22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Katty: tak zas tak strašně ještě nevypadám :-D :-D :-D čekám dnes návštěvu tchýně a tchána, tak gruntuju komplet všechno, tak pivečko dneska nebude..byli jsme včera..měla jsem nějaké nové nealko pivo Bernard švastka..znáte to? je to celkem dobré, osvěžující, ale k pivům bych to nepřiřadila..
Profilova fotka
saly. já to neznám,a le já pivo nepiji jen černého kozlíka a u nás za barákem ho mají na čepu :) Pand: tak pivečka se ti zachtělo jo? =-) :-N
Profilova fotka
v tom horku se ani nedivím... :-) hned bych jich několik slupla :-) tak pro dnešek ahoj, mizím zas za tou realitkou...a zítra ráno mám Dr a pak jedu na miminko, tak se když tak ohlásím až odpo.Ahooooj :-)
Profilova fotka
saly: já to neznám, já piju z piva jedině mého černého kozlika. katy: no přesně tak.. to víš .. hic jak .. no víš co :-D hezký večer! před chvilou jsme dorazili a jsem utahaná jak blázen.. to je tak když si po dlouhé době vezmu boty ke všemu takové nazouváky a chodte s tím po pze.. ke všemu jsem měla dost času, tak jsem se x zastavek tram prošla pěšo. Ale bylo moc fajn.
Profilova fotka
ahoj holky, já mám dneska asi den debil :-(. H. volal že chce vyzvednou na Svinově (byl na školení), tak makám domů, akorát že vlak měl dneska vyjímečně 5 minut zpoždění a ujela mi tramvaj, tak jsem mu volala že to nestihnu, tak prý počká, tak makám jak blázen abych byla co nejdřív doma a mohla vyjet a cestou mi upadl výfuk :-( naštěstí ne celý jenom praskla jedna guma (taťka mi to už zpravil), tak zase volám a ozve se otrávený hlas,že teda pojede MHD, ale že to bude nadlouho, no a když už mohl být doma 3 busa a nic tak volám jestli se třeba něco nestalo a on mi řekne že je na svinově v hospodě s kolegou co byli na školení a jenom něco dořeší a pojede, jestli chtěl chlastat tak mě nemusel tak honit a neurval by se mi výfuk ]-( prostě na zabití a já ještě nutím taťku ať leží pod autem a opravuje aby H. nemusel zítra do práce MHD normálně jsem klidná a tolerantní ale tohle mě vytočilo tak jsem se musela vypsat sorry
Profilova fotka
jija: no třeba to tak nemyslel... ale když se tě hned nedočkal, tak pak šel třeba do té hospody ;-) to se nic neděje, to se klidně vypiš, ale určo to nebylo takové horké, asi jsi dneska třeba více unavená... ale kdybych se honila a pak toto tak by mě to asi taky naprdlo, máš recht.
Profilova fotka
dobré ranko kočandy... tak jsem se dnes oblékla na tu průtrž a celkem mě překvapilo jak je venku teplo. Obloha azuro.
Profilova fotka
a nikde nikdo
Profilova fotka
Ahojky, to já jsem připravena na azůto, ale je zataženo a asi sprchne. JInak venku je taky teplo spíše dusno. Jija: nějak často děláte opravy na autě ne? NO ještě že je tatík šikula.
Profilova fotka
dobré ránko:-) já dneska odjíždím na víkend na Olešnou se spolužákama ze základky, oslavit ty naše třicítky:-). Loni jsme tam slavili 15ti leté výročí odchodu ze zíkladky a já nepila, boť jsem byla ve 12tt,tak letos prý toho musím vypít o hodně více:-D. to bude zasev álejích nablito:-D:-D.
Profilova fotka
tak tu už zataženo ]-( asi bude brzo luchat. lun: tak se spolužákem jo? no to se někdo má a jedeš i s malým? no to se někdo má, když nekojí co? :-D :-D :-D tak si to užij.. a pak napiš jak si se měla..
