22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
No ja doufam taky ze Saly rozesle SMS :-) Pan , ja jdu az dneska, takze pak povykladam zitra jak bylo . Jo hlida od sedmi mamka nez dorazime . Jdu s kamaradkou . Ondra tam ma smenu a bude hlidat :-)
Profilova fotka
Pan : 3x za den??? To ne ?? Ja napsala 3x za den ?? Ja myslela 3x jako kazdy den jednou .
Profilova fotka
Lin: monitor si chci koupit, pže v porubě ho půjčují myslím skoro za 2 tácy a ro už koupíš nový a vydrží mi na obě děti, dávají teď 48měsíců záruku. A chůvišky jsem právě taky přemýšlela, že mám asi čas nebo je koupím podle potřeby, ale myslela jsem, že když budu o prázdninách na chtě, tak bych to dala do kočárku, když bude na zahradě..ale to asi stejně na něho budu pořád čučet ..tak zatím koupím jen ten monitor,třeba chůvy od někoho dostaneme:-)) O tom sexu říkala, že to nemusí nutně vyvolat porod, ale že to doporučuje na změkčení a přípravu porodních cest. Pan: já myslím,že Linda myslela celkově 3x ne 3x denně :-) nebo se pletu Lin? ;-) my sexujem furt stejně jako předtím,myslela jsem že to teda bude větší omezení,ale nic se natěstí nezměnilo,oproti loňsku akorát klesla frekvence, ale to by klesla i tak, tak jsem vklidu :-) :-D
Profilova fotka
Lin a kamže to jdeš? nějak mi to uniklo
Profilova fotka
Saly : A pockej jak klesne frekvence po diteti :-) No presne tak Saly. Jak rikas . ne trikrat za den . To bych porodila rovnou :-) Aha tak to dost pridrazily, ja vim ze pujcovaly na rok neco kolem 1000
Profilova fotka
Na koncert . Fontata pro Zuzanu . Do CEZ areny Habera, Bila, Raz ....uz se tesim.
Profilova fotka
;-) jo jo jo dneska..viděla jsem reklamy..to bude určitě hezké :-) já tu cenu půjčovného ještě zjistím, je to možné, že to bylo tisíc a já už si to sečetla na dvě děti..proto..to bude tak.. no sex po porodu to bude myslím oříšek,sice už teď upozorňuju, že těch 6 týdnů nic nebude, ale sama tomu nevěřím :-D uvidíme jaká bude realita ;-) to bude moje nejdelší pauza v životě... Já si taky říkala, že 3 x denně je dost.. ;-) ale raději se připtám, třeba to jinde funguje jinak než u nás :-D
Profilova fotka
Lin: já jdu taky dnes na koncert a už se moc těším :-) 3x za den? :-N já to taky pochopila jen 3x za celou dobu to jen Pand má chlupaté myšlenky :-D Během těhu musí být chrápěný sex? Aneboa ž v určité fázi?
Profilova fotka
Ja myslim ze nekde to nekomu mozna problem nedela, ale u nas to fakt neni :-) Ja jsem rada ze se potkame dvakrat za mesic :-)
Profilova fotka
Behem tehu nemusi byt byt chranen styk . Ale muze ti to vyvolat myslim si falesne stahy - poslicky. A pak ke konci uz se to doporucuje, nekdo si zasoulozi a jede do porodnice. Me to nic neudelao jen ty poslicky. A na jaky koncert jdes ty Katy ??
Profilova fotka
Lin: jako s manželem že se potkáte 2x za měsíc?
Profilova fotka
Lin: no taky na Fontánu :-) dostaneme ještě o 3 dvd super co?
Článek se načítá
Profilova fotka
No my jsme teda zavedli po celou dobu chráněný..raději..taky jsem četla, že by se nemělo dovnitř..až teď už můžem :-D Tak vy dneska fičíte všechny za kulturou, jo? já jdu večer na klebety ke kámošce a na 2dc vínka, to už taky můžu..teď už vlastně můžu všechno :-) to je pohoda, jako za mlada :-D
Profilova fotka
saly: tak to zase bude nablito v alejích co? :-D :-D :-D
Profilova fotka
Hihi, no to jo :-) My mame u nas v patek dychanek . Prijde kamaradka , a muj dr. a budeme popijet :-) Kamaradka a on spolu chodili tak ted jsou kamaradi tak budeme taky popijet jako za mlada :-) Katy : jojo jak 2x za mesic . Jako doma se potkavame casteji to skoro porad . Ale v posteli 2x za mesic . :-N
Profilova fotka
Saly : tak to se mozna nekde potkame . Jo dostanete 3 DVd a energeticky napoj zdarma k tomu . Ja mam volne vstupenky tak nevim jestli se to vztahuje i na to ??
