22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
ivi: tak to jsem ráda :-D :-D :-D ale jako nic ve zlém jo? ;-) katy: a co , už máš sbaleno? Nezapomen krémy s vysokým Rh faktorem - ty naše sluníčko :-D saly: zase nemůžeš být tak škaredá... se nerozčiluj, mimi to nedělá dobře.. jija: máš recht, nech to tam :-N no taky mám dnes dost práce... no jak jinak při úředním dnu, že? Ale za chvilu půjdu na obídek.
Profilova fotka
Pand: nemám, ale už začínám sepisovat já to moc neřeším co vzít/nevzít a opalovací krémy neberu
]-( ]-( ]-( no tak sem to tedy nemyslela Kateřino Veliká!!!! 8-( :-D jako, že pojedu místo tebe na dovolku ;-) tááák, víš x-)
Profilova fotka
Jé Ivi tak já myslela, že chceš na výlet do OV, no jinak bych ti místo jistě nechala, ale nemáž vízum ;-( takže ti tady připravím ten hrníček a tužky jio? :-D :-p
Profilova fotka
Tak jsem mu to poslala...uff..a čekám na odpověď :-D Katy: Domluvit se ? :-D a po rozvodu? :-D Idealistko, je vidět, žes to ještě naštěstí neprožila..Lidé se hodně změní, to mi věř, ale my se zatím vždycky domluvili, nevím co teď blbne, třeba už ná doma nějakou"nápovědu" 8-) Ivi: byli jsme spolu 11let. Já vám tak závidím ty dovolené,já jedu letos do Poruby.. :-) ale pokud bude prceček hodný, možná se ještě někam vydáme v září...kámoška jede teď v srpnu s malou(3 měs) do Chorvatska a v září do Bulharska...to je mazec..to já bych asi odvahu neměla..
Profilova fotka
saly: tak ukřivědný chlap, dovolila sis ho opustit a ještě budeš mít dítě, to je těžký úder pro chlapské ego :-N, snad to veme nějak rozumně a nebude moc vyšilovat, možná si pak radši vem na sraz i M. a třeba někam ještě vyjedete, kamarádka byla se 4 měs. holčičkou na lyžích v rakousku :-) katy: abys pak nedivila když nebudeš brát opalovák ;-). já začínám uvažovat, že budem muset brát pořád sebou opalovák, H. se vždycky strašně spálí pan: já mám taky pocit, že mám úřední den :-D
Profilova fotka
On ví že čekáme..to už dlouho, řekla jsem mu to hned mezi prvními... :-) však uvidíme jak na to zareaguje, musí pochopit, že jsem sito nevymyslela a taky z toho radost nemám :-| já se letos ještě neopalovala a ani se nebudu koupat, ale když je takhle..tak mě to ani nemrzí..
;-( fňuk ;-( fňuk hele ale jestli nebudeš mít pořadně ořízlé obyč tužky tak si mě nepřej, tak to balím a jedu fofrem zpět!!! Hrníčky 2 prosím --- jeden na čajík a druhý na kafčo ;-))
Saly fíha ... 11let, nj člověk se mění a chlapi tohle asi vidí všechno jinak :-/ uvidíš, snad se umoudří ;-) Katy, tak to já bych si opalovák taky nebrala ... mě stačí vylést 2x na sluníčko a už sem opálená x-) max jen nějaký těl. krém
Profilova fotka
jija: já se nespálím ani v Egyptě, mažu se spíše u moře a u vody jen preventivně ne že bych se spálila a tam budu vystavovat jen obličej a ruce a ty opálené už mám. Ivi: Ok tvé přání je mi rozkazem :-) tělový beru určo, abych měla hebkou pleť. Teď jdu za sluníčkem na solárko :-)
tak pozdravuj oskara v trubicích a že mu vzkazuju, ať taky vyleze - nebo už teda dostane na prdel!!
Profilova fotka
saly: snad to pochopí nebo ať se jde vyřvat někde na matriku nebo na soud nebo rovnou do parlamentu ;-) katy: já se taky spálím, ale H. sotva vyjde první jarní slunko ivi: když slíbíš že budeš katy krmit rybičky a matýska tak Ti doma určitě nechá i něco dobrého k snědku ;-)
Článek se načítá
Tak já si Matese totiž vesmu seobu do práce a až mě bude nějaký š štvát, tak mu řeknu :"matýsku : trhéééj!!!!" ;-)) a o rybičky se jí též postarám /no, snad něco přežije ;-)/ jdu tu trochu poklidit, pozametat a tak - udělat si hlad a před 13hod končím, je tam taková kosa že si ještě před staďákem zajdu do města pořídit ňákou bundičku ;-))
Profilova fotka
Katy a s kým jedeš na tu dovku? jede vás nějak více?
pro dnešek se loučím, mějte se a zítra pa pa ;-)
Profilova fotka
Ivi: vzkázala jsem :-) jo Mares ri tu pomůže, ale já mám jen hodné subky. Ivi jakou bundičku? saly: s celým zájezdem :-D a manželem :-)
Profilova fotka
já myslela jestli třeba s nějakou kámoškou... a kde byla ta Lucka na svatební cestě? ti naši známí dnes letěli na Skopelos(mama mia) já balím tašku do porodky a mám ji jak hokejista :-( nevím jak to zredukovat, když jen župan je obrovský.. ]-(
Profilova fotka
Saly: no leda, že by ti pak přítel župan dovezl, ale já bych to neřešila a jela s taškou jak hokejista :-N Lucka na svat. nebyla a nepojedou, byli na prodlouženém víkendu na Ostravici na Sepetné.
