22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
tak dneska se to počasí pořád nějak mění, já jsem zmokla po cestě od babičky, upekla jsem buchtu, akorát jsou bratři potvory a nechali mě ať si nasekám dřevo na topení sama, si připadám jak ve středověku, když chci péct, musím si zatopit dřevem :-D
Profilova fotka
dobré ránko, no co to vidím, já dneska první?? :-N =-) my jsme vzhůru opět od šesti, no lepší jak od pěti :-D tak jak po víkendu? u nás pohodička,celý víkend jsme strávili venku, včera přijela švagrová,tak jsme šli i na procházku a pivečko, v tom orku bodlo ;-)
Profilova fotka
ahoj holky, přeju dobré ráno tak nám zase v práci nešel ráno proud :-( už mě to nebaví my jsme měli víkend pracovně-relaxační, ostříhali jsme suché větve na stromech a začali dělat zahradní nábytek, ale taky jsme byli na bruslích, kole a v hospodě s kamarády, tak jsme toho stihli dost :_) Lun: takže začínáte prodlužovat ranní spánek?
Profilova fotka
Jijo: takže jsi doma, když vám nejde v práci proud???? no nevím jestli se prodlužuje, možná to je jen náhoda, celý týden byl vzhůu od 5.15 a už nezabral, až kolem půl 8. a teďka dva dny se sice taky probudí v těch pět,ale pak na hodˇku ještě zabral, tak nevím, snad se to zlepší, protože takovébrzké raní vstávání není nic pro mě :-N :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, vidím, že jste se rozepsaly, až budu mít chvilku volna tak vás dočtu :-) Jinak v Praze bylo fajn, ale teď jsme hrozně ospalá, dorazila jsme včera domů až ve 23 hod. a v Praze to bylo náročné ;-)
Profilova fotka
lun: ne jsem v práci, už to jde (ale nikdo neví na jak dlouho :-(), on nám totiž nikdo neřekne kdy to nejde, kdyby to dali vědět tak příjdu třeba do práce později katy: tak to muselo být teda fakt nároční a ani se nedivím, že jsi ospalá, já bych byla taky :-)
Profilova fotka
Jija: už se v práci můžeš připojit? Tak to je super x-) no bylo to dost náročné. V pá jsem jela Managerem v 4,11 takže jsem v 3,30 vstávala, do pelíšku de dostala před půlnocí, v so to samé, a včera jsem dojela ve 23 hod. a celé dny lítala a dnes vstála v 5,30 až mě hlava bolí :-( ale odpo jdu k našim mají tam pro mě od myslivců zvěřinový gulášek :-p x-)
Profilova fotka
Jija: suepr,že se teda z práce za náma připojíš:-) Kat- tak halvně,že sis to v Praze užila. co s Pand, sešly jste se???
Profilova fotka
jojo po nějaké aktualizace se jde připojit, tak mám radost, že můžu zase s Vámi drbat x-) katy: tak to bylo hodně náročné, manažerem jsem jela asi 2x a je to hrozně brzo, hlavně nám nejede ještě bus, tak mě musel H. hodin na nádraží
Profilova fotka
Ahoj holky :-) nějak to tu dneska nefungovalo co? ;-) My byli na chajdě, bylo strašně krásně, až moc horko na mě.M.se koupal a já seděla na břehu jen s nohama po kotníky ve vodě..a tak to bude celé léto :-( V sobotu jsme šli ke Zbujovi (pod Lysou) na čočkačku, tak to byl asi můj poslední výlet do kopce..moc už se mi nechce v tom parnu..a večer u nás slavnostně otevírali novou tělocičnu,tak jsme byli na zábavě tam, ale před půlnocí doma, bylo v noci ještě dost chladno..a když nepiješ tak teprve :-( Jinak dnes u Dr.mi řekl, že rodit hned tak nebudu, že spíš až v červenci tak těbůh... :-| zítra jdu ještě do porodnice, tak uvidíme co řeknou tam..