Profilova fotka
jejda jste se rozkecaly... saly: všechno nejlepší k Tvým narozeninááááám :-) v 6ti nedělí bys měla určo sex vynechat!!! lin, saly: no už jsem se lekla :-D a že se sníží frekvence po dítěti jo? jééé tak to chudák muž :-D :-D :-D katy: ty jdeš na jaký koncert? Taky na fontanu nebo něco jiného? aha tak už zodpovězeno.. no nic jdu na masáž k Edovi, tak se mějte, budu po 12hod.
Profilova fotka
já jsem starý alkoholik, já už ani nebliju :-D
Profilova fotka
Je Pan , ja bych taky potrebovala masaz strasne me boli zada ! Asi budu muset rict manzilkovi at mi udela masaz , jako za mlada :-) Ty Pan : Manzelovi to ani evadi . My jsme radi ze se vubec potkame. jednou je z prace unaveny on , jindy za cely den zase ja :-)
Profilova fotka
Jejejeje !!! Dneska je 19 cteho !! Takze Saly - vsechno nejlepsi k Tvym narozeninam , hodne stesti zdravi, lasky a hlavne rychly a klidny porod bez komplikaci a hlavne hodne miminko aby ti prinaselo jen radosti a malo starosti . Hezky to dneska oslav .
Profilova fotka
Holky děkuji za gratulace,já už narozeniny několik let vůbec neřeším.Letos ale vyjímečně musím zorganizovat véču bude to jako u příležitosti mých narozenin, ale podstata je taková, že musíme seznámit obojí rodiče..to už se fakt moc těším :-( jsou sice všichni moc fajn, ale takové akce moc nemusím..dnes sllavit nebudu, nechám to na později nebo na víkend...říkám, že to neslavím :-) Na masáž bych šla taky, naštěstí mě záda vůbec nebolí, toho jsem se celkem dost v těhu bála, ale nic...
Profilova fotka
Saly taky přeji všechno nej :-) Lin: jaktože máš volňásky? Myslím, že by se to mělo i na to vztahovat, že dostanu nýápoj to ani nevím ;-)
Profilova fotka
Saly , tak to jsi stastny clovek , to ti jen tise zavidim. Ja v tehotenstvi trpela silene , bez kazdodenniho rozmasirovani bych neexistovala a po porodu u kojeni tobylo jeste horsi . Vsak jsem psala jak jsem dopadla . A ted me to sem tam taky chytne . No hruza . A Saly . Vy je seznamujete jen tak nebo kvuli svatby ?? Ja taky narozeniny neresim. Ja i jako darek si preju vzdycky neco do bytu , jinak ne.
Profilova fotka
Katy : Ja pracovala v Radiu Cas a mam tam zname . Tak kdyz nekdy nejaky volnasek zbyde co maji pro zamestnance , tak si reknu a pokud je tak mi daji , vis .
Profilova fotka
Lin: vždyť jsu pulec ještě :-D mě taky udělá radost kytka v květináči či něco do bytu, ale raději si řeknu co konkrétního
Profilova fotka
No to se někdo má!!!!!!!!!! s kým jdeš?
Profilova fotka
Jak to myslis pulec ?? Ja jdu s jednou kolegyni z prace byvalou .
Profilova fotka
no mě záda chytly akorát jednou asi před dvěma měsícema, ale to byl skříplý nerv..možná je to tím, že chodím 2x týdně plavat a cvičit, tak jsou ty svaly třeba pružnější a blokády se mi nedělají..nevím.. my je teď budeme seznamovat kvůli malému..svatba jaksi zatím nehrozí..ať se nevidí v porodnici poprvé.. lin ty už jsi pracovala snad všude :-D já si letos přála k narozkám věci na zahradu,akumulační nůžky na dostříhávání trávníku a nějaké kytky nebo stromečky na chajdu, nejlépe ohlý modřínek.. :-D
Profilova fotka
Jo takove darky jsou nejprakticctejsi . Teda aspon pro me . Nemyslim konkretne nuzky , ze o . Ale ja mam vzdycky radost kdyz dostanu neco na sebe , a nebo to co si preju do bytu !!
Profilova fotka
No Saly, to je pravda. To by bylo zvastni seznamovani az v porodnici !!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?