22.8.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojte nevěsty, tak kolik nás je na takový hezký prázdninový letní termín?
ahoj zdenulo - prosim te, kde jsi kupovala bizuterii? ja tak nejak furt prochazim net, ale nic moc se mi nelibi. Diky za tipy. Jinak ja a boty taky nic, asi pujdu bosa :-)
Profilova fotka
Musím říct, že MAX spokojenost, paní jsem zaplatila předem (na účet) a do 2 dnů jsem to měla na poště, takže pohoda 8-) a výběr tam je dobrý a hlavně ty CENY - ty jsou úúúúúžasné ;-)
Zdeni, diky za tip. Divala jsem se tam, ale bohuzel se mi nic moc nelibi. Tak to jeste zkusim jinde. Proste bizuterii a boty si ne a ne nikde vybrat :-(
Profilova fotka
Ahoj, já se taky vdávám 22.08.09, na Konopišti. Andrisko já bižu nakoupila na Aukru.
ahoj kinsen, diky za tip, urcite se podivam :-) a botky uz mas? ja furt tapu ...
Profilova fotka
andrisko ano boty mám od Bati byly ve slevě mají plnou špičku a na patě pásek, jsou na jehlách tak se na nich učím a mučím :-S . Já mám zase problém s korzetem mám na výběr dva jeden je přimo ušitý k tý sukni ale necítím se v něm a ten druhý jsem si koupila zvlášť a je fakt super a cítím se v něm dobře, ale je to trošku jiná bílá než sukně tak nevím :-(
no ja nevim, asi bych zvolila ten, ve kterem se citim lepe, ale zas nemuzu posoudit, jak moc se barevne lisi. Co kdybys sem dala fotky obou a budeme hlasovat ? :-)
Profilova fotka
Tak jo, já je teď nemám u sebe, ale až je přivezu tak je nafotím. Koukala si na to aukro?
jen jsem to prolitla, ale zatim jsem to detailne neprohlizela. Furt se uklidnuju tim, ze pokud nic nesezenu, pujcim si bizu v Maggii, odkud budu mit pujcene i saty. Sice tam nemaji desitky souprav, ale na druhe strane si muzu vyzkouset vse co tam maji a rozhodnout se, co bude nejvic pasovat k satum :-) Mam docela zdobene saty, takze na krk chci neco decentniho a naopak budu mit hodne jednoduchy uces, ktery bych chtela doladit vyraznejsimi nausnicemi. Ty soupravy na netu jsou bud decentni s malinkymi nausnicemi, nebo maji vetsi nausnice ale zaroven i hodne dominantni nahrdelnik, proto si furt nedokazu vybrat. docela jsi me prekvapila s Batou, byla jsem tam ted nekolikrat, protoze bych nechtela prilis zdobene boty a hlavne bych je chtela vyuzivat i potom, coz u tech "klasickych" svatebnich moc nejde, ale nemeli tam zadne vyslovene bile botky. Asi skaknu na Vaclavak do te velke prodejny, protoze zatim jsem byla v Palladiu a v par mensich prodejnach a tam asi nemaji vse co nabizeji. Vcera jsem si ale objednala dvoje nadherne saty z Ever Pretty, buh vi odkud je budou posilat, tak se modlim aby dorazily vcas a aby sedely. Tim padem bych mela vyresene i saty na prevleceni po pulnoci. Taky jsem si pres net objednavala podvazky a porad cekam, kdy dorazej :-)
Profilova fotka
Ahoj holky....tak už se nám to krátí...co? přímo kosmickou rychlostí ;-) Já jsem si nakonec objednala boty přes net, protože jsem v obchodech nic nesehnala....nebo to, co by se mi líbilo a odpovídalo tomu, co jsem si představovala. Jsem tedy zvědavá, co a hlavně kdy dorazí. Ale věřím, že se to stihne. Problém by byl asi ten, kdyby mi ty boti náhodou nepasovali...to by byl asi "trabl" :-D Včera jsem poslala poslední oznamka, ale stále ještě nemáme pozvané všechny hosty :-| Na to, že svatba bude za měsíc a něco...je to dost "hrozné" Ale pořád si říkám, že všechny jsme o tom termínu informovali předem a říkali jim, že je zveme - tak snad to bude O.K. Ale můžu vám říct, že začínám být už trošinku nervní...co vy? ;-) Dnes jedu do restaurace na potvrzení rozmístění stolů, dekoraci atd. Jo, a teď v sobotu mám první rozlučku se svobodou - se svýma 6 kámoškama. Druhá rozlučka bude 8.8. s ostatníma kámošama, známýma, spolužákama a kolegy z práce. Už se těším x-)
