22.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky!!Najde se tu nekdo,kdo bude mit velky den prave na totot datum??
Profilova fotka
Lucíku to je ale nespravedlivý co. Bohužel provozovatelé restaurací se dost často mění, musíme tedy doufat, že se vše v dobré obrátí :-) I když chlebíček a matonka by bylo taky řešení :-) jak já říkám - kdyžtak to mekáč jistí :-) :-) Určitě něco najdeš. Je sice škoda, když člověk má nějakou oblíbenou a buď to tam nejde zrealizovat nebo mají plno, ale myslím si, že u nás je tolik pěkných hospod a ono i z restaurace horší kategorie když se nazdobí vznikne moc pěkný prostor....Tak držím palečky :-)
karol_h: Už parcuju na náhradním řešení, ale teda byla to krizovka - nějak moc věcí se sešlo najednou, škola práce do toho tohle, všude na jednu věc, tak toho bylo nějak najednou a viděla jsem to silně černě, že budem svatbu odkládat o rok. ještěže přítel je narozdíl ode mě kliďas, já už chtěla rušit :-D a jak jsou přípravy, co fotograf, klaplo to?
Profilova fotka
Lucíku: fotograf uvidíme, mám s ním radne v úterý...ale ty ceny jsou dost šílený, ale co se dá dělat..No ještě že máš budoucího manžílka kliďase - hlavně nepropadat panice, zatím času dost. Dneska se chystám zkusit upéct svatební koláčky, tak jsem na to zvědavá jestli to bude vůbec jedlý....
Profilova fotka
Ty jo, tak to je drsny, ze vlastne nema clovek nic jisty :-. Tak snad Vam oboum vyjde druhe reseni. Urcite bude jeste lepsi nez to prvni a nakonec budete rady, ze Vam to kikslo ;-)
Ahoj holcicki,Luci mne se stalo to same ale mela jsem scesti ze jsem zavolala tam jen tak a zeptala jak probihaji pripravy no tak jsem to dozvedela a stihla vcas zarezervovat znovu,ted uz jsme zaplatili zalohu tak doufam vse bude ok ;-) ,taky resim fotografa,na radnice mne daly tel cislo na paru sikovnih(pry??),je to fakt ze prekvapily cenou 3000 za dojezd domu foceni a albicko s 40 fotkama,nepride vam ta cena divna?ten muj fotograf znamy mne to odrekl protoze jemu se narodi mimco,tak jsem mela fofr sehnat noveho a levneho,jak jsme mluvili Luci tak to je tezky,ted uz to mam,musim objednat jeste jedneho a to je znama,jestli by nahodou neco posral ten levnej tak budu mit zajistenou znamou fotografku ktera doufam nic neposere ;-) jo zitra jedu objednavat dort,ktery jsem mela objednat pred 2 mesicy,tak doufam ze bude vse ok.muj klidas jeste nic nema tak jsem zvedava jak to dopadne,necham to na nem :-) .tak uz je to asi vsechno,pa pa holcicki
Profilova fotka
tak jak pokracuji pripravy??
Ahoj holky. kristiula: Tak to je taky hustý, to ti ani nedali vědět?? Ach jo, člověk s tim nic nenadělá, ale je to tedy někdy jednání, neskutečný! No na Prahu je to skutečně hooooodně dobrá cena, nescháněla si si na něj i jiné reference než z radnice? O dortu mi ani nemluv, taky jsem stále nebyla schopná se vydat ho jít zarezrevovat. megan2: Bohužel nijak, jediný posun, že jsem objednala papír na oznámení a dál nic, jsem neschopa, ale teď mám jednu zkoušku za druhou, tak na to ani nemám náladu ]-(
Profilova fotka
My jsme postoupili o muziku a auto... Hrat nam bude DJ...Petra jsem na kapelu nepremluvila - ze neni zvedavej na to, az se nalejou a prestanou hrat.. Auto nam pujci sef moji budouci svagrovy- Mercedes ML(takovej ten jeep na silnici). Chtel nam pujcit klidne i SLko, ale vzhledek k tomu, ze je to auto za 2 a pul milionu, si to na triko nevezmem ;-) Ja chtela puvodne nejakyho veterana, ale je to hrozne drahy. Jestli si to dobre pamatuju, tak chteli 2.000,- za kazdou zapocatou hodinu od vyjezdu z garazi na Florenci. K nam je to 50km, v Praze v patek uz vidim ty zacpy atd... Co Ty Megan? Co uz mas hotovo? Jo a mama dneska mela jit do restauracky zjistit co a jak..tak uvidime. Sakra to je hruza zarizovat svatbu na dalku :-S
michma: Známá si veterána půjčovala, taky jim řekli nějakou takovouhle sumu a nakonec to bylo ještě víc, připočítali jim najeté kilometry prý s nadsazenou spotřebou a ještě něco navíc za bonus řidiči za čekání či co, prostě je pěkně podvedli a ještě to byla nehorázná suma. Myslim, že Mercedes je okurátní autíčko ;-) a bude se ti deo něj lépe skladat než do klasického auta 8-) My budeme mít veterána, ale jen proto, že nám ho půjčí kamarád, za ty šílené peníze bych do toho nikdy nešla, přijde mi to zbytečné.
