22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Katty: akterý je ten rozhodující faktor????? :-D :-D 8-) 8-) Jasně, že to poznám, když škytám..je to takové pravidelné cukání, škytají když se přepijou plodovky,stačí jak si lehnu na jinou stranu a většinou to momůže a pedy taky poznáš..když ho hladím po dupce, tak jsou to takové jemné bublinky :-D :-D :-D ale prdl mi zatím asi jen 3x...bavily jsme se s kámoškama a taky to cítí stejně..však uvidíš..je to sranda :-) Tak se mějte,Katy šťastnou cestu, žádnou zácpu..já budu zítra doma a asi zas vyrazím po nějakém tom oblečku na svtabu, už je to za týden a furt nic nemám :-|
Profilova fotka
samé překlepy, fakt mi brní ty ruce a je to poznat..pedy jsou prdy,ale to vy poznáte... :-)
Profilova fotka
ahojte holky, dneska nějako nestiham... jdu vas dočíst
Profilova fotka
lun: no vidíš a pak komu věřit co? :-D hi hi .. tak to kámošce gratuluji .. jak se malá jmenuje? a jak se jinak máš? katy: tak to jsem ráda, že už ti je líp ;-) no já právě taky nevím jak s tím § .. nedalo by se to někde zjistit? holky, ohledně toho svetru... jak víte, že to byl nápad nevěsty? saly: tak to ještě není uzákoněné jo? :-| lin: ahojky... no s těma houbama.. já je ráda jím, ale neumím je sbírat a tak jak ty i kdybych šla kolem ní tak si jí asi ani nevšimnu :-D ale dala bych si nějakou smaženici, to nepopírám :-N katy,lun: no tak to jsem přišla taky o hodně s těma reakcema :-( co tam psali, nemuzete aspon kapku reprodukovat??? :-N vasha: ahojky, tak to mě mrzí :-| no nejhorší je, že ve spoustě prací to je tak , že už mají po známosti někoho vybraného a konkurz je jen tak na oko... to dokáže naštvat ]-( spousta ztraceného času.. tak snad to vyjde příště, budu držet pěsti ;-)
Profilova fotka
saly: no já jak jsem byla jednou u kosmetičky a to jsem byla odlíčená, tak mi nabízela barvení a trvalou řas a jsem se ji ptala jak to jako pak vypadá a ona mi řekla... no asi jak to máte ted (myslela, že to mám řasenkou) tak jsem řekla, že to mám odlíčené... hi hi .. no tak jsem si řekla, že u mě to je docela teda zbytečné :-D :-D :-D :-D tak hlavně, že jsi spokojená.. a jak bylo u holiče? Jak to ted máš udělané? saly, katy: vy jste teda pěkné provokatérky s těma třešněma... hmm taky bych si dala.. :-p a ségře gratuluji ke státnicím ;-) můj brácha odstátnicoval v pondělí, taky se mi ulevilo, ale hodně jsem mu věřila, že to udělá a taky že jo :-) juchuuuu počkej.. zelenou myslíš jako panáka? nebo to špatně chápu a je to nějaký sleng? Asi už jsem zpražštila :-N jéé ptáčka bych si taky dala i tu uzenou polivku mnam mnam... to se tak pozná, že malý škytá jo? Jak to jako cítíš? Nějaké poskoky? Tak i prdí jo? hi hi no to musí být zajímavé.. hi hi to je vtipné... tak u nás je to naopak :-D svačinky a večeře dělá muž já akorát vařím přes víkend nebo něco upeču.. to mám ale dobře zařízené že? 8-) tak to mi možná brzo uteče co? :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
katy: no já si taky myslím... tak snad neuteče hi hi .. někoho to taky může bavit, že se stará o druhého že? :-N no tak jsem vás konečně dopsala :-D a jak je vidno jsem se docela rozkecala co? hi hi .. tu je dneska docela hnusně, aprílové počasí, chvilu prší, pak zas sluníčko, pak hromy blesky, stromy se ohýbají v pase a zase sluníčko... kdo se v tom má vyznat ?
