22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
jija: no já taky lezu po zdi, ale pak to zaspím a pak jsem ráda, že jsem to zvládla :-D ale kolikrát když je doma něco maličkého tak si dám, ale nesním celou... tak já mám vyžehleno, ale nebylo toho moc, takže už to mám vyžehleno, zrovna peru ručníky, ložní a ták tak čekám až se dopere, a pověsíme na balkon. katy: hmm hmm taky bych si dala, uplne slintam. Ty teda provokuješ!!! :-D no neměla jsem se ptát co? :-D :-D :-D tak hledej hledej, určo najdeš ;-) já furt hledám za tento rok vyúčtování od UPC, taky nemůžu najít :-|
Profilova fotka
pan: tak to já musím ještě zbytek doprat nějak nestíhám a kdyby bylo venku pěkně tak to je hned, ale doma se mi to na malý sušák moc nevyjde když já si sežeru vždycky na posezení :-D jediné kde se ovládám jsou teď ty čokolády ze švýcarska, protože tam vím, že H. nic podobného koupit nemůžu :-N katy: tak zkusit to můžeš třeba budeš mít štěstí a budou to jenom ty sluchátka
Profilova fotka
jija myslíš? :-o Pand: přesně tak nemáš se ptát Zrovna hledám tip kam chodit cvičit :-)
Profilova fotka
jija: no právě, u nás je to ted lepší už venku, tak snad to je zítra u vás ;-) ale až bude pěkně, tak to taky rozjedu. Jeste mame rucniky co jsme dostali svateb.darem, tak ty je taky třeba oprat, taky nějaké prostěradla apod. ty čoko ze švyc.jsou fakt super co? dala bych si... :-N katy: no já si myslím, že máš tipů spoustu, jen si něco vybrat :-)
Profilova fotka
no kde jste se poděly?
Profilova fotka
pand: právě že nem, myslím, že před 3 roky byla lepší na¨bídka teď prd a to nejsem tak náročná, bu´d u nás posilka nebo v Porubě bych zkusial Fitbocx je v 16 hod. tak uvidím.
Profilova fotka
pan: taky mám ještě nějaké ručníky co jsme dostali k svatbě ke kterým jsme se ještě nedostali ;-) katy: s cvičením Ti neporadím, já v Ově nechodím a chodím málo tak co by mi stačilo tak Tobě asi ne :-N
Profilova fotka
Teď mě napadla klatedra Tv na OSU jestli něco nemají pro veřejnost
Profilova fotka
katy: a ženská posilka? už jsi tam byla? jija: hi hi ... tak to jsme na tom stejně... ale už je třeba se na to podívat... jsem to před stěhováním neřešila a hodila do postele do uloz.prostoru, ale je třeba se podívat tomu na zoubek :-D a trampoliny v OV nemáte?
Profilova fotka
a mají webovky?
Profilova fotka
katy: aby Ti na té katedře nedali do těla víc než chceš :-D, jinak já chtěla zkusit aquaaerobik, ale prý tam bývá pořád plno, mamka tam chodila, sousedka ji napsala jako náhradnici na permanentku až někdo přestane chodit a volno bylo za půl roku pan: já mám skříň na ručníky, ale už tam začíná být plno, ale co až se nějaké roztrhají, tak je vyhodím a budu mít další nové :-D
Profilova fotka
Pand: bohuzel nemame jinak bych na ne dojizdela treba i do Hrabůvky nebo na Dubinu. Jo v zenske jsme byla to je ta uu ns, asi zatim vitezi, na spin se mi nechce to muzu na Orbikovi hopsat. Kdo jestli má webovky?
Článek se načítá
Profilova fotka
no nic já to balím a jdu směr postel, krásný zbytek večera :-)
Profilova fotka
jija: já bych taky chodila na aqua.. ale mam strach, ze bych v té ledové vodě zmrzla :-D nelejpší u moříčka :-N katy: no ta katedra TV já jdu taky do postele, mejte se pekne papapa
Profilova fotka
dobré ranko kočandy :-) tak u nás zataženo, zřejmě v noci pršelo, je vlhko a silnice mokré, ale vzduch příjemný, relativně teplo. Hlásí na dnešek přeháňky, ale kolem 18-21C tak jsem na to zvědavá.