Profilova fotka
Pnad: ne se spolužákem, ale spolužákama, budou tam i holky:-). s malým nejedu, to bych si moc neužila:-D, L. bude hlídat doma ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
nekecej, ty si odpočineš od malého na celý víkendík jo? No tak to je paráda, nebude ti ve finále smutno?
Profilova fotka
Lun: no ještě že jste na Olešené :-D ale víš jak všeho s mírou a nezapomeň že jsi dlouho neměla ani slzu! Pand: tak nám tu vysvitl oskar :-p díky za něj :-D
Profilova fotka
no nemáš za co... myslela jsem, že ti pošlu část, ale jak to tak vidím, tak jsem ti poslala celého ]-( a ochladilo se, je dusno.
Profilova fotka
no kde jste????
Profilova fotka
Já jsem here zase nestíhám no :-(
Profilova fotka
Ahoj, já byla ráno na kontrole.Prcek už má 2250g,tak pěkně roste.Te´d jsem byla za kámoškou na mimi - 1 měsíc,byla slaďoučká a hodňoučká tak už jsem se začala těšit na vlastní :-) JInak rychle vařím gulášek,balím na chajdu a za chvíli vyrážíme :-)
Profilova fotka
Tak vidím, že už tady dneska stejně nikdo není..tak já se loučím, přeju všem krásný víkendík..ahoooj :-)
Profilova fotka
saly: tak to jo, to je pěkná váha :) tak doufám, že se gulášek povedl a taktéž přeji pěkný víkendík. Já dneska zmokla tak, že bych mohla i boty ždímat. Doma jsem naložila masíčko na zítřejší grilčo a upekla zkušebně perník, tak jsem na něj zvědavá. Pokud to dopadne dobře, můžu začít péct o dušu.
Profilova fotka
Taky preji vsem rasny vikend !!
Profilova fotka
i tobě lin... tak to vypadá, že tu zustanu sama.. no zítra máme naplánované grilčo u známých tak jsem naložila masíčko, už se těším. Snad počasí bude přát. Prvně hlásili že bude 27C a ted jsem koukala, že má být jen 19C tak buhvi jak bude.
Profilova fotka
Perník se povedl, jen příště asi zvolím menší pekáč, perník byl docela nízký. A nebo koupím jiné značky než Vitana.
Profilova fotka
ahoj holky, pan: odhadla jsi mě s tím čtvrtek přesně, byla jsem děsně unavená ;-) včera jsme byli ve vídni oslavit první výročí (sice teprve bude ale to nevadí :-)), bylo to super, viděli jsme hofburg i schöbrun, ten se mi líbil, akorát jsme na něho měli málo času, takže příště pojedem na něho na celý den :-) doufám že jste měly všechny krásný víkend
Profilova fotka
dobré ránko, chatu jsem přežila, bylo to super. příští rok jedem zase :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, já v pá byla Miss mokré tričko! :-D tak durch jsem za tak krátkou dobu nebyla! včera jsme byli u švagrové a bylo fajn :-) Pand: proč zbytečně kupuješ drahou směs? ti dám recept na výborný perník který je raz dva.
Profilova fotka
Dobré ráno :-) my se taky měli fajn, byli jsme v sobotu pozvaní na bečku a na vaječilnu, letos jsme dělali z 90 vajec,ale výborná :-) V pátek jsme v tom orkánu malovali pokojíček a včera ještě dokupovali a montovali skříňky z Ikea ;-) Takže takový polopracovní víkend.To byl v pátek ale fičák co, po Hrabůvce leží samé obrovské vyvrácené stromy..
Profilova fotka
Saly: v centru zase obří větve, bylo to šílený! Kolik vás tam bylo že jste dělala z 90 vajec? A hlavně v čem jste to dělali?
Profilova fotka
v kotlíku nad ohněm,se špekem a pažitkou,bylo nás 10
Profilova fotka
na os. 9 vajec? =-) ať žije cholesterol co? :-N to jsi snědla? ty jo.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?