Profilova fotka
katy: tak šťastnou cestu asi budu vdova vlastní rukou ]-( včera mi tu H. skučel, že neměl v neděli sekat na chatě strunovkou trávu, když je ještě pořád nachlazený a jak ho bolí když se víc nadechne a dneska je na zahradě a seká strunovkou trávu, má slíbené že až to dodělá a příjde domů tak dostane na holou :-D a protože mám slabou ruku tak vařechou saly, pan: máte šikovné sourozence, to můj brácha je teprve v druháku tak doufám že příští rok by už z něho mohl být bakalář :-)
Profilova fotka
Ahoj Pan: :-) my taky na chajdě furt sekáme skoro každý týden, ale teď mám ty nové aku nůžky, tak mě to baví... :-) Já trvalou na řasy využiju, pže mám je rovné, celkem dlouhé, ale rovné dolů,tak když mi je natočí vypadá to o hodně líp..no nic jdu shánět nějakou kosmetičku.. :-)
Profilova fotka
katy: taktéž stastnou cestu... ale nevěřím, že nás dnes nepřijdeš pozdravit ;-) najdeš si zítra na mě čas? jija: no tak u vás dneska bude veselo jo? :-D to víš, že se to bráchovi taky povede ;-) saly: tak co, už jsi nějakou našla? Hledáš na netu nebo kde? V Pze bych věděla :-D
Profilova fotka
tak já jdu žehlit, kdybyste mě hledaly :-D
Profilova fotka
tak to já mám řasy, krátké a mám jich málo, brácha má úžasné - hnědé, husté a ještě natočené nahoru, mám chuť mu je vyškubat :-D
Profilova fotka
Tak zdravím z domova jak jsem slíbila :-) Jste se rozepsaly :-D Saly: nevím jak si udržet chalapa na celý život kdyby to někdo věděl, tak se lidi nerozvání, povím ti v podzimu mého života, pokud mi chlap neuteče ... :-N já to řekla jen obrazně chlapi jsou maškrtní a fakt jim ke štěstí stačí kus žvance :-D :-D :-D Pand: nevím, ale snad jo, bychom mohly hopsnout na oběd co? že bys mě někde v centru počkala? :-) ale neslibuji, třeba se zapomenu někde v OC mám tip na Hostivaře. Tuším že je to konečná krtka A?
Článek se načítá
Profilova fotka
Saly: nechala jsme se inspirovat a upekla jsme mufy a ted zobu uzasne jahody v průměru 5 cm a sladke jak hrom tak dobré jsme letos ještě neměla
Profilova fotka
katy: Ty provokuješ s těma jahodama, já chci taky, asi si budu muset někde koupit ať nezávidím :-)
Profilova fotka
katy: no někde v centru počkat můžu, já tam totiž pracuju :-D tak to bychom se mohli domluvit... kdy dorazis? Vis kam mas trefit? jj tušíš správně no a to by mě teda nepřekvapilo, kdyby ses tam zapoměla :-N mufy.. jako muffiny? no já zitra budu mit taky jahody :-p a v neděli koupím meloun ;-)
Profilova fotka
dobré ranko :-) tak konečně pátek co? :-)
Profilova fotka
ahoj holky, tak konečně se mi podařilo přihlásit normálně z práce z mého PC, asi zafungovala nějaká ta aktualizace :-) jsem ráda, že je pátek, nějak teď jsem v týdnu schopná vstávat do práce
Profilova fotka
Dobré ráno :-) u nás před Venuší prodávají poláci jakhody kilo za 35Kč, což mi přijde zadara..meloun jsem si chtěla koupit včera večer v Tescu,ale měli jen celé a to nee,když nevidím dovnitř.JInak to Tesco je strašný obchod, nic tam zas nebylo, prázdné regály, no tragedie..
Profilova fotka
saly: a kam chodíš do tesca?