Profilova fotka
Luciiik: Souhlas 8-) Jinak mama se do restaurace samozrejme jeste nedostala, jde tam az zitra... Uz mate svatebni oznameni? My delali vcera zkusebni verzi...
Profilova fotka
Ahoj holčiny... tak když tady čtu o těch autech - tak je pravda, že auto jsem nějak vůbec nerešila...teda zeptala jsem se jestli mě odveze kamarád a zároveň svědek, ale nic víc...spíš řeším jak ho nazdobit :-) :-) My o víkendu zkoušeli jmenovky ke stolu - nějak se nezadařilo tak si na to musíme ještě znovu sednout a pak už budeme jenom tvořit a tvořit a tvořit
Ahoj holkcicky,tak jsem objednala dort,tera 2,na hostinu i na party,zaplatila jsem co nejveci zalohu co slo at pred svadbou neplatime moc ;-) ,jo toho levneho fotografa osy brat nebudeme a vezmeme jedneho poradneho za vic penez :-( muj milacek uz objednal auto,to je taky palka,to je strasne co chtej za 3 hodky,no proste strasne ]-( jeste jsem objednala figurku na dort je naderna to taky stoji,no proste vsechno stoji spoustu penez :-| jmenovky asy budou cokoladky mini na stul,nebudu nic vymyslat,nemam na to cas a ani chut ;-) a co vy?neco noveho?jo a jeste musim koupit boty sobe aj milacku,a jeste spodni pradlo a spooooooooooooustu veci.tak jo,jestli neco tak piste,pa pa
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak co, jak pokračujete nevěstinky...? Já už mám konečně fotografa - už jsem i zaplatila zálohu. Pán byl moc fajn, na všem jsme se domluvili...tak snad to všechno proběhne už bez problémů. Taky se nám podařilo dodělat jmenovky ke stolu a děkovný kartičky na kosíčky s výslužkou. Tak z toho mám takový dobrý pocit, že se zase něco zadařilo...
Profilova fotka
Ahoj holciny. Tak my uz konecne dodelali oznameni. Do konce tydne to snad rozeslem... U nam to pomalu klepe na dvere co... ;-)
Profilova fotka
ahojky,tak my uz mame taky finalni podobu oznameni,tak ted jen tisk a mame je doma.Taky kazdym dnem budeme mit snad hotove prstynky
Ahoj holky. My už snad taky konečně dofinišujem znamka,máme asi devět návrhů lisících se o milimetry nebov typem písma a nemůžeme vybrat :-D Kdy to hodláte posílat? Už takhle dopředu? A jinak stále vesele nic, zítra se půjdu domluvit s kadeřnicí na zkoušce účesu a začla jsem motat vývazky a dělám svíčky apod. podstatnosti ;-)
Profilova fotka
luciiik-my je uz asi posleme.Preci jenom je to leto a budou prazdniny.Zase tolik lidi to od nas nevi.ono to rychle utika. S kadernici taky premyslim ze se tam stavim,ale nejak je tam vzdy plno a s kocarem se plne nekam chodi 8-( jak motas vyvazky?taky me to napadlo....a vyvazky maji jen ti,kteri jdou na obed?nebo kdo vsechno??
Profilova fotka
My uz to rozeslem. Do svatby to mame dnes uz jen sto dni. Ono to utece... Prstynky uz taky mame tak napul objenany... Mate nektera svatbu venku? My ji ano...taxem se tesila, jak to bude hezky letni a ted jsem obdrzela fotky z minule svatby a bylo to cely v takovym fuj zelenym stanu:-( To prece postrada smysl to mit venku ne? Jsem z toho v rozpacich. Vevnitr budou ale rautove stoly, takze venku to byt pri tom poctu lidi asi musi... Riskly byste si to mit bez stanu?
