22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Ahoj holky. Dobre dopoledne :-) Dneska mi prijede kamaradka z Holandska. Tak uz na ni cekam. Saly : Dekuji za pozdraveni sestricky, jojo uz jsem se tam za ni byla s malou kuknout :-) Ale nevadi . Hlavni ze i kdyz pozde , tak prece. Katty : Ondra ma teda shodou okolnosti rad ruzovou barvu , takovou tu svetlouce ruzovou staro ruzova nebo jak se tomu rika a rad noci svetry i tricka s touto barvou :-) On v tom ovsem jako gay nevypada, takze mi to nevadi . On by tak asi nemohl vypadat v nicem :-) Ale povim vam, kdyz uz nevesta chtela aby ji manzel ladil k vecernim satum, do kterych se prevlekla, tak si ten svetr mel vzit potom jak se ona prevlece . No jako toto je uz i na me moc :-)
Profilova fotka
Ahoj Lin, ale kdo to kdy viděl se ženit ve svetru? Hlavně že ona má svatební šaty, kdyby taky byla v něčem neformálním, ale i tak si myslím, že je slušnost aby jak snoubenci tak svatebčané byli ve spol. oděvu - kostýmky, šaty, obleky! ale možná jsem divná .... :-N
Profilova fotka
tak zrovna se kámošce narodila holčička, 14 dní před termínem, pak že se holky rodí později :-D
Profilova fotka
Je tak kamaradce gratulujeme :-) Super !!! Asi uz byla dost krasna a nemusela se kraslit :-) Katty : to mas pravdu , ako na obrad a ani hostionu se to jako fakt nehodi . To je des .
Profilova fotka
Ahoj ,právě jsme doplavali, ale jsem KO, dnes jsme měli klasickou cvičitelku aquaaerobicku, tak jsem myslela, že už to nedám..jdu si odpočinout k holičce :-) Jija: to musí být trojkové děti 30 nebo 31 ne třetího, to je zas něco jiného.. :-D ,ale s tím vízem mě to nenapadlo, ale i tak se kolem víza narodí, tak aspoň může slavit při jednom ;-) Pan:my máme sedačku taky ze sconta a čekali jsme dost dlouho,,ale zatím drží...no a zatím chlapi uzákoněnou dovku po porodu nemají, takže musíš čerpat tu klasickou, ale aspoň 3 dny by jim fakt dát mohli... Sázet se můžete, ale já stejně nevím který ztermín vlastně platí,takže to neřeším, ale zatím se nic neděje, tak to může být klidně i v půlce července..
Profilova fotka
Saly: ta chceš tak dlouho přenášet? Tobě se ten břušek nějak líbí :-D ne to že teď můžeš více baštit a paks e budeš muset dostat zpět do figury ;-) Lun: no ahooooooooooooj malá od kámošky už asi byla učesaná :-N
Profilova fotka
Jo skoda ze ti chlapi nemaji nejaky narok na dovolenou po porodu . Ani naok mit proplaceny porod , kdyz tam jsou . Ale pokud mas doma uz jedno dit tak aspon ze maji narok na paragraf s tim ditetem . Na 7 nebo 9 dni to zalezi na tom jak to ma ktery zamestnavatel.
Profilova fotka
Lin: některé pojišťovny to jako bonus proplácejí chlapům nebo to už zrušili?
Profilova fotka
Jo pojistovna Agel myslim proplaci chlapu ucast u porodu , ale jen pokud zena rodi v nemocncici ktera pod jejich zastitou , jako jsou napr. Vitkovice, Trinec...atd.
Profilova fotka
no poslední termín mám 3.7.a pak tě klidně nechají ještě 10 dní :-( a to ty už budeš i zpátky z dovky :-D myslím, že to některé pojišťovny proplácí, ale M. je u VZP,tak tam teda pochybuju, ale mrknu na to já se loučím, mizím na melír.. jo a nemáte nějakou dobrou kosmetičku kam bych mohla zajít na trvalou na řasy?
Profilova fotka
Saly: ty jsi už měla tvrču na řasách? Já o nikom nevím, já nepotřebuji mám celkem dost dlouhé své. tak neporadím. Jo to už budu zase zpět :-) Lin: tak to je naprd. Teď se chtějí sloučit s HZP že?
Profilova fotka
Úplně jsme vám holky zapoměla říci, že už rostou hřiby jak jsme byli na chatě šli jsem kolem lesa náhodně koukneme a hned 2 nádherné kovaře :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
A už jsou na růžový svetr reakce! tentokrát musím přiznat že pravdivé!
