22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Já myslela chuť na nějakou čokoládku, nanuk, apod.
Profilova fotka
ahaááá tak to jo... tak hybaj na ty zuby !!! :-D
Profilova fotka
No raději ano, ale ještě si uvařím čajík, moc jsme dnes toho nevypila a v noci zase budu lítat :-D
Profilova fotka
jj pitný režim je důležitý! tak já jdu za chvilu na zprávy, tak zatim se mej. Event. hezký večer.
Profilova fotka
Tobě taky :-)
Profilova fotka
katy: jestli nedáš s těmi provokace s melouny pokoj, budu si muset zajít do teska nějaký koupit ať neslintám na monitor :-D
Profilova fotka
Dobré ranko :-) tak dneska jsem první já ;-) jdu na plavko, tak potvrzuji dnešní účast, počasí vypadá zatím hezky, tak uvidíme..Lun: ve 14h mám sraz ještě s PPlkou na převzetí dodávky, tak snad dorazím včas, pokud bych se zpozdila písnu ti na mobil, ale snad ne..
Profilova fotka
Ahoj holky, Saly: tu už dneska někdo nemohl dospat jak se těší na srazík co? :-D co objednáváš z PPL? Jinak hlásím foťák v kabelce jsme nezzapoměla ;-)
Profilova fotka
M.ráno vstával na bembajs, tak jsem vstávala s ním..dneska jsem se perfektně vyspala,tak mi to ani nevadilo.. Objednala jsem si ještě dodatečný dárek k narozkám Bosch akumulátorové nůžky na dostříhávání okrajů trávníku,tak užb se těším jak budu o víkendu šmikat ;-) Tak já teda foťák neberu..
Profilova fotka
saly: no aby nepršelo, snad nebude taky chceme jet na chatu. jak velkou máš zahradu na chatě? A co tam vše máš zasazeno? ty jsi celý Béďa trávníček! :-D
Profilova fotka
myslím že 800 m2,nevím jistě,kytičky a zeleninu..minule jsem sadila cherry rajčata tak jsem zvědavá jak dopadly po těch deštích :-( ale jenom v malém pro radost..
Profilova fotka
Skalku tam máš taky? A kytky máš v záhonku nebo někde zavěšené v květináčích? Cherry rajčátkla jsme měli ve starém bytě na balkoně a ty "nejmenší" jsme vždy dávala Ferdovi (křečkovi) a ten to ěml v tlapičkách jako balon :-D prvně se s tím hrál a pak to snědl, ale nesměla sji ho pozorovat to neměl rád a vždy se s tím točil a schovával pod tlapku, asi abys mu neukusla či nevzala :-D Pošli mi nějaké fotky na seznam, jsem šíleně zvědavá ;-) musíš to tam mít moc hezké, naši před 14 dny taky vezly kytky na chatu
Článek se načítá
Profilova fotka
katy: no tak to je supéééér :-) tak hlavně nezapomen fotit ;-) znáš se :-D saly: jééé a mě takyýýý taky jsem zvědavá :-N
Profilova fotka
Pand: víš jak to je kdo je zvědavý ten bude .... a tady se zatáhlo, asi bude ulicha ]-( tak to venku asi moc sedět nebudeme moci, ale možná se to rozežene ;-) tak co neuděláš překvápko a nedorazíš jako tenkrát?
Profilova fotka
katy: no já už jsem :-D tak co z toho hi hi ... tak tu je azuro. no dneska určo nedorazím :-| mrzí mě to, ale je to tak :-| tak se aspon pokoukám na fotečky... určo na mě nezapomen jo?
Profilova fotka
Tak snad mi to holky přopomenou ;-) a pošli tu za sebe alespoň to azůro mychceme sedět venku :-)
Profilova fotka
jj posílám :-) já tu budu dřepět v práci tak do 18hod cca, tak ti pošlu sms-ku abys nezapoměla... ty tam budeš odkdy cca?
Profilova fotka
Já dorazím kolem 15,40 - 45 budu pelášit jak dostihová Maya - musím za ní chudák mě vyhlíží, aby na mě nezapoměla!
Profilova fotka
no to jo... měla bys to uskutečnit !!! aby nezůstalo jen u řečí.. víš jak ;-) oki v 16hod tě zaurguji :-D
Profilova fotka
Jsem to s tím počasím ráno zakřikla co? v Hrabůvce už lije.... Katy: se skalkou začínám, mám tam teprve 5 druhů :-) zkouším co se chytne,kytky mám v truhlíkách, květináčích, závěsných kv,v zemi..prostě kde je místo 8-) nechci to tam nějak moc zkrášlovat.kdyby se dělal odhad kvůli rozvodu,tak ať to tam nevypadá moc dobře,to pak započítávají do ceny každý keřík :-( Já nemám fotky,sadila jsem to minule a teď budu..mám toho ještě tady plno na oknech,pže jsme min.týden nejeli..
Profilova fotka
já běžím plavat , uvidíme se odpo...ahoooj :-)
Profilova fotka
Saly. asi jo,. tady zatím nic jen tma jak v pytli. A budeš fotit?
Profilova fotka
Ahoj holky. Fotak mam nachystany :-) Snad ho nezapomenu . Budu tam ve tri . Snad nezmoknu s tim kocarem :-)
Profilova fotka
Lin: doufejme že ne, trochu vykukuje sluníčko :-)
Profilova fotka
TAK TU bylo ještě dopol azuro, ted se honí mraky, ale na déšť to zatím nevypadá. jestli se to dostane k vám, jako že jsem vám to sluníčko poslala, když už tam nemůžu být osobně, tak to tam do srazu máte ;)
Profilova fotka
Ahoj holky, vy mne asi zabijete. Já tam dneska nestihnu dojet :-( . Určitě se budete dobře bavit i beze mne, všechny se navzájem pofoťte a mějte se krásně. Já zase musím letět. papa
Profilova fotka
Pand: už se rozjasňuje tak uvidíme, bylo by to fajn, být na čerstvém vzduchu zvláště pro ty co jsou celý den v kobce! vasha: no věděla jsi to hodně dopředu, program jsi mohla upravit nebo jsme my mohly upravit na jiný den, ale to je už jedno.
Profilova fotka
Jsem tu jen na skok, tak vidím že už odpadáváme..no to by mě Vasho zajímalo co je důležitější než my :-D :-D .Tak já teda sto pro dorazím, čekám jen na tu PPLku a mizím, snad se nezpozdí..tak zatím,těším se.S.
Profilova fotka
tak já jsem nachystaná, za 20minut mi jede bus. Vasha- to mě dotst mrzí:-(
Profilova fotka
Tak já si odskočím na AJ a pak za vámi valím - Lun víš co máš objednat ;-) a s jídlem na mě počkejte taky budu jíst už teď mám hlad snad mi nebude kručet na AJ.zatím papa :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?