22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Vasha: tak to je škoda a kam to bylo a na jakou pozici? A poptej se a pak nás informuj :-N Saly: ty provokatérko a já se můžu po třešních zbláznit!!!!!!!!!!!!!! Nenasbírá mi M.? já je kupuji za těžký prachy, ale co bych pro dvůj mlsný jazýček neudělala co? :-N
Profilova fotka
Tak to tam dobře promazali na rlůžovém svetru, jinak Ikarkule by se měla naučit jako adminka psát česky bez gramatických chyb a psát že se někdo nemusí pařit v saku no nevím, myslím, že sako je příjemnější než svestr.
Profilova fotka
Co to je za těžký prachy? netuším kolik třešně stojí...ale jich se stejně nedá sníst tuna, kilo a dost :-D holky nemáte někdo jako koníčka úpravu fotek do takových těch barevných pozadí, rámečků? hledám nějaké webovky, kde si to můžu udělat ...zadara samozřejmě..chci poslat oznámení o narození s nějakým dětským motivem..
Profilova fotka
Saly: za 50 Kč/kg :-( ;-( tak já třešní umím sníst tuny :-D písni do IP Iviska, ona je v tom dobrá ráda ti poradí, odvolej se na mě. ;-)
Profilova fotka
Kat- no nevím proč tk brzy dneska bantoval. asi,že si pospal skoro celou noc,tak chtěl brzy vstávat. no aspoń,že není tak protivný jako včera:-) já mám taky třešně moooooc ráda, ale stále nemáme na zahradě žádný strom:-(. tak vždycky čekám na povel od sousedů,že si můžu jít natrhat:-D Iviska dělá takové úpravy? taky už mě to napdalo,že by se mi to líbilo udělat pár takových fotek se štěpim. Jo a Kat- kdy přijedeš kočárkovat ;-)
Profilova fotka
Saly- zrovna na koníku jedna holčina nabízí,že to dělá ty rámečky, má tam i albíčko pod názvem yahoda,tak se mrkni
Profilova fotka
Lun: už jsem ji psala, ale ona to prodává za 50kč a existují weby, kde je to zadara, jen vložíš fotku..třeba na picjoke.com,ale nejsou tam dětské motivy,tak hledám něco na stjném principu, jen jiné pozadí...
Profilova fotka
aha, tak to já fakt nevím:-(
Profilova fotka
a až na něco přijdeš,tak mi prosím dej taky vědět,ju? ;-) . díííííííííík
Profilova fotka
jo, zaúkolovala jsem segru..včera úspěšně odstátnicovala, tak se teď nudí.. ;-)
Profilova fotka
Lun: př. týden to asi nedám, ale ten další by to šlo, pokud jsi taky free :-) Saly: písla jsi té Ivce?
Profilova fotka
Kat- až pisneš,kdy dojedeš,tak free budu ;-) . si čas udělám,neboj ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ok tak jsme domluvené, počítej ten next týden, ale možná překvapím a výjde mi od př. týdne. Když nemůžu cvičit tak dáme alespoň pořádnou prochajdu ať se protáhnu :-)
Profilova fotka
Katy: zatím ne, uvidíme co najde segra..dívala jsem se na její alba, ale tam žádné montáže nemá..nespěchám na to, jen že jsem se ráno nudila, tak jsem zkoušela něco najít, pže pak asi nebudu mít čas.. včera jsem si dopřála jednoho velkého Bazala a jednu zelenou na ségru a spala jsem jak dřevo asi to začnu praktikovat častěji :-D
Profilova fotka
Saly: jak tak vidím tak těhulí bys mohla být furt co? :-D
Profilova fotka
jo, s tím problém fakt nemám ;-) klidně bych to vydržela ještě do vánoc, ale rodit sedmikilové dítě by se mi nechtělo... :-D teď strašně rychle roste, cítím to na sobě každým dnem...myslím, že už ke třem kilům mít bude..
Profilova fotka
Oni ti nějak dokáží "převážit" děcko v těle?
Profilova fotka
ne, jen podle průměru hlavy odhadují váhu, ale to je jen střelba od boku plus mínus půl kila...ale ti zkušení doktoři to podle mě poznají pohmatem..jestli má 3 nebo 4...
