22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Ahopj holky. Pand: u nás relax a četli jsme, papali, četli, papali a spinkali :-D co jiného v tom dešti? Ale byli jsem z toho dost otráveni! Vůbec nás to nebavilo, kdyby byla otevřena Čapkárna, šli bychom alespoň zaplavat! Saly: knedlíky jsou super a dietní! Pokud je nezaliješ máslem a kilem cukru :-D co máš s autem? Jinak jsme myslela, že dnes se tzu nikdo neukáže!
Profilova fotka
katy: no tak to já je náležitě zaleju :-D saly: no dobrá otázka.. co máš s autem?
Profilova fotka
Pand: ty knedlíky? :-D
Profilova fotka
Katty: Litr másla a kilo cukru je na tom to nejlepší :-D :-D byl tam už j´když jsme ho koupili vadný ventilátor,kt.se ti spustí třeba v koloně..tak to chci dát do cajku ať pak s prckem někde nezavařím a nechávám si odpojit airbagy kvůli autosedačce.. Jinak já tím, že nemám auto jsem dnes celý den doma, budu pro změnu zas žehlit :-(
Profilova fotka
tak jsem nevydržela a už baštím jahodové knedlíky,když vy mi tu furt děláte chutě :-D
Profilova fotka
Saly: a máš tam litr másla a kilo cukru? ale máš pravdu je to na tom to nejlepší, taky moc nešetřím :-N
Profilova fotka
No jasněěěěěěěěěě..bez toho by to bylo přeće suché ;-) už jsou ve mě..mám doma kupu čokolád Milka, pže je teď mají v Albertovi v akci za 12 Kč, tak jsme včera jich koupili 15ks, tak mám co dělat,abych se udržela 8-)
Profilova fotka
katy: jj ty knedliky :-D ale v litrech bych to nepřeháněla, ale aby hezky klouzaly :-N já tam teda dávám více kakaa než cukru, to jaá miluju. saly: no taky jsme koupili... ale jen 2ks a to už je jedna ve mě :-| takze musím vyslat M. aby nakoupil vícero.. do kdy je ta akce?
Profilova fotka
Pand: s kakaem? na co si ho dáváš? Já taky koupila jen 2 ks aby to nelákalo a nebyli tlustí na 3 prsty!
Profilova fotka
no dám si na knedliky kakao, cukr a zaleju maslem... to je ale dobrotka. co jsi koupila jen 2ks?
Profilova fotka
Pand: na ovocné knedlíky kakao? to tedy slyším poprvé na krupici chápu, možná ještě mák na švestkové,a le kakao neznám. Koupila jsme 2 ks MIlky, akce bývají často a pak to zbytečně láká! Teď si popíjím banánkové mlíčko od Millera je moc dobré, sladké a zdravé :-) a na večer mám v tašce melouna :-p
Profilova fotka
Pan: akce je do úterka a včera měli ještě velký výběr, já miluju tu s celýma ořechama ;-) Taky už jsem měla minulý týden melouna, ten úplně miluju, teď je myslím v tescu za 11,90 Kč kg
Článek se načítá
Profilova fotka
Já koupila za 16 Kč/kg ve Sparu měli tam nařezané tak jsem si takový hezký kousek vybrala, už se na něj moc těším, v Tescu jsme si koupili s tatíkem na půl, ale letěl do koše, nebyl moc dobrý :-( ;-(
Profilova fotka
my jsme měli z Globusu a taky nebyl ještě nic moc, takový vyhoněný..já mám ráda sladký,cukernatý..možná je ještě brzy..už aby stál tak 5Kč kilo,miluju ho do Sangrie :-p ňam
Profilova fotka
Saly: tak přesně takový mám v tašce :-p Sangria není špatná taky ji mám moc ráda :-) ale nemám bílý rum musím někde splašit na léto, teď mám velkou zásobu vín :-)
Profilova fotka
Tak pro dnešek papa valím pomalu domů, nevím zda doma budu zapínat PC.
