22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
dobré ranko :) tu je krásně, tak jsem se dnes vyletnila, hlásí až 29C, zítra budou přeháňky a v so zase 27C :-)
Profilova fotka
Ahojky, já jsme taky letně v tílku a kraťákách :-) ráno bylo už 17C což je 8-) včera jsm ešli do divadla, ale dorazili jsme nějak později cca o 7 min., ale ještě nás pustili sice jsme nebyli na našem místěčku, ale bylo možná ještě lepší, na další sezonu kupuji do té vdálenější řady :-) Lun: malý roste jako z vody a ne že si budeš půjčovat zicherku! :-D
Profilova fotka
katy: tak už jste včera ukončili sezonu? Ale bylo to fajn ne? Na čem jste byli?
Profilova fotka
Ahoj :-) včera mi to tady nevyšlo..ráno jsem plavala a odpo přijel M.jako překvápko brzy z práce tak jsme si jeli udělat koupací a opalovací odpoledne na Žermanky :-) já teda spíš jen koukací a válecí...za chvíli zas valím s nějakýma podnájemníkama, už aby si to někdo vzal...nebaví mě tam furt chodit
Profilova fotka
Pand: neukončili ještě jdme zítra na balet Spar a pak začátkem června na Hello Dolly včera jsme byli na operete Komedianti a Vlčiče byly to 2 představení každé lehce přes 1 hod. Saly: pořád nic? Já myslela že už jsi ti udala. kolik zájemců jsi tam už měla? A jak to máš velké? zařízené, zrekonstruované? a kolik za to chceš?
Profilova fotka
Ahoj holky .
Profilova fotka
Katy , tak ja navrhuji stredu nebo ctvrtek 3.6. nebo 4.6. . Kdo souhlasi kdo navrhuje neco jineho ?? at uz se dokopeme k nejakemu zaveru :-)
Profilova fotka
saly: no tak to se ti nedivím, taky by mě to běhání rozčilovalo a unavovalo, tak snad už to konečně dopadne a bude dle tvých představ ;-) katy: no vy máte ale kultur :-) já na balet a na opery moc nejsem, ale Hello Dolly bych se i ráda podívala. a co ty, už někoho máš? lin: ahojky :-)
Profilova fotka
lin: já v OV nebudu
Profilova fotka
Teď mě napadla další super hospůdka se zahrádkou a to Sprt Club jak je zimní stadion, občas tam jdu na meníčko a je to tam hezké, dobře vaří a i slušné ceny tak co jít tam abychom tedy neseděli na hl. cestě? Bych tam třeba i cinkla,aby nám tam dali ven rezervačku, jinak je tam i nekuřácký salonek. Já mohu kdykoliv kromě út a budu - li to trochu vědět dopředu tak by ti neměl být problém. Pand: ono právě ty balety, opery, operety jsou moc krásné nco do výpravy i zpracování, z činoher jsme v poslední době byli dost otrávení a nedalo se na to dívat tak jsme se rozhodli pro hudební předplatné. Jako aby byla klasika Strakonický dukák, Mecky Messner "zmodernizováno" na vulgaritu pulnou sprostých slov, lacných oblečků a sexu no promiň, lidé pak odcházejí i v představení, nepočkají ani do přestávky, jednou jsme to taky zabalili sice jsme počkali do přestávky - nebo další hra Agliášův chléb ze starého Řecka - moderně oblečeni v kvádrech a celá hra byla o tom že seděli ve vaně a bavili se o hovnech = výkalech jak je odklidit z agóry - řecké antické náměstí a naučit lid čistotě - to je fakt trrověň! Ale občas byli i max. super nastudování! ale to máš tak 1-2 hry za sezonu jinak kraviny, hudební mě ještě nezklamalo nikdy!
Profilova fotka
katy: no tak to věřím :-) podívám se co se hraje v Národním, taj jsem ještě nebyla a docela by mě to lákalo. Já tam byla jen jako ze zákulísí... za oponou... dosti zajímavé.