Profilova fotka
Hrabová, no úplně marné zásobování..asi začnu do Kauflandu, chodím tam jen,že to mám za barákem
Profilova fotka
saly: jo Tesko u nás je fakt děs běs, ale jenom to, co jsem byla v jiných tak v pohodě, v Hrabové žádné pečivo a když jo, tak se nedá jíst a furt tam nic není. my se snažíme jezdit jinam, teď jsme byli v Kauflandu v centru, jinak v Interspaaru na Dubině nebo loni jsme byli asi 3x v Globusu v Opavě a teď čekáme až ho otevřou v Ově :-) ale dneska otevírají ve Vratimově u nádraží nové Penny tak na běžný nákup budem chodit tam a už se těším, budu to mít blíž než mám Hrušku v Hrabové (a tam se taky nedá moc nakupovat) a hlavně budou mít otevřeno až do 8 a to já potřebuju :-)
Profilova fotka
JIJA: no to je super... tak to už vás pak nedočtu co? :-D Jak se tu rozkecáte s Katy :-N saly: tak myslím, že v Porubě by se to v Tescu nestalo... i když nikdy neříkej nikdy že? :-D co máte dnes v plánu? Tu zas aprílové počasí, chvilu slunko, chvilu prší, ted děsné černo a hřmí ]-( furt chodím rožínat a zhasínat, jak u blbých... tak to si Katy nevybrala moc dobré počasí po courání po Pze :-N
Profilova fotka
pan: tak rožínat a zhasínat nemusím, ale 3 dny po sobě nám v práci kolem 9-10 vypadne na min. půl hodiny proud, je to na houby a nikdo ani nevaruje, doufám že to všechny přístroje přežijou :-|
Profilova fotka
No ta Hrabová je katastrofa..chtěla jsem dělat dnes svíčkovou neměli: cibuli, petržel, celer,vajíčka..a samé takové základní věci ..když teda pominu nějaké bio vajíčka 6ks za 35Kč :-( Podle mě je nejlepší Globus,já taky když jedu za kámoškou do Opavy, tak si tam nakoupím..měl by se v OV otevírat v září..však já tam měla pracovat kdybych neotěhotněla.. ;-)
Profilova fotka
já mám občas pocit, že si myslím, že když je Tesko v Hrabové tak je to na nějaké periferii a můžou tam dávat odpad :-( no do září to snad nějak přežijem a pak už asi budem nakupovat jenom v Globusu ;-) kdybys tam dělala tak by to bylo fajn, informovala bys o akcích a tak, ale mimčo je lepší ;-)
Profilova fotka
To snad budou chodit letáky, ne? ;-) na to potřebná nejsem..já tam budu chodit s kočárkem na výlety ;-)
Profilova fotka
snad budou, hlavně já poslední dobou stejně udělám s letáky akorát 3 kroky do popelnice, jak chodí každý den tak mě nebaví tím listovat na procházky s kočárkem můžeš i k nám, projdeš se a dostaneš občerstvení abys zvládla cestu zpátky ;-)
Profilova fotka
jo tak tu nabídku beru ;-) já taky už letáky nečtu, když jsem v tom dělala, tak jsem za to byla placená,ale teď už mě po obchodech vůbec nebaví chodit, mám toho za těch sedm roků dost, ale třeba zas časem budu ráda, že se dostanu mezi lidi..zrovna jsem uvolńovala prckovi skřínku, tak jsem likvidovala pracovní papíry..samé zbatečnosti..přímo do popelnice :-D
Profilova fotka
jasně, už ses toho nějak nasytila, Ty jsi takový akčňák, že bych se divila, kdyby ses v budoucnu zavřela doma a nedostala se mezi lidi ;-) (alespoň mi to tak příjde) to já občas likviduju nějaké pracovní zbytečnosti i v práci :-) za 15 minut mizím domů, akorát doufám že mě tady cestou na vlak nechytne nějaká průtrž mraček :-N, v OVě je to už jedno, brácha pro mě přijede autem - chce dát kolo do opravy a nechce se mu tam, tak vyšle mě :-D
Profilova fotka
Tady už neprší, pro změnu je zasae krásně...akčňák moc nejsem, třeba teď jsem už druhý den doma a moooc mi to vyhovuje..dnes jsme kvůli dešti zrušili odjezd na chajdu a ono tohle:-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?