22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Ahoj finfrle :-) jsi v tématu 22.9.2007,takže my už všechny svatbu měly...já už jsem se zase pro změnu stihla i rozvézt :-D :-D Svatbu jsem tam neměla, ale třeba příští..někdy nevíš... :-) Byla jsdem se jen podívat a ještě tam jdu 19.6.jako host na celý den, mám pocit,že jsem tam furt..je to tam teď nějak v kurzu... Jo a kameramana jsem měla,ale byl to kámoš mého ex..takže kontakt má myslím jako W video, spokojená jsem byla moc ..jen jsem se do rozvodu na to dívala jen jednou, takže škoda peněz... ;-)
saly :-D to je teda neco hihi mame tam svatbu 25.7.09 jsem zvedava jak to tam probehne ted mamejen starost s tou kamerou :-( kdyby tati neonemocnel tak bychom to nechteli
Profilova fotka
tam to bude pěkné, hlavně ať vám klapne počasí... Však zkus se mrknout na webovky toho Jarka www.w-video.cz, třeba ještě bude mít volno...
Profilova fotka
Ahoj Saly: no že bys ty provokatérko poslala koláček to ne! ]-( na chatě jsi taky on line? Fin: byla by škoda to nemít na videu, manža byl taky prvně proti a teď je rád, navíc spiustu věcí "zjistíš" až z videa :-D v ten den je tak trochu "zatmění" :-D není to tak Saly?
Profilova fotka
Ahoj Katty :-) ne na chatě nejsem on line , můžu být pokud si vezmu noťas,ale neberu ho... Jo no zatmění jsem měla, ale taky tam vidíš spoustu jiných věcí, které nestíháš vnímat..jsi jen na jednom místě a kameraman je všude...ale pokud bych měla znovu první svatbu, už bych video nechtěla, my se na to fakt podívali jednou, stačí fotky...ale ty máš pro to jiný důvod,to je jasné ..a navíc je to pRVNÍ svatba :-)
Profilova fotka
Navíc za x let se opět ráda koukneš, pak děti, já neříkám, že na to koukám denně :-D
Profilova fotka
LIN: konečně jsem si dneska u Dvořáčka vzpomněla,že mám pozdravit tu sestřičku a ona mi říkala, žes tam s malou prý byla :-) takže pozdě 8-)
Profilova fotka
ahoj holky, u nás byl víkend pracovní, takže ani nevím že byl a už chci další :-) saly: katy má pravdu měla by ses s námi o koláčky podělit, hezky se nacpi do IP
Profilova fotka
ještě je pořád nemám,ale už volali že za hodinu ;-) jsem sama zvědavá, jestli zůstane něco aspoň M.jak se dnes v noci vrátí z Prahy :-D :-D :-D když já mám teĎ takovou žravku... :-(
Profilova fotka
Saly: ty jsi vc poslední době nějak při chuti nebo se mi to zdá? :-N Jijo: co jste dělalai tentokrát že byl pracovní?
Profilova fotka
ahoj holky, přeji taktéž pěkný večer :-) finfrle: no my měli kameramana z Příbora, nevím, zda to pro vás není daleko. Jinak u Holubů měla svatbu ségra a bylo to tam moc pěkné a to ani nemluvím o tom jak to tam ted vylepšili... teda dle webovek, jinak to by mohla referovat spíš Saly. Jinak jsem při Saly a Katy a ostatních.... v den D máš kapku zatmění, takže spoustu věcí jsem viděla až na dvd a bylo to moc fajn :-) saly: no taky bych si dala koláček... já tu chroupu ředkvičky
Profilova fotka
Ahoj holky, jak se máte? Já nic moc. Asi mě zlobí lednimy nebo močák nemáte s tím některá zkušenosti?
