22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsme na chvilku zapla PC něco hledám. Vasha: no a co to DPMO?
Profilova fotka
Vasha: něco jsem ti poslala do IP tak koukni možná ti to příjde vhod. ;-)
Profilova fotka
vasha: no tak to potěš :-| zkusím se poohlídnout taky po něčem jiném... co máte ted? jinak přeji pěkné ranko a těším se na receptík od Katy :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, Pand: co ty tak časně bantuješ? No já ti receptík pošlu, ale musíš mi to připomenout jsem hlava děravá!
Profilova fotka
Ahoj holky :-) tak hlásím, že jsem včera úspěšně předala podnájemníkům byt :-) shrábla penízky, tak mám zase o jednu starost míń... Dnes musím dořešit ještě prodej auta ohledně převedení bonusu..no furt něco a do porodu času málo :-( Zdravím po dlouhé době Vashu.S tím státním zaměstnancem máte pravdu, já jim právě kvůli platům nikdy být nechtěla, ale teď když mám chlapa, o kterém vím, že nás uživí, tak bych si klidně na nějaké teplé místečko do 14 hodin hačnout šla ;-) však co není může být..po mateřské stejně moji práci už dělat nebudu moct, tak budu muset něco vymyslet
Profilova fotka
Dobré ránko, dneska jsem se moc nevyspala :-( . Asi jsem se na té Moravici pěkně nachladila, bolí mě v krku jak blázen, tak si musím zaběhnout do lékárny a taky pro nějaký citron. No, Saly, už se ti to blíží ;-) Všechno je zatím v pořádku?
Profilova fotka
Ahoj Vashi :-) v naprostém, až se toho děsím a pořád klepu...vůbec nic mi není, nic nebolí ..vše OK..jak jsem se obávala, že nebudu před porodem zvládat ty společenské akce co mě čekají, tak se toho už nebojím, cítím se jak normálně jen mám trochu :-D :-D větší břicho...vydržím až do noci, takže fajn..jen jsem vypozorovala že mi poslední tři dny v noci brní konečky prstů, tak musím někde prošňupat jestli to taky není nějaký těhotenský nešvar :-)
Profilova fotka
Tak to je fajn. Koukla bych se do mé chytré knihy (dostala jsem na narozky knihu o mateřství), jenže jsem ji teď půjčila kamarádce, která jde ve středu na plodovku, tak ať má doma co číst, když bude muset ležet.
Profilova fotka
Chudák, teď jsem se bavila s jednou maminou v kurzu co to absolvovala a ta zas říkala, že to bolí jako čert :-( já pohledám něco na netu...jsem ráda, že jsem se tomu tehdy vyhnula...
Profilova fotka
katy: jj připomenu.. teda pokud nezapomenu :-D jsem taky hlava děravá :-D :-D no M. dnes jel později a to by mi nevycházely hodiny v práci, tak když už jsem byla vzhuru, tak jsem vyrazila, aspon tu nemusím dřepět ve čt. saly: no tak to gratuluji ;-) ti spadl kámen ze srdce co? no tu se dělá min do 14,30 ale jak jsou úřední dny tak ve st až do 18h ;-) ale já si nestěžuji. jako prsty u nohou nebo na rukách? vasha: jejda tak to mě mrzí, tak to přeji brzké uzdravení. Snad ti bude brzo líp. Katy mi jednou doporučovala čaj se zázvorem a fakt je super a zabírá to.. tak taky event. zkus.
Profilova fotka
Ahoj Pan:k čemu mi gratuluješ? k brnění prstů? :-D Už jsem to našla na netu je to syndrom karpálního tunelu, opravdu nešvar provázející těhule..otoky tkání nějak tlačí na nervy a cévy..a pak se ti to umrtví a brní..mohou to být i nohy i ruce, já zatím cítím jen ruce,nohy třeba přijdou ;-)
Profilova fotka
Vasha: nechoď do lékarny, ale do zeleniny, kup si citron a čerstvý zázvor, to ti nejlépe a nejrychleji pomůže něj nějaké chemické ksindly! saly: kdoví co bude po MD, jistě navážeš na další děcko nebo ne? Pand: já o zázvoru a ty ho taky doporučuješ. že je top velmi good a účinné?
Článek se načítá
Profilova fotka
katty: Já bych chtěla, pokud mě to po tom prv ním nepřejde..doma je dobře..záleží jaké podmínky do té doby vymyslí naše vláda..teď jsou ideální, tak bych toho chtěla využít...
Profilova fotka
nemáte tip na nějakou dobrou keramiku v Ostravě? Napadlo mě ještě jim nechat udělat cedulku na dveře se společným příjmením..já ji vždycky chtěla, ale než jsem jí zařídila, tak jsem se rozvedla :-(
Profilova fotka
Saly: to zní dost vyčůraně, raději na to reagovat nebudu, mohly bychom si zbytečně vyměnit názor! Jak společné příjmení? to nechápu? Ty si tam chceš nechat napsat příjmení, které ještě nemáš?
