22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Ahoj holky moje :-) Ivi: tady zataženo :-( ;-( ]-( já jedu v so a bnebuď takový češtin! :-D je pravda saly pořád nikde, ale věřím, že kdyby už se začalo něco dít někomu by poslala sms. pand: jasně že jsem Gregor, jdu za chvíli na kafíčko, číst jsem sice už něčetla ale pořád mě rušilo nějaké blýskavé světlo tak jsem vylezla z pelechu co to je a celá ulice potmě a na kolejích něco svařovali v noci proto ty záblesky tak jsme se musela výjmešně nakulit na druhou stranu, ale nebylo to ono, já spím jen na jedné straně nebo na bříšku, podleožená "těhu" břichem - polštářkem ať jsem v "rovině"
Profilova fotka
Tak holky už mám na stole úžasné presíčko co mi udělal "šéfík" to je co? :-p to neznáte. V šuplíku přikusiji pardubánky. Ivi: neboj pár ti jich nechám až tu budeš úřadovat!
Pandi, dyť já poslala aj do Čech - ale moje milovaná Morava to potřebuje více - aby se lidem zlepšila hlavně nálada, po té spoušti co se děla v noci. Katy, ó díky díky ....
Profilova fotka
Ivi: jj Vsetínko a Novojičínsko je zatopeno :-(
Ráno sem projela idnes, seznam a centrum - tak sem to četla. To se zase kluci nezastaví :-( vím jak to vypadalo tady u nás, a to nebylo zase takové! Ale bojovalo se o židovskou čtvrť zapsanou do Unesca, kdyby tam vlítla voda - bylo by po židovské. No někteří podnikatelé reagovali hnusně. Kluci musí plnit příkazy z vrcha a oni jim tam nadávali a pod. Byli jak žolci (nalití) a ani vodu jim nedali. A to jim zachraňovali restaurace apod !!! Druhý den pak otočili - to jim donesli aj kafe a bagety. Jako když je takový průser - tak se střídají co 4hodiny. Svolávají se všichni ve služebním poměru a jedou na 150% ... bohužel ti nahoře to nedokáží ocenit
Profilova fotka
Ahoj holky!!! To je strašně s těma povodněma a ti mrtví :-(
Profilova fotka
No ty povodně jsou hrůza viz. rok 97! zchýně byla kompletně vytopena, vše na výhoz, měli v baráku véce než 2,5 m vody! Tenkrát přespávala v práci a P. u kamaráda. Ahoj Dáši tak jak jsi dopadla v OBI? A kde máme SAly?
Profilova fotka
AHoj Katy, v OBI jsem zase uletěla ;-) Koupila jsem si novou poličku do koupelny, nové záchodové prkýnko (jak jsou takové ty barevné) a 3 fialky do kuchyně.
Profilova fotka
A jaký motiv prkýnka máš? nějaké mořské? Já už nemám kytky kam dávat, ale chci nějaké stojany tak zase bude místo. Moc se mi líbí parožatka tak si ji nutně musím pořídit a láčkovka, ale ta je hodně náročná a dost drahá aby mi chcípla ]-( ;-(
Katy, fíha tak to je masakr. Nj jenže mě příjde že od té doby se ty protipovodňové plány moc nerealizují! Jako, proč tedy většinu řek a potoků nevybagrují, neudržují pořádek kolem toků, nezřídí np. nějaké místo kde by se mohla voda vylít z břehů aniž by udlělala paseku :-N Saly asi rodí ;-)) nebo odpočívá ... Vashi, jééé fialky - a jaké? povídej přeháněj, já fialky miluji x-)
Profilova fotka
Katy: mořské nemám - to by se nám nehodilo ke kachličkám, koupili jsme takové svěží zelené listy s kapkami rosy Ivi: mám 2 bílé a jednu světle modrou. Dala jsem si je do kuchyně, protože ty kvítka, které jsem tam měla předtím, už byly přerostlé
A vydrží ti pravidelně kvést - nebo si je koupíš kvetoucí a pak už nekvetou? Mě kvete stále jen ta jedna. A to jich mám cca 10! Ale je to asi světlem, když jsme byli u našich tak kvetly dobře. Nj už se těším na široké parapety a příjemné světlo 8-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Já jsem v bytě ještě fialky neměla, tak uvidím, jak se jim bude dařit.
Profilova fotka
Ivi: oni hned zvýšili bariéry u Ostravice a vybudovali vál, i korigovat průtok se tam dá, ale jak musí začít odpoštět Šnaci tak je to konec a ona je hodně blízko zdroje jen cca 400 - 500 m, navíc v tom úseku se slévá Ostravice s Odrou. Mě kvetou fialky pořád, teď jsem chudáky konečně přesadila a všechny hned obsypané květy - mám 1x bílé, 1x modro bílé, 1x fialové a 1x vínové a v kuchyni 1x temně modré.
