22.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky!!Najde se tu nekdo,kdo bude mit velky den prave na totot datum??
karol_h: No já začínala asi na 30 lidech na hostinu a 40 na večer a ejhle - už jen na hostinu je to 42 a na večer lepší nepočítat :-D svatba je krásná věc, ale drahá ... vědět to dopředu tak se fakt snad radši vezmem někde tajně ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem si včera byla vyzvednout šaty. Musím švadlenu pochválit je moc šikovná, padnou úplně perfektně. Tak z toho mám radost :-) akorát nesmím přibrat jinak bude problém opačnej a nedopnu je :-) :-) :-)
Profilova fotka
No nechcem v tom dělat moc zmatky a hlavně většina z toho je rodina a dost lidí není ani ze Štětí, takže by přijeli na obřad a pak by někde museli čekat na večer...dost blbý, tak budou všichni všude :-N Ale možná mi ještě pár lidí odpadne, páč jsem si řekla, že si nebudu dělat servítky a když tam nechci partery kamarádek atd., tak to prostě řeknu. Jedna už mi kvuli tomu odřekla :-o Holky, mužu se zeptat, kolik platíte za výzdobu? Mě řekli v restauraci, že si to zařizují sami a pak na mě vybafli částku 12.000,- To se mi teda nechce dávat za něco na pár hodin :-( Máma jim vyřídila, že si to uděláme sami (jakože si seženem něco levnějšího) a oni na to: A to se jim (nám) jako zdá moc???!! Tak nevim :-| Megan: Tak to určitě vyfoť, abychom taky viděli, co na Tobě vykouzlí ;-) P.S. Všimly jste si, že už píšu s diakritikou? :-D Naistalovali jsme české windows a polepili klávesnici, taxe znovu učím psát česky :-D Je to teda fuška 8-( Omluvte případný chybičky...jako třeba z místo y atp. ;-)
Profilova fotka
Michno já netuším kolik se pohybuje výzdoba když ti to zařizuje restaurace já si to všechno nakupovala sama ale to co už mám tak mi to stálo počítám tak asi 2000,- Kč + pak nějaký kytky - to počítám 1000,- Kč a pak spoustu času než to člověk vyrobí, připraví a nazdobí...ale těch 12tis co píšeš, to mi "za půjčení" výzdoby přijde nějak moc.
Profilova fotka
Ahojky, tak mam fotky ucesu v albu,jsem nadsena a vypada to fakt super.ted jen objednat celenku...v sobotu asi pojedeme pro prstynky michna-teda jako 12tisic za vyzdobu se mi zda jako dost.My za to nic neplatime,sami se mi nabidli
Profilova fotka
Megan ten účes vypadá opravdu moc pěkně. Já má zkoušku ještě pořád před sebou. Tak uvidíme co mi kadeřnice na té hlavě vykouzlí :-)
Profilova fotka
Megan, bezvadny liceni - hezky jemny. A kdo se Ti sam nabidl za vyzdobu? Restaurace? A neplatis vubec nic? No to se mas... :-) Karol, myslis, ze se vejdes do 1.000 za kytky jo? A to pocitas i svoji svatebni kytici? Mas vyhodu, ze si to muzes vsechno v klidu nakupovat a vyrabet. To ja takhle na dalku se musim spolehat na druhe :-| I kdybych si to nakupovala za ty sileny ceny tady, tak bych to pak stejne vsechno neprevezla, staci ze budu mit jmenovky z kamenu, kt. tady zbiram...ty budou mit deset kilo minimalne.