Profilova fotka
ahoj holky, saly: já nevím jestli to moje kosmetička dělá, já jsem to nikdy neměla tak nevím já jsem myslela, že alespoň na porod má otec ze zákona nárok a pojišťovna proplácí akorát to, že neplatí v nemocnici za to že je u porodu? ale já tomu zatím ještě nerozumím a už se bojím, co všechno budu muset jednou zjišťovat
Profilova fotka
Kde najdu reakce na ruzovy svetr ?? Katy : me se houby netykaji , ja i kdybych kolem nich sla a zakopla o hrib tak ho nenajdu :-) Asi proto ze je nejim :-) Jojo budou se slucovat od 1.7.09 Agel, HZP a jeste nejaka . Jija: nene , narok zatim na volno kdyz jde k porodu nema. Otce u porodu si cenu urcuje kazda porodnice a pokud je pojistovna co to proplaci , tak to proplati . Ale myslim ze ted uz zadna nebude proplacet nic :-( Je to des , vsechno skoro zrusili .
Profilova fotka
Katy : uz jsem to nasla. Ja chapu ze to chteli mit jak to chteli mit . Ale proc si ten zenich proboha nevzal oblek a treba jen fialovou kosili nebo kravatu . Vzdyt by to vypadalo pekne a hodilo by se to . nechapu jak tam nekdo muze napsat ze nekdo zavidi . Ja myslim ze akorat rekli svuj nazor a ne jako ti vsichni ostatni co pisou ke kazde neveste porad jedno a to same dokola, ze :-) treba i jako ja, kdyz uz nekde pridam gratulaci :-) Vas do toho nepocitam . vam jsem prala od srdce !!!
Profilova fotka
Lin: závidí? trak to jsou asi nějaké nové reakce jdu na tö kuknout. Já už málokdy píši gratulaci, buď mě to musí hodně zaujmout, nebo se tam někdo obouvá do nějaké boubelky, apod. což se mi nelíbí, že to dělají, každá nevěsta dokáže být hezká i boubelka pokud se nerve do šatů co z 38 udělají 48 :-D nebo to musí být někdo z OV a okolí či známý. Teď jsem tu viděla aulbum klučiny co se mnou chodil do školy a těď bydlí u našich v baráku.
Profilova fotka
tak já už taky málokdy píšu do gratulací, spíš asi jenom známým nebo když mě to fakt zaujme Lin: tak my jsme zatím v klidu, otec k porodu prý nikdy a za nic na světě nechce :-D
Profilova fotka
Jija: tak máš po starostech a lítání :-N ale aby ještě nezměnil názor. ;-)
Profilova fotka
no zatím si myslím, že ne, nemá rád krev a zranění, ale kdo ví co ho pak napadne :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se nám to krátí co? Někteří už dnes mají pátek :-p konečně sluníčko tak snad bude i přes víkend :-)
Profilova fotka
dobré ránko, my už jsme vzhůru od pěti,ale milej náš klučina si před chvílí usnul a já musím fungovat, spát teda rozhodně nejdu:-) my jsme pojištění u RBP a L. asistenci u porodu proplatili 500,-. účast u porodu stála 800,-,takže nás to vyšlo na 300,-, pak jak jsem měla byla po dvou měsících na tom menším zákroku na dva dny v nemocnici,tak měl od středy do pátku paragaf. a u nich v práci to mají tak,že když manželka porodí,tak mají týden volno automaticky,ale samozřejmě to mají z dovči. růžový svetr je drsný, jdu si taky počíst negativnáí reakce:-D
Profilova fotka
jéééé, oni to smazali,tak jsem si moc nepočetla :-N
Profilova fotka
Ahoj Lun, tak to jsi přišla o hidně, byla to sranda :-D co že malý bantoval tak brzy?
Profilova fotka
Ahoj :-) Katy: jo trvalou jsem měla loni,bylo rto na léto moc fajn, to je na to, že se nemusíš malovat řasenkou, máš je hezky natočené nahoru a nabarvené..já totiž předpokládám, že nebudu mít čas se ani namalovat :-D stejně je to hnus, že vybírají za otce u porodu..ten by měl být zadara automaticky..a dokonce 800? V Porubě 600 i tak se mi to zdá dost..
Profilova fotka
Saly: já myslím, že těch 600- 800 Kč už je zanedbatelná částka ne? Alw jinak taky si myslím,že by tam mohl být zadarmo, nebo ať mu to stáhnou z pojistky jako návštěvu u dr. a pokud chce přespat na pokoji pak je to OK že zaplatí za lůžko. A jak dlouho ti to vydrží a kolik to stojí?
Profilova fotka
Nazdárek holčiny!!!!!!!
Profilova fotka
Ahojky, tak jak jsi ve ct dopadla? Držela jsem palce? Jdu si omýt čeřešničky, čerešničky červené ....
Profilova fotka
Katy: bohužel nic. Prý se už rozhodovali mezi 3, tak v tom případě nechápu, proč mě zvali na pohovor. A ten ženich ve svetru - no musím se zeptat, protože na té svatbě jsem si všimla mého známého :-D
Profilova fotka
no myslím si, že pro hodně ženských na mateřské je teda dost peněz,teoreticky za nic... :-( no a VZP to samozřejmě neproplácí... ta trvalá stála asi 400 nebo 450 i s barvením a vydrží tak 3 měsíce, akorát na léto.. my jsme už se v neděli přežírali třešní na chajdě, máme u našich v sadu 3 stromy úplně obsypané, myslela jsem ,že už fakt prasknu :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?