22.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky!!Najde se tu nekdo,kdo bude mit velky den prave na totot datum??
Profilova fotka
A to na svatbě nebudou ani rodiče? Já teda už rodiče nemám, ale říkala jsem si, že přítelovým rodičům by to bylo líto kdybychom jim pak jen oznámili, že jsme se vzali... Oslava doma je asi fajn ale musí na to být zázemí - čekáme než nám dostaví byt, tak do našeho současnýho bytu 1+kk by se nikdo na oslavu nevešel :-)
Profilova fotka
Ani rodiče, je to u nás složité a buď všichni (asi 35 lidí) nebo nikdo, jinak to nejde. My máme veliký obyvák, takže tam to jde. Dáme tam stoly a bude to super ;-) x-)
Profilova fotka
No tak to je rozumný jen ve 4 - ideální stav - žádný velký stresy :-) a už máte naplánovanou nějakou svatební cestu?
Profilova fotka
no, chceme jet někam na prodloužený víkend. Třeba Benátky nebo Milán, ale nevím jistě kam a hlavně kdy :-D Spíš koupíme příteli kolo a na líbánky pojedeme až za rok. Ale hned po svatbě pojedeme na pár dní někam na chatu s jeho rodinou a tam to snad bude pěkný ;-)
karol_h: Závidíme počet lidí ;-) My máme taky "malou" svatbu, jen nejbližší rodina a svědci čítá 40 lidí :-N a na večer dalších 18 kamarádů... se nedopaltíme, to je v trapu :-( Výdaje narůstají a narůstají. Jinak řešim to samé - jsou mi malé šaty, od zimy místo abych hubla tak přibírám ... pitomé zkoušky, státnice a tak :-/ pořád doufám že to zvládnu, nechce se mi vůbec schánět nové šaty a ty moje se mi fakt líbí!
Profilova fotka
luci, tak se netrap a najdi jine satky, zbytecne se budes stresovat dietama, to nema cenu
Profilova fotka
ahojky,tak my uz mame oznameni a zizra jdu zkouset satky,jsem rozhodnuta,ze ty co mam prodam a sezenu jiny,nechci byt zbytecne ve stresu a pak nakonec shanet neco na posledni chvili
Profilova fotka
megan, to je rozumne podle me ;-) hodne stesti pri hledani :-)
Profilova fotka
panda-dekuji,sama jsem na to zvedava,jak to dopadne
Profilova fotka
ja jdu v utery, tak jsem taky zvedava :-D vubec se netesim |-|
Profilova fotka
tak to ja se na zitrek tesim,hlavne jsem opravdu zvedava,co tam bude mit a jak mi to bude sedet
Profilova fotka
ja se na to tesim 8 let a uz je to tady a teseni zadny :-D
Článek se načítá
megan2: tak držim palce, ať najdeš nějaké pěkné. Asi se taky vydám na lov ;-) panda: Mám to samé kolem celých příprav, hrozně jsem se na to těšila jak všechno budu plánovat a nic ... nevim, kde mi hlava stojí, těšim se, až budu mít aspoň po semenstru, až odpadcne škola, že aspoň něcpo tedy zařídíme snad ;-) a trochu si to užiju ;-) pořád si říkám, že je to jen jednou za život ... doufám :-D
Profilova fotka
luciiik, :-D taky doufam
Profilova fotka
Panda: tak určitě i prodloužený víkend bude pěkný. Já se na tu svatební cestu už tak těším, ale hlavně že si odpočinu. je toho před tou svatbou fakt tolik a do toho ještě práce...alespoň že už nechodím do školy :-) to by mě asi kleplo mit do toho ještě zkouškový.... Lucik: no ono je otázka, jestli se ten počet lidí ještě nějak neupraví. Ten seznam mi přijde strašně dlouhej. Sice se někomu posílá třeba jen oznámení a někdo půjde jen na obřad ale i tak... Tak holky dejte vědět jak jste dopadly se šatama. Já už se na svoje hrozně těším, ale zatím to ještě švadlena nemá hotový...už aby to bylo. a teď koukám do kalendáře a máme to přesně ode dneška za 3 měsíce :-)
Profilova fotka
to utika x-) boze :-N
Tak už jsme na 3 měsících :-) pěkný! karol_h: No to se upraví ještě určitě, tak hostina je jasná, to víme počet lidí přesně a na večer na párty jich možná ještě přibyde. . . tak nějak se to komplikuje, zveme jak páry tak singly a teď s hrůzou zjišťuju, že téměř všici automatiko počítají, že s sebou někoho berou :-( což mi tedy upřímně docela zaráží (viz kamarádka a její ženatý milenec atd!) ty lidi neznám a prostě mi to přijde divné a i tak to bude dost drahé, tak si říkám když si ještě každý přivede doprovod ... ach jo :-|
Profilova fotka
tak jsem saty zkouset nebyla,kamaradka to rano odpiskala,tak jsem to zrusila a pujdu tam pristi tyden :-S luciiik-to je naprd,co?my porad nevime kde to udelat.ten vecer(nebo pak o vikendu)nejak se nedomluvime....