Profilova fotka
Michna: nene ja myslim kytky na stul jenom - chci koupit nejaky v kvetinaci a doma uz na ne mam pripravene bile kvetniky ktere dozdobim - takze snad tech 12 ks do 1000 koupim - to pocitam jako do vyzdoby. svoji kytku vubec netusim - budeme kupovat me, mamce a zenichovi korsaz, takze snad to nebude tak hrozne drahy... Ty jmenovky z kamenu jsou moc pekny, je to bezva napad. Zase na druhou stranu, kdyz mas tady v Cechach nekoho, kdo ti s tim pomuze, tak je to super. Ja si musim uplne vsechno zarizovat sama. Jedine mi snad kamaradka pomuze davat sladkosti do vysluzek, jinak je to vsechno na me nebo Romanovi. Jo jinak vcera jsme objevili oblek. Sedne mu jak ulitej, tak jsme ho zamluvili, v sobotu to jeste posveti jeho rodice a snad budu mit i oblecenyho zenicha. Musim rict, ze mu to fakt sekne :-) uz se tesim, az si do nej oblikne i bilou kosili a vesticku :-)
Profilova fotka
Karol: To mně by teda bylo milejší si vše zařizovat sama, než se někoho doprošovat a pořád otravovat:-( Já nejsem zrovna z těch, kt. si uměj o něco říct. Zůstalo to teda všechno na mojí mámě, ale ta chodí do práce, doma má druhou práci s mym malým hyperaktivním bratrem, na kt. je sama a do toho má ještě dálkově školu...takže docela nestíhačka :-| Teď od ní právě potřebuju, aby mi oběhla dvě květinky, co máme ve městě a zjistila ceny. V jedný máme i tak trochu známou, taxem myslela že to půjde v poho, ale skutek utek... Když byla v obou poprvý, tak tam samozřejmě majitelky nebo šéfový nebyli a prodavačky neměly o ničem páru. Zvednout telefon nebo dát mámě kontakt jim bylo taky za těžko, takže se máma měla stavit jindy...no ale teď je do všeho ještě doma na neschopence, takže nikam nemůže :-S Přitom s tou jednou "známou" jsem mluvila, když jsem tam byla na dovče a řikala, jak nic nebude problém a teď neni ani schopná odepsat na mejla - teda nevim, jestli vubec má na něj přístup :-(
Profilova fotka
Ty jo teď jsem si všimla, že jsem minule koukala na album Karol a myslela jsem, že Megan - proto jsem Megan chvalila líčení...a ještě si říkám proč jí všichni chválej učes, vdyť tam má jen zkoušku líčení :-D :-D Ale zdála ses mi trochu jiná, než jsem si Tě vybavovala z jiných fotek ;-) Takže oprava: Karol, chválim supr líčení - v jednoduchosti je krása 8-) Jo a líběj se mi Tvoje botky. A Megan, účes senzační, líbí se mi, jak je na stranu...možná budu mít něco podobnýho ;-)
Profilova fotka
Michno: je pravda, že člověk se cítí blbě, když musí někoho o něco prosit a ještě za situace, že toho má mamka tolik...ale na druhou stranu, mě mamka před dvěma lety zemřela, takže jsem na tohle obíhání opravdu sama a já si myslím, že tvoje mamka to určitě dělá s radostí, i když to stojí hodně času. Každá mamka je na svojí dceru pyšná, když jí vdává...a s tím samozřejmě souvisí i ty přípravy předtím. Uvidíš všechno dobře dopadne. Někdy se člověk na známý spolehat nemůže (já si taky říkám, bůh ví, jak dopadnou ty naše kytky :-) ) Já mám o další starost míň, v sobotu se koupil oblek a rovnou i k němu košile. Takže teď už jen sehnat boty a bude už oblečenej i ženich :-)
megan: účes super ;-) michma: Ta cena za výzdobu je hooodně přetáhlá mi tedy přijde, ještě za zapůjčení. Taky si většinu dělám sama a jsem na necelé tisícovce zatím, mám svíčky, organzu, kamínky, mašle na židle, unrousky, jmenovky, balonky a ještě plánuju nějakou výzdobu z kytek a lampionky na večer, tak snad se do 2000 vejdu, plácáme to s mamkou jak to jen jde. I když teď mám útrum. Ležim v nemocnici po operaci a spíš přemýšlím, jestli tu svatbu neodvolat, protože bude zázrak jestli tam dokulhám :( A to stále nemáme prstýnkya ženich oblek, takže to bude opravdu muset vybrat asi sám, pokud nenajde zlatníka a švadlenu co přijede za mnou :-N
Článek se načítá
Profilova fotka
