22.8.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojte nevěsty, tak kolik nás je na takový hezký prázdninový letní termín?
to vis, ze stihnete:-) ja bych se ted mela daleko vic venovat uceni nez pripravam, takze treba zkousky make-upu a ucesu budou dost na posledni chvili, ale snad probehnou dobre:-) na dva mesice po porodu vypadas skvele:-)
cerstve novinky z nasich priprav:-) - minuly tyden jsme sehnali krasny oblek v outletu Mexx, i s kosili nas vysel na 3800, coz je vazne nadherna cena:-) at zijou outlety:-D shanime prstynky, cekame na tisk oznameni, tenhle tyden bych chtela nadepsat obalky, protoze v sobotu na 2 tydny odletam do Francie, tak aby to zenich mohl rozeslat behem me nepritomnosti ... jak jste na tom vy?
ahoj holky, ja se taky hlasim na termin 22.8.2009 :-) koukam, ze nas moc neni :-|
ahoj andrisko:-) jak jsi na tom s pripravama? myslim, ze nas je na tenhle termin par, jen tu nejsou vsechny holky a taky jsme se tu nesesly moc povidave:-D
ahoj aktebalko :-) jojo, koukam, ze bychom mely nas den podporit, zatim zadna slava :-D no na to, ze mam desne malo casu, tak pripravy jdou docela dobre, jeste ze existuji telefony, maily a internetove obchody :-) mam ale problem s vyberem svatebniho oznameni, nic se mi nelibi a nejsem tak sikovna, abych neco tvorila sama :-| nemas nejaky tip ? chceme neco jednoducheho, zadna srdicka, zvonecky, kyticky, ale zas at to nevypada moc nudne ... a jak jsi na tom s pripravama ty?
Profilova fotka
tak jak holky? už se nám to krátí, ode dneška dva měsíce
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa uz jen 58 dni!!! x-) to neni mozny, jak ten cas leti!! :-) jak jste na tom? my ted rozesilame konecne hotove oznameni ... shanim kadernici, a krome toho promyslime, jak bude presne vypadat svatebni den, to shromazdeni, hostina atd. andriska: my jsme si to oznameni opravdu delali uplne sami, takze nevim ... mozna pokud mas okolo sebe nekoho znameho, kdo je sikovny pres nejakou grafiku nebo pocitace, tak zkus najit neco na netu a podle toho by ti to mohl nekdo udelat ...
Profilova fotka
ahojky holky, tak se také přidávám na tento termín. Máme to v Mostě na hradě Hněvíně v zahradě. Už se hrozně moc těším, kdo taky ne,co? :-) Jinak už máme zařízené skoro všechno, zamluvena restaurace na hostinu a pak večerní zábavu s rautem - zaplacena záloha, objednáno menu+ večerní překvapení travesti show, šatičky mám, botky, bižuterii, ženich je také komplet oblečený - oblek za 1400,- koupen v CA v lednu, oznámení jsou rozeslány - jinak pro andrisku typ: www.stloukalovi.cz, jsou tam levná oznámení, nechala jsem si to přivést do prahy a tuším že za 50 oznámení + kartičky ke stolu vyšlo s dopravou cca na 1300,-, prstýnky už jsou doma od března - ty vyšli celkem na cca 6500,- (je to bílo-červené zlato s rytinou), teď jsme dodělali jmenovky na svat.stůl, výzdobu na auta, pytlíčky na rýži máme, zítra jdeme zaplatit dovolenou - od 1.9.-11.9. letíme na krétu, už jsem byla na zkoušce účesu, už mám i vizážistku,jen zatím není čas na zkoušku, kytičky jsou také objednány - bílé růže+frézie, svatba bude celkově do bílo-zelena., doma už máme krabičky a košíčky na výslužky s ubrouskama...no holky, zapomněla jsem na něco? kdyby něco, pište do IP, napíšu.
Profilova fotka
Jo a ještě jsem zapomněla,že kameramana máme také zamluveného, videokameramana mít nebudeme, budeme mít k dispozici 2 kamery a rodina bude točit, pak dorty a sladké jsou objednané a koláčky taky, budeme mít cca 10 kg (1400 ks), na hostině bude cca 31 lidí,ale výslužek potřebujeme hodně (i pro lidi,co nebudou na hostině).Spodní prádlo už mám také doma (pouze spoďárky, podprsenku mít nebudu pod šaty, mám skvělý korzet,pod který nepotřebuju).
