22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Pand: A stařena nám předpovídá počasí :-D
Profilova fotka
no kde jste kočandy? ;-(
Profilova fotka
NO TAK RÁNO pokrapovalo, během dopo i vysvitlo sluníčko a ted zase pod mrakem :-( dusno. u vás je furt krásně? jinak na obídek jsem měla čočk.polívku a svíčkovou :-)
Profilova fotka
Tak venku hodně dusno a trošku se to tam honí, chvíli sluníčko, chvíli pod mrakem, ve čt má prý být až 30C. Já si dala domácí fazolky s hověžím a 1,5 bramboru více nezbylo :-D Kde jsou dneska holky a co je s vashou?
Profilova fotka
Ahoj, já byla dopoledne na klepy ve Frýdku za kámoškama a teď jedu do Poruby na kurzík a večer zas další zájemce na prohlídku:-) je to hrozné jak má člověk furt co dělat na té nemocenské..vůbec nestíhám.Nepochopím lidi, kteří se doma nudí,já ještě nezačla.. Teď tu byl v Hrabůvce excelentní slejvák, ale už je to pryč, ale dusno zůstalo... :-(
Profilova fotka
Ahoj Saly tak tady v Porubě zatím nic, ale čekám, že to dorazí až půjdeme domů :-D já myslela že na kurz chodíš resp. chodila jsi do Vítkovic. KOlik lekcí ti ještě chybí? Nevíš co se vashou?
Profilova fotka
Do Vítkovic jsem chodila do března,ale to nebyl předporodní příprava, to bylo jen cvičení..pak jsem chodila do hrabůvky a teď chodím do Fakultky přímo do porodky a vedou to tam porodní asistentky,je to jen 4x v pondělí teď jdu potřetí.Všechno by mi mělo končit na konci května a pak už budu mít jen nožky nahoře...mám je teda po pracovním víkendu dost oteklé, tak by mi to jen prospělo.. Já o Vashi nevím nic...
Profilova fotka
I v té Hrabůvce jsi měla cvíčo? A jaké tam jsou ty přednášky dobroš? Nakonec tedy budeš rodit v Porubě? Tak kde se nám holka naše zatoulala?
Profilova fotka
katy: no tak četla jsem, že fazolky jsou hned po máku největším zdrojem vápníků ;-) ale já ho fakt nejim ]-( nevím co je s vashou :-| saly: no ty máš teda hoňku... ty se len tak mihneš vždycky :-D tak si užij kurzík ;-) a držím palce, at máš štastnou ruku při výběru nájemníků ;) kup si ty kompres.punčochy na ty oteklé nohy ;-) nebo aspon podkolenky.
Profilova fotka
To je většinou cvičení a pak přednášky. V té Hrabůvce to bylo asi nejlepší, i když dnes jsme měli kojení a ta ženská taky neměla chybu. Pan :-) dík za tip, ale obejdu se, vždyť nocím cukle a krátké kalhoty, to bych vypadala jako důchodka :-) :-D
Profilova fotka
už mě ten podnájem fakt začíná bavit..třeba teď nepřišli ti lidi vůbec.Stála jsem tam s makléřem jak tvrdé Y.A to mu prý dnes 2x volali a uháněli ho...no to je zážitek :-(
Profilova fotka
Ahoj holky.
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj Lin.Jak se máte? co už malá umí?
Profilova fotka
ahoj holky, pan: tak dala jsem H. triko, encyklopedii o pivovarech (jeho oblíbené čtení) a pak hraběte monte christo - měl ho a mamka mu ho prodala, tak říkal, že by ho moc chtěl :-) jinak dneska je teda pěkně hnusný den, to dusno co je venku mě ničí :-(, naštěstí jsem dneska moc nezmokla, pršelo jenom když jsem došla na nádraží ;-) katy: prosím Tě nevíš jak to vypadá z dopravou v centru, slyšela jsem dneska hned o nějakých 2 změnách, že ulice pod pivovarem zavřená a do centra nejezdí tramvaje, potřebuju si tam zítra zajet tak ať vím, jestli mám počítat s tím, že budu stát hodinu v zácpě nebo ne lin: ahoj
Profilova fotka
saly: důchodka nedůchodka, ale neměla bys oteklé nohy :-D no to je síla, co si ti lidé dovolují... tak když nemůžou, tak se dá zavolat, omluvit se a domluvit jiný termín ne? To byste je jistě nezabili... nebo jo? :-N lin: ahojky a pěkný večer.. jak se daří? Malá už spí? jija: no ten musel být ale hodný co? My ted ve st slavíme 3roky co jsme spolu... a za chvili tu bude roční výročí... budeš něco vymýšlet?
Profilova fotka
dobré ranko kočandy :-) tak tu od rána prší, možná pršelo celou noc... ale relativně teplo... doufám, že se to vybere, když hlásí 22C. 11h rozhodne ;-) pak vám pisnu. jdu snídat.
Profilova fotka
kde se všichni touláte?
