22.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky!!Najde se tu nekdo,kdo bude mit velky den prave na totot datum??
michma: Já myslim, že bez těch stěn to vypadá ok a snad do večera bez nich vydržíte a jestli tam budete i večer, tak se uvidí, jestli už hosté budou zahřátí jinak nebo by se museli dávat dolu, to by nebyl problém je sundat až na noc ne? ;-) karol_h: No právě to je ten problém, na oběd zveme i pár nejlepších přátel, což v mém případě jsou právě singl kamarádky a teď mi jedna říkala jak ta druhá už plánuje koho vezme,tak to už musim zakročit. večer už je to vcelku jedno, i když stejně mi to přijde oprsklý. Jak jste naznačovali? ;-) budu muset začít taky a hodně důrazně :-D nám fotí kamarád, normálně už svatby nefotí, věnuje se jen "umělecké činnosti" dle svých slov :-) museli jsme ho ukecávat, tak to bude asi jiná nevěstinka. Kdy chystáš zkoušku? ;-) držím palce
Profilova fotka
Lucík: no tak pokud si ty tvoje kamaradky chtějí vzít i někoho na oběd tak to je fakt docela drzost.. no u nás to bylo tak, je jeden kamarád se přestěhoval na Moravu a staví tam. Druhý kamarád a svědek za ním jel na návštěvu a povídá mu, že se budeme brát a ať kouká přijet i s tou svojí přítelkyní...takže vlastně on za nás zve dá se říct už i náš svědek :-) :-) :-) většinou všichni vědí že nemáme moc peněz a že splácíme hypotéku, takže rozumný člověk chápe, že je to fakt pro omezený množství lidí a vybírali jsme opravdu jen ty pro nás nejdůležitější kamarády... Zkouška šatů - no ta bude až se tam dostanu. což tenhle týden asi nestíhám takže nejspíš příští...ale je to fajn - bylo to ze známosti, takže mě ta úprava šatů bude stát dvě flašky vína...to mě moc potěšilo :-)
karol_h: To je krásná cena ;-) Ono je to fakt o lidech, třeba svědkyně si nechce nikoho vzít i když jsem jí to výslovně řekla, s tim že tam nebude brát nikoho koho neznáme a nemá k nám blízko. A pak jsou prostě lidi co se na tu svatbu vyloženě cpou, asi si myslí, že pozveme všechny, s kterýma se aspoň zdravíme, přitom to fakt neni možný. A ani nechci, chceme tam jak ty říkáš jen ty nejbližší ;-) Už takhle to bude stát majlant, taky jsme zadlužený na všechny strany, doděláváme baráček. Když jsme si spočetla rozpočet, tak se mi protočili panenky a začla jsem si nadávat proč jsme se nevzali tajně :-D
Profilova fotka
Lucík: s tím rozpočtem to je děsný. Já si doma dělám takovou tabulku a nestačím se divit jak to všechno naskakuje. Každá kravinka a je to ve stovkách..ještě že mi dorty upeče známá a výslužku uděláme tak nějak napůl...ale horší je, že ještě nemáme oblek a nějak toho svýho nemůžu nikam dotáhnout...tak asi půjde na obřad v cyklodresu :-)
karol_h: Tak to jsem si myslela, že jsme poslední, kdy ženich půjded asi v pyjamu :-D my také ne a salámistickou povahu k tomu, takže těžko říct, kdy si brouček začne něco shánět ;-) Já mu jasně řekla, že do zkouškovýho si to má vybrat, pak že nebudu mít čas obíhávat ... a co? už měsíc mám zkoušky :-N Cukroví mi upeče taky známá a výslužky jsem zrušila - každý místo toho dostane svatební čokoládu a sadu dvou svatebních minivín, vyjde to levnějš a prakticky bez starostí
Profilova fotka
ahojky,tak ja hlasim super zpravu-Dnes jsem zapla ty svoje saty,takze nakonec nebudu shanet jiny!!!!Mam z toho desnou radost,protoze nam odpadl dalsi vydaj!!!! ;-) takze jsem se pred chvili tady vykrucovala pred zrcadlem. Ted o vikendu budeme koukat v pujcovne na zenichuv oblek,pak sehnat neco malymu.Ale to az na posledni chvili,protoze netusim,co bude mit za velikost na konci srpna Taky jsem vcera koukala na kvetinarstvi asi uz vim,ktera kytka vyhraje.Tak jsem se rozhodla,ze ted poslu meily do ruznejch kvetinarstvi,jestli by mi byli ochotni posllat rozpocet,na kolik by kytky u nic vysli. Kolacku budu brat asi kilo,dve...jeste nevim...bude nas na obede jen 15,jen rodina a vysluzky nevim,jestli davat?a komu? Svatebni dort-jelikoz pulka z rodiny ho ji,pulka neji,tak asi nakonec objednam nejaky jednoduchy a ozdobim ho ruzickama,a tak....snazime se usetrit kde se da. Na prstynky cekame uz 4tydny,tak snad se ozvou kazdym dnem.
