22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
ivi: ne pivař :-) vyrábí pivo v ostravaru, ale uvidíme jaké budou skříně, protože k zahradnímu nábytku mám výhrady, třeba aby ho ohoblovat všude a ne jenom nahoře :-D katy: nebo jim budem přát aby to propršelo :-N pan: to víš jak se začne kecat tak to jede samo :-D
Profilova fotka
katy: tak to mě mrzí :-| no mě další super babuchy rozhodně nevadí ;-) jija: myslíš jako duben??? :-D :-D :-D oki - s grilčem.. jako naše děti? To to grilování nebude dřív? h hi :-D :-D tak prijedte vsichni do Phy ;-) tu je sice pod mrakem, ale někdy vykoukne i sluníčko, neprší, a odhaduju takových 17C - je příjemně. Sice žádné léto, ale když je člověk v práci, tak mi to neva. ivi: tak teda oficiálně vítej :-D ... tak jo, udělám jak se k tomu dostanu :-) už jste na mě dvě :-N saly: no ty si užíváš do posled.dechu jak tak sleduji :-N zítra máš KO? Tak pak poreferuj, co ti řekli a kdy máš nástup ;)
Profilova fotka
Katty: hned jak se vjíždí od Vřesiny tak vpravo ještě před tou křížovou cestou.M.kolega tam koupila loni barák.. Ivi: marmeládu neumím, tak zůstalo jen u těch kompotů..a je fakt teda, že marmeládu jím tak jednou za rok na dovce, když ji mají na švédských stolech :-) nikdy mě nenapadne ji otevřít doma..sice teď zrovna máme tu brusinkovou ikea a je dobrá..termín mám teď v sobotu(první)
Profilova fotka
jija: jo a na svatbě jsme seděli s nějakou kočkou z Ostravaru (ženich je mimochodem taky tam obchoďák)a říkala, že to tam vypadá teď zajímavě, že je kupuje Heineken, tak se vůbec neví co bude.. :-(
Jijo :-D aha tak to jo ... škoda že pivo nepiju a když tak Hostan, Starobrno či Kozla 8-)) na dovolené i Zlatého Bažanta a Plzeň x-)) Hi hi hi, on to ohobloval jen nahoře ? :-D) to se picnu .... a lakovali jste to nějak, nebo to necháte jen-tak? Doporučuji Luxol - mám známého malíře-natěrače a on na venkovní dřevěný nábytek či vše ostatní doporučuje Luxol, žádná syntetika nic. Ta je pěkná tak max 2 roky a pak se začne olupovat§
Profilova fotka
Ivi: teď v so bude panda v OV ZOO slavit nározky, stavíme medvědinec a ZOO se taky zkráškluje, no musíš dojet OV se hodně změnila! Jija: tak škaredé přeci nebudeme ne? :-) Saly: tak kámoška bydlela jedna hned na levé straně jak vjíždíš z kopce od Vřesiny :-) byly tam super letní fesťáky. Ivi: já jedu na dovču do Pobalrtí a Saly do porodnice :-D
Profilova fotka
tak je čas oběda, jdu si ohřát květák ze včera mnam mnam, taky si nechte chutnat.
Profilova fotka
holky jak děláte klasickou posypku na ovocný koláč? nějak se mi nedaří.. :-(
Profilova fotka
ivi: jojo jenom nahoře :-D. natírali jsme to nějakou barvou ale nepamatuju si jakou akorát že je to kaštanová hneď, máme tím doma i dveře :-D, uvidíme jak dlouho to vydrží. natírali jsme všechno, tak jsem říkala, že příště chci natřít díly a ty pak dávat dohromady a ne se tam kroutit jako paragraf ať se všude dostanu :-D saly: no něco H. říkal, ale prý zatím neví, hlavně už před půl rokem šly hlášky že je Heineken koupí a byla to jenom kachna. pokud by je nechtěli zavřít tak je to pro H. asi jedno, je na pozici, že pokud by měnili management tak jeho se to netýká ;-) jo a s posypkou netuším, nikdy jsem jí nedělala, ale jak tak čtu co všechno děláš asi se cestou domů stavím na návštěvu :-D pan: no s těma dětma co už jsou, nebudem čekat na všechny brzdy (jako např. já :-D) katy: jasně že nebudem, ale trocha škodolibosti občas není na škodu ;-)
Profilova fotka
Saly: já dělám posypku pravé máslo, hrubá mouka, cukr písek Pand: taky mám svůj obídek, když bylo tak hnusně tak jsem vyvařovala - dneska jsou jahodové knedlíčky :) Jijo: ty jsi ale opice! :-D nezapomeň,že tam budu i já a to by tedy pršet nemuselo! No nic mám zmrzlé nohy je třeba jít se ohřát do solárka 8-)
Profilova fotka
Katty a jedna ku jedné? to jsem dělala teď a bylo toho másla hodně a je to nějaké moc sladké.. :-( teď dělám tu třetí bublaninu,tak ať to zas nedopadne stejně... jija: no zdálo se mi, že o tom odkupu mluví jako o hotové věci, ale zavírat určo ne,spíš je to posílí,budou druzí největší hned za Plzní...