Zdeni, muzu te uklidnit, ze my na tom zdaleka nejsme jako vy :-) boty furt nic, rada jinych veci objednana ale dosud nedorucena, svatebnich oznameni jsme rozdali zatim tak jen vetsi pulku (i kdyz vsichni pozvani o svatbe moc dobre vedi) a co se tyce rozmisteni stolu a tak, to budeme resit az den pred svatbou :-) Taky zacinam byt trochu nervni, ale jen z toho, aby vsichni "externi dodavatele", ktere mame na vsechno mozne objednane vse vcas a dle mych predstav dodali. Bohuzel tyto osoby nemam plne pod kontrolou a nemuzu je "donutit" neco udelat nebo naopak neudelat, a zacina me to budit ze spani :-)
Profilova fotka
no, abych pravdu řekla, tak já mám také trošku obavy z některých rodinných příšlušníků :-( Jelikož tchýně mi leze na nervy - stále do něčeho "kafrá" a mrmlá! Nic nemusí zařizovat, ale stále musí něco komentovat blbými poznámkami, které mě dost vytáčí a pak další co mě teď dost trápí je můj táta. :-( Přišel teď o práci a začíná to řešit "pitím"....takže vůbec nevím, co mám dělat. :-(
Článek se načítá
hmm, tak to mi je moc lito ... dej mu cas, chlapi tohle snasi hodne blbe, maji pocit ze selhali, ze za nic nestoji a tak ... ale treba ho ta svatba nakopne a zase chytne "chut" do zivota. No a skoro tchyni neres, od toho preci jsou (i kdyz ja mam tedy uzasnou tchyni, ktera nas naprosto nechava byt a nezasahuje do niceho, o co ji nepozadame) ... ja jsem si rekla, ze hosty proste resit nebudu (i kdyz vlastni rodina je samozrejme neco jineho), to uz bych se musela zblaznit, pokud bych mela resit jestli se budou bavit, jestli neudelaji ostudu a podobne.
Profilova fotka
hmm...asi máš pravdu. Nechám tomu čas, ale mám obavy, že to asi lepší nebude. No, uvidím. Snažila jsem se s ním promluvit, ale stále mi říká, že nepije... Snaží se zapírat, ale kdykoliv přijedu k našim, tak je opilý, nadává... :-( Mamka říkala, že je popitý každý den. Spíš si to nechce připustit a myslí si, že to má pod kontrolou. Ale není tomu tak. Nejhorší je to, že dříve měl problémy s pitím. Pak se z toho dostal, ale teď to vypadá, že do toho opět spadl :-( Začíná lhát, vymýšlí si trapné výmluvy, mlží atd. Ach jo... už jsem dokonce začla uvažovat, že mu řeknu, že ho na svatbě nechci. Protože mu nevěřím, že by si v den svatby nedal. A on si neumí dát jen 1 pivo nebo 1 panáka - on se prostě opije!
hmm, to me taky napadlo, rict mu, at na svatbu nechodi, pokud se tam hodla opit, ale to muze mit dva dopady, bud pozitivni, ze pujde do sebe a uvedomi si co dela a ze vas to stve, nebo negativni, ze ho "zradila" i vlastni dcera a bude to duvod pit jeste vic. V tom ti asi neporadim. A neslo by na ty svatbe nejak zaridit, aby otci nenalevali? My treba na svatbe nebudeme mit tvrdy alkohol vubec (respektive kazdy za svy naklady), i kdyz piva a vina neohlidam. Nebo proste otce "hlidat" a pokud bude pit pres miru, tak zaridit jeho predcasny odvoz domu, at nedela "ostudu", kor jestli se pak chova agresivne.
Profilova fotka
asi to budu muset nějak pořešit. Také jsem uvažovala, že to může 2 dopady. Když nebude na svatbě vůbec, tak tím zase bude trpět i mamka, což rozhodně nechci... Ale vím, že když tam bude, tak budu šíleně nervózní a stále se budu obávat, že tam něco začne vyvádět :-( Prostě mi ten můj DEN úplně zničí. Vůbec si neuvědomuje, jak tím ubližuje ostatním... Pořešíme to ještě s přítelem a rodinou a dle toho se rozhodnu, co nakonec bude tím východiskem. Já bych tam tátu samozřejmě chtěla, ale bohužel se nechová tak, aby svatba proběhla v poklidu.
kazdopadne ti drzim palecky, at to dobre dopadne. Prober to s pritelem a s mamou a nejakou kompromisni variantu urcite najdete, neboj ... ale urcite si tim nenech zkazit ani pripravy svatby ani svatbu samotnou !
Profilova fotka
Adrisko, díky moc!
