22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
jo, my taky tak od toho čtvrtého tak vstáváme:-). někdy je to fakt na mašlu, ale přes den jsem celkem fit, což se docela divím, protože já byla zvyklá na minimálně 10h spánku a teďka naspím tak půlku:-D tak jak se obídek povedl?nám joooooooo, mňam:-)
Profilova fotka
lin: no odkud... od našeho baráku ;-) je to u KD Poklad :-) uplne vlevo - jako po moji pravé straně? to je můj brácha, ty ho znáš? to vstáváš co hodinu jako v noci jo? Jejda to by mě zabilo :-D jééé tak to konečně... ke mě se nic nedostalo, žádné info, žádná sms :-( tak nakonec Tomášek jo? Saly: mooooc gratuluji a těším se na info co a jak. Doufám, že jste oba v pořádku. jinak holky tu docela dusno, pod mrakem ]-( asi zase bude prset.
Profilova fotka
ahoj Pnad- Saly porodila včera v 19.15 Tomáška, 3750g a 50cm. tady je hnusně celý den :-(, a dusno pořád, je celkem teplo, ale prší aprší , ach jo,takže zase strávíme celžý den dom:-( jj, vstáváme s Lin každou hodinu:-). neboj,taky se dočkáš ;-)
Profilova fotka
lun: jéé ty jsi hodná, díky za info ;-) Tomášek se za chvilu pronese co? :-N A nevíte jak nakonec šel, jestli normálně nebo císařem? no to je radost - každou hodinu :-D já myslela, že čím je dítě starší, tím se čas buzení prodlužuje, no ne? tak tu ještě nesprchlo, ale pod mrakem je furt :-| a zítra zase do práce ]-(
Profilova fotka
Pand- není zač. jak se nakonec narodil, to nevím, nechci ji teďka psát, určitě má telefonů spousty. takže nechci otravovat. no nejvíc se vyspíš asi první tři měsíce:-D. nám začly růst zuby,takže ho to bolí a prostě se mu špatně spinká. tady prší skoro celý den.......
Profilova fotka
lun: no já ji psala asi včera hned jak mi napsala Jija tel.č. od Saly, ale bez reakce, tak já to zase chápu... ale psát ji nebudu, má toho jistě moc a musí nabrat síly... když bude chtít, tak se někdy ozve :-) tak to je nemilé... tak to už jdeš raději ted do hajan abys to naspala ne? A jak bylo na pokecu u kamarádky?
Profilova fotka
tak já jdu do hajan taky ... zítra je taky den a jdu do práce... jen aby u vás už taky přestalo pršet, u nás zatím dnes nic, pršelo ale celou noc. Očekávám přeháňky zase zítra.
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem ráda, že už to má Saly za sebou, to byla ale doba, jinak já mám od včerejška synovce - Stanislav (po tatínkovi), je od H. bráchy ;-) včera ráno jsem stihla vyprat a pověsit prádlo ven a od té doby se venku pere pořád :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj holky to hledite kdo se to ozyva co? je tu moznost netu tak se hlasim ze zatim jsme OK, je to super, dnes opoustime Litvu a mirime do Rigy.Pocasi nam preje a je tu hrozne horko, ale klepu na drevo abych to neyakrikla. Saly> moc gratuluji k Tomuskovi a dekuji ya sms.Snad az se vratim uz budou fotecky. Tak jdu snidat aby mi jeste neco nechali. Papa a bude/li moznost yase se ozvu a z/y pletu maji "divnou" klavesnici nejsem retard :D
Profilova fotka
ahoj holky, katy: Ty na nás myslíš i o dovolené, Ty jsi hodná :-), držím palce ať Vám počasí vydrží a pěkně si to užijte
Dobré ránko ;-) ahojky Katy - moc moc přeji krásnou a hlavně odpočinkovou dovolenku ;-) hlásím nástup na pracoviště - tužky vzorně ořezané, kafíčko i oplatečky x-) )) Saly, gratuluji k Tomáškovi ;-) Holky, ten déšť je hrozný ... v pátek v noci u našich napršelo během 1,5-2hod 50mm ... řeka stoupala, v ulicích snad 20cm vody. Ve vsi vedle to vyplavilo pár domečků, zasahovali i hasiči. Já volala v sobotu ráno našim jak je na tom Rokytná a zda je klidná, popř zda kulminuje a prostě vše se točilo kolem vody. Ráno ještě hrozila ... během 1hod se zvedla o 10cm a hrozilo vylití z břehů (na zahrady apod.) louky, pole už byly pod vodou :-( abych vysvětlila, moji rodiče bydlí v blízkosti řeky (50m od ní stojí domeček) :-) jako v létě je to príma, sundat pantofle a šupnout si nožky do vodičky, nebo se uklidňovat pohledem do vody - ale jaro + léto - tání a přívalové deště - to je pak horor :-(( je to tak 3roky co nám voda komplet zdevastovala zahradu - vybrala hlínu, vyrvala betonové základy, spoušť nad spoušť .... tentokrát se udržela a nevylila se x-) ale jako modlila sem se od noci do noci
Profilova fotka
dobré ranko :-) katy: no to koukám kdo se tu přihlásil a kdo má abstak :-) děkujem za pozdrav... no to se máš, že začnu žárlit, že Saly napsala všem a mě ne :-N užij si počásko, tu to je fakt o ničem ]-( ivi: no to je síla !!! Budu držet palečky aby voda jeste vydržela, nehlásí moc dobré počasí a pršet má ještě stále :-( jak to vidím v té TV tak mám slzičky v očích za ostatní lidičky, je to hrozné :-(
Článek se načítá
Pandi, jj včera na nově - večer myslím že to jsou střepiny nebo víkend? teď fakt nevím - když sem viděla tu spoušť a ty lidi co o vše přišli - nejen o majetek, ale i blízké normoš sem měla husinu a slzy v očích ... já byl ana mrtvici když nám to odneslo půl zahrady nedovedu si představit, kdyby to našim vyplavilo domeček :-( od úterka se to má lepšit - tak snad!