megan: To ti řeknu. Jako kde udělat večerní párty i pro kamarády? A mezi čím uvažujete? My to taky nejdřív plánovali separé, hostinu a pak večer grilčo na zahradě ale radši jsme to odpískali, asi bychom nezvládli organizaci a bude to vše v jednom, ale ty peníze :-( myslela jsem si, jak nebudu utrácet a ono se to stovkách vyšplhá na neuvěřitelnou sumu =-)
Profilova fotka
Lucík: no tak my jsme na tom dost obdobne..ja to taky brala tak ze pozveme kamarady a nejak se mnozi dotazy jestli si nekoho muzou vzit s sebou - docela mi to zarazi protoze i ty singly se vzajemne znaji takze si tam nebudou pripadat nejak samotny a i presto uvazuji o sve drahe polovicce...ja ty drahy polovicky videla treba jen jednou a taky bych je tam radsi nevidela kdyz jsou pro me vlastne cizi.. :-)
karol_h: Jo přesně mi mluvíš z duše. Ty páry se mezi sebou znaj i se singlama, moje dvě kamrády singl jsou velmi dobré, takže se taky znají, manžy kamarádi co budou singl taky znají, i jsme jezdili na společné dovči atd, tak mi tohle vůbec nepřišlo ... taky tam nechci mít cizí lidi, co to podle mě akorát budou trhat, když nikoho neznají, to už vůbec nemluvím o ženatých přítelech apod pikantnosti. Aspoň se tě ptají, mě to bylo povětšinou oznámeno jako hotovka ... jakože je ani nenapadlo že by to bylo jinak. Jak to budeš řešit? ]-( jsem si to spočítala a kdyby ještě teda každý vzal někoho, navýší se mi to o 11 lidí a to neni zanedbatelný.
Ahoj holky. Tak konečně máme hotové oznamko, dneska jsem místo učení (klasika) nad tím seděla, zítra dodělám zbytek, ještě pozvánky k hostině a na večer. Hodila jsem fotku do albíčka. Ještě jsem začla motat košíčky na koláčky a svíčky. A jako docela mi vyděsili s prstýnkama, konečně jsme se na to se skoromanžou mrkli, jedny jsme i předběžně vybrali, poslala jsem předběžnou poptávku a dodací lhůta 9 týdnů!!! :-S
Ahojky! Mame taky svatbu 22.8.2008 :-) na zamku ve Ctenicich :-D
Ahoj Oleno,gdy to mate?ja taky mam svadbu na zamku ve ctenicich?v 13.00 ;-) Ahoj holky tak co uz se to blizi?jsme s pritelem spocitali utraty a co jeste nas ceka a jsem z toho v p......... :-( za takovou malou svadbu a jeste nekde v p........tolik penez,to je silene,kolik by to stalo jestli by to bilo na nejakem poradnem miste :-| .Luci&Karol ja jsem pocitla hned vsechnu navstevu + polocvicky,i gdyz je nemeli,race v nasem pripade pocitat vice nez potom stresovat,holky treba to nebude az tak strasne,treba zenate milency jeste odpadnou,protoze pujdou plnit manzelske povinosti ;-) a nakonec vas bude min. tak pa pa
Ahoj, kristiulo, tak to vy jdete hned po nas :-D my mame ve 12:30 :-)
Profilova fotka
Holky, to jaxi berou nebo chteji vzit lidi svoje drahe polovicky nebo dokonce jen kamarady, kt. jsme v zivote nevideli me taky dost stve. Neprisli jste uz na nejakej recept, jak nechtene osoby tak nak vytlacit? ;-) Nektery kamaradky, kt. bych tam rada mela jsem jeste ani nepozvala, pac se bojim ze si automaticky pozvou i jejich nespolecenske protejsky.. Jednu jsem teda uz pozvala a myslela jsem, ze pujde i s nim a prestoze si o nem myslime vsichni svy... 8-( tak bych ho u ni i tolerovala, ale ona me prekvapila a sama rekla, ze pujde sama! Zato Petra kamarad, kt. zveme jen proto, ze se to ocekava si svoji neprijemnou pritelkyni chce vzit. Uz se s ni milionkrat rozesel, my se s ni ani nebavime, tak nevim, proc ji tam musi tahat ]-(
michma: Recept žádný, bohužel ... ale už jsem z toho tak otrávená, že ]-( ještě někdo mi něco takovýhleho naznačí, tak mu to prostě řeknu na plnou hubu s prominutim.. Mě to přijde od nich trapný. Neřikám dlouholetý známosti, když protějšek aspoň známe víc než že jsme ho omylem potkali v supermarketu, ale tohle dfakt ne
Profilova fotka
LuciiiK: 100% souhlas!! My nektery nepotkali ani v tom supermarketu :-N
Profilova fotka
Karol_H: Diky za nazor na fotku s tema stanama... Uz jsem zas trosku bliz tomu, ze se s tim smirim ;-) Jen jim asi reknu, ze bez tech sten. Stejne tam budeme az od pul 4, takze za ten den se uvidi, jestli budou steny potreba...
Profilova fotka
Lucík: to já radši nepočítám o kolik by se to zvedlo lidí. Prostě je jasný, že na oběd je pevný počet (jinak se tam nevejdeme) a jestli pak někdo na grilování vezme nějakou drahou polovičku tak to budeme muset nějak překousnout. co se dá dělat. ale pevně věřím, že jsou ti lidi rozumný a když jsme jim to naznačili tak snad to pochopí :-) S těma prstýnkama se neboj, to tak dlouho trvat snad nebude. Naše měli být za 6 týdnů a nakonec jsme pro ně jela za týden... Jo koukala jsem na to vaše oznamko, je moc pěkný ...v tý souvislosti mě napadlo kdo Vás fotí? Ten náš fotograf říkal, že ten stejný den jejich ateliér právě fotí ještě jednu svatbu a to na Dobříši...třeba jste to vy :-) Michna: ja teda nevím jak to pořádně funguje, ale podle mě by asi bylo reálný, kdyby bylo potřeba tam ty stěny třeba na večer dát, tak to asi nebude nějak náročný Jinak jsem včera trochu pokročila. Přišly mi růžičky na zdobení auta a do toho volá švadlena, že už jsou hotový šaty. Tak jsem na ně zvědavá :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?