Profilova fotka
ahoj holky, dneska je teda venku hnusné počasí :-S saly: tak říkala si, že se Ti těhotenství líbí, tak si to vzal prcek k srdci a chce Ti udělat radost. jinak já do kopce nerada i teď a už vůbec v horku :-)
Profilova fotka
ahojte holky, tak zase po delší době zdravím :-) včera nějak nešlo brms a pak už jsem se na net nedostala. saly: no tak to je husté v té Hrabové... takové základní věci aby nebyly... no škoda tam pak příště jezdit. A kde má být globus? Já myslela, že bude na výpadovce na Opavu. jija: no ty máš ale hodného bráchu :-D no a ke všemu když chceš péct tak tě v tom takto nechají a přitom to upečené rádi spapkaji i oni ne? no tak tu je teda bylo jak tak koukám pěkně... zase zataženo. Hlásí přeháňky... včera taky pršelo a pršelo i celou noc. Ale teplo je. katy: jsem ráda, že jsme se viděly a ještě jednou mooooc děkuji za výýýborný chlebíček :-) lun: ahojky, jj sešly jsme se :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, včera nějaký upgrade jsem myslela že bude alespoň nová složka MC = modré cestiování a prd. Lun: sešla jsem se s Pand zašly jsm ena obídek :-) Jija: jak v prádelce co? Saly: náhodou ty třešně pro ěm nemáš co? :-( ;-( Pand: tak hlavně že chutnal, jsme se s matýskem snažili ;-)
Profilova fotka
pan: jasně že to rádi spapají, přece chlapi chcou jenom výsledek, proces pečení je nezajímá :-D já jsem včera byla taky na třešních, zjistili jsme, že na zahradě už nějaké jsou, ale moc jich nebylo, snad ještě dozrajou mě se dneska nic nechce, já bych spala a spala a spala a pak bych byla spokojená ;-)
Profilova fotka
Jijo: já bych taky chrupkala, jsem KO asi ještě po té Praze. Sice jsme si dnes o 30 min. pospala šla jsem k dr. na kontrolu a vše vč. sedimentace je Ok jsem zase zdravá jako řípa :-) klepu na dřevo :-)
Profilova fotka
katy: super, že máš všechno ok, já uvažuju, že bych zas někdy zašla na krev tak si asi nejdřív koupím železo a hezky ho budu užívat a teprve pak půjdu ať zase neschytnu, že jsem chudokrevná :-)
Profilova fotka
Ahoj holky !!
Profilova fotka
Jija: chodíš jen na krev nebo i na plasmu? já měla jít ve ct ale musela jsem to zrušit. Lin: ahoj, ty jsi ale ukecaná :-D
Profilova fotka
No jen jse pozdravila a zase mala prudila tak jsem musela za ni . No u me celkem nic noveho . Dneska jdu ke kamaradce co jsem s ni chodila do skoly. Narodila se ji dcera pred dvemi mesici a ona bydli v brne, ale ted jsou tady na navsteve u maminky jeji tak porada damsky dychanek :-) Tak se docela tesim. O . jel s kamaradem do Polska vybirat oblek na svatbu tak jsme samy doma. Jako vzdy . Porad nekde lita bez nas .
Profilova fotka
katy: no já chci na krev, ale minule mi paní tvrdila, že prý s mými výsledky jedině na plazmu :-| tak jsem na ni byla minule a uvidím co mi vemou příště :-N ahoj Lin, tak to budete mít dobrý dámský dýchánek, O. si jel kupovat nebo pomoct s výběrem?
Profilova fotka
Nene , pomoct s vyberem. Ondra ma oblek ze svatby . Moc ho evyuzije , jen ted jak pujdeme na svatbu toho kolegy co s nim jel . Takze ten novy nepotrebuje :-)
Profilova fotka
lin: jsem si říkala, že snad oblek nepotřebuje, když má ze svatby, i když H. si koupil oblek na státnice a že se v něm další rok bude ženit a smůla, museli jsme pro nový, protože se nevešel :-D a dostaneš taky nějaký dárek když už bude na trzích?
