22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, já asi přijdu na ten sraz jen na skok, protože se mi zkomplikovala situace. Můj učitel angličtiny křtí knížku Dášenka (samozřejmě překlad do angličtiny) a ten křest měl být ve čtvrtek. Jenže vydavalel ho posunul už na zítra :-( .
Profilova fotka
Ahoj Vasha: a kdy a na jak dlouho dorazíš?
Profilova fotka
Nějak po té 3 hodině a ten křest začíná v 5. Uvidím ještě jak se domluvím s kolegyní.
Profilova fotka
jo jasně..já pojedu dom asi po té šesté..nevím jak to mají holky s prckama v plánu na dlouho jak chodí spát a tak...
Profilova fotka
Holky já musím pelášit před 18 hod. na 18,30 mi přijde chlapík něco opraviot. vasha: tak to se moc neuvidíme. Vezmeš mi ty dvd jak jsme ti psala v sms? Moc díky
Profilova fotka
no takže to vypadá plus mínus od tří do šesti... ;-)
Profilova fotka
Jasně, že vezmu. Jen doufám, že opravdu dorazím. Jdu totiž ještě předtím ke kámošce. Pěkně mě to štve, že se ten křest posunul zrovna na zítra. Kdyby to bylo v pátek, taky by se nic nestalo :-S
Profilova fotka
Vasha: díky moc. A kde to máš ten křest?
Profilova fotka
V centru na Masarykáči v jednom knihkupectví
Profilova fotka
ty jo vy jste se rozjely..
Profilova fotka
katy: no dělám si svou kuchařku ;-) tak dotiskávám receptíky... jsem ti jednou posilala tu kuchařku ne? no třeba má saly zásoby v mrazáku, jen vytáhne a ohřeje :-N saly: jj to jsem taky slyšela, že mají být 30C koncem června, ale pak už má být po létě :-| no ale ten první šok než tam vlezeš do té vody :-D :-D brrr to bych si musela koupit nové plavky... :-D holky a oplatí se vám to vůbec takto na otočku?? :-D :-D :-D
Profilova fotka
Pand: jo poslala jen jsem nevěděla co kutíš :-D na hlupoty to tě užije co? :-N a s tím letním počasím nestraš!
Článek se načítá
Profilova fotka
Pan: ale to se cvičí různě i v bazénech kam chodí s prckama, kde je voda třeba 30, ale to není moc dobré, to je ti pak vedro,zvedne se ti tlak a je to tak na vybulení..raději chladnější..zítra jdu zas do toho Impiku už se těším, tam taky cvičíme se žížalama i s rukavicema na aerobic. :-) no ale o tom počasí to prý je pravda,takže rodit budu v pštatřiceti a ven pak s kočárem do té klemry nevylezu..to jsou vyhlídky :-(
Profilova fotka
HOlky, a jak má být příští víkend nevíte? Jdeme totiž na svatbu a já si teprve musím pořídit garderobu ;-)
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... přihodila jsem fotky pokojíčku..kdyby někoho zajímalo :-) to co jsme pachtili o víkendu,malování a borduru..poprvé jsem něco lepila tapetovým lepidlem, divím se že to ještě drží 8-)
Profilova fotka
vasha: nemá pršet, ale teplo nee...
Profilova fotka
Saly: pokojíček vypadá opravdu krásně!!!! Pochvala před nastoupenou jednotkou!! Hm, tak s tím počasím fakt nevím. Chtěla jsem si koupit nějaké letní šaty, ale nevím, jestli bych v nich nezmrzla.
Profilova fotka
saly: jsi šikovná moc s eti to povedlo, ta bordura je ubrousková metoda? Zrovna hjsem ti chtěla písnout zda bys něco nenafotila a už je to tady. Ale nikde tam nevidím fotku tvého bříška. Vasha: počasí nevím, mohlo by být už krásně letně. Kam jdete na svatbu? My bychom rádi tento víkend vyrazili na tu chatu tak snad bude počasí OK. Pand: jasně že oplatí, my jsm e místní tak zase tak na otočku to není ;-)
Profilova fotka
Katy: jdeme tady do Ostravy. Na Slezskou na pak do Slunečnice, stejně jako jsme to měli my. Jinak jdu ve čtvrtek na první pohovor, tak držte palečky!!!