Profilova fotka
A už máš nějaké náznaky nebo nic? A jdeš tedy nakonec do Poruby? Tak pak mi musíš poreferovat, šla bych rodit jedině tam, tam mám i svou dr. snad by mě i rodila ;-)
Profilova fotka
náznaky žádné..neděje se vůbec nic...jo jdu do Porby,už jsem se tam přehlásila od mého gyn,ak už teď od příštího týdne budu chodit na kontroly jenom tam,jen v pondělí musím ještě ke svému dr.pro výsledky co mi bral te´d krev.. kterou Dr.tam máš? já tam zatím viděla samé chlapy..
Profilova fotka
ahoj holky, normálně se mi dneska podařilo se sem přihlásit, ale jenom z kompu kolegyně, která tady není a zítra už bude takže jenom pro teď ;-) saly: a kolik malému tipujou doktoři? obříka nebo spíš menšího?
Profilova fotka
Ahoj Jijo, to je fajn :-) zatím spíš menší, ale to ještě pořád může vyrůst... já jsem se dala do vaření, dělám španělské ptáčky zase i do zásoby do mražáku..a vařím uzenou polívku z kostí, lae to moc nevím jak na to... :-( z uzených kostí? čím to mám dochutit? malý zrovná škytá, tak to šíleně lechtá :-D
Profilova fotka
saly: tak snad už moc nevyroste, už by se měl spíš pomalu připravovat na cestu ven :-) s polívkou Ti moc neporadím, já jsem dělala v sobotu teprve první v životě (co se týče klasického vývaru, v kuchyni jsem prostě dřevo :-D)
Profilova fotka
nevím či ji mám dochutit, furt je taková jakási mdlá :-( :-( :-( já taky nejsem vařící expert, ale když je hlad, tak někdo uvařit musí, a M. je zas dneska NA SLUŽEBCE V BRNĚ,tak určo přijede hladový jak vlk a přitom si vždycky přivařím porci do mražáku, ať mám po porodu klid a on si to jen ohřeje :-)
Profilova fotka
saly: Ty jsi fakt vzorná partnerka, jak na M. myslíš aby nestrádal ani když Ty budeš v porodnici nebo chvilku po porodu, asi bych si z Tebe měla vzít příklad H. by byl určitě nadšený ;-)
Profilova fotka
Saly. škytá? :-D to tedy slyším poprvé! Uzenou jen dochuř max. solí a pepřem a kroupy nebo rýži. Ale jáí ji nerada, ale P. ji občas uvařím a takto. Jija: úplně jsme ti zapoměla říci, že dnes se mi o tobě v noci zdálo a byla jsi těhule :-N jsem si říkalam, hned ráno ti písnu a pak ... no jsme hlava děravá, ale vzpoměla jsem si ;-)
Profilova fotka
katy: že by Ti osud naznačoval, že mi to máš říct a že já mám nejvyšší čas :-) H. mi říkal nedávno, že se mu taky zdálo, že jsem byla těhotná, asi o tom začnu přemýšlet ;-)
Profilova fotka
Jija: :-) maminka vždycky říkala, že láska prochází žaludkem a že když má dobře navařeno a občas sex, tak že mi nezdrhne... :-) s tatíkem jsou už 35 let :-D Katy: normálně škytá i prdí :-D :-D to všechno jde cítit.. 8-) Už jsem ji jaksi doklohnila, kulinářský zázrak to není, ale budiž,já ji taky 2x nemusím, ale měla jsem uzené kotlety a zbylo mi dost kostí, tak proto..ještě jsem tam dala koř.zeleninu a česnek a masox a už se celkem dá...myslím, že se stejně sní ;-)
Profilova fotka
tak já už pro dnešek mizím domů tak krásný zbytek dne, možná ještě večer nakouknu saly: tak to jsem v pr... jestli prochází láska žaludkem, H. miluje maso a já radši peču buchtu než dělat něco s masem :-D
Profilova fotka
Saly: si děláš srandu ne? A jak poznáš že škytá, prdí? :-N sice dobré jídlo, sex je důležitý, ale ne rozhodující faktor pro štěstí nebo aby partner neutekl. Jija: nevím je to možné ;-) Tak já pro dnešek taky se loučím, možná se z domu ještě ukážu (ale aso jo budu mít absťák) a zítra mě nečekejte jedu do Práglu. tak papa

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?