Profilova fotka
Zdravím všechny, za tu dobu co jsem tu nebyla jsme stihli už dost věcí, máme prstýnky od e-piercingu, tak za 3 týdny by nám měli přijít, doma už mám výzdobu na stůl, lampiony, svíčky, svícny :-D , bude to super....Už mám domluvenou na líčení Janu Sládkovou ze studia Individualita, řekla si za líčení vč. zkoušky 1 000,- Kč, s tím, že dojede ke mě domů ve svatební den....Mám vybranou kytku i dort, máme objednanou figurku na dort. Akorát taky pořád řeším, co s těma výslužkama, ono se to nezdá, ale budeme mít 16 lidí na oběd a 25 na večer, takže 1 svatební dort + chceme 1 nějaký odlehčený ovocný, a do práce budeme brát taky každý malý dort + koláčky, minideserty...vůbec nevím, kolik toho máme objednat :-S , jinak svoje šaty jsem viděla poprvé a naposledy v únoru, když jsem si je byla zamluvit, takže si vybavuju jen matně, jak vypadají :-o , no jsem na to zvědavá, už to nejsou ani 3 měsíce...zatím jsem v klidu, ale už to vidím tak měsíc před, to budou nervy na pochodu....
Profilova fotka
Kaatulko-ahojky vy mate taky obed na chvalsky tvrzi,nee??a vy tam nebudete mit vyzdobu??od nich?? S vysluzkama si taky lamu hlavu,jak to udelat.A jestli neco do prace?jsem te na MD,do prace nejezdim,tak tam asi nic objednavat nebudu
Profilova fotka
Ahoj, no my jsme měli mít původně oběd ve Hvaru, a potom odpoledne v hospodě, ale nakonec jsme se rozhodli, že to uděláme všechno na jednom místě, protože nechceme platit řidiče, takže budou řídit někteří svatebčani, takže by si ani na oběd nemohli dát aperitiv, takhle pak nechají auta na parkovišti u hospody a vyzvednou je druhý den, a nebo si zavolají anděla - to už nechám na nich....tak to máš prima že nemusíš řešit práci....u nás je to takový zvyk, přinést výslužku před svatbou.... Už jste vymysleli něco na ten večer?
