22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se hlásí blonďatá hlava :-D
Profilova fotka
ahojky a pěkný dobrý večer, jak jako blondataá hlava? :-o
Profilova fotka
no blonďatá hlava
Profilova fotka
no tak to bych chtěla vidět.. a co jinak .. už po večeři? a kde je zbytek holek?
Profilova fotka
jo po veci dali jsme si s Matesem salat, ale moc mu nedal na rozdil ode me. Nevim kde jsou holky a jsem zebra spodek tmavy vrch hodne promelirovany. Jsme moc spokojena a dnes mi to i nadherne vyfoukala jsem vypadala a vypadam jako ze zurnalu, ale zitra tio asi uz takove mit nebudu a navic mam ted ve vlasech matesa ]-(
Profilova fotka
a co to byl za salátek, že mu nejel? no ty musíš být ale kočka!!!
Profilova fotka
Musím přiznat že fakt jsem max. spokojenost :-) Dostal list hlávkového a já si udělala mix - hlavkový, okurek, rajče, paprika, ředkvičky, 3 krabí tyčky a jogurt
Profilova fotka
no ty brdo, to musela být mnamka... o přestávce si jdu udělat hlav.salát
Profilova fotka
ja si davam ledovou kostku :-D
Profilova fotka
jakou ledovou kostku? obyč jo? to je taková delikatesa?
Profilova fotka
no kde si sse ztratila?
Profilova fotka
Ahoj holky, tak konečně pá co? Jsem úplně mrtvá nevím z čeho? Pand: já se šla koupat a málem jsme tam usnula tak jsme vypla PC, přečetla si dopit ze S.A. co nového (mají tam chudáci písečné bouře) a spala až do rána, ale rános e opět hrabala ven. Ledovou čoko kostku, ne zmrzlou vodu! :-D :-D :-D ty máš nápady ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky a dobré ranko při páťulínku :-) katy: ahááá já myslela, že kostku ledu :-D :-D :-D jsem byla docela udivená... jsem si myslela, co to jsou zase za novoty :-D co vaříte o víkendu?
Profilova fotka
Pand:ještě vůbec nevím, možná nějakou rybku bych si dala. co ty?
Profilova fotka
Kde jste kdo? ;-(
Profilova fotka
katy: no já právě netuším. Budu slaměná vdova a nevím do jaké míry se mi chce vyvařovat :-| max rovnou něco udělat a na 2dny
Profilova fotka
Ahoj, já byloa ráno u Dr.pro to železo, mám nedostatek a teď zas s realitkou... Pan: jak ses ptala,jestli to mám přes realitku nebo ne,tak mám celou dobu,nikdy jsem nepsala, že RK nechci,chtěla jsem to jen týden zkusit sama napřímo, ale nikdo se neozval, tak to mám teď asi v osmi realitkách.I ti původní klienti byli přes PK, ale tam to neklaplo, pže neměli prachy. Katty: ta RK co mi nabízí správu se jmenuje Gold invest,mají mi poslt smlouvu k nahlédnutí, můžu ti ji přeposlat, ale ta správa neobnáší to,jak jsi psala ty, že když bude byt třeba jeden měsíc prázdný, tak že to budou mi platit oni, to v žádném případě.Co jsi to měla za realitku ty?
Profilova fotka
Saly: nevím mám to doma napsané nějaká z Mariánských, ale o tuto správu má jen zájem o lux. byty nebo v určitých lokalitách, o Dubinu, Zábřeh, apod. zájem nemají jen o Slezkou a centrum. Tak co nakonec holky vaříte? Já nevím asi nebudeme jíst :-D
Profilova fotka
Ta moje je taky z Mariánek,Mojmírovců 6,ale o luxusních bytech nic neříkal, mám pocit, že berou všechno :-) nevím jestli tomu mám věřit..uvidíme co pošle já vařím na víkend vepřo-knedlo-zelo,ale zapomněla jsem koupit zelí, tak budu muset zas do obchodu, asi mě trefí :-( nevím co mám furt na to jídlo vymýšlet a chci už navařit teď ať nemusím zabíjet čas na chajdě
Profilova fotka
Tak na Mojmírovců určo nejsou. No mě se taky nechce vařit, asi koupím hovězí bude i polévka a k tomu fazolky s bramborema na druhý den nějakého rybáka :-)
Profilova fotka
saly: jj máš pravdu :-) psala jsi, že RK moc nevěříš a že se nechceš zavazovat kdybys byt chtěla prodat. Jen at ti dohodi klienty a ty si vybereš. No tak snad už taky někoho vyberete.. je to ale zařizování co? a co v neděli? Nebo toho uděláš víc a budete mít na 2dny? To bych si taky dala, ale dělat by se mi to pro jednoho asi nechtělo :-S katy: vy abyste nejedli jo? Nooo tak tomu nevěřím :-N no tak fazolky nejím ]-(
Profilova fotka
musím si taky nakoupit hovězí..proto mám málo železa, že ho skoro vůbec nejím,příští týden teda bude gulášek a roštěnky :-( fazolky jsem měla teď moc dobré zelené čerstvé, povařené a orestované s anglickou slaninou,byla to ňamka :-p Pan ale realitky nabízí 2 formy spolupráce: 1.zprostředkování - jen ti přivedou klienta a nic za to nechcou-to využívám zatím já, to se nezavazuješ a 2.je tzv.Správa a tam už s nimi podepisuješ smlouvu a to je to co probíráme s Katty... Zařizování zatím moc není, spíš těch telefonátů... :-( furt někdo volá..ale aspoň jsem prodala svoji milovanou feldu, zítra si jedu pro penízky..tak aspoň to mi odpadlo :-) Vařím 4 porce, ale do zítřka to bude snědená, tak v neděli udělám těstoviny se špenátem a anglickou :-D zase dietní v nějaké smet.omáčce, ale to až na místě, to je hned
Profilova fotka
Saly: a dostala jsi za ni těch 60 tis.? jak sis představovala? Jé roštěnku já rád, tuze rád a už ani neevím jak chutná super nápad :-) pand: nevíš co je dobré, já je miluji :-)
Profilova fotka
Dostala jsem 48 na ruku :-) což jsem ani nečekala, myslela jsem že ji prodám tam za 20,na to kolik toho holka zažila ;-) Já taky miluju fazolky, jestli se teda bavíme o těch v zelených luscích..a nejvíc na smetaně :-|
Profilova fotka
teďjsem si udělala na oběd těstoviny a mám toho zas jak pro regiment vojáků, nikdy to neodhadnu :-(
Profilova fotka
Tak pozvi ty vojáky! jj bavíme se o zelených potvůrkách utopených ve smetánce mňam, mňam :-)
Profilova fotka
už nemusím pozývat :-) kupodivu jsem to zvládla sama :-D dnes mám vyjímečně nějaký hlad :-N :-N :-N :-N po fazolkách bych se utloukla, minule jsem na chajdě sadila, tak uvidíme jestli se chytly..
Profilova fotka
saly: a RK za to dohazování nic nechcou? roštěnku děláte jak???
Profilova fotka
to víš, že jo...už jsi viděla dělat někoho něco zadara? :-D berou si paušální poplatek jeden nájem, ale ten platí zájemce o byt ne já..takže pro mě výhodné..jen ti lidi jsou blbí, to já nepochopím..platí zbytečně za nic, RK jim nezaručuje nic víc než já..mají totiž smlouvu přímo se mnou
Profilova fotka
Pand: já buď přítodní, vídeňskou, nebo se sýrem zapečenou, nebo s volským okem, ala biftek :-) Saly. jak děláš roštěnky ty?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?