22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Pand: bez vlasů ty to nějak znáš :-N za kolik máš kg? já právě baštím, udělala jsem si salát rajčata, okurky, tvrdý sýr, trošičku dresinku a 1/2 kornbagety. Jakou jsi měla zmrzku? Já v poslední době nemám na nic chuť ani kupodivu hlad ;-)
Profilova fotka
pan: zmrzku bych si taky dala :-) katy: já nemám moc hlad večer, ale vždycky se donutím radši najíst kolem 6 večer i když nemám hlad než abych měla hlad v 9 a vyžrala celou ledničku :-D
Profilova fotka
Jija: já právě nemám hlad ani jak dorazím domů ani večer tak se nenutím, dám si jen třešně nebo meloun v tomto týdnu jsme si na večer nedělala ani saláty, max. sním jedn jogurt.
Profilova fotka
katy: tak to bude určitě počasí, já mám vždycky v létě míň hlad
Profilova fotka
Tak jsem zpět,trvka dopadla na jedničku :-) jsem mooooc spokojená..já fakt jsem bez toho taková vyblitá, u mě to má efekt viditelný, takže stála 250 a 40 barvení. Jija:já mám taky málo řasů a takové pofiderné, na to to právě je...¨ Zase jsem si koupila kousek melouna, každý den spořádám takový 2kilový kousek :-) a zmrzku jsem měla u Kotvy limetkovou-taková fajně brčálově zelená.. :-D taková strava mi vyhovuje...sice jdu zrovna dělat tu svíčkovou..(včera nějak nebyl čas, byl jiný program :-D ) abych náhodou nepohubla :-)
Profilova fotka
Tak hlásím, že svíčkovou jsem úspěšně dovařila a povedla se :-N dala jsem si záležet je to moje první svíčková pro nového muže :-N aspn vidíte jak často ji vařím..nikdy se mi do toho nechce a přitom to zas taková hrůza není... :-) kde jste všechny? na sluníčku? :-)
Profilova fotka
katy: no jo, mám to doma :-D kg asi za 50kč... není to moc? Ale bylo tam i kg za 160kč a to se mi zdálo fakt příliš... ale vypadaly fakt báječně!!! Ty co jsem koupila... no jedla jsem i lepší :-| zmrzku - hořkou čoko a extra malinu - bez cukru a 80% ovoce... byla výýýýborná. jija: tak to máš dobrý přístup... my se ted vrátili z obchodu, tak si dám už jen šopák - asi. :-N saly: tak to je super, že jsi spokojená :-) to je nejhlavnější no tak to jsi šikulka, taky bych si svíčkovou dala ;)
Profilova fotka
ahoj holky, přeju dobré ráno saly: ještě chvilku mi o té trvalé vyprávěj a já půjdu taky ;-) tak já jsem měla taky včera zmrzku, u hlubiňáku, malou vanilkovou a k večeři jsem si chtěla dát meloun, ale H. udělal vaječnou pomazánku tak jsme se nacpala radši pomazánkou ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, mi včera naši dovezli "pidi" jahody tak jsme na véču měla pár, pat hrst třešní (ještě jednu mám v práci) a plátek melounu, ale pak jsem si dala kousek nanukáče nějak jsem měla chuť. Pand: a kde takovou v Praze prodávají? že jsi nedala tip? Jinak si zajdi do té cukrárny na Vodičkovou, až tam budu zase tam skočím a zhřeším |-| Saly: limetkovou brčálku znám je moc dobrá a ještě je super mango a malina, ale točenou už jsme dlouho neměla, chodím kolem 2 budek denně, ale nemám chuť.
Profilova fotka
dobré ránko, tak my vzhůru opět od šesti. ale malý teďka od osmi dospává. mi včera v osm donesla kámoška taky třešně, ta mi udělala ooooooooobr radost:-), hned jsem spořádala misku a za chvíli se chystám na další misku:-D na meloun se jdu podívat nahoru k našim, taťka jel večer do tesca,tak dostal za úkol mi koupit, tak nevím nevím zda večer byl. jinak teda počasí vypadá,že bude dneska pršet:-(. včera tak krásně, jsme byli celý den venku, jsem si opálila zádička a předek, nohy mi jaksik nechytají. tak aspoň něco:-D
Profilova fotka
jo to počasí je na nic, jsem se těšila na krásný víkend, že půjdem na kolo a zase abych se bála, že někde zmoknu :-( včera jsem byla po dlouhé době zase v obchodě s oblečením a myslela jsem že neodejdu :-D ale nakonec jsem byla silná, koupila jsem akorát 2 oblečky na synovečka (až se teda narodí) ať mu to můžem hned poslat a nějaký větší dárek koupíme až se pojedem kouknout ;-)
Profilova fotka
Holky o počasí ani nemluvte, já otevřené dřeváky a šatečky na ramínka, ale naštěstí tu mám ze včerejška bundu tak snad s holými nohy přežiji ;-) tedy pokud do té doby nepřestane pršet nebo si zajdu koupit punčochy. Já se taky těšila na hezký víkend, že půjdeme na Lysou a zase asi prd ach jo.
