22.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky!!Najde se tu nekdo,kdo bude mit velky den prave na totot datum??
karol_h: A co že jste se rozhodli pro svatbu v Berouně, když jste z Prahy, smímli se zeptat? :-) Jak se dostaneš na D5 jste v berouně za 15 minut, to zvládnete ;-) Kde pak máte hostinu?
Profilova fotka
Lucík: pro Beroun jsme se rozhodli z toho důvodu, že máme berounsko moc rádi a snad začátkem příštího roku už nám dostaví byt, který je hned u Berouna. Hostinu pak máme v Dobřichovicích. Našli jsme si tam takový malinký ale strašně hezký a útulný penzionek s restaurací. Je pravda, že do Berouna je to po dálnici za chvilku ale ten Barrandovskej most je šílenej... Asi místo od nás z Jížňáku pojedeme od přítelových rodičů z Modřan....tam se na Barrandak jezdí líp...ještě to musím promyslet...
karol_h: Snad před tou desátou to ještě nebude tak zlé, horší je to odpoledne. Tak to budeme sousedky ;-)
Profilova fotka
Lucík: a ty jsi přesně odkud? my se budeme stěhovat do Královýho Dvora - jak tam teď staví ty nový baráky...ale mají nějaký skluz. 1/2 lidí už bydlí a druhou etapu budou dokončovat až na konci tohohle roku...
No tak to budem opravdu téměř sousedky :-D já celý život bydlela v Hudlicích - to je tak 4 km od KD, jen se sklouzneš z kopce a teď jsme se stěhovali do baráčku kousek za Beroun. To už je za pár a pak budete už jen zařizovat - to už jsou příjemné starosti.
Profilova fotka
Lucík: no tak to je dobrá náhodička :-) Hudlice sice přímo neznám ale vím podle mapy, že je tam nějaká Hudlická skála - tam to zatím ještě nemáme prošlý...to až budeme v KD :-) Jojo zařizování - to bude legrace...už aby to bylo. Už má pocit, že to v tom 1+kk v Praze asi nepřežijeme...
Profilova fotka
Kde jste, holky?
Profilova fotka
Ty jo, ja celou dobu koukala na stranu 4, pac jsem to tak mela ulozeny v oblibenych a divila jsem se, ze celou dobu nepisete!! Az ted jsem zjistila, ze jsme na nove strance :-N
karol_h: Já myslím, že se vám tam bude líbit, ideální poloha blízko Prahy v nádherném prostředí. Jo zařizování je legrace, my už zařizujeme rok a pořád je tu hafo práce, chtělo by to vyhrát Sportku :-D
Profilova fotka
Lucík: však my už se nemůžeme dočkat. ale trvá to už moc dlouho. Smlouvu jsme podepisovali loni v únoru - takže od začátku akce to budou dva roky až se budeme stěhovat a to už je trochu na palici. Prostředí je tam krásný - výhled na Kosov, okolo lesy - paráda. Však já si to vybrala díky tomu, že jak tvrdím, když jsem poprvé vylezla na ten kopec kde jsou ty baráky a videla ten výhled, tak jsem se tam do toho zamilovala :-) Michna: jojo jsme se nějak rozepsaly....:-)
karol_h: B ohužel je to normální, v uvozovkách, známá si tam také kupovala byt a je to rok a půl a stále také nebydlí, staví se toho hodně a asi nestíhají. Ale to vydržíte a pak to bude stát za to ;-) Na Kosově je moc hezké koupání :-N tak to budete mít fakt nádherný výhled!
Profilova fotka
Holky, uz mate prstynky? ja jeste ne :-N
Článek se načítá
Profilova fotka
michma-mame je vybrany,ale jeste jsme je nekoupili. Mame ted jiny vydaje.Ale uz mam objednany oznameni :-D
Profilova fotka
My si budem delat oznameni sami. Kdy je budes rozesilat? A prstynky si chcem objednat z e-piercing cezet, ale jeste nevim jaky :-S Okud mas Ty vybrany?