Článek se načítá
Profilova fotka
dobré ránko, Kat- u L. to byla jen nárazovka, byl ve Frenštátě, dělal tam dozor nad upevněním konstrukce na rotomat,takže tak často snad v práci o víkendech nebude:-). já tu jsem zas na skok, malý si na chvilku zdřímne, nají se a jedeme ke kámošce na klebety:-D. včera jsme byli pořád venku. no je třeba toho sluníčka využít:-)
Profilova fotka
Dobré ranko :-) máme konečně žaluzie, tak jsem si pospala, pže zas nám od rána chodí chlapi kolem oken, ale teď už mi to nevadí... ;-) Dneska mám volný den, jen v poledne musím zafičet na ty srdíčkové ozvy a asi večer půjdem s kámoškou na pizzu a na klebety.. :-) vypadá že bude dneska krásně, co?
Profilova fotka
katy: ahojky, no to mě mrzí... já mám zkušenost s obojím... když máš něco s močákem, tak to se ani bolestí skoro nevyčůráš, můžeš tam mít krev.... kdybys měla problémy s ledvinami... tak když tě někdo sekne do zad, tak bolestí ucukneš... ale to bys poznala, je to zvláštní bolest a ani se nepohneš.. jako kdybys měla skříplý nerv či plotýnky. nejdeš raději k dr.? To i to se musí přeléčit atb a být v teple a dostatek tekutin !!! saly: no tak to je super, přesně znám ten pocit :-) a my už mámek konečně sedačku a skrine v obyvaku :-)
Profilova fotka
Katty: nikdy jsem s tím problém neměla, tak já neporadím... Pan: no tak to máte celkem tu dsedajdu rychle, ne? pamatuji si jak jste ji řešili..jak dlouho jste na ni čekali? a kde jste vybrali skřínky? to byl pro nás celkem oříšek...ty nám trvaly nejdýl
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem si skočila k dr. a zánět močáku jak vyšitý, mám ant ]-( zítra musím ještě ráno do laborky. Při té příležitosti mi hned koukla na znamínko a je OK. :-) Saly: a bude dnes špenátová? :-N
Profilova fotka
Chudáku, to ti nezávidím..jdeš na marodku nebo to nějak ustojíš v práci? Jak oni to poznají? z krve? Dnes bude špenátová, právě organizuju takový mini VŠ sraz, tak uvidíme jestli se někdo chytí... ;-)
Profilova fotka
Saly: neberu v práci toho mám hodně a někdo by to stejně musel vyfasovat, pak chci na dovču a taky bych byla finančně ztratná. Bolesti nemám tak zatím se to dá vydržet, sice více "úřaduji" někde jinde :-N ale co se dá dělat. Poznala to z moči, dala tam něco jako lakmusový papírek. Zítra ještě musím do laborky.
Profilova fotka
Jo tak na ten jsem čůrala teď na fakultce :-) srdíčko má prcek vpořádku, kontrakce nemám, tak zas příští týden:-) zas mi přišla upomínka z pojišťovny na doplatek dlužného pojistného,vůbec takovou smlouvu uzavřenou nemám,tak tam musím skočit co to zas je... :-(
Profilova fotka
Saly: tak to je fajn, kdy máš TP? co si to dovolují ti nějaké doplatky psílat když v tom mají bordel? Ti povím to je banda!
Profilova fotka
Kurńa nemají bordel :-( už vím co to je..za tu oktávku, co co uzavírají jen na chvíli v autobazaru abys mohla odjet..tak to zaplatit musím.. ;-) TP asi 27.6.oni furt neví a hlavně to už nikdo neřeší..
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/album.ph... Holky řekněte mi jak takto může jít ženich k obřadu? Jako by si odskočil z kanceláře. Buď jsem divná, nebo konzerva jinak nevím.
Profilova fotka
Saly: ale jinak celkem v tom mají dost bordel! Tak já v so 27.6. pojedu do Ruska a ty do porodnice :-N a pak že nebudeš výletovat ;-) tak mi pak pošli sms tel. si sebou budu brát.