Profilova fotka
zdendulo2 zkus si s tátou promluvit na rovinu řekni mu to samé co jsi napsala andrisce třeba to pomůže a hlavně mu zdůrazni jak moc ho máš ráda také budu držet palečky aby ti to dobře dopadlo. Já mám taky trochu strach z tátovy druhé ženy neumí se chovat tak se trochu bojím aby tam něco nevyvedla a taky nevím jak s mamkou moc se totiž nemusejí. :-| Jo a co se týče těch příprav tak to buďte naprosto v klidu šaty a boty sice mám, ale oznámení ještě ne dort nezajištěn koláčky taky ne a zasedací pořádek o tom ani nemluvím. Mám totiž půlročního syna tak to vše děláme dost pozvolně, protože drobeček zabírá veškerý náš čas. Ale v úterý jdu na zkoušku účesu tak se moc těším. :-D Tchýni s tchánem mám super bydlíme spolu v jednom domě oni jedno patro my druhé patro vůbec se nevtírají, ale když něco potřebujeme tak se na ně můžeme kdykoli spolehnout. x-)
zdeni, to je mi moc lito:-( znam tohle z rodiny sveho byvaleho kluka, byly to nervy vzdycky, opravdu je to pro okoli zranujici ... budu na tebe moc myslet, to nejak zvladnete, uvidis! chapu, ze svatba je pro tebe dulezita - samozrejme! jen zvaz, zda ti stoji za to, aby diky ni vznikl nejaky problem s tatou - ve vasem vztahu. vim, ze ted dela problemy on, ale dokazu si predstavit, ze kdybys mu rekla, at na svatbu nechodi, velice brzo bys toho litovala. vim, ze se to nechystas udelat:-) jen premyslim ... tyhle situace jsou narocny. drzim ti moc palce! :-) holky, ja jsem nervni dost. zatim ani ne tak z prubehu svatby, ale nejak mi vsechno dochazi, ze proste budu PANI K.!!! ted jsem slecna K. :-D ale pak!!! neprijde vam to proste sileny? :-) ne negativne ... jsou to smiseny pocity ... vim, ze si ho chci vzit, miluju ho, pochybnosti nemam, jen proste ta predstava ... ja a pani ... proste vtipny ;-) furt sleduju, jestli si nekdo nezarezervoval dalsi dar, desne to prozivam;-) ted nam vyslo fajn bydleni, tak jsme moc radi... manzel ted ceka, jestli dostane novou, vysnenou praci, tak to jsou nervy i v tomhle ... ale vypada to nadejne:-)
Profilova fotka
Tak to já se naopak těším až budu paní D... . Konečně se budeme jmenovat všichni stejně: já prcek a nastávající, trochu mi totiž vadí že se jmenuji jinak než syn. A také mi vždy vadilo jak můj táta z našeho příjmení vždy dělal bůhví co. Takže je to pro mě vysvobození. ]-( ]-( Trochu mě akorát trápí ta moje macecha jak jsem psala a také to, že můj nastávající má z toho dne děsné nervy, protože je nerad středem pozornosti tak se trochu bojím aby to s ním neseklo :-| Jinak se maximálně těším. :-) :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, moc děkuji za podporu. Zatím bohužel žádná změna, spíš naopak. Snažila jsem se o tom s tátou mluvit, ale nechtěl mě poslouchat. Dělal vše možné, jen aby mě nemusel poslouchat nebo něco mi říkat. Dokonce pak odešel :-( a to podotýkám, že měl opět něco vypito....ach jo Jinak jsem už dost nervózní, botičky zatím stále nedorazily. Dnes jsem si uvědomila, že ještě nemám objednaný podvazkový pás. Prsteny také ještě nemáme, ale měly by být začátkem sprna, tzn. že v poho stíháme. Ale na druhou stranu jsem dnes zamluvila dorty ;-) takže aspoň něco pozitivního. Se zvaním hostů jsme už pokročili, vzali jsme to teď hopem....každý den zveme min. 2 rodinky, takže už nám jich z těch 65 hostů zbývá jen pár :-D Na nové příjmení se už také móóócc těším x-)
cau Zdeni, tak to me moc mrzi s tvym tatou, ale mas jeste mesic, tak snad se to do te doby nejak vyvrbi. Drzim palecky. Me vcera dorazily puncochy na podvazky, dnes mi z Ever Pretty dorazily troje nadherny saticky, jen se modlim, aby mi byly (skoda, ze jsem v praci, jinak bych si je sla hned zkusit), jedny z nich chci pouzit na prevleceni na vecer. Jinak ja uz jsem svoje oznameni vsechna rozdala/poslala, ale pritel na to docela kasle a zatim dal oznameni jen v rodine a v praci a spousta mu jich jeste chybi. Ted doladuju smlouvu s mistem, kde mame svatbu, ale uz je skoro finalni. Dorty a jednohubky uz mam objednane asi mesic, dokonce jsme byli i na ochutnavce :-) v nedeli mame zkusebni foceni s fotografem, tak jsem zvedava, jak to dopadne. Vcera jsem byla na zkousce liceni, jsem malinko na vazkach, protoze mi udelala moc hezke liceni, ale docela dost vyrazne, hlavne oci, tak nevim, jestli to nebude az moc ...
