22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
v pátek jdu na společnou zapíječku svobody..co byste vzali sebou jako dárek pro nevěstu a ženicha..nějak už jsem z toho vypadla..Katty..ty máš čerstvou zkušenost..co dostala lucka?
Profilova fotka
Já Lucce koupila Welness víkend, já od ní dostala lux. spodní prádlo na večer. Co jinak od holek/kolegyň dostala nevím. Já ještě dostala na zapíječku od ségry a kámošky po parfému, od druhé kámošky spodní prádlo a lux. čokoládu a od další obraz. P. od kamarádů dostal lux. láhve.
Profilova fotka
no a to se dává tohle a plus ještě svatební dar?pže wellness víkend a ještě prašule na svatbu, to se přiznám se mi moc dávat nechce :-( myslela jsem spíš nějakou vtipnou pozornost a dar na svatbě..
Profilova fotka
Mě Lucka za to stála abych ji dala takový předsvatební dárek + peníze jako svatební dar. Tak ji kup nějakou drobnůstku, ;-)
Profilova fotka
A nebyla jsi jako svědek? Já to mám totiž takovou vzdálenou kamarádku..a víš že ani nevím, jestli to do té svatby unosím..zkusím mrknout ještě do nějakých diskuzí :-)
Profilova fotka
No byla jsem svědek, ale i kdybych nebyla svědkem, tak bych koupila ten welness stejně i dala větší obnos peněz, L. mi za to stojí a rádaq jsem takový dárky dala. Vzdálená kamarádka vás zve a svatbu i hostinu?
Profilova fotka
tak to jo pokud je to nejlepší kámoška, tak to je jasné..já trochu uberu :-) jo zve nás oba na svatbu na celý den i na hostinu, je to kámoška..vzdálená asi není ten správný pojem, ale M. viděla jednou.Já ji třeba na svatbě neměla.. já se dnes loučím..jdu na kurz na fakultku(poslední) a pak večer předávám byt, tak mi držte palce, a´\t to všechno klapne..ahooj
Profilova fotka
jija: ahojky, tak to jsem ráda, že jste si to výročí náležitě oslavili a užili ;-) lun: no ty se máš... si řádně odpočala, zapařila, no to muselo být super ;-) katy: no nekecej, tak jo, sem s ním... vyzkouším.. a můžu na něj použít i ten větší plech? saly: jejda z tolika vajec jo? To bylo pro kolik lidí? No míchat a dělat by se mi to teda nechtělo :-D aha tak ted čtu .. 10lidí a 90vajec? :-o to je jako 9vajec na osobu... není to příliš? no já bych jim dala asi peníze a nebo přesně kdyby dali tip co chtějí. Tak my ted jdeme na svatbu ale jdeme až na večer a dáme určo min 2tis kč. Když jdete i na hostinu tak to se sluší něco přidat ;-)
Profilova fotka
Ahoj kočandy, tak jsem zase po dlouhé době tu :-)
Profilova fotka
vasha: no ahojky, ty žiješ? Už jsem začala mít o tebe obavy! Kde ses toulala?
Profilova fotka
pandama: no, žiju :-) . Teď jsem toho měla docela dost. I když nemám práci, tak pořád někde lítám, vyřizuju staré resty atd. Navíc jsme byli celý minulý týden u našich a tam nemají internet. Co tu nového? Něco zásadního? Tolik stránek, co jste napsaly, se mi fakt číst nechce :-D
Profilova fotka
a co práce, rozhazuješ sítě, nebo jak to ted s tebou vypadá? Jestli to teda není tajné a můžu se zeptat... když tak mě pošli do háje :-D no myslím, že se nic zásadního nestalo..
Článek se načítá
Profilova fotka
Práce bohužel zatím nic :-( . Dneska jsem byla na pracáku na informační schůzce a bohužel paní říkala, že situace není vůbec růžová. Míst je málo a lidí hodně. Každý den se dívám na internetu a nenarazila jsem na nic, co by mne zaujalo.
