednou přeperu to povlečení co se pralo i venku a mám hotovo a v sobotu začnu s praním znova :-D lin: klidně měj víc absencí, já bych taky doma neseděla v takovém počasí, akorát já sedím v práci :-D pan: k nám to naštěstí nedorazilo, to jsem fakt ráda, ale dobře, že jste stihli dojít domů než to začlo já jsem měla včera v práci taky nějak moc práce, vůbec jsem se nezastavila, všichni si na mě něco vymysleli, snad to bude dneska o něco lepší :-)
Profilova fotka
Ahoj kocky moje :-) ne se jen tak nezbavite ydarin vas y Finlandia - kdyz potka sob soba :-D vcera bzla prava sauna no parada. Za chvili vzrazine ba hrad a odpo bzch uy mela byt v Petrohrad. Tak papa
Profilova fotka
dobré ranko :-) ivi: no to zní dobře, zkusím. A ty houby to jsou lesní nebo můžou být i žampiony? Nebo sušené? Jak dlouho je pak vaříš? Asi tak dlouho jako ty brambory co? :-D lin: tak to já se ho zeptám ;-) to je pochopitelné tvá absence :-D jen si holky užívejte venku ;-) jija: tak ji tam zase nasaď :-D no já se tu dneska taky moc neohřeju, jedem s kolegyní na jednu předzahrádku na místní šetření... :-N
Bré ránko ;-) Katy hoooj!!! jak se máš kočko? Vidím, že si dovolku užíváš ;-) ójé, já mám ráda když potká sob soba, to maj radost oba a když se přidá další, tak se radost násobí :-D) Pandi, prvně si orestuji tu cibulku - já to včera dělala na oleji a není to tak špatný ;-) pak tam šupnu koření nechám to trochu jako by orestovat a pak zaleju vodou s bramborama, pak cca po 10min přidám houby - můžou být sušení i čerstvé - třebas i žampiony ;-) ... doporučuji hned na začátku hodně ochutit, i osolit - brambory i houby si hodně soli vemou - já to včera solila snad 4x :-p pak to nechám probublávat tak 30min ani možná neee. Prostě až jsou ty brambory hotové. Nakonec to zahustím vodou s moukou. Kečupu tam dávám max lžíči víc nee - aby se gulášek trochu dobarvil a chytl ten správný šmak ;-) ... ale pokud nechceš - dávat nemusíš. A k těm houbám ... jsou lepší čerstvé nebo z mrazáku. Ony totiž při jídle musí jako by "křupnout" =-) Jóóó a včera byl první den po snad 3týdnech, kdy u nás nespadla ani kapička!!!!! x-) A teď po ránu 21 °C, azuro a je to prostě pravé léééto x-)
Profilova fotka
pan: já chci taky na šetření na předzahrádku ;-), tak to dobře vyšetřete katy: zní to moc dobře, asi jsem si měla k Tobě zalézt do kufru a jet taky :-) ivi: doufám že léto vydrží, u nás včera kapalo ale hodně málo jedna kapka tak za minutu ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?