22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
My už do bytu právě nic nepotřebujeme,taj se teď realizuju na chajdě. Já teda žehlím ty mini oblečky, ale moje nervy,je to menší než žehlička a vůbec to neubývá,na první 3 měsíce má víc oblečení než my dva dohromady :-)
Profilova fotka
Jo Saly, ja taky zehlila ty mini oblecky snad cely den na etapy. A opravdu to neubyvalo . Jo a ja mela zasobu na sest mesicu . A ted budu muset uz na podzim a zimu zacit nakupovat nove . Ted uz nejsou ta mini tak se to i lepe zehli .
Profilova fotka
já mám taky asi do půl roku, ale tu druhou várku ještě neperu,to mám zatím schované podle toho co se narodí vytáhnu buď růžové nebo modré :-) ještě mi poraď jak často pereš dupačky a tak,nosí je třeba jen jeden den a hned pereš nebo i více?a používáš nějakou aviváž? já to teď prala jen v té tekuté Lovele a zdá se mi to dost tvrdé..
Profilova fotka
lin: no jako já to chápu ;-) to je jak u nás... akorát my jsme o malou kategorii starší :-D :-D tak prý mám housera či co, ani nevím jak bych k němu přišla... je to takový starší masér, tak buhvi jestli měl pravdu. tak to já mám zase ráda, když něco dostanu,... každopádně aspon květinu :-) ta mě vždy potěší a když je nějaká drobnost k tomu, no proč ne? Ale je fakt, že letos kulaté nebyly, tak jsem to taky nijako neprožívala... nejradši jsem, když se slezem i s našima a rodinkou, je to vzdy moc fajn setkání :-)
Profilova fotka
Saly: nemůžeš srovnávat velké kaltoty a ty pidi to se pak nedi, že to neodsejpá :-D a prášky na praní jsou přeci speciální pro dětské oblečky ne? 3vagrová měla nějaký dětský to vím na 100% Jinak to plavání je na záda moc dobré, Pand nechceš začít chodit někam plavat? J8 bych jako těhu určo chodit chodila, miluji plavání a už brzyčko se mi otevře Čapka v novém kabátku :-) jupííííííííííííííííííííí :-) Já nemám ráda dárky typu co se mi nehodí pustím dále, štve mě když mi třeba někdo dá oblečení vel. 40-42 a já nosím max. 38 a ještě to kolikrát ani není dle tvého gusta. To raději třeba unoverzální bílý/černý/červený svetřík no ne? SE natáhne jak potřebuješ. Raději mám když se někdo zeptá a já povím co by se mi šiklo, dám třeba více tipů ať je z čeho vybírat jak podle druhu tak i finací. Sama to taky tak rýádaq dělám. Pand: tak housera jo? se nediv jsi starý křak :-DDDDDDDDDDDDDDD a někdo zase pulec a jiný zlatý střed :-p :-D teď si dělám srandu ;-)
Profilova fotka
Katty: no však ta Lovela je na dětské oblečky..v tom peru, ale stejně je to tvrdé..tak nevím jestli je i Lovela aviváž, to muséím mrknout..všichni mi radili že aviváž raději nee. Už jsem to dožehlila UFFF..ale od půl deváte od rána :-| Kdy se má ta čapkárna otevírat? chodila jsem tam na ten aquaaerobic a od září chci zase zašít cvičit..
Profilova fotka
katy: ta Lovela by měla být dětská ;-) no přesně máš recht, a nebo jsou dobré i peníze ;-) jj tak legraci si děláš jo? hi hi hi ... no počkej... :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
saly: no možná aviváž je si myslím... a proč by se aviváž nemohla? kvůli příp. alergiím?