Profilova fotka
Já kupuju Katty krabicovou..do toho ovoce a je..nemá to moc volume, tak to můžu i teď.. já mám taky zásobu vín, ještě vánoční dárky pro zákazníky, které jsem nestihla předat ;-) ale myslím, že u nás se nezkazí 8-) tak ahooj jdu žehlit :-|
Profilova fotka
katy: no ty toho ještě neznáš :-D jo tak melouna jo? No to někdo dělá chutě.. jak víš jaký máš meloun v tašce, počkej až ho ochutnáš ne? ¨ saly: no já mám zase ráda tu extra čoko.. ale s oříškama mám taky. Ale zase když to není doma, tak to aspon neláká... tak co, už máš vyžehleno? já jdu domů asi tak za 3/4hod, už se taky těším.
Profilova fotka
nemám :-( přišla asi na dvě hoďky babča na přepadovku..tak jsem vlastně před chvílí začala..žehlím teď krajkové peřinky, tak z toho dost teču :-|
Profilova fotka
saly: jejda to by mě nebavilo a to sis poříidila sama nebo máš půjčené?
Profilova fotka
ahoj holky, katy: tak meloun ten já taky můžu, ještě jsem letos žádný neměla tak to budu muset taky napravit pan: já si taky vždycky říkám, že když není doma, tak to neláká a pak lezu po zdi když mám na ni chuť saly: taky jsem dneska žehlila, ale jenom asi 1,5 hod, nemám krajkové peřinky naštěstí, to bych taky pěnila dneska jsem se rozhodla, že jsem dlouho nic nedělala pro svoje zdraví tak jsem si pustila cvičení na dvd a docela v pohodě, asi budu muset vytáhnout huffa, abych si nemyslela že jsem na tom tak dobře :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, Jija: dobrý nápasd s Huffem taky bych ho měla spustit je třeba! Pand: vím že bude dobrý je už rozříznutý a vím co jsme vybírala, ale abys neřekla jdu ho ochutnat když jinak tedy nedáš :-D saly: Dona Simona? ten je nejlepší a je španělský!!!!! Já to taky můlžu i bez volume :-D
Profilova fotka
sangrii don simon já můžu taky, úplně jsem se do ní ve španělsku zamilovala ;-) katy: vždyť Ty cvičíš pořád, to akorát já lenora jsem celý květen nic nedělala, teda kromě jízdy na kole (ale ta nebyla moc dlouhá ;-))
Profilova fotka
Já? :-D kdepak 14 dní jsem už nic nedělala, nebyl čas ale už je tak zase začnu, akorát můj věrný kamarád MP 3 je asi nemocinkaná, zítra s ní půjdu do datartu aby na ni mrkli, asi bude ještě v ztáruce, ale nemůžu najít účet ach jo. ]-( ;-( Jinak hlásím meloun je bomba jak má být ;-)
Profilova fotka
tak 14 dní pořád lepší než mých 5 týdnů :-D jo já taky nikdy nemůžu najít úrty zrovna když bych se potřebovala, ale určitě ještě pohledáš a najdeš
Profilova fotka
No obávám se že nenajdu
Profilova fotka
tak to budeš asi muset zaplatit opravu :-( myslíš žes ho vyhodila? já jsem nemohla najít asi 8 měsíců knihu z knihovny a našla jsem si při generálním úklidu
Profilova fotka
No jak jsme se stěhovali kdoví kde je mu konec. Kolik tak ta oprava může stát?
Profilova fotka
jo to já nevím, já už kolik let elektro místo opravy vyměňuju za nové, ale myslím, že by Ti měli říct přibližnou cenu a kdyby byla stejná jako za nový tak ho vyměníš, teda jestli k němu nemáš citový vztah ;-)
Profilova fotka
To nemám, ale možná je to ve sluchátkách,a le moc tomu nevěřím

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?