Karol_h: To je mi líto. Jinak ty kytky za 12tis už jsou definitivně odmítnuty. Byla mi doporučena slečna z Kralup(má tam květinku) - je tak trochu známá našeho svědka a ještě k tomu má sestru na zámku, kde se bude obřad, což máme taky přes známou. Takže říkala, že když se rozšoupnou, tak udělají celou výzdobu včetně aut, všech kytek do ruky atd. do 5tis. Takže jsem happy :-D Jedniná malinká nevýhoda je, že si pro to musíme sami dojet do Kralup. Tak mám v záloze jestě jednu u nás ve městě, kt. se zase baví s mojí babičkou, ale tam se ještě máma nedostala a přes net to nezvládají :-S A kdes sehnala oblek? A barva? Dej ho do albíčka ;-) Petr bude mít půjčený ze salonu. Je světlý, sluší mu, ale musíme teď shánět boty, což se stalo docela problémem...v Irsku snad nosí jen černý, tm. hnědý nebo bílý 8-( Nic krémovýho nebo sv. hnědýho jsme zatím neobjevili... Ani já jestě nemám botky :-( Lucík: Jakou operaci? To by byla škoda odvolat, když už máš tolik zařízenýho... Snad se z toho brzo dostaneš. A nejsi jediná...my taky nemáme ještě hotový prstýnky :-o
michma: s kolenem, jsem jak chromajzl a zlepšení pořád nikde :-/ ni kdyžtak holt půjdu s berlema ...prý tamdobelhám a nazpět mě ponese ženich říkal doktor :)))) a máš už alespoň představu? já pořád nic určitýho o prstýnkách
Profilova fotka
Ahojky holky! teda luciiik to me mrzi,ale jeste dva mesice,to zvladnes jinak my uz mame doma prstynky,dnes jsem objednala celenku,dort mi upece segra. Jak budete mit vyvazky?s myrtou?bez?kytky mam vybrany,tak to pak jen zaridit a zamluvit.Akorat nejak porad nemuzeme sehnat nic na vecer,jsem z toho zoufala ;-( ted v sobotu pujdem snad shanet oblek. Nevim,jak sestavit hudbu,neco mam stahlyho,ale nevim,jak to anndat za sebou
megan: Já plánuju vývazky vínovo bílé s perličkou bez myrty, nějak jsem jí nepřišla na chuť :) a co myslíš že nemáte na večer?
Profilova fotka
luciiik-ja to asi taky dam bez myrty,bude to jednodussi,pekne je objendnam a bude!!!!!!! nemame prosotry na vecirek :-S
megan2: Tak jsme na tom stejně, už jednou jsem řešila, že nemáme místo na hostinu a večer, protože tam kde to bylo domluvené to chtěli předělat na disko bez kuchyně ale nakonec to nedopadlo a prý že se to bude předělávat až přes zimu a šupho včera mi do nemocnice volali, že se to přeci jen předělávat bude, takže nemáme místo ani na hostinu ani na večírek, jsem zvědavá co kde seženu 2 měsíce předem, obvzlášť když v okolí Doříše nebo Berouna je naprosto omezený výběr |-| Ach jo! Asi sjedem na mekáč, dáme dva cheese a šup domu, vykašlat se na to!!
Profilova fotka
luciiik-no tak to je teda taky super,co? :-| no Petr rekl,ze si koupime flasku a pujdem se opit na stráně..
nebo tak, na co jezdit do mekáče :-D jediný štěstí v neštěstí je, že mi po té operaci neni vůbec do skoku, takže jsem řekla, že tohle prostě teď řešit nebudu ... příští týden se to nějak vyřeší, snad proboha něco najdem :((( díkybohu za opiáty :-N a kde budete mít hostinu?
Profilova fotka
Lucíku, představu mam jasnou - budou to ty zlatý, co máme v albu (ty s vyrytými jmény z vnějšku), akorát v bílým (z titanu). Máme už je dávno objednáný z e-piercingu cezet, nedávno mi psali, že z jejich strany už jsou hotový, ale tu rytinu z vnějšku nedělají a museli to poslat nějakýmu kolegovi, co si ten stroj na rytí zvenku koupil, no ale ten ho ještě nerozběhal :-| Takže prstýnky uvázly na půl cesty a my jen doufáme, že to rozchodí včas :-. Jo a s tou hostinou...nemáte zahradu? Nebo někdo z příbuzenstva? My kdyby tu byla ta možnost, tak se vykašlem na celou restauraci a jiné vydřiduchy a jdem do domácí párty! 8-)
michma: Už jsemje zkoukla, pěkné. Určitě to stihnou, snad vědí termín ne? Zahradu máme, i je tam dost obvyklé pořádat prasátko, oslavy atd, ale hostinu pro 60 lidí nejméně už bych si vážně netroufla, kde sehnat stoly, někoho kdo to připraví přes obřad, kdo bude obsluhovat atd ... moc starostí :(
Profilova fotka
Michno-oni to urcite stihnou. luciiik-my budeme mit obed hned vedle zamku v hotelu,ale na raut je to dooost penez :-( ,tak hledame neco nekde jinde,ale pomalu dochazi sily
megan: to je jasný, my právě nejdřív také měli mít oběd na zámku a hostinu na zahradě, ale nakonec jsme se rozhodli pro to, že chceme oboje na jednom místě a najít tak velký sál pro tolik lidí a za norm. ceny abysme nezkrachli ... sci fi zřejmě...