Profilova fotka
ivi: tak snad voda zůstane jak je a půjde už jenom dolů, minulý týden tvrdili v počasí, že pršet bude akorát do zítřka, ale když jsem se dívala dneska na předpověď tak déšt až do neděle :-( my máme naštěstí vodu o něco dál a vysoké břehy tak snad to tak vydrží
Bože nestraš!!! Snad už by se to mohlo uklidnit - nějak moc pršivo na můj vkus :-/
Profilova fotka
já bych byla taky pro aby už nepršelo je to děs :-(
Holky, nějako nám to tady vázne =-) jde poznat že holky maj dovču a nebo jsou v porodnici ;-) Jinak, tady u nás konečně krásně svítí sluníčko - tak to snad vydrží a bude hezky 8-)
Profilova fotka
ivi: tak minulý týden jsme byly nějak obzvlášť psavé ;-) tady teda ne že by sluníčko svítilo, spíš pod mrakem, ale neprší, takže to bude jako plus :-)
Jijo: nj ono je to jak kdy ;-) to Katy nebude muset moc dočítat :-D) kdoví jak pak se má kočena ... počasí maj snad super, tak už se těším jen a jen na ty fotečky ;-)
Profilova fotka
ivi: taky se už těším na fotky, doufám že jim počasí vyjde a budou mít nádherně :-). právě občas je práce míň a čas dojít sem, občas práce víc a čas na brms žádný :-)
Profilova fotka
nazdárek, Ivi- co ty,že ses k nám přišla podívat :-). jsem minulý týden obdivovala fotky a psala,že škoda,že nejsi někde blíž, bys nám přišla vyblejsknout Štěpiho:-) JInak děvčátka moje ukecané, já vás nebudu ani dočítat,jak se tu rozkecáte. No vidím,že Katy bez nás nevydrží ani ne dovči:-D. ale hlavně,že o sobě dala vědět,že je v pořádku a mají se dobře:-) u nás počasí tak napůl, ale je děsně dusno,dopo jsem byla venku a přišla jsem úplně spocená,blééé, no hlavně že neprší
Ahoj Lun ;-) nj já už tu budu asi napořád :-D)) Holky, prosím vás pršelo teď u vás? Nějaká bouřka nebo tak nějak??? Sem se to valí ze severu a je to zrovna bouřka jako prase, vůbec netuším jak za 30min půjdu na bus. Nemáte info jak dlouho pršelo? Zda se to do 30min roztrhá nebo zda to mám risknout a jít
Profilova fotka
ahoj lun, to by bylo fajn, kdyby bylo venku teplo, mám sice bundu ale ráda ji ponesu v ruce ivi: já nevím jestli tady pršelo v průběhu dopoledne, máme okna do zdi tak mnohdy ani netuším jestli prší nebo ne (pokud mi to nemlátí o okna) :-S
Hmmm tak teď už to ustalo - takže asi vypínám PC a zavčasu jdu než se to vrátí - jen se fakt modlím by mě to nepotkalo někde na půli cesty ... zítra pa
Profilova fotka
Ivi- tak to je super:-) tak u nás neprší a zatím nepršelo a ani to nevyadá. je sice zataženo,ale i sem tam jakoby vykukuje sluníčko :-N
Profilova fotka
JIjo- tu bundu oparvdu si myslím nebudeš potřebovat. je tam na zdechnutí
Profilova fotka
ivi: čau lun: tak to jsem ráda, že nebude potřeba :-), co štěpánek nezlobí? úplně jsem se zapomněla pochlubit že od soboty jsem teta, H. brácha má syna - Stanislav - bude to už 4. v rodině tak jsem ráda, že mě H. nebude nutit aby se tak jmenovalo naše dítě ;-)
Profilova fotka
holky, dneska nějako nestiham :-| pekelný úřední den ]-( jija: tak to gratuluji tetko ;-) no tu taky neprší, dokonce sluníčko, ale dusno. Tak snad nezačne zas večer. No já právě taky slyšela, že má pršet do neděle :-| tak snad to budou už jen letmé přeháňky a mimo zátopové oblasti !!!
Profilova fotka
slunííííčkooooooooo svítí i u nás:-) Jijo- néééé Štěi nezlobí, jen ho zlobí zoubky:-). co máš jako proti jeménu Stanislav??se tak jmenuje můj taťka :-D :-D :-D . jsem taky tak chtěla pojmenovat syna,ale Stanislav Vlach se blbě vyslovuje :-D
Profilova fotka
LUN: no to máš recht... nebo třeba u nás štěpánek štěpánek :-D to by bylo dost blbé hi hi ..

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?