Profilova fotka
:-) :-) :-) to určitě ten ženich nevymyskek sám, to bylo určo na popud nevěsty ;-) ;-) To je sobota, jo? to je blbé..radji bych to nechala až po víkendu, víkend se mi zabíjet v nemocnici nechce :-D :-D :-D
Profilova fotka
já bych chtěla rodit 30.6. trojkou začínající děti jsou silné osobnosti..a je to úterý,to by mě do pátku pustili a byli bychom s M.doma ;-) to by bylo fajn, ale to se plánovat jaksi nedá.. :-(
Profilova fotka
ahoj holky, katy: já bych si takového chlapa nevzala, mi takový svetr připadá spíš pro 4% a to bych doma mít nechtěla ;-) jo a ten močák Ti nezavím, mám kamarádky, které po mě pořád chtějí urinal, že s tím mají stabilně problémy, protože se jim to pořád vrací, tak snad Ty budeš vyjímka a už budeš mít klid saly: copak Ty bys tomu chudáčkovi malému přála, aby každý rok k narozeninám dostal vysvědčení? jestli chceš 3 tak to vydrž do 3.7. :-)
Profilova fotka
dobré ranko :-) saly: rychle? No jestli je 9týdnů rychle tak to teda nevím.. ke všemu jak jsem koukala na fakturu tak tam byl psaný až 26týden cože je skoro konec června a my to objednali 10.4. Tak jsem tam volala, že at se na mě nezlobí, že tak dlouho na sedačku čekat nebudu, že je sice moje chyba, že jsem si toho nevšimla hned, ale paní říkala, že se čeká 6-8týdnů, tak jsem s tím tak počítala... a jestli není vyrobená, tak bych zakázku zrušila a vzala něco jiného co je skladem... no a jak to šlo, do týdne jsme ji měli doma :-) a to ještě zkoušeli, že ji vezou z SK a čekají než se naplní kamion... tak jsem řekla, že to teda není můj problém. no sedačku a skrin nakonec ve skontu a jsem spokojená.. teda zatim :-D jsem ráda, že je prcek v pořádku, tak se drž mamino ;-) a to by si ten tvůj jako nevzal třeba na týden dovču? Není to už uzákoněné že má chlap po porodu ženy nárok na týdenní dovolenou aniž by čerpal tu svou? katy: tak co jak ti je? Je už ti líp? No ohledně toho ženicha, divná nejsi, mě se to taky nelíbí, takhle může jít na oslavu narozenin a ne na svatbu... no když to nevadilo nevěstě :-N jija: no tak to jsem zvědavá jak vydrží hi hi ... to se lehko řekne... co třeba 7.7.? hi hi hi ... saly vydrž saly vydrž!!! :-D :-D :-D Já osobně si myslím, že se to narodí kapku dřív - před termínem... později se tuším rodí holčičky... říká se, že si v bříšku ještě češou vlasy..
Profilova fotka
ahojík všem, tak malý mi zas na chvilku usnul,tak jdu za váma. co tady,se "sází" kdy Saly porodí?:-) Pand: i kluci se mlůžou narodit později, kamarádka přenášela 10 dní s klukem a ten náš taky vylezl jeden den po termínu ;-) Kat: tak teda ten ženich s tím svetrem,to trochu přehnali :-N :-N . na močák si kup brusinky ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už je mi podstatně lépe, ale klepu na dřevo, abych to nezakřikla! Saly: já si nemyslím, že osobnost je dána číslem kdy se narodíš. :-N jasně na vík ještě na chatu, pak rychle porodit a na další vík zase na chatu co? :-D ale kdoví možná ti to tak vyjde ;-) Pand: tak to slyším poprvé, že by chlap měl mít § možná i druhého děcka, kdy s 1 je doma, ale u 1 děcka nevím, nevím. Jija: taky mi chlap v růžovém svetru/tričku příjde divný, sice některým to sluší, to ano, ale je to hodně zšenštilé

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?