Profilova fotka
Katty: klidně si vyměním :-D já už jsem státu zaplatila dost a myslím s, že konečně mám nárok to hezky vyčerpat zpět..teď už se mi to úspěšně daří osmý měsíc :-D Tu cedulku chci na tu svatbu kámošky!! ne pro mě!! psala jsem"jim"...já vůbec ještě nevím u jakého příjmení skončím, víš jak to se mnou je... ;-)
Profilova fotka
Tak už jsem zpátky. Koupila jsem si Tantum Verde. Samozřejmě citron i zázvor mám taky. Nějak mi kleknul net - teď mám dělají rekonstrukci stupaček a vodovodního potrubí a my hned vedle toho máme kabel od netu, už jsem si myslela, že to přesekli a chtěla jsem na ně vletět. Ještě, že jsem se dříve podívala, že to zase jede :-p
Profilova fotka
já teď zas řeším pojistku na ten podnájem, pokud někoho vytopí tipodnájemníci, tak na koho to bude...?zas na mě jako majitele bytu?
Profilova fotka
S tou cedulkou nevím. Nám by to mohla udělat tchýně. Chodí do nějakého keramického kroužku, kde už mi udělala skvělý hrnec na bylinky.
Profilova fotka
:-) :-) moje tchýně do keramiky nechodí :-) já jsem chodila,moc mě to bavilo..ale tohle bych nechal spíš na profíkovi :-)
Profilova fotka
Zrovna jedním okem koukám na "andělé a démoni". Fakt se mi to líbí!!! Jaký máte na odpoledne plán, když je tam tak hezky? My jedeme do Rychvaldu mamině pomoct obhrnovat brambory a pak si asi za odměnu něco ugrilujeme ;-)
Profilova fotka
saly: no já neumím číst si říkám, že by pro tebe? =-) :-N tak promiň. Já taky už dost přispěla na daních, ale taktio by mě nenapadlo tedy uvažovat. Saly: ano ty jako majitel bytu jsi za to zodpovědná a ne jestli jsi kouhoutky nezastavila ty, tvé děcko nebo Franta! Vasha: a neudělala by mi tchýně taky? samozřejmě zaplatím.
Profilova fotka
pořád přemýšlím co ji vezmu..a ještě mě napadlo svatební album..co myslíte? ne takové to velké, to ať si vybere sama, ale nějaké menší... M.má tenis a já jdu po obchodech, chci prckovi vyrobit ubrouskovou technikou obrázky nad postýlku, tak jdu pro ubrousky a štětec.. :-)
Profilova fotka
saly: jako pro koho a na jakou příležistost? na zapíjení té svobody?
Profilova fotka
Katy: já myslím, že udělala, ale až na podzim. Oni teď ten kroužek až do září nemají. Moje mamka chce po ní taky jeden, tak udělá hned 2 ;-)
Profilova fotka
jo na to zapíjení..to musím pořešit..je to už teď v pátek..tu cedulku na dveře jsem myslela až na svatbu, to bude stejně na objednávku..ani nevím jak se budou jmenovat příjmením :-( K těm daním, uvidíš Katty až ti přijde na účet 7600(mateřská). že se na to začneš dívat jinak..a bude tolik věcí co budeš chtít malému koupit..teď jsou myslím nejlepší podmínky pro mateřskou co kdy byly..hlavně toho půl roku 70% čistého příjmu neomezeně, to nemá chybu :-) k té pojistce, tak teď jsem to řešila,tak jsou prý zodpovědní oni, když mám podnájemní smlouvu..jako osoba..neváže se to k bytu..odpovědní pojistka se váže k vybavení domácnosti, kt.my tam ale nemáme, tak nemůžeme mít pojistku, teda samože můžem, ale není co pojisťovat
Profilova fotka
Vasha: a už tám máš něco zasazeno? Saly: no já bych ji koupila něco je pro ženskoua jen pro ní. Je to její rozlučka, takže nic společného, do domácnosti, na svatbu, apod. bych nekupovala. Ale je to můj názor, bych ji třeba koupila nějakou sexy košilku, kalhotky, punčochy s podvyzky, apod.
Profilova fotka
Katy: jo, mám tam pažitku. Mějte se tu hezky. Utíkám obědvat a pak ještě nakoupit a alou do Richmondu!!
Profilova fotka
Vasha: tak papa a nechej si chutnat já právě ibědvám svůj oblíbený hrudkovitý tvaroh :-)
Profilova fotka
saly: ne k tomu, že už máš ty nové nájemníky ne? ;-) ty chceš dát cedulku jako svateb.dar? Chápu to dobře? aha ... no to já bych jim teda raději dala ty peníze než cedulku. Ohledně rozlučky jsem za jedno s Katy.. katy: jj jak jsi doporučila tak já vyzkoušela a doporučuji. Sice tě to protáhne, ale párkrát ho vypiješ a super!!! vsaha, katy: nechte si chutnat, já už po jídle.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?