Článek se načítá
Profilova fotka
tak už krásně chčije. ach jooo:-( Jija: tak to si se teda hooodně držela, že sis nepořídila oblečky a jen pro synovečka. Na Lysé byl teďka o víkendu brácha. šel ráno a jak se vraceli,takže ta byla strašná spousta lidí No Kat-tys to teda dneska s oblečením moc nevychytala,ale třeba odpoledne bude hezky ;-)
Profilova fotka
Leni bylo by to fajn, ale moc romu nevěřím, abych pravdu řekla ani nevěřím, že výjde zítra ta Lysá a pokud bude škaredě tak to prdíme, přeci se nenechladíme když ta týden už budeme objevovat krásy severu :-p
Profilova fotka
Lun: no držela jsem se co to šlo, taky se mi nechtělo zkoušet věci, ale brzo to určitě nevydržím a něco si pořídím Katy: to to uteklo, že už je ta dovolená tak brzo, to se určitě nesmíte nachladit když pak máte takovou super dovču já jdu ještě odpoledne s kamarádkou sednout a pokecat tak doufám že pak už pršet nebude a že se tomu nějak vyhnu :-|
Profilova fotka
Jija: co jsi měla v oku? Já bych asi neodolala, dnes jdu na boty ;-) Jo holky musím se pochlubit Mates umí dlaší slovo - ahoj a Matýýýýýýýýýseček tak to vyslovuje :-D ale kde k tomu přišel nevím, my mu tak neříkáme, ;-)
Profilova fotka
katy: jedny krátké kalhoty a pak jedny sportovní šaty, ale pak jsme si řekla, že šatů mám na léto dost a krátké kalhoty mám dvoje, vždycky při nákupu děsně uvažuju jestli to budu nosit nebo ne :-D to je Mates ale šikulka, zvlášť když si sám vytvoří slova :-)
Profilova fotka
Já chci koupit takové trošku sportovní, přitom žensky vypadající bílé šaty a zatím nic jsme nenašla, v Praze jedny úžasné byly,a le jen 36 a přes prsa mě krápek zplaskly ]-( takže nic, jinak seděly super. nebyly tam nějaké pěkné bílé?
Profilova fotka
katy: bílých jsem si nevšimla, spíš tmavé, já jsem prasátko tak radši něco tmavšího a navíc mám doma dvoje bílé ve skříní :-)
Profilova fotka
Jija: já právě že žádné a na léto jak jsi opálená jsou krásné, je pravda 1-2 x na sobě a musíš je prát, ale co se dád ělat. A zase lije! ach jo to nebude Lysá musím vymyslet náhradní plán, napadá vás holky něco?
Profilova fotka
katy: tak když nemáš tak to je jiná, ale já fakt půl skříně ;-) jinak co dělat když leje mě nenapadá, jedině bazén, kdybyste chtěli zůstat u sportu, jinak asi kino, já to vidím, že H. donutím začít se mnou skládat puzzle co jsem dostala před 2 lety k narozeninám :-D
Profilova fotka
Jija: no kino asi jo, ale co přes den? do Poruby na bazén to bych zmrzkla leda se jít podívat na Ještěrku do bartovic.
Profilova fotka
katy: no kdybys mě poslouchala, tak jsem ti o ní už několikrát mluvila :-D je to naproti pasáži Lucerna, jak nevíš kde je... jak jdeš od Jungmanaku... vylez z metra Mustek, projdeš zahradou - směr Vodičkova, tak tam to je... a nebo jak jsi mi popisovala jak dojdu k té cukrárně... jdeš ul. Vodičkova a před McDonaldem no spíš blíž Václaváku máš na pravé straně tu zmrzku a na levé pasáž Lucerna ;-) jinak to počasí je dnes opravdu na prd. Já měla dnes dovču, tak jsem to tu zase trochu poklidila a vybalila další krabice... a tááák.
Profilova fotka
ahoj holky, tak se omlouvam , ze jsem tady ted nebyla , nemela jsem funkcni net . ale ted uz je snad zase ok . Tak ja vas asi pri male nedoctu tak kdo mi vypichne nej zpravy z minuleho tydne ?? :-)
Profilova fotka
lin: ahojky :-) tak to je fajn, že už jsi zase funkční :-) no rozebíraly se tu třešně, borůvky, melouny atd. jinak nic důležitého si myslím... joo jen ze Saly začala "šťouchat" už nemůže vydržet :-)
Profilova fotka
Saly : Uz nemuzes vydrzet ?? A takjsi rikala ze by jsi to brisko jeste nsila klidne mesic dele :-) Pan : Tresne muzu , boruvky taky a melouny miluju :)
Profilova fotka
dobré odpolko, tak my jdem za chvíli ven. kdyby asoň v tom kočárku venku spal dýl jak půl hodiny:-(. ach jo. je to teďka drsné, večer blbě usíná, v noci se často budí,takže my jsme přes den jak mátohy a on si zase zdřímne jen na půl hodiny. to jsou nervy:-) Budoucí maminy máte se na co těšit 8-) ,ale jinak je to v pohoděéěéěéěé,tak nebojte ničeho nic :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak víkend za námi ale pocasi o nicem! ach jo-. pomalu začínám sepisovat seznam :-)
Profilova fotka
A jduu na ten meloun, když jinak nedáte :-N
Profilova fotka
ahoj holky :-) zdravím při neděli, lin: no já čekám, že ta sezona boruvek teprve prijde... a ceny pujdou i dolu, a pak udělám nějakou bublaninu :-) lun: on si zdřímna na pul hod, mu to stačí a ostatní vyřízeni co? :-| nerostou mu zuby? katy: no ty se máááš... jedeš na týden? tak já jdu taky na meloun :-p

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?