Profilova fotka
Ahoj holky, vy máte všechny nějak velké svatby my máme jen pětadvacet lidí je to jen rodina a potom pouze oběd to protože máme toho půl ročního prcka a i takhle toho na něj bude až moc. Já jsem včera byla na zkoušce účesu a jsem spokojena.
Profilova fotka
tak holky zbývá nám už jen měsíc
Profilova fotka
Ano, za měsíc touto dobou už budeme paní ..... . :-D
Profilova fotka
Ahoj holky...tak nám to pěkně letí, co...? :-D =-) to není ani možné. Zítra si jedeme pro prstýnky do Brna, už se moc těším. Objednala jsem si spodní prádlo pod šaty a stále naháním pana provozního z restaurace kvůli rozložení stolů, ať zase mohu u květinářky objednat a prodiskutovat dekoraci na svatební tabuli a ikebany... prostě kolotoč. Oznamko už máme také všechno rozeslané, ale zbývá nám osobně pozvat ještě pár lidiček, ale to zvládneme teď o víkendu a začátkem příštího týdne. Já jsem s paní kosmetičkou byla MAX spokojená, mrkla na mě, zeptala se mě, jaká bude kytka a decentně mě nalíčila - nic výrazného jsem nechtěla. Za zkoušku nic nechtěla a ve svatební den bude chtít jen 350,- což mě příjemně překvapila. Jo a včera jsem byla na nehty + kompletní péči rukou, ať je mám pěkné ;-) Samotná masáž a parafínový zábal bylo naprosto úžasné, cítila jsem se jako bych měla ruce vyměněné :-D Ještě týden před svatbou tam zajdu a pak den před svatbou na namalování....jsem zvědavá, co vymyslíme. S kadeřnicí budeme kouzlit asi příští nebo ten další týden...závoj, čelenku i sponečky mám už doma, tak jsem docela těším. Máme trošku představu, co budeme česat...ale přece jen je zkouška potřeba, ať se pak nezdržujeme vymýšlením....
Profilova fotka
jéééé....dnes mi dorazil cylindr s oranžovou mašlí na ženichovo auto, vývazky v oranžové barvě (jako celá naše svatba) + špendlíky a krabičky na výslužky.... Na cylindr jsem teď došila přísavky + ještě tam budou živé kopretinky a stuhy x-) a také jsem dostala od kamarádky, která se vdávala v dubnu, svatební SPZ.....tedy zatím mám jen s nápisem "ženich", ale nevěstu mi dá také ;-) Holky, tvoříte někdo svatební noviny nebo na to "prdíte"....?? =-)
zdenula: prdím;-) já jsem se o to nikdy nezajímala, ani nevím, k čemu je to dobré nebo co to vlastně je, takže nic takového mít nebudeme ... Jinak naše přípravy teď trochu stagnovaly, byla jsem na dva týdny pryč, za ségrama... bylo zvláštní se s nima loučit, většinu uvidím až na svatbě! Přiletěli naši od ségry z Ameriky, takže přivezli šaty na družičky - neteře jsou z nich nadšený a nemůžou se dočkat, až si je vezmou na sebe. Šaty vypadají ještě líp než na obrázku, tak jsem moc ráda, bude to nádhera až je budou mít všechny na sobě a budou tam pobíhat:-) Aby nedošlo k nedorozumění - já se taky těším na nové příjmení - moc velká změna to sice nebude:-D ale líbí se mi představa, že se budeme jmenovat stejně a budeme nová rodina:-) jo a bydlení máme! sláva;-) novou práci sice ne, ale ono se naskytne něco jiného...
Profilova fotka
holky...tak prstýnky už máme doma...juppí, jsou moc krásné x-) Jak budu mít chvilku, tak je vyfotím a dám do alba + tam přihodím i jiné fotečky, co už máme ;-) Dnes jsem zjistila, že už nás čeká jen 3 víkendy a je to tady..!! :-N Je to vůbec možné...že to tak nepředstavitelně letí...?!? Musím si sednout nad harmogram svatebního dne, ať na něco nebo na někoho :-D nezapomeneme....

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?