Profilova fotka
saly: no jo, jenže poslední pivovar u nás, který heineken koupil zavřel a nechal si značku :-S říkal mi to H. protože původně se na to těšil, ale prý snad bude ta firma co má ostravar opouštět celou střední evropu tak kdo ví katy: tak Tobě přeju jenom sluníčko a žádný déšť ;-) to už budeš zpátky z dovči? já teda přesně nevím datum, ale colours bývá začátkem července ne?
Článek se načítá
Jijo ;-) šiši, no to bych raději 2dny počkala - ale základ je natřít toho co nejvíce když je to rozložené! Já teď natírám palubky podhledy + krovy. Palubky jsem měla 2x natřené na "zemi" a teĎ když už je to na chaloupce tak se kroutím jak paragraf, vlasy od barvy apod. :-(
Profilova fotka
ivi: jo já bych to taky radši natřela dřív, ale když on zatím dělá z toho co najde (máme spoustu různého dřeva co tatík a děda za roky nashromáždili ;-)) a pak by se nudil než by to uschlo a prostě chlap, co chci udělat teď prostě musím udělat teď :-D
rozumím :-D) já si vymyslela taky pro r jobovku ... snad ho umluvím a přemluvím by mi udělal dřevěné truhlíky /obaly/ na kytí na ven ;-) a velké korýtko x-)
Profilova fotka
Saly: no já to dělám od oka tak pokud máš hodně másla tak přidej mouku a máš to. Jija: od 27.6 - 6.7.09 já na colours nejdu, nebo to myslíš, že se stavíš na "koncert" přijď :-) Ivi: nevýmýšlíš tak trochu? :-o :-N
Profilova fotka
Ivi : tak to se omlouvam, ale nejak si nepamatuju , ale ted to napravuji a uz nezapomenu :-) Kdyz uz jsi tady ofiko :-) Joo az bude hezky tak urcite budu chodit plavat s malou . Uz se na to tesim .
Profilova fotka
Lin: no já se taky těším, venku prý byla už voda telá, teď po těch deštích no nevím, nevím :-( ;-(
Profilova fotka
Katty: už jsem to nějak uklohnila, tak uvidíme jak vychladne... čekám na tu kámošku( nevěstu) fotili jsme jim momentky, tak si má pro ně dojet... Jak kAty dojedeš z dovky, tak už doufám, že bude prcek na světě..do té doby asi nee :-S
Profilova fotka
Lin: poznala jsi předem, že budeš třeba zítra-pozítří rodit? nebo to bylo ráz na ráz...?
Profilova fotka
ivi: pomaloučku polehoučku a určitě ho přemluvíš ;-) u mě zabírá když to co chci začnu dělat sama, H nevydrží se na mě dívat a radši to udělá sám katy: když jsi psala že tam budeš i Ty, tak jsem myslela že jdeš :-) lin: to se určitě bude Gábince moc líbil.
Profilova fotka
Saly: to jsem zvědavá ;-) trak pošli nám nějaké fotky na maily ať víme jak jim to slušelo. Co jsi nakonec koupila za dar? tu cedulku na dveře nebo něco jiného? Jija: nejdu, ani mě to moc neláká,abych pravdu řekla, mě se tam líbí max. 1-2 skupiny většinu ani neznám :-N
Profilova fotka
saly: už se začínáš připravovat psychicky na porod, nebo máš nějaké tušení? ;-) katy: to jsme na tom podobně, taky skupiny moc neznám a neláká mě to akorát ten nohavica ;-)
Profilova fotka
Ten bude dobrý, prý byl super ten koncert v tom dvojhalí :-) nebyla jsi taM?
Profilova fotka
Chtěli peníze plus jsem jim nechala udělat tu cedulku, dopadla dobře, necháme si ji udělat taky..jednou... :-S M. má konečně další termíán rozvodu, tak jsem zvědavá jestli se krasavice dostaví nebo náhle uase onemocní na jeden den... :-( já mám zítra výročí svatby, a jdu s bývalým řešit prcka..tak se moooooooooooooc těší´m...asi ho z toho klepne :-|
Profilova fotka
Saly: Tak to sis pěkné datum vybrala. Já myslím, že se manželka nedostaví, ne že bych chtěla malovat čerta na zeď ale uvidíš že to tak dopadne
Profilova fotka
katy: tak to už pak budu v práci jen pár dní.. asi 3 nebo 4 a pak mám dovču já :-p nějak vás nestíhám dočítat... tak buď je tu mrtvo a nebo nestíhám... žádný zlatý střed :-D
Profilova fotka
katy: tam ne, ale mám to DVD a podepsané, byla jsme na křtu na stodolní, ale byli jsme na hukvaldech a pak jak loni točil album ikarus na ve vratimově v kině saly: takže zítra budeš ex sdělovat právní postup? tak doufám že to vydýchá v klidu a Ty u toho neporodíš. neboj jednou to snad tu jeho přestane bavit, jinak není možné v nejhorší poslat pro ni policejní doprovod? nebo to je jenom u trestných činů? pan: třeba jednou nějaký zlatý střed trefíme ;-), co dneska úřední den ok?
Profilova fotka
Pand: a příjdeš ještě do práce nebo ne? Jijo: ty bys hned policejní eskortu! ta může pouze pokud se osoba skrývá u T.Č. :-D
Profilova fotka
katy: já jsem myslela, že to stačí při vyhýbání se soudu aby se neprotahovalo jednání ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?