22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Ivi: já, já nic soudruzi :-D a do centra samozřejmě musím v elektru ve Sparu prd jen 4 GB a to je mi ... ]-(
holky, tak už 9obětí ... to je hrozný :-(( Katy, sháníš do foťáku? Kolik GB chceš?
nevíte co Saly? nepsaly jste jí některá?
Profilova fotka
jj do foťáku 1 GB mám tucha .... psala jsem Saly mezi 9-10 hod. a nic sms doručena ;-)
a není poblíž nějaké jiné elektro? teď to je skorem všude ... hmmm tak bych řekla že buď fakt rodí, nebo spí, nebo prostě nechala mobil doma
Profilova fotka
Ivi: spát v tuto dobu? šípková sand není no mohla zapomenout doma mobil, nebo nezaregistrovala, že ji došla sms vše je možné. No právě že nic tu není, Poruba je na ho.... v Mariánských bylo vše, vše na dosah, stihla sis vyřídit pojišťovnu ve Vítkovicích vyřídit něco v centru a tady prd! Ani pořádná restaurace tu není až u zimáku
Katy, ty si teď na Porubě? A jak se to tam změnilo ??? Nj tam fakt není pořádná možnost kde se najíst. A ty obchůdky taky nic moc co si pamatuji. Tak bylo by divný kdyby spala. Třebas fakt v noci rodila a teď odpočívá
Profilova fotka
Ivi: poslala by urči někomu sms, kdyby už porodila. Jo teď sjme v Porubě, v Mariánských jsme byli naoproti Telecomu. Na Hl. třídě jsou samí ťamani, herny a žádný pořádný obchůdek, nic, no ještě že tu je vedle ten Spare.
A teď si na hlavní? Pamatuji si, že tam byl samý ťamaň nebo drogeška ... kloudného nic :-((
Profilova fotka
Ne teď jsme přímo nad Mc Donaldem. Ozvala se mi Saly, byla se ségrou šmejdit po obchodech :-)
Profilova fotka
Ahoj ;-) co plašíte..jeden den se přihlásím později a už je pohroma..já ti Katy odepisovala, že trajdám po obchodech...ségra mě v noci hlídala, tak jsme si udělaly dámskou jízdu a ráno jsme šly po obchodech ještě něco dokoupit prckovi a na obídek a na výprodej do ikea...nic se u mě neděje,včera prý po tom dešti praskaly porodky ve švech..ale mi málem tak max prasklo ve švu přicho jak jsme se segrou po pizze doma zvalily ještě 3kg melounu :-N :-N :-N já bych písla,že mě vezou, to se nebojte..ale asi brzy to nebude
Profilova fotka
To vis Saly , my jsme nervozní za tebe :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Saly: však jsem holkám hned písla že se touláš po obchodech! Já myslela, že řekneš že ti max. můžou prasknout kalhoty :-N však jsem Ivce říkala, že kdyby akce propukla že bys někomu poslala sms ať je zbytek v obraze - tu vidíš že tě máme rády a staráme se o tebe a jak tě není hned máme strch co se děje :-)
Profilova fotka
Jo jinak už jsem sbalená, snad jsem na nic nezapoměla, to zjistím až na místě ]-(
Profilova fotka
ahoj při večeru. teda tu se kecá a kecá a kecá. a já nestíhám a nestíhám. malý má zoubek, je protiva,ale jen občas, jinak si chche pořád hrát, smát se atd., takže na vás nemám moc čas. jdu hlavně popřát Katy šťastnou cestu, pořádně si to užijte a v pořádku dojeďte tam i zpět. papa a dobrou noc. zítra jdu ke kámošce, bydlí u vody, tak snad ta voda moc nestoupne a budeme mít kde pokecat :-N . před dvěma lety se Porubka vylila z koryta jim na zahradu a málem mi nepřišla ani na svatbu,no my taky měli strach jestli nám neuplave restaurace,kde jsme tu svatbu měli mít:-).v roce 07 se jim voda bohužel dostala i domů,tak má teďka chudák nervy v kýblu jak bude v noci pršet a tak. tak se mějte krásně, já se zas někdy staím,papa jo a Saly, já chcu taky sms, kdyby teda už byl Martínek na světě:-).