Profilova fotka
Lucík: my už oznámka máme částečně rozdaný a většinou to ostatní už vědí takže s tím počítají, ale protože je srpen čas dovolených, radši bych to poslala co nejdřív. S kadeřnicí uvidiím jak to budu mít, jsem jí předevčírem volala a ona mi otěhotněla, tak doufám, že to ještě zmákneme...jinak se asi budu muset učesat sama :-) Megan já počítám, že vývazky dám těm, kteří budou na obřadu - přednostně ti, kteří jedou pak na oběd a potom ti ostatní...nevím jak se to normálně dělá. Část lidí totiž potom přijde až večer na grilování - tak pokud nebudou dopol. na obřadu tak vývazky už asi nedostanou...já bych řekla, že je to tak, aby se ti lidi poznali hlavně na té radnici že je to ta jedna skupina patřící k nám...fotograf mi vyprávěl, že občas se sjedou před tím oddacím místem 2 i 3 svatby a pak je to docela mazec... Michna - svatba venku musí být krásná, zrovna jsem tu procházela nějakou fotogalerii včera ti to měli venku na nějakým hradě a vypadalo to fakt krásně. Se stanem souhlasím, ale tak, aby tam byly stoly s jídlem. Ale nejhorší je, že i když je to srpen tak člověk nikdy neví jaký bude počasí a docela se toho bojím, protože ta naše restaurace je hodně malinká a kdyby bylo ošklivo a nedej bože pršelo tak nevím kam se poskládáme, protože všichni se tam dovnitř nevejdeme až přijedou lidi na grilování.... Kdyby tak to počasí šlo někde objednat...aby bylo krásně, sluníčko a bylo teplo :-)
megan: My to většině řekli, tak si říkám, že oznamka pošlu až v červnu. Vývazky motám z bílé a vínové stuhy a spojuju kamínkem, počítám, že to dám všem, co půjdou na obřad a pojedou od nás - dostanou to při zdobení aut. zbytek má holt smůlu ;-) Pro rodiče, babičky a svědky udělám nějaké výraznější. Nechtěla jsem mít myrtu, tak mi tohle přijde jako dobré řešení. michma: To je těžké, minulé léto bylo nic moc a ten srpen je ještě zrádnější. Riskla bych to jedině kdyby byla nějaká monžnost mít kam utéct před deštěm a jinými nepřízni počasí. karol_h:Kdybys na tu objednávku přišla, dej vědět ;-)
Profilova fotka
Stoly tam bydou...ma to byt venku se vsim. I obed. Uvnitr restaurace budou rautove stoly, takze by taky nebylo kam utect, kdyby prselo. A ty to budes mit Karol teda taky venku? A bez stanu, kdyz pises, ze byste museli utikat pred destem? Ja sem dam do galerie docasne fotku, jak to tam vypadalo. Bojim se, ze to je takovy moc zavreny, ze se tam snad ani nevejde muzika a parket nebo ja nevim :-( Musim se na to jeste poptat. Tak piste prosim nazory na tu fotku...
Profilova fotka
Ahoj holky, taky hlásím svatbu na toto krásné datum x-)
Profilova fotka
Je tu někdo? :-D
Profilova fotka
Michna: řekla bych že to vypadá docela dobře ta fotka. je sice pravda, že kdyby ten stan byl jen čistě bílý tak by to bylo lepší ale podle mě tam jde hlavně o tu výzdobu a na té fotce ty stoly jsou moc pěkně udělané. My to budeme mít v takovým jednom penzionku kde mají menší místnost jako restauraci - takže tam bude klasicky oběd. Venku mají udělané normální venkovní sezení a tam pak bude to grilování. Jsou tam slunečníky takže kdyby bylo trošku ošklivo tak se to tam dá v pohodě ustát ale nesmí pršet moc. to bychom se pak museli zase přesunout do té restaurace. Ale snad to bude v pohodě... Ahoj Pando, vítáme tě tu mezi námi. A kde ty budeš mít svatbu?
Profilova fotka
Ahoj, děkuji za přivítání. Svatba bude v Brně v Arboretu ;-)
Profilova fotka
A jak jseš na tom s přípravama? čas tak hrozně letí?
Profilova fotka
ahojky, vitam novou nevestu. tak ja ted zvazuju,ze si zkusim sehnat jiny saty,prototze ty co mam,nemuzu stale zapnout a pak se ke konci stresovat....
Profilova fotka
No my máme malou svatbu, jen se svědky, tak to snad zvládnu ;-)
Profilova fotka
Panda: tak to je paráda - tohle jsme ze začátku taky říkali a je z toho 25 lidi na hostinu a pak ještě grilování. Je to docela mazec, stejně určitě na něco zapomenu :-) Megan: to jsme na tom tak trochu podobně. Já měla svatební větší takže se daly zmenšit, ale dorazily popůlnoční satičky z ameriky a jsem v nich taky nějaká nacpaná...zkouším zhubnout ale upřímně moc to nejde :-( tak asi budu muset vymyslet novou variantu ...
Profilova fotka
karol, my jen svědky a měsíc po, oslava s rodinou 24 lidí u nás doma ;-) a zařízené nemám skoro nic :-| :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?