Profilova fotka
Ahoj holky :-) tak jsewm zas proseděla celé dopo po doktorech... :-( tak termín mám teda posunutý na 3.7.tak aspoň ještě stihnu vše co potřebuju.. ;-) příští týden mi to přišlo přece jenom ještě brzy.. Katty: třešně nemám..jedině tak ve střevech.. :-D jsou to ty první a ony po obrání rychle hnědnou, tak je mamka rovnou na chajdě zavařovala.. já teď baštím meloun, měla jsem na něj strašnou chuť tak jsem si hopla do Alberta.Včera odpo jsme se jeli vykoupat na Žermanky(já jen po kolena) voda fajn, ještě není zelená tajk se to dá a nikde ani noha..
Profilova fotka
Lin: tak pokud O. do něj vejde tak nepotřebuje - to je věčný problém chlapů, že do něj nevletou - buď přiberou tuk, nebo svaly v posilce :-N proč tě nevzali sebou do PL? Jija: je jedno zda jdeš na krev/plasmu/destičky - krev. obraz pořád musí být OK, spíše jestli tě nebalamutí na plasmu to je pro ně výhodnější Saly: tak to jsi mě zklamala a jsem smutná ;-( ;-( ;-( já se tolik těšila
Profilova fotka
katy: jj byl výýýborný... z čeho všeho jsi ho dělala? Matýsek uždiboval? :-D A já si říkala, od čeho jsou tam ty díry h ihi .. holky, neprovokujte tu s třešněma jo? mám pak šilenou chut na ně... kolik tak mám počítat že stojí kg? Abych nekoupila zbytečně předražené... a taky jsem zjistila, že už se prodávají i borůvky :-) saly: no tak to máš za chvilku ;-) už máš sbalenou tašku? Dáš si tam i nějaké dobroty? :-N teda ty jsi cestovatelka a ještě takto před porodem.. :-N pristi víkend jdes na tu svatbu nebo tento?
Profilova fotka
katy: no já si to myslím taky, ale nechce se mi jít v jednom roce na dvě krevní centra tak letos ještě půjdu do FM jak chodím a pak už jenom v OVě do fakulty saly: já chci taky meloun, včera jsme si ho chtěli koupit a neměli ho :-(. a voda už byla dost teplá nebo spíš pro otužilce?
Profilova fotka
Jajia: ty chodíš do FM? Pand: byl celozrný = polohr. mouka, celozr. mouka, žitná chleb. mouka, semínka. proč se ptáš? něco jsi snad jiného objevila :-N =-) Já třesně koupila v Albertu za 50 kč/kg a borůvek bude na chatě mraky, tak pokud budeš v té době v OV tak ti 0,7 mohu nasbírat - kýbl na zavařování po mě nechtěj :-D
Profilova fotka
já taky dneska viděla třešně v Albertovi, meloun tam stál 15,90 a ještě jsem koupila krásné jabka a nektarinky, ovoce teď můžu :-) Pan: na svatbu jdu teď v pátek, konečně jsem včera v CAčku sehnala i tuniku, tak jsem připravená, v so máme ještě bečku s griovačkou v Píšti, tak to snad vše zvládnu :-) jo a borůvky jsou u nás vlastně taky, ale po těch se neutluču :-(
Profilova fotka
Saly: tak já je můžu, ale nechce se mi je sbírat ve velkém takže kompoty u nás nehrozí :-D ale zase takové knedlíčky z krupičky se žahourem mňam, mňam a je to dobré na oči ;-) Meloun taky na mě čeká v lednici :-)
Profilova fotka
Nikde nikdo při večeru? ;-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?