22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Ahoj Pan . Ja jsem taky hotova . Ale to dela to pocasi .
Profilova fotka
Ahoj hoky, tak už mám uklizeno, zítra to sbalím, teď si popíjím čaj na dobrou náladu a mám na čumáku masku s Q 10, turban na hlavě :-D a ulomila jsme si kus parmazánu mám na něj chuť :)
http://trebicsky.denik.cz/zpravy_regi...
Profilova fotka
lin: ahojky :-) no to máš recht... to počasí už by se mohlo změnit... ale prý v příštím týdnu už má být dobře, tak jsem na to zvědavá. katy: já už jsem se lekla, že sis ulomila kus nehtu :-D ja si pujdu udělat asi rajčatový salát. no aby tě Petik poznal :-D
Profilova fotka
Tak rozmrazil se mi parmazán a já na něj už nemám chuť tak mám na zítřek ;-)
Profilova fotka
ivi: co to je?
Profilova fotka
Ivi: slyšela jsem o tom i na Impulsu, říkali, že to bude v TV
Profilova fotka
katy: no to je dobré ... tak aspon budes mit do prace
Profilova fotka
Pand: spíše na večer bych řekla, do práce ten bobek tahat nebudu
Pandi, tady v Tř je teď mistroství záchranných sborů české republiky v požárním sportu : a ten obsahuje 4 disciplíny : stovky, věže, štafety + požární útok - to je to nej na celé akci ... Katy, jj bude to zítra na čt4 sport - od 12,30 do 14,15 přímým přenosem požární útoky a v pauze mezi útoky /4min/ budou sestřihy toho nej z obou dnů
Profilova fotka
Ivi: to je u vás celkem pravidelně ne? MYslím, že i kloni jsi posílala nějaké odkazy.
Katy, nn to je jiné - to je Liga v PÚ ... co jezdí kluci, dobráci - tohle je profi soutěž ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ibvi: už mlčím |-| :-N ale máte tam živo v to Třebíči ;-)
]-( ]-( ]-( tak to nevidím ... v tom Třebíči!!!!!! si určo chtěla napsat v TÉ Třebíči ;-) jj teď jo, ale byla slabá reklamní kampaň ...
jdu vyfoukat vlasy a spát, dobrou
Profilova fotka
Ivi?: taky za chvíli půjdu foukat vlásky, už jsem nakrémovaná tedy mé pidi tělíčko - granátovým jablkem a ještě čumák proti mim. vráskám a proti vráskám z červeného vína, ale spát se mi ještě nechce.
Profilova fotka
Ivi: dobrou noc a chtěla jsem napsat ne v TÉ Třebíči, aler v tom :-D :-D :-D a už jsem dostala za ucho co? :-N |-|
Profilova fotka
to je jak s tou Olomoucí co? :-D holky do sebe holky do sebe :-D tak já snědla rajč.salátek, byl moc dobrý :-)
Profilova fotka
tak já pujdu asi taky do sprchy, ale zatím tam je muž... ale hodin jak na kostele, a zitra zase do prace ]-(
Profilova fotka
Pand: jaká OL? nechápu? mě tak bolí záda, L. se nade mnou smilovala a bude masage, nechtěla jsme ji otravovat, že někam si zajdu a L. mi nadala co bych někam chodila, že mám přijet, že mě dá do pucu :-p to je výhoda vl. mas¨érka co? :-)
Profilova fotka
katy: to neřeš.. a hlavně po tom nepátrej :-D a to jedeš tam jako hned?
Profilova fotka
V pá po práci :-)
Profilova fotka
az jo? :-| to vydrzis? já jdu na masaz zitra, tak si na tebe vzpomenu.
Profilova fotka
tak já jdu do sprchy, pak taky do hajan, dobrou
Profilova fotka
Pand: no nic jineho mi nezbyde o to víc si ji pak užiji :-) taky jdu do pelíšku asi si budu chvilku číst spát se mi ještě nechce, ale zítra budu zase Gregor :-N Tak dobrou a pa zítra :-)
Profilova fotka
ahoj holky, přeju dobré ráno, včera jsem naštěstí nezmokla a doufám že dneska taky ne, i když tady hlásí k večeru bouřky ivi: a byla jsi fandit? katy: no Ty se máš že když potřebuješ masáž máš někoho kdo Ti ji udělá ;-) saly: Ty fakt myslíš na všechno, mě by teda nenapadlo brát jídlo ještě i pro chlapa, bych ho spíš poslala do teska pro něco pro mě, když tam mají nonstop ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak mě už se to blíží :-) Saly: dneska jsme měla o tobě živý sen! Rodila jsi, byly sjme někde spolu a tebe to chytlo, do porodky nás vezl někdo na fichtlu a jak jsi měla kontrakci a opěta se o mě málem jsme obě upadly :-D pak jsme se vzbudila byla přesně půlnoc. Tak moc bych za to nedala, že budeš rodit v noci. Tedy doufám, že už nerodíš :-N To mám sny co? ;-)
Bré slunečné ránko ;-) Nechci provokovat, ale Třebíč hlásí krásných +16 °C a sluníčko x-) x-) x-) takže abyste neřely že sem lakomá, tak je rozesílám na celou Moravu ;-)) ať se nám hezky pracuje a rychle to uteče. Katy, jj ta Třebíč a úplně mi trhá uši když někdo řekne ten nebo v tom Třebíči!! :-p Šiši, ty máš sny fakt :-D) Hele abys to nepřivolala ;-) Kdy přesně jedete? Jijo: jj fandit sem byla - ale dneska už neee. Ale omrknu záznam na čt4 sport ;-)
Profilova fotka
dobré ranko kočandy :-) tu opět pod mrakem, ale překvapivě bylo tepleji jak včera a prý už se to má zlepšovat, tak jsem na to zvědavá. Zítra uvažuju opět o dovči, mají přijet M. rodiče, tak abych dala byt nějako do pucu a v klídku :-) katy: tak co, jsi dnes Gregor?? :-D :-D no ty máš sny ti povím... tak to jsem na to zvědavá, kdy to Saly chytne.. ale vzhledem k tomu, že už se začala otvírat, tak už se na malého můžeme brzo těšit :-) jija: saly něco ještě chystá pro chlapa za jídlo? To mi asi nějak uniklo, to bych se na něj vyprdla, měla bych svých starostí dost a chlapi by měli být dost samostatní na to aby se o sebe postarali sami ne? Jsou to přeci LOVCI od přírody. A nač je teď hýčkat? Bych je uvedla do reality zavčasu abych pak sama nebyla otrokem.. no ne? ivi: hmm tak lakomá jo? hmm hmm a co takhle i do Čech :-D no je fakt, že ráno jak jsem vyjížděla do práce bylo 15C ale je pod mrakem, sluníčko nikde nevidím.
Profilova fotka
saly: tak ted jsem se k tomu vrátila a dočetla... moc tomu nerozumim... ten štrudl je pro tebe nebo pro M.? když tak i ten štrudl ti pak muze event. M. donest... určo v ten den D nebudeš mít na jídlo ani pomyšlení a pak ti ho M. může donést... bych to nevidela tak černě... a s těma taškama to je síla co všechno musíš mít nachystané... to jsi dobrá :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?