Profilova fotka
Ahoj, tak mi je to jedno který den, můžu i toho třetího i čtvrtého,možná bych se přikláněla k té středě,u mě čím dřív tím líp :-) Jinak jsem úspěšně dorazila z prohlídky,tak jsme si plácli,shodookolností je to holka, kterou si pamatuju ze základky..hlavně je bílá a nevypadá jako socka ;-) tak snad to klapne, už složila i zálohu...kéž by..
Článek se načítá
Profilova fotka
Pand: tak v ND jsem taky nebyla a šla bych, ale zase když jedeš do Prahy tahej sebou nějaké krásné šaty, leda si je tam koupit a pak dovést do OV :-D a taková Rusalka, Prodaná něvěsta musí být super :-) Saly: tak kolik jsi již už provedla?
Profilova fotka
saly: no tak to bys měla fajn. Kdy nastupuje? katy: no tak aspon máš zdůvodnění ;) a slevy na krásné šaty bys určo někdy našla nemám strach :-)
Profilova fotka
Pand: no právě jak jsme posledně byla v Praze tak jsem sháněla a nic neobjevila a co se mi líbilo za šílený peníz ale to je tak vždy když něco sháníš
Profilova fotka
To byla myslím zatím pátá prohlídka..stěhují se ve středu.. Tak já jsem v divadle nebyla tak od střední, kdy jsem si musela povinně odchodit předplatné..je fakt, že divadlo není moje krevní skupina..a naštěstí se v tomto doma shodujeme..jsme prostě kulturní barbaři :-)
Profilova fotka
Saly: to tedy jste! ale je to každého věc, každý má jiné zájmy. Holky nevíte kde v OV vyšetřují mateřské znamínka?
Profilova fotka
katy: jo tak to taky znám ;-) myslím, že na kožním... zkus fakultku.
Profilova fotka
Udělá ti to i kožní ne? Já byla v rámci světového dne melanomu u Dr.Burdové, sídlí ve Výškovicích v Terapeutu, ale M.to zkontrolovala i jeho kožní tady v poliklinice na Hrabůvce.
Profilova fotka
V rámci Evropského dne melanomu to kontrolují zdarma, ale ten je 11.května..to jsi už propásla..
Profilova fotka
http://www.rozhlas.cz/izurnal/cesko/_...
Profilova fotka
je u vás též takový hic? v kanclu máme zabedněno, jsem zprovoznila i malý větráček, tak mě tu ofukuje...
Profilova fotka
Tak normálně na kožní jo? a oni to prohlíží okem nebo nějakým přístrojem? Já vím, že jsem to propásla bohužel! Pand: nevím já venku nebyla ale řekla bych že ano :-)
Profilova fotka
katy: no oni to poznají už od oka ;) no jo.. vy vlastně máte klimu co?
Profilova fotka
někdo přes lupu a někdo přístrojem, záleží jestli mají, ale kdyby se jim něco nezdálo, tak tě určitě pošlou dál.. je tu taky vedro na zdechnutí, já dneska gruntuju a to je fakt v takovém počasí a s tímle břichem zážitek :-(
Profilova fotka
navíc musm mít kvůli rekonstrukci baráku zavřené všechny okna, tak tu asi zdechnu :-(
Profilova fotka
Pand: jo klimu celoročně, já ji mám ale vypnutou nějak to nemusím, horko mi není tak jsme spolkejená, když je tak na cfhvilku zapnu a je to. TAk ro se už těším ven, já dneska nebyla, nestíhala jsem měla jsem resty ze včerejška Saly: a při vytírání sis uvázala hadr na břicho? :-D
Profilova fotka
jdu na chvíli ven, to se tu fakt nedá..navíc furt vrtají.. :-( Katty: mám mop, na všech čtyřech bych to asi už nedala... :-)
Profilova fotka
Saly: ale zase bys mohla jen pochodovat po 4 a břichem bys vytírala :-D
Profilova fotka
saly: jejda tak to ti nezávidím :-S to by chtělo zajít pak na pivečko 8-) tak já za chvilu valím z práce, pěkný zbytek dne.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?