Profilova fotka
Ahoj holky, nejak nestíhám je toho moc v práci...a ještě se nám to pěkně krátí, už ani ne dva mesíce :-) Lucíku doufám, že už je koleno po operaci lepší, neboj za 2 měsíce si myslím, že už k tomu oltáři poběžíš :-) Snad nám to všem všechno dobře dopadne. Moje těhotná kadeřnice ještě nevím jestli bude fungovat (ale slíbila, že to nějak zvládneme) a kosmetičce se už více jak týden nemůžu dovolat....(snad je jen na dovolené :-) Tak jsem zvedava abych se nakonec nelicila a necesala sama :-( to by to dopadlo :-) Zahradní párty je úzašná věc, ale akorát bych se bála, kdyby to bylo pro hodně lidí, že se to nedá zvládnout. To by chtělo už najmout nějkaou firmu která ten celej chod zorganizuje, jinak bych se bala, že bych místo toho, abych se bavila, pořád hlídala jestli mají všichni dost jídla a pití a tak... Jinak já už mám ženicha oblečenýho. Ve čtvrtek jsme sehnali už i boty. Tak teď jen dodělat dekorace a pak už jen napect cukroví....to bude taky fuška :-)
karol_h: Máš úplnou pravdu a když jsem si zjišťovala na kolik by vyšlo pronájem stolů a žídli, obsluha a catering tak to se vyplatí zaplatit hostinu :-) kéž bys měla pravdu, zatím jen ležím pod injekcemi proti bolesti a sprostě nadávám :-D
Profilova fotka
Lucíku já mylím, že koleno bude dobrý. Po každý operaci je člověk na pilulích nebo injekcích aby to tolik nebolelo. Ale pak začneš chodit na rehabilitaci a bude to každým dnem lepší. No a kdyby opravdu náhodou se to moc nezlepšovalo, tak jak si psala - ženich si tě odnese :-) i to je varianta :-) ..máš štěstí, že tě ženich unese. Roman by mě asi taky unesl, ale obávám se, že asi ne moc daleko :-)
karol_h: Taky si nedělám iluze, že by mi nosil nějaké dálavy :-D Bysme se rozplácli jak dvě žabky, jsme skoro stejně velcí a vážíme taky podobně se obávám :-D No a jak to vůbec vypadá se stěhovánim? ;-)
Profilova fotka
Lucíku tak to jsme na tom podobně. My taky vážíme skoro stejně, sice je sportovec ale není to ten typický namakanec takže i když mě unese, tak se bojím, že mě upustí :-) jo na stěhování se ani neptej. Jsme se v sobotu byli v bytě podívat a při té příležitosti přeměřit, protože nám tvrdí, že je byt oproti původním plánům větší, tak jsme tam zjistili, že zřejmě větší není jen snaží natáhnout cenu. tak se s nima už od včerejška dohaduju a jet o ještě asi na dlouho. ach jo. jinak termín kolaudace se zase posunul až snad někdy na březen 09 (dva roky od podpisu budoucí KS to je děs) takže je to fakt moc prímový...:-( ale jinak je byt pěkněj a je z něj krásnej výhled na Koněprusy a na Kosov. To mě těší :-)
karol_h: To už vydržíte, věřim, že to musí být otrava, ale zase lepší než kdyby na to spěchali a odflákli to. Kamarád koupil novou řadovku v Králově dvoře, bylo to za půl roku a výsledek tomu odpovídá. Jinak tu velikost určitě uhádáš, styčná je smlouva a nedat se ;-) oni to zkouší. Já jezdim kolem a pořád se tam staví a takhle to vypadá, že to pokračuje rychle, třeba to nakonec zvládnou rychleji.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?