ahooojte holky tak u nas se to take cekem pohlo.. . zitra nebo behem pristiho tydne by meli byt hotove prstynky, dnes jsem byla obednavat oznamko a pozvanky, pristi tyden pujdem zamluvit restauraci fotaka a dortiky a kolacky.. myslela jsem si jak budu muset docitat ale koukam ze jste to tu docela zanedbavali.. :-D mam problem co obliknout male.. je jeste malusenka dneska ma pet mesicu a na tak male mimca nic nemaji tak jsem tedy zvedava jako co ji navliknu princeznicce moji ;-)
no kde se toulate vsichni ;-)
Profilova fotka
No holky, je tu nějak mrtvo :-( Já jsem si dnes pořídila botky na přezutí a čelenku do vlasů :-)
Článek se načítá
tak jsme si konečně vybrali prstýnky:-) v obchodech jsme si nějak nemohli vybrat, tak jsme si pořádně vyzkoušeli různý velikosti a objednali je nakonec přes net. takže jsem teď napnutá, jak budou vypadat, snad dorazí do konce týdne. mám je v albu:-) kadeřnice, kterou jsem chtěla (maminčina), má na náš termín už plno:-( ale hned jsem našla novou - je to maminka mojí kamarádky, která mě bude líčit, takže budu snad krásná díky jedný rodině:-D zkoušku účesu mám někdy 24.7., tak snad budu spokojená, protože pak už nebude moc času shánět někoho jinýho. jinak už mám konečne volno...!!!!! :-)))) zkouškový bylo umorný a dlouhý ... a to mě ještě pár věcí čeká v září... no uvidíme. každopádně teď ležím s notebookem v posteli a mám permanentně provinilej pocit, že něco nedělám, jak jsem se nemohla teď dva měsíce flákat ... snad mě tyhle výčitky brzo opustí, protože teď už se flákat konečně můžu:-) jak žijete vy?? i mimo přípravy svatby:-)
ahojky holky, tak mi uz mame prstynky doma :-) :-) jsou uplne uzasny.. takovy obyc ale v tom je ta jejich uzasnost :-) pak je vyfotim a hodim vam sem odkaz... oznamko jeste neni hotovy a to nam slibili ze tento tyden bude no tak doufam ze pristi :-( .. no jinak vubec nevim co mam obleknout mle na obrad.. bude mit sest mesicu tak vubec nevim.. marne jsem hledalala ale nenasla :-|
právě dorazily prsteny! a jsou krásný!!! :-) tak jsem moc ráda. úplně se mi z toho klepaly ruce:-) loentinka: s oznámením to určitě včas dopadne, však ti důležití vědí, že se berete, a měsíc předem to poslat stačí... my jsme to chtěli poslat do konce června, a na konec budem posílat asi až příští týden ... zkus se pro inspiraci podívat na www.belk.com, mají tam krásný věci na děti...
jeee, az ted jsem si vsimla, ze se tu konecne rozjela nejaka diskuse, no huraa :-) holky, moc diky za tipy na svatebni oznameni, mame je uz hotove, nakonec jsme zvolili prosty text a monogramy na rucnim papire, jsou jednoduche, ale moc hezke :-) Jinak uz mam na svatbu skoro vse pripravene, jeste mi chybi botky a par malickosti, ale jinak uz to snad mame plus minus vse, takze jsem se ted vrhla zase do planovani svatebni cesty, na kterou se snad tesim vic nez na svatbu samotnou :-) :-) :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla... komunikaci musíme rozjet 8-) Já jsem na tom také s přípravy celkem "bídně",ale nebyl na to čas...stěhovali jsme se a také jsem měla zápočty... Ovšem teď se to snažím napravit a celý týden se věnuji přípravám. ;-) Oznamko mám už skoro všechno naobálkováno a nejbližší rodině bylo i předáno, taťkovi kápla i slzička :-N Babička zkouší péct svatební dort, máme předběžně zamluvený oblek pro ženicha /v OL/. Zítra ještě frčíme do Brna, ale vypadá to, že nakonec vezmeme ten zamluvený. Přes net jsem si objednala punčochy, závoj, noční košilku a také bižuterku...dnes bych si pro část měla jít na poštu..jupí :-) Ale mám celkem problém s botičkama :-| Nic se mi nelíbí nebo je nemají v mé velikosti... Mám v plánu hodit do albíčka další fotečky co nejdříve,takže pak vám písnu... Jo a s prstenama jsem zatím na bodě mrazu, máme je vybrané přes net, ale zatím jsme je neobjednali. Volala jsem to firmy a pán mi řekl, že se nemusím bát, že to v pohodě stihneme..takže asi až v příštím týdnu je půjdeme objednat...
v klidu, zdeni, krásně stíháte:-) mě už leží doma oznámení skoro dva tejdny a ještě pořád jenom leží:-D ženich nějak nemůže sehnat další adresy ... tak v pondělí odešlu aspoň první várku. odkuď máte prádlo, holky? nevím, kde shánět, možná bych riskla něco i přes net, protože se mi v obchodech zatím nic nelíbilo, a když líbilo, neměli na mě ...
aktabelko, ja si ted koupila hezke pradilko v Triumphu - korzet, podvazkovy pas a tanga, vse v bile krajce z jedne kolekce, mooc hezke :-) urcite se zajdi podivat :-) prolitla jsem docela dost kramu, ale nikde nic hezkeho, koupila jsem si i neco pres net, ale ve skutecnosti to nevypada jako na obrazku, strihem i jo, ale ne moc kvalitni material, jedno pradlo mi ani moc nesedi, takze net bych moc nedoporucovala ... ja mam zase problem s botama, nevis kde sehnat nejake hezke?