Profilova fotka
saly: tak snad nevadí, že ji máš velkou, dáte ji do auta do kufru a pak ji akorát M. donese a bude klid (jinak já mám taky hodně velký župan) a nebo koupit nějaký obyč župan jenom pro tuhle příležitost
Profilova fotka
Já mám taky pořádně huňatý a teploučký a pak krátký saténový, ale ten bych asi s břuchem nedala :-N
Profilova fotka
no já mám koupený od ježíška jen pro tuto příležitost... :-) máš ho mít sebou na poro, kdyby ti byla kosa, že tam snad nejsou na porodním pokoji ani peřiny..pak ti zas hodně zabere pití, jídlo..pže kdyby to bylo v noci, tak tam nic nekoupíš jen kafe z automatu.. ale hlavně že nás X krát všude upozorňovali, že nemáš mít velkou tašku, že se stím pak sestry za tebou tahají..ale ani hajzlák ti tam nedají, je na seznamu... :-( no to naše zdravotnictví..to je konec na Sepetníé jsme byli min.neděli, všude lidí jak psů..šli jsme na tu čočkajdu ke Zbujovi, to už by se mi te´d nechtělo, nějak začínám ztrácet energii na cokoliv.. :-(
Profilova fotka
tak tu zas lije jak z konve...
Profilova fotka
saly: tak to je sranda chtějí ať máš malou tašku, ale přitom si musíš všechno přinést sama :-N nebo si to možná máš nechat nosit na každý den postupně katy: jeden krátký saténový mám taky, ale už jsem ho dlouho neměla na sobě, vsadila bych se že je ještě u našich :-D já nechci aby pršelo :-|, tady naštěstí neprší a snad to vydrží ještě tak 3/4 hodinky než dojdu na nádraží
Profilova fotka
Saly: oni ti tam nedají napít? to si děláš srandu, jako jídlo beru (stejně myslím, že na to nebudeš mít ani pomyšlení) ale vodu? Zdravotnictví šetří ;-) A jaký máš župan nějaký speciální nebo klasiku? Poruba taky hlásí průtež, přitom v pauze lehce vykouklo sluníčko! Jija: já ho nesím jen v létě, chladí, v zimě občas se k TV zabalím do župánku, občas v něm i pak usnu :-N
Profilova fotka
Jija to balím tu první tašku, jen co potřebuješ ten den k porodu.. :-) :-D pak mám druhou hromadu, co mi přinese martin pak(plínky, ubrousky a tak) a potom třetí - to jsou věci na odjezd z porodnice pro mě a prcka..no nezdá se to ;-) Katy: je tam jen nějaký nemocniční čaj..ale kdoví jaký bude..vodu si máš vzít..a na jídlo si myslím, že pomyšlení mít budu, to já mám pořád a musíš jíst, jinak nebudeš mít zas energii-přesnídávky, čokolády a tak..beru i štrůdl :-D župan mám takový ten heboučký, spíš hrubý a dlouhý bez kapuce, to co se teď před vánocema všude prodávalo.. já si vždycky oblíkám župan po koupání..takže ho dost vynosím
Profilova fotka
saly: tak to je tak na náklaďák co všechno sebou budeš mít ne? já chodím akorát občas v županu krmit ven psa, když jsem už v pyžamu a venku je kosa :-D dneska mizím čau
Profilova fotka
Saly: no ty tam snad jdeš hodovat :-D ten štúdl si jako budeš péct jak nebo to ti někdo napeče, je kupný nebo už ho máš v mrazáku?
Profilova fotka
ahoj jijo a ať nezmokneš.. katy: koupila jsem hotový s prodlouženou trvanlivostí, pže jak to chceš udělat,když pojedem třeba v noci, tak pochybuju, že budu s odteklou plodovkou čekat před tescem až m.nakoupí...a tam žádný bufet není..a víš co je nejhorší protivný hladový chlap..neviděla jsem tam ani automat na bagety, jinak bych to neřešila...ženská musí holt myslet na vše... zrovna nabíjím baterku do foťáku :-D tady už taky vysvitlo sluníčko..
Profilova fotka
Ahoj holky, je tady nekdo ??
Profilova fotka
katy: tak to jo... no základ máš, tak co řešit co? :-) no příští týden už má být nějako kolem 27C tak se ohřejem i my tu ;-) holky, já jsem nějaká hotová... ten urední den byl hustý...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?