Profilova fotka
Michna - my už je naštěstí náme. koupili jsme je na Vysočanský - tam je zlatnictví a mají hodně velkou nabíku a rozumný ceny. Strávili jsme tam asi hodinu než jsme vybrali. A oznámení už naštěstí taky máme. Pár jsme jich už rozdali - tak vždycky jak se vidíme s nějakým známým tak vezmeme oznámení. Ale skoro všichni to stejně věděli dopředu. Přece jen jsou to prázdniny, tak aby nám lidi neodjeli na dovolený :-)
Profilova fotka
michma-my mame vybrany na nejlepsi-ocelovesperky.cz budeme mit z ocel plus stribrno. Taky az dostaneme to oznameni,budeme ho uz davat vybranym jedincum,jsou to prazdniny,tak aby nam neutekli
michma? Také jsme si chtěli udělat oznamko samy, ale nějak se mi hroutí realizace :-S tak nevim, jak to dopadne. Jinak prstýnky taky stále nemáme, ach jo. karol_h: O té vysočanské už jsem také slyšela chválu, rozumné ceny mi asi nalákají ;-)
Profilova fotka
Lucík: nejaké kolekce mají i na webu www.snubniprsteny.info/htm/index.php - byl tam takovej starší pán, i nám docela poradil - vypadá, že se v tom vyzná. Vykoupili naše zlato a dopláceli jsme asi 2tis. a rytí bylo hotové za týden a to jsme ještě získali nějakou slevu na to, že tam měli časovou rezervu asi 6týdnů na to rytí..no a najednou za týden už jsem pro ně jela...
karol_h: Ty jo, to je super cena ;-) My vůbec zatím nevíme, co vlastně chceme - líbilo se nám bílé zlato ale matné. Od toho nás všichni ale zrazují, že je to nejnáchylnější, tak nevim :-( Proto jsme radši ani zatím nešli vybírat, akorát bysme se tam pohádali a nesli tak leda kočičí zlato ;-)
Profilova fotka
Lucík: tak my jsme se doma předtím shodli, že chceme klasický zlato - a tam měli právě větší výběr bílého zlata...nakonec jsme tam vybrali za tu hodinu asi pět horkých favoritů a podle toho jak vypadali na prstě tak jsme si pak vybrali ty co mame. Ten pán nám právě říkal, že čím složitější prstýnek, tím hůř se to potom upravuje nebo čistí a tak...takže nakonec jsem ráda, že máme klasiku. Ale doufám, že úpravy do budoucna nebudou moc potřeba :-) :-) :-)
karol_h: Taky bych chtěla něco jednoduchého, tak uvidíme. Přítel ani nemůže s jeho prácí mít nic náročného na údržbu, spíše naopak :-N tak doufám, že po stavbě bude prstýnek nosit ;-) Jinak holky - obracím se s dotazem, nemohla byste mi některá poradit? Chtěla jsem si vyrobit oznamka sama, už jsem vše měla vymyšlené, podklad z vínového papíru na vazbu (plastické, imitace kůže) a včera jsem se dozvěděla, že tam co jsem ho kupovala mají poslední dva archy, že je to doprodej. Hledala jsem na ineternetu, ale asi to zadávám blbě, vyhodilo mi to jen různé barevné čtvrtky - nevíte kde sehnat nějaký tenhle ozdobný papír - ať už karton, na vazby, čtvrtky, cokoliv - jen ne prostě obyč barevný? Na něm se mi to vůbec nelíbí, nevynikne ten ruční papír :-( Předem díky za rady!
Profilova fotka
Luciiku, tak to Ti bohuzel neporadim. Muj Petr rika, ze vyrobna rucniho papiru je pry ve Velkych Osinach, ale zadne konkretnejsi info nemame :-S A muzete nektrera poradit mne? Formentera nebo Malta? Dikes ;-)
Profilova fotka
Lucík: bohužel nevím, já totiž moc zručná nejsem, takže oznámení jsme si nechali vytisknout ale budeme dělat kartičky ke stolu. Už takhle to bude asi zajímavý co z toho vznikne. Na to jsem nakoupila barevné čtvrtky... Michna: Ani na jednom místě jsem nebyla - myslím si, že ale svatební cesta s manželem by byla hezká i po Čechách :-)
karol_h: Kartičky zmákneš, chce to trochu trplěivosti :-) s tím jsem začínala a skončila u oznámeních ;-) i když bůhví, jestli je budu dělat. Holky já bych se zbláznila, vypadá to, že nám tak na 90% vybouchne místo na hostinu ]-( kde teď budu schánět něco jinýho to netušim, kolem Dobříše ani po cestě nic solidního neni,mám sto chutí to zrušit! jedna komplikace na druhou! michma: Bohužel ani na jednom místě jsme také nebyli.
Profilova fotka
Lucík: no taky pěkný...tohle mě přesně napadlo v sobotu - fotit nás měl kamaráda brácha - ten to odřekl takže jsem v sobotu odpoledne proseděla na internetu a hledala fotografa. Naštěstí jsem dva celkem rozumný našla a mají ještě volno, tak to musíme teď oběhat a domluvit se co a jak... Je to blbý - my sice hostinu už někde domluvenou máme ale taky se bojím, kdyby to krachlo tak si asi dáme nějakej chod u mekáče a půjdeme domu :-) :-) :-)
karol_h: To je na zbláznění, fakt že jo! dalo nám to práci domluvit to v prosinci, natož teď! Neni tu žádný pořádný výběr :-( Taky jsem