Profilova fotka
Katty ne to je normálně koupená 5ti metrová bordura v Polsku.celá stála 47Kč, jinak tu se prodávají hlavně samolepící a stojí tak kolem 300 a více..ubrouskovou metodou chci udělat nějaké obrázky ale zatím jsem nesehnala žádné ubrousky s hezkým motivem, mrknu ještě na net jo a bříško nefotím :-| toho se tady nedočkáte.. ;-) no my jsme chtěli jet na chajdu už ve čtvrtek, tak snad pršet nebude..
Profilova fotka
Vasha: budeme v kolik hodin máme držet? :-) Saly. nesmí pršet co jinak v dešti na chatě že? Ty ses ani sama pro sebe nefotila? nebo nějaké profi fotky těhulky? Třeba jako měla LIn? Nebo je jen nechceš zveřejnit? Nábytek máš taky z PL?
Profilova fotka
Katy: v 11:30. Ještě jsem se Tě chtěla zeptat, jak jste se měli v té Medvědí soutěsce? Uvažuju, že to koupím jako dárek k výročí ;-)
Profilova fotka
Katty :-D sama sebe nefotím už asi tak posledních 10let..profi fotky v žádném případě..ty mám v záloze až s mimčem :-) ale jinak mám běžné fotky z dovky a tak a to mi teda na postrašení bohatě stačí...je to sice krásné období, ale na tom velrybím břichu mi zas tak nic úžasného nepřijde.. ;-) však se uvidíme v reálu zítra..všichni co mě vidí,říkaí, že mám břicho jako bych zrovna spolkla kopačák :-p Nábytek nemám z PL, je třeba polský, ale od nás, hodně mám na míru a něco z IKEA
Profilova fotka
vasha: bylo tam super, však jsem tu posílala odkaz na fotky, ale je to dost náročné na kondici, hlavně až na ten vrchol, to jsme i my měli co dělat a celkem jsme na tom kondičně hodně dobře bych řekla. Saly: tak to se na tebe už těším na to tvé "velrybí" břicho :-D je pravda občas jak vidím na MK ty břicha a třebe jen 7 měs. a já mám pocit že přenášíé dvojčata, ale je pravda, že jsou to většinou obézní těhule tak se není co divit.
Profilova fotka
Katy: tam na tom zájezdu se až na vrchol nejde. Jen pod něj po žebřících. Musím pohledat ten odkaz a kuknout na to.
Profilova fotka
Je fakt, že některé holky jsou fakt nechutně tlusté a pak vyprdnou mimi 2,5 kila :-( to mají ale nažrané..to se ti podle mě když se trochu hlídáš nestane nebo musíš mít fakt dispozice..
Profilova fotka
Saly: to je fakt. Znám hodně holek, které se hlídaly a když vylezly z porodnice, tak měly maximálně 6 kilo navíc.
Profilova fotka
No jedna moje kámoška nabrala jako těhu z 61 kg na 95 kg a pak ji zůstalo 88 kg a pak byla znova těhu a už 103 a nyní je 95 kg! Vasha: která CK to pořádá? Je škoda, že neumožní až nahoru, za tu námahu to fakt stojí :-)
Profilova fotka
katy: no svou práci mam hotovou, ba i překročenou :-D tak jsem se pustila do věcí, které je taktéž nutně udělat, ... no znáš to ne? saly: joo tak to já se klidně a ráda vybulím když mi bude teplo :-D jéé to je pěkný pokojík jak se vam podařilo udělat takové bordury? to jste koupili a nalepili nebo jak? vasha: my jdem taky na svatbu, má už být krásně a léto. Ale prý existují 2 předpovědi, tak si vyber :-N tak já jdu na obídek, zatííím
Profilova fotka
Tak já jdu taky na svatbu, ale už v pátek, ale jen na obřad..teď se to svatbama zas jen hemží... ;-) já jsem ráda, že už takovou tu první hlavní mám za sebou :-) ;-) nás teď ve středu čeká jenom rozvod.. :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?