Profilova fotka
kaatulka-prave ze nevymysleli,vubec nevi kde.Zenich by nejradeji nejakou zahradku
Profilova fotka
Lucík: no pyžamo je je taky varianta...mohl by si na to vzít tu svatební vestičku co už máme koupenou :-) :-) nejhorší je, že on nemá normální velikost - podle tabulek mu jedna velikost obleku bude velkáa druhá malá. To bude ještě dobrodržství než neco vybereme... Megan: tak to je super, že dopneš ty šaty...ja jsem na ty moje taky zvědavá. Ještě jsem si teď objednala na svatbu kamarádky takovej jednoduchej korzetek a zatím jsem ho neměla možnost vyzkoušet - podle míry to bude jen tak tak, takže budu muset omezit jídlo - jenže to je tak strašně těžký.... Jak starý mám mimčo? Ty malý dětičky jsou vždycky v tom obleku tak strašně roztomilý...mi sice budeme mít družičky, ale jsou to holky přes 10 let.. ty dorty to je takový blbý v létě...už vidím jak mají lidi po obědě v letním vedru chuť na přeslazenej dort...my se nakonec dohodli že jeden bude takovej nějakej lehčí ořechovej a ten druhej uděláme asi taky ovocnej. Je to lepší než nějaký krémový a šlehačkový... akorát s tou výslužkou - mám koupených 35 košíčků a 5 středních krabiček - vůbec neodhadnu kolik toho napect. to bude ještě sranda. a hlavně pak to balení - užjsem si na čtvrtek zarezervovala kamarádku, že mi s tím pomůže. Někde jsem tu četla že se dává i kadeřnice, kosmetičce, oddávajícímu a tak, takže to docela naskakuje. Megan a jakou kytku sis nakonec vybrala? já mám už vybrané dendrobium (takové ty běžně dostupné fialové orchidee) a bílé růže. Bude nám to vázat přítele kolega z práce co má květinářství tak doufám, že aspoň vyjednáme nějakou rozumnou cenu.
Profilova fotka
Megan: můžu ti dát jeden tip, ale nevím, jestli tam bude volno....chtěli jsme rezervaci v jedný restauraci v hostivaři, a jelikož je nás málo, tak ten majitel nám dal tenhle tip: je to taková chata na břehu botiče, vzadu za chatou je zahrada, kde je udírna, gril, jsou tam stoly a židle pro 30 lidí, naproti na louce se pasou ovečky - je to tam kouzelný, je to kousek od tramvaje a zároveň kousek od host. přehrady. Když si zadáš do vyhledávače rybáři hostivař, tak ti vyjede odkaz, tu chatu pronajímají tuším za 1 000,- Kč na den....což je super....nějaká kamarádka, která třeba nepůjde na oběd, by ti to tam mezitím mohla vyzdobit, maso si naložíte a mísy si můžete udělat taky sami.... My jsme to nejdřív taky chtěli tam, je to tam fakt kouzelný, ale kvůli tomu, že chceme všechno na jednom místě, tak by tam byl problém s tím oběděm....takže tak ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
karol-malymu bude rok a mesic :-D na svatbe.ted mu je 10mesicu kytku mam uz v albu kaatulka-fakt?ja na to kouknu,diky
Profilova fotka
Megan: jeee tak to bude kouzelnej :-) koukala jsem na kytí...moc pěkná. HOlky budete házet kytkou? já o tom uvažovala, asi by to chtělo, ale té mojí mi bude líto, tak nevím jestli si nenechat uvázat ještě jednu na to házení - jen nějakou menší a levnější...
Profilova fotka
megan: ha, to je dobrý, teď jsem koukala na tvé album...máte na oznámku stejné motto jako my :-D
Profilova fotka
megan: Ahoj, už jsem se tě chtěla zeptat v pátek, ale pak jsem na to zapomněla...nechodila jsi náhodou na základku na Pankrác ke kostelíčku?
Profilova fotka
kaatulka-CHODILA!!!!!!!!!!!!!!!!!my se zname????
Profilova fotka
megan: no nevím, jestli se známe, ale jak jsem koukla do tvého albíčka, a viděla tvé jméno na oznámku, tak mi to přišlo povědomé....chodilas do třídy s mojí sestřenicí - Andreou Hubáčkovou, pamatuješ si na ní?