Profilova fotka
Saly: myslím, že švagrová měla nějaké Batole? Byl to český nebo SK prášek. Čapka by se měla otevřít venek kolem 15.6. a vnitřek kolem 15.7. tak nějak tobogán už stojí je to zelenáček :-) Pand: no jako bys mě neznala ;-) :-D
Profilova fotka
Jsem po obídku dala jsme si light zelíčko, knedlík a vepříka, ale mám strach že mě začně pálet žáha, ale dobré to bylo ;-) a dostala jsem ve zdravé takový zdravý mls trojuhelníček s ořechy :-p
Profilova fotka
jí právě nevím jestli se může nebo nemůže..víš jak čím míň chemie tím líp... jo Nela Batole..existuje..ta Lovela je tekutá, jsem zvyklá teď používat tekuté prášky a myslím, že v akci vycházela i levněji.. obědvám pro změnu žemlovku.. ;-) dnes mám fakt pestrý jídelníček :-D
Profilova fotka
Tak ja jsem taky po obede. Mala taky . A ted holky vyrazim,e na poradnu . Takze se zatim loucim. Saly : Ja ji davala na noc kazdy den ciste pyzamo . Ted uz ji ho davam i na dva dny. Pokud ho nepoblinka nebo neco . Jinak dupacky jsem ji davala i dva dny po sobe a pokud byli ciste kalhoty tak ty jsme davala treba i 3x . Peru tak 2x tydne dve pracky. Ale peru s jejim oblecenim od malicka i nase. Nerozlisuju to . Avivaz nepouzivam . teda ted uz jo , kdyz jsem zjistila ze ji nic nevadi , ale do pul roku jsem nepouzivala zadny . A ja peru v opracim prasku BAtole . Je dobry a pekne voni . A stoji 5 kg 199,- Peru v nem i nase pradlo .
Článek se načítá
Profilova fotka
holky dnes se sejdem tady pomalu všechny, připojí se Lun ať se domluvíme jak s tím srazíkem :-)
Profilova fotka
ahooooj holky:-) tak jsem na skok tady:-). teda ale dočítat nebudu, to bych nestihla:-D
Profilova fotka
vidím jen ,že se bavíte o praní, já peru v persil sensitive naše i věci malého, ale každé zvlášť.
Profilova fotka
tak co, kdy ten srazík??
Profilova fotka
no tak jsem tu a tady zas nikdo :-(
Profilova fotka
Ahooj, tak já třeba příští týden mimo pondělí můžu kdykoliv.Myslela jsem, že my co jsme doma se sejdem dřív a pak dorazí ostatní...třeba někde venku na zahrádce v Porubě..má být pěkně... Lun pro tebe klidně přijedu i odvezu,máš to přece jen z ruky....jestli máš autosedajdu?já už bych teda měla mít taky :-) Tak já navrhuji třeba úterý 26.5. co vy na to?
Profilova fotka
Saly: jak víš že se lUn připojí, že vy dvě zase soukromníčíte? Lin: a pak jste taky jako Batole jo? :-D tak ať dobře dopadne poradna :-) Lun: ahojky, hoď termíny zkusíme se přizpůsobit. Ještě Dáša a Jija a jsme tu všechny :-)
Profilova fotka
Linda se zrovna odpojila..to je pech :-(
Profilova fotka
Jiji můžu napsat na mobil ..
Profilova fotka
Saly- autosedajdu mám, to by bylo fajn, kdyby jsi pro mě třeba přijela, já bych mohla dorazit vozem sama, ale většinou ho odpoledne potřebuje taťka. já bych mohla jet i busem a zpátky busem s manžou, ještě uvidím. v Porubě by to bylo ideální a na zahrádce ještě lepší, něco tam snad najdem:-) úterý by šlo.
Profilova fotka
Já út nemůžu mám cvíčo tak co tak jiný den?
Profilova fotka
katy: no prááávě :-D a nedělej chutě jo? saly: čím je pestrý? tak mě to v UT nevyjde :-N lun: taky tě zdravím, zrovna dneska jsem na tebe vzpoměla :-)
Profilova fotka
KAty: jsem jí psala sms k narozkám ;-) :-) termín nechám na vás, ty míváš cvíčo, tak záleží na tobě ;-)
Profilova fotka
Pand: děkuji, že na mě myslíš. já na vás všechny taky myslím, ale nějak nestíhám připojení k netu :-(
Profilova fotka
lin: at dobře dopadne poradna, pak napiš ;-) jija je v práci ne?
Profilova fotka
lun: a zlepší se to někdy? bylo by to moc fajn.. chybíš nám tu ;-)
Profilova fotka
Pand: tak to nevím, snad až se malý bude umět více sám zabavit, teďka mut o vydrží tak 20 minut a pak je mu smutno že je sám.
Profilova fotka
lun: jejda, tak to nic v tu dobu neuděláš... leda mu pořiď sestřičku :-N a co jinak, jak to jde?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?