Profilova fotka
Vasha: no ahoj já myslela, že jsi na nás už zanevřela ;-(
Profilova fotka
Katy: jak bych mohla!!!!!!!!!!!!!
Profilova fotka
vasha: a noviny kupuješ? Já kupovala MF Dnes a našla si tam každý den min 5inzerátů a na vsechny jsem psala a za 3týdny se objevila moje nová práce... když chceš mít práci musíš se tomu usilovně věnovat ;-)
Profilova fotka
No právě mě to přišlo divné, ale kdoví že ani na sms si mi neodpověděla :-( ;-(
Profilova fotka
No, ono je trochu rozdíl hledat práci v Praze a tady v OV. Dívala jsem se na stránky personálních agentur a ty místa se vůbec nedají srovnat. V novinách stejně žádná pořádná místa nejsou.
Profilova fotka
no rozdíl to sice je ale jen koukat na net jak v pze tak v ov nestačí ;-) ale dost přednášek. :-) ¨ to je ale dneska krásně že? Jen mě vyloženě šokovalo, že ve st má být pouhých 14C !!! no děs..
Profilova fotka
Co tak moc? Vždyť zmrzneme.
Profilova fotka
Já jedu s mamkou ve čtvrtek do Polska pro muškáty, begonie a tak, tak doufám, že mi to ještě nepomrzne. Dívala jsem se na net, a fakt se má tak šíleně ochladit, v pátek prý má být dokonce jen 10 stupňů!!
Profilova fotka
jejda... no to je na zimní bundu :-D a jak to vychází na víkend? Ale ono se to může do pátku ještě xkrát ta předpoved změnit..
Profilova fotka
To nevím. Ona jim ta předpověď v poslední době moc nevychází.
Profilova fotka
ahoj holky, vasha: ahoj :-), budu držet všechny palce abys brzo něco našla, ono asi je dost rozdíl když někdo hledal práci před rokem a dneska :-| saly: tak to bylo ale hodně vajec na osobu,museli jste být přecpaní, jinak s dárkem nevím, já jsem měla rozlučku malou a nic jsem nechtěla pan: doufám že s počasím se pletou jinak zmrznu :-(
Profilova fotka
Ahoj Jijo, prý ještě před půl rokem bylo asi 4500 míst a teď je jich jen 1600. Navíc prý tam visí hodně míst pro vysokoškoláky, lékaře, experty přes IT atd. Pro obyčejného člověka je momentálně hodně těžké najít práci. A za dobrý plat už vůbec ne.
Profilova fotka
vasha: no nejlepší je být dneska doktor nebo učitel nebo jiný státní zaměstnanec, ti jsou docela v pohodě, já si doma dělám srandu a že kdybych náhodou byla bez práce půjdu jezdit s tramvají a ještě si platově polepší, ale H. řekl, že by m roztrhl ;-)
Profilova fotka
Máš pravdu, státní zaměstnanci jsou relativně v pohodě. Pokud neudělají nějaký velký průser, tak mají práci jistou.
Profilova fotka
no to jo, ale zase mají tabulkové platy :-| on si člověk asi nevybere, prostě pokaždé je výhodnější něco jiného ;-) tak jsme byli na vyjížďce na kole, původně jsme jeli do obchodu, ale byl zavřený tak jsme to vzali okružní trasou až do teska :-)
Profilova fotka
jija: jak to? už jsi zazimovala zim.oblečení? :-D vasha, jija: no holky, potvrzuji ;-) ale jak píše jija.. tabulk.platy... ale jistota je jistota. holky, já si tak dopisuju z UPC no to je děs... no comment. Něco slíbí urč. podmínky a nemůže jim dostát.. co s něma? ]-(
Profilova fotka
Jijo: já se chystám vytáhnout kolo zítra - konečně. Už jsem si koupila cyklistické kalhoty i dres. Jen mi zbývá ještě helma a možná rukavice. Pandama: UPC je nejhorší firma, kterou znám. Taky jsme měli přes ně kabelovku a dělali nám takové problémy, že jsme to raději zrušili - a to samozřejmě měli taky blbé kecy.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?