Profilova fotka
jj,andresu si pamatuju...pockej a nechodila si s nama na takovy ty schuzky?jak se jezdilo do Luhu??neco mi to rika,sestrenice Andrey
Profilova fotka
megan: no do Luhů jsem jezdila pořád, už snad od 6 let :-D , takže na schůzky jsem chodila.....jj, já to říkám pořád, že ten svět je malej :-D
Profilova fotka
to teda je pekelne malej. Tak to si te matne pamatuju :-D my se stejne uvidime na tvrzi,vid??22.8
Profilova fotka
megan: no asi joo, já nevím, jak se tam vystřídáme, každopádně Andrea mi jde za svědka, takže pokud se tam někde střetnem, tak uvídíš i jí :-D ... Jinak co s tím večerem? Už jste to nějak pořešili?
Profilova fotka
ja myslim,ze jdete pred nami,nee??a obed mame na stejnem miste proste to je husty no asi zkusime ten hostivar,ale budouci tchyne rikala,ze je snad i neco tady v pocernicich,tak uvidime karol_h-fotku prcka mam v albu
Profilova fotka
megan: jo jdeme v 11:15, ale podle mě to mají právě zařízené, aby se tam ty svatby nepotkávali, ale možná se uvidíme venku...jinak právě my ten oběd na tvrzi zrušili a budem to mít všechno vč. večerního rautu v restauraci v Hostivaři - je to kousek od té klubovny....takže tak....nechtěli jsme, aby všichni přejížděli z jednoho místa na druhé, řidiči by si k obědu ani nemohi dát apertiv nebo pivko....tak jsme se rozhodli to udělat vše na jednom místě.... ;-)
Profilova fotka
kaatulka-my jdeme hned po vas,ve dvanact. No jo vlastne,ty si psala,ze jste to presunuli,jsem skleroza
megan2: Gratuluju k šatům, doufám, že dopadnu stejně, příští týden jdu zkoušet, tak se to rozštípne ;-) malej bude určitě rozkošnej, my si vypůjčíme dvě neteře a synovečka, jsem zvědavá na tu mladší - budou jí tgři a je to takový neposedný šídlo, co tu pusinku nezavře - aspoň bude na obřadu sranda :-D karol_h: Já mám zase strach z bot - miláček na svojí výšku poměrně obří nohy 12tky ]-( naposledy když jsme scháněly botasky, bylo to show, tak jsem zvědavá teď ;-)
Profilova fotka
Megan, ty mas ale krasnyho klucinu! Holky, ja se z toho zblaznim, myslela jsem, ze budem mit mensi svatbu a uz se nam to vysplhalo na 50 lidi!! To se teda prohnem:-( Karol, orchideje jsou naprosto uzasny. Taky je mam ve vyberu. Pak jeste lilie:-) No uvidime, co to nakonec bude. Jo a jeste nemame prstynky! Budem je mit taky z e-piercingu, jenze cekame, az rozbeha jakysi kolega jakysi stroj na ryti zvnejsku, takze to bude taky jeste sranda:-))
michma: Taky pěkný, a 50 hostů už na hostinu celý den nebo až večer? To je hrozný, jak to všechno naskakuje. Já si jen teď byla nakupovat stužky na vývazky a výzdobu aut a židlí a těch peněz :-S
Profilova fotka
Michma-diky.Ty jo to je lidi :-( ja jdu zitra ke kadernici a uz to pojmeme jako zkousku,takze jsem zvedava,copak mi slecna poradi :-D
Profilova fotka
Lucík: no tak přítel naštěstí má normální nohu, tak doufám, že nějaký slušny botky seženeme, jenže jak říkam, nejhorší je ho někam dotáhnout... Michna: s těma lidma to je problém. ja si udělala ze začátku seznam a pak už se jen dopisovalo a dopisovalo...když se to všechno sečte tak jsme na skoro 50 lidech taky - ale nastesti na dve etapy. Kdyby to bylo 50 na oběd tak se asi nedoplatíme...takhle se budou snad aspoň nějak prostřídávat :-) Megan: Malej je kouzelnej už takhle a už teď jsme zvědavá na fotky, jak mu to bude slušet až bude slavnostně vyfiknutej.. :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?