Profilova fotka
ahoj holky, včera jsem vůbec nestíhala saly: tak to víš už se všechny nemůžem dočkat až malý vykoukne ;-) jsem chtěla říct, že prý při bouřce všichni rodí ale na Tebe to asi nějak nefunguje, alespoň všichni odrodí a Ty to pak budeš mít extra ;-) katy: já spím taky nejradši na břichu, akorát že já si ho nepotřebuju podkládat :-D lun: tak gratuluju k zoubku, to už je Štěpánek velký kluk ;-) ta voda je hrůza, u nás zrovna předělávají splav a měli vodu jenom v půlce koryta a v druhé půlce dělali a měli ji zahrazenou, no voda je už po celé šířce, prorazila to, ale naštěstí není moc vysoko, u nás jsou vysoké břehy
Profilova fotka
Ahoj holky, no včera jsem se koukala na zprávy a ty povodně na Novojičínsku jsou děsivé? Ve Svinově se už řeka vylila ]-( jinak tchýně byla v r. 97 kompletně vytopena, dlouho se nemohli vrátit domů a vše šlo do popelnic. No hrůza, snad letos bude vše OK. A taky umřel Michael Jackson :-( ne že bych ho žrala, ale písničky hlavně ty staré měl hodně dobré a tanec a show také. No je ho škoda, ale zase po těch plastikách a tunách léků co mohl čekat? lun: děkuji, za 11 dní mě čekej zpět i s reportema fotkami :-)
Profilova fotka
ivi: jj tak jsme to včera pozjistovaly s kolegyni jsme poslouchaly rádio... jsem měla strach aby brácha z phy nějak rozumně dojel... ale prý přes OC už dobré... ale nevím jak pak ten sever... a jeste má pršet, to je děs :-( katy: aha no tak to pak jo :-) a ty pod hlavou nemas polstar? koupila jsi včera vše potřebné? jako kartu apod? no s tím Michalem J. mi to ráno mamka psala... no myslím si, že v jeho stavu to pro něj už bylo vysvobození. Tak koukej po dovči spěchat a nahlásit se jo? ;-) saly: no lin má pravdu, já včera se taky strachovala... byť jsem nebyla na netu, furt jsem na tebe myslela... pěkně jsi nás tu vyděsila :-N proč myslíš, že to hned tak nebude?Ještě nemáš poslíčky? a jaké to vlastně máte vymyšlené jména? Jaké máte pro holku? lun: my to chápem ;-) a jsme rádi, že přijdeš aspon pozdravit :-) a kdo zoubek nakonec našel? no aby to nebyla Martinka ;-) jinak holky, včera jsem byla s bráchou v Ikei, pozval mě tam na véču, těšil se, že si dá dobrotky, co viděl na netu a co si dává v OV. Jenze prd. Kde nic tu nic, proto tam bylo i malo lidi. Pak jsme šli do Tesca, když už jsme byli v tom shoppingu a to pro změnu zklamalo zase mě... na Prahu a neměli ani brambory a tak jsem utratila všeho všudy asi 130kč za potraviny, no děs :-( jinak tu asi 16C ale pod mrakem ]-(
Profilova fotka
Ahoj Pan a holky. Dobre rano !! Kdy Katty odjizdi na dovolenou a kam , tp mi nejak uniklo ?? Ale i tak preju stastnou cestu a uzijte si to !!
Profilova fotka
lin: v so ale presne hodinu netuším - do Ruska.
Profilova fotka
TY jo vlastne vzdyt rikala. Ja na to zapomnela. Teda do Ruska . Takto bude zazitek .
Profilova fotka
no to jo :) a jak ty se máš?
Profilova fotka
pan: a brácha jede dneska? večer už zprůjezdnili celou trať, sice jenom po jedné koleji ale už to jede a nemusí se přestupovat na bus, s tím teskem ne že bych Ti to přála, ale jsem ráda, že je tesko děs i jinde než u nás
Profilova fotka
No tesko je nekdy fakt o nicem. Treba tady u nas na Fifkach absolutne nedoplnuji zasoby . Co dojde to dojde a neresi se to . To V Porube je ale Tesco v pohode. Ja se mam super !!! jen to pocasi jen to pocasi , to uz me s...
Profilova fotka
lin: tak já jsem měla pocit, že u vás je to tesko o něco lepší když je to v takovém velkém centru, ale asi na to kašlou všichni :-( no my teď máme kousek penny tak na běžný nákup tam a ostatní někam jinam
Profilova fotka
jija: no nakonec zítra v 8,30 busem studentagency, tak by to mělo být snad už v poho. No snad nejlepší je pro mě v tuto chvíli Albert a na maso vyloženě nějaká masna. Strašně se tesco zkazilo... a ani tam moc lidí už nechodí si myslím. lin: no to se ti nedivím... nemůžete jít ani pořádně ven co? :-| kde je Katy, saly, ivis a vasha? Holky, ted psal M., že v Roudnici zase průtrž... tak za chvilu to je u nás ]-( děs ach jo. co dnes vaříte?
Profilova fotka
Ven jo , to chodim, ale nikam daleko , ale nemuzeme si sednout na zahradku nebo tak . vis .
Profilova fotka
ahoj holky, jen jsem tu kukla a vy zase píšete jako o závod.
Profilova fotka
lin: no tak to je blbé :-( no snad už bude líp a už se konečně ohřejem :-N vasha: no jak jinak že? no nic, jdu snídat.
Profilova fotka
ja si jdu dat na sniani meloun :-) ahoj vasha , to is pocasi o nicem tak internet jede ve velkem :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?