Profilova fotka
Ahoj, já jsem tady..dnes ráno byla v Hrabůvce šílená bouřka až to malého vzbudilo, tak jsem myslela, jestli náhodou nepojedeme už dneska :-) ale potom spokojeně usnul, tak je mu tam asi dobře a ven se mu ještě moc nechce :-) doufám, že to přestane,chci jít po obchodech, ale v dešti se mi nechceeeee :-|
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem here, byla jsme na KD na skok. Jija: centrum je zablokované až hrůza na auto vůbec, leda objet po Várenské a kolem Bauhausu, ale tam to taky bude zafujané si myslím. Tramvaje jezdí jen po Frýdlanty a pak pokračují ze směru Duniny na POrubu a zpět, úsek Frýdlanty - Výstaviště pendlují busy a Výstaviště - hl. nádraží zase jezdí tram. No venku je pěkn+ě hnusně, já už včera z nehtů zmokla, jsme nemohla hledat v kabelce deštník abych si neponičila nehtíky. ale mám letní motiv tak snad to přiláká sluníčko :-)
Profilova fotka
ahoj, co je KD? a ta výluka je nějak dlouhodobě? Jaký máš letní motiv? já jdu zítra naposled, tak by mi mohla udělat něco hezkého :-)
Profilova fotka
Dobre ranko :-) Teda poledne . No ale nez se tady dokopu , ze :-) Saly : mala uz se umi otacet na brisko a zpatky na zada, umi se na brisku otacet a uz se zacina plazit pomalicku , uz ma jeden zub v predu . Ja ted zehlim . Musim se k tomu dokopat mam spoustu pradla a dalsi na prani tak si to emuzu hromadit.
Profilova fotka
Dneska jdu vecer na Fontanu pro Zuzanu strasne uz se tesim !!
Profilova fotka
Saly: kontrolní den. Je to do konce tohoto týdne a začalo to tuším v so. A motiv? Francie, podklad lehce měďený, špička oranžová s glitry (či jak se tomu nadává) a bílé kvítečky a kolem lehce ve zlatě, už mám i trošku opálené ruce a vypadá to moc dobře :-) Lin: já byla v pá frajerka a na jeden zátah jsme vyžehlila 4 pračky, ale byla sjem vyřízená, ale zase na chvíli klid ;-)
Profilova fotka
Ahoj Lin :-) včera ses nějak vykouřila :-) Tak to už je šikulka..bude už mít teď někdy půl roku ne? já mám dneska uklízecí den,odstraňuju velikonoční dekorace :-D :-D tak jsem se na zto posilnila na snídani žemlovkou :-) včera jsem měla na ni chuť tak jsem vařila :-)
Profilova fotka
saly: no to musela být ale bouřka, že to malý slyšel... tak už se ti to pomalu krátí co? Jak se těšíš? Už máš vše připraveno, tašku sbalenou? katy: no ahooj ztracená dcero... už jsem začala mít obavy kde jsi.. tak tu dlouho pršelo, ale ted ustalo a svítí kráááásně sluníčko :-) nekecej, popiš jak vypadají nehtíky ;)
Profilova fotka
Tady je tak skarede :-( Saly: jo ja vam napsala a pak mi zvonila navsteva :_)
Profilova fotka
Malý slyší asi nejlíp z rodiny :-) nevím po kom, když my dva jsme nahluchlí.. :-) slyší fakt všechno a hned reaguje...tašku( spíš hokejovou brašnu) už mám sbalenou od dovky a nakoupené asi taky všecno kromě monitoru a chůviček, to koupím až v červnu kvůli záruce.Dneska budu žehlit pidi oblečky a prát věci do postýlky,ať to mám v cajku..nikdy nevíš, kdy tě to rafne,termín mám za 5 týdnů, ale 14 dní předtím jsi v termínu(včera doporučovali aktivní nechráněný sexík,tak už se těším :-) ) tak to je skoro už za tři týdny, to uběhne jak voda :-)
Profilova fotka
No to teda uteklo, to je pravda. Ono to opravdu vzdycky utece. a ockej jak utece jak deti porostou . To pak zjistuju jak rychle starneme. Saly: Ano pri styku spermie mohou vyvolat stahy . My to zkouseli uz na konci kdyz uz jsem chtela prcka venku aspon 3x a akorat jsem se plazila po zdi s poslickama a krizovyma bolestma. Jinak bylo u me k nicemu . Monitor dechu jsem mela pujceny z porodnice , pujcuji ho i na Fakultce myslim. prptze to staci do pul roku . Pak to dite zacne v postylce cestovat a me to porad pipalo jak se pohla jinam z te podlozky. A chuvicky na ty mas cas tak do roku :-) Nez to dite zacne spat samo . Nebo pokud jedete nekam na chatu a sedis venku . Ja je jeste ani jednou nepouzila :-)
Profilova fotka
lin: ahojky, tak pak povykládej, jak bylo.. máte domluveno hlídání? To je fajn vypnout a někam vyrazit :-) katy: no dle popisu to vypadá hooodně dobře :-) bude fotka? S tím žehlením už konkuruješ Jije co? :-D nechcete holky přijit i ke mě? Taky tam mám hromadu :-D saly: aby tě tam s tou brašnou vzali :-D jejda.. tak doufám, že dáš pak vědět jak jsi dopadla ;) a budu držet pěstičky!!!
Profilova fotka
týý jo .. ještě takto 3x za den sexovat s tím břuchem jo? No dejte pokoj :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?