Katy, tak to jo .... |-| prosím tě, můžeš mi popsat jak se o ně staráš, na jakou sv. stranu je máš, jak čistíš listy, jaký substrát máš, jaké používáš hnojivo apod.
Profilova fotka
Ivi: to je otázek .... 8-( nestarám se o ně nijak extra, prvně je mám v tom v čem je přinesu z květinářstváí, teď jsem přesadila do hlíny pro pokojovky a občas pohnojím rozpustným kristalonem - listy nepucuji, ale osprchuji, to bych se tedy nautírala :-D a 1/2 podlívám jen do misek, zbytek normálně do květináčky, není zbytí Holky neposloucháze Impuls? Je hodně dobré téma dne a chlapi/ženské se přestřelují a chechtám se jako racek chcechtavý
Katy, tak to jo ... hmm ještě zkusím ten kristalon - já koupila klasiku tekutý - tak uvidím, zda se něco změní. Já si totiž myslím že mají chladno a průvan a taky nedostatek světla. Impuls poslouchám, teď ale nee ... ráno v autě sem poslouchala - téma : nevěra 8-) jdu si to pustit přes net
Profilova fotka
Ivi: pusť stojí to za to, od bolestí hlavy 7 dní v týdnu, že potřebují plné bříško a prázdný pytlík (hádej kdo to říká) :-D přes aby se nad sebou zamysleli a třeba aby i ženská přišla domů a měla plné bříško a pak třeba chlap bude mít prázdný pytlík :-D :-D :-D a obě dvě strany jak volají tak dle hlasu jsou rozčílení :-D Jinak já mám ložnci světlou a v kuchyni je západní okno - tam musím mít jen sukulenky, ale tu mám dole na stojanu tak przudké sluníčko ani výheň nemá a kaktusy si ti vyloženě úžívají jako v Mexiku :-D a pak kvetou že? ;-)
Katy :-D :-D :-D tak to sem slyšela - pán volal hned ráno :-D :-D :-D :-D :-D sem se málem vybourala, páč mě chytla hrozný záchvat smíchu ;-)
Profilova fotka
Ivi: jsou dneska všichni dobří jak chlapi tak ženské každý obhajuje to své! :-D Co je dnes se Saly? 8-(
Profilova fotka
katy: no tak to ses moc dobře teda nevyspala :-| cože mas s těhu břichem? :-D ivi: co se dělo v noci? Je fakt, že na Moravě pršelo více než tu. jejda :-o o povodních já nic nevím, nemáte nějaké info, kde co a jak? nerodí už saly??? nemáte někdo nějaké zprávy?
Katy, jj dnes je to na nože ;-) ale ono je to potřeba - vyříkat si to :-D) Bych řekla, že jsi to Saly přivolala - hele a nemá třeba kontrolu? Pani, mrkni na idnes - tam se to dovíš přesně
Profilova fotka
Pan: to je pracovní název pro můj pido polštářek, který mám pod břichem, když spím na břiše, abych byla rovná :-D až budu mít vlastní "polštář" tak tedy nevím jak budu spát ]-( No nic si nevybavuji, že by říkala a každý ráno než vyrazí do světa tak nakoukne při snídani a pozdraví, hele taky se začínám obávat, zda jsme ji to nepřivolala |-| ale to já nechtěla :-x :-x :-x
Katy, to si budeš podkládat jiné části těla :-D) abys byla opět v rovině, popř to spraví otvor do matrace ;-)) Kdy měla vlastně termín? Hele třebas jela jen na kontrolu popř. zaspala, nestíhala a nestihla kuknout
Profilova fotka
IvI. no leda tak! 1. termín na den mého odjezdu na dovču tj. tato so ;-) Lin na můj svátek, Lun zase na narozeniny, je třeba si pohlát s čísly a pak má Katy starý křak vše v hlavě :-D
Katy, nj tak bych řekla že si mímo usmyslelo a že chce jít ven dneska ;-) Hi hi hi ... starý křak Katy jó? A co mám říkat prosím tebe já, a to mám za tebe chodit do práce a ještě stíhat poznámky :-D
Profilova fotka
Ivi: tak jsi o chlub maldší ne? tak jsi tepve křáček :-D no možná se Saly od rána někde toulá!
tak jó, křáček .. ty si vlastně jaký r? vím že sme si to psaly ale vypadlo mi to z pc :-/ :-p
Profilova fotka
Ivi já jsem 01/80 a ty bys měla být 01/81 ne? Jdu se provětrat vem, nakoupit nějaké drobnůsty a kouknout zda v elektru ve Sparu mají kartu do foťáku, do centra se mi moc nechce tak zatím papa
jj vlastně jó ;-)) kdo mi to sem poslal ??? ]-( ]-( ]-( ]-( hromy, blesky, 5kapek a 30min trvající tma!!! ale už zase svíííítíííí, takže se vám to nepovedlo! :-p hi hi hi ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?