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já dnes budu Ko jsem ponocovala nechtzělo se mi spát tak jsme četla a přečetla jsem přes 100 st. už mi chybí jen cca 120 stran. Je to moc hezké. Čtu teď Gejšu. Pand: tady lehce vykukuje sluníčko,a le ráno moc teplo nebylo.
Profilova fotka
katy: tak to dočteš dneska ne? :-p
Profilova fotka
Pand: jestli dnes to nevím ale do konce týdne asi jo, abych dnes neodpadla, když jsem moc nenaspala :-(
Profilova fotka
Nebo když nebudu zapínat PC a kecat tady že? :-N
Profilova fotka
katy: no to je fakt... ja asi v tom počasí taky brzo odpadnu... usnu tu na stole :-D no ale pozdravit bys nás teda mohla... dneska mam sebou v práci kuchařku, tak si dovytisknu ty recepty a založím... ať to mám eňo ňuňo
Profilova fotka
Jakou kuchařku? Já si musím vytisknout ty moučníky co mi někdo poslal jsou tam super recepty.
Profilova fotka
Ahoj holky. Ja dneska uz nebudu doma a zitra taky ne , tak se chci jen zeptat jestli zitrek ve tri plati ?? Bude tam nekdo uz ve tri ??
Profilova fotka
Lin: platí já dorazím kolem 15,40 jak Dáša, Lun a Saly nevím
Profilova fotka
AHooj :-) Lin: jasně já na tři přijedu.. Pan peřinky jsem si koupila na MMB asi za 150 z Madeiry a mám ještě jednu takovou klasickou zavinovačku co jsme nosili my a ta je ještě po M. ;-) ale zas v ní není horko, pže ostatní mi přijdou dost teplé..a mají koncem června udeřit třicítky jo a Pan na aquači ještě nikdo nezmrznul ikdybys skákala v ledu :-D tam z tebe spíš stříká pot..já chci od září zase chodit..chodila jsem asi 3 roky a viděla jsem výsledky.. :-)
Profilova fotka
Saly: kam jsi chodila na aquáč? A jaké výsledky? já to tedy znám jen z dovči a tam mě to přišlo nic moc.
Profilova fotka
K Lence Kolarčíkové, ale musí to vést jen ona..u tebe třeba nejblíže cvičila na Čapkárně..potom některé kurzy vedly její žačky a to už pak nee..ona dává pěkně do těla, chodila jsem k ní do hrabůvky a na Ćapkárnu a pak někdy do KLimkovic do lázní Zhubla jsem a zpevnilo se mi dost tělo..na té Čapkárně to bylo myslím 6O min čistého času cvičení..ale fakt to není takové jako na dovce u bazénu s namakaným opáleným instruktorem, to je spíš vždycky parodie :-)
Profilova fotka
Saly: až tak? a ty bys od září chodila zase k ní? A kde? Možná bych to šla zkusit jaké to bude. Dnes si asi zajdu do fitka, měla jsem mít jiný program, měl mi přijít chlap něco opravit a dorazí až zátra večer.
Profilova fotka
já do Hrabůvky, mám to 2 minuty od baráku,na Čapkárnu ne, víš jak jestli budu kojit budu ráda, že prcek vydrží hoďku hladem a že ho M.pohlídá..na delší dobu si to asi nebudu moct dovolit..ještě uvidím, to je zatím jen představa, ale od ledna určitě. já mám dnes volno, když nemám to auto, tak mě to nenutí nikde trajdat,aspoň můžu uklízet a vařit milému do mražáku zásoby :-D
Profilova fotka
Saly: hlavně i pro sebe! Až dorazíš z porodnice budeš ráda jak zatočíš talířem v mikrovlnce! Švagrová vůbec nestíhala a nevěděla co dříve. Co vaříš milému?
Profilova fotka
no když já zas nevím co budu moct jíst při kojení :-| každému prý vyhovuje něco jiného..M.jsem včera zamrazila guláš, dneska uvařím hovězí na hříbkách a možná dušené vepřové v kapustě, jestli ji budou v Albertovi mít..něco co si prostě jen ohřeje..kapustu nebudu moct určitě, tak musím ještě popřemýšlet..asi rizoto nebo něco takového..hlavně mám plný mražák atk vůbec nevím kam to dát :-|

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?