andri: díky za typ, v triumphu jsem už párkrát byla a nic mě nezaujalo... :-( spíš se mi líbí prádlo z Etamu apod. Tam jsem si vyhlídla krásnou podprsenku, fakt perfektní, dokonce mi byla dobře, ale kalhotky k tomu neměli v mojí velikosti a stejně se mi moc nelíbily ... :-( tak musím hledat dál... já jsem botky taky horko těžko sháněla, měla jsem naprosto jasnou představu a o to to bylo těžší:-) navíc jsem chtěla žluté... ale sehnala jsem - na aukru. byl to risk, ale jsem spokojená, botky jsou perfektní ... No takže záleží, jaké si představuješ, jestli úplnou klasiku... (krásné mají ve Střevíce a více) anebo něco modernějšího - zkusila bych úplně klasický obuvi: Humanic, Deichmann ...
Profilova fotka
Ahoj holky....s botama mám také "lapálie" jsem už zoufalá, nic se mi nelíbí Chtěla bych s uzavřenou špičkou, v bílé barvě - ale nějaké moderní, šmrncovní...ale bohužel NIC. Obletěla jsem snad vše, co se dá a NIC :-( Fakt nevím.. Něco je pěkné na netu /střevíce a více, svatba e-shop/, ale mám strach, že to nebude vypadat jako na obrázku a nebudou mi sedět... Zvažuji, zda to risknout...
Profilova fotka
joooo, ale už máme komplet vyřešeného ženicha... x-) Už máme koupený oblek, svatební košili (se zakrytým zapínáním), oranžovou kravatu, manžetové knoflíčky a také boty...už jen ponožky a spodní prádlo :-D postupně dodělávám obálky na oznamko a začínáme zvát...
dneska jsem poslala první várku oznámení:-) "první" protože bude ještě druhá - až si ženich sežene ty "svoje" adresy ... pořád to odkládá... teď zrovna prohledávám net a hledám vhodný ponožky:-D chtěli bychom samozřejmě černý ale s nějakým vtipným žlutým vzorem... jako třeba žluté káro nebo tak něco, aby ladil k mým botám... snad něco najdeme. tak vám držím palce s botama, holky! něco určitě najdete:-)
Profilova fotka
holky....dnes mi dorazil závoj....vypadá úžasně x-) jen jsem si ho začla vybalovat a můj "nastávají" dojel domů, takže jsem ho musela opět zabalit, ať ho nevidí.... Ale zítra ho v klidu omrknu ;-)
ja se jdu dnes na botky podivat do Vewe, maji je i naforcene na strankach, vypadaji hezky ale draze ... tak uvidim a dam vedet. Jinak ja dnes taky rozdala prvni varku oznameni a pozvanek a zabehla dat "ty svoje" na postu, pritel na to samozrejme kasle a zatim nerozdal nic, klasika :-)
jojo, na vewe webu maji krasny boty, ale dost drahy ... ale tak nektery se daji urcite vynosit i po svatbe ... ja ty svoje zluty taky hodlam parkrat vzit na ples ;-) tak dej vedet, jak to dopadlo! zdenula: to me tesi, ze nejsem sama, kdo neukazuje saty atd zenichovi ... prijde mi, ze uz se to dneska moc nedela... ale myslim, ze by to pak nebylo "vono" ;-)
Profilova fotka
Zdravím, já také neukážu šaty ženichovi. Uvidí mě poprvé, až mě táta povede k oltáři, kytku před obřadem předá mé svědkyni, takže ani u předání kytky mě neuvidí. Bude mít opravdové překvápko :-) Já teď řeším věci na převlečení. Chci v šatech zůstat co nejdéle, ale radši sehnat něco na převlečení pak na pozdní hodiny na hostině.Budeme mít s přítelem oba asi zelené 3/4 kalhoty a k tomu si koupíme ty trička bílá nevěsta a ženich.
Profilova fotka
Ahojky, já mám taky tento termínek. ;-), obřed bude na Děčínském zámku.
aktabelko, tak jsem jela do vewe, ale meli zavreno a nikde zadny vzkaz ani upozorneni ... takze jsem si koupila leda tak listek na metro ]-( jinak ja saty taky neukazuju, chci aby to bylo prekvapeni ... a vubec cela svatba aby byla prekvapenim pro hosty, proto sem ani nedavam zadny fotky :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak s botama jsem stále na bodu mrazu :-( Stále zvažuji, zda to risknout přes ten net, když si je nemohu vyzkoušet. Asi s něma zkusím domluvit, zda by to pak šlo v poho vrátit, kdyby mi neseděly. Včera mi dorazila svatební bižu, vypadá fakt dobře x-) A také jsem včera byla na zkoušce šatů pro družičky. Mám 2 - 2 roky, 8 let. Ta malá se stále opičila po té starší, napodobovala ji, no prča :-D nasmály jsme se. Úplně mě nakoply do příprav, protože jinak jsem chytla menšího nervika...ale už dobrý 8-) Dnes jdu do květinářství potvrdit rozpočet a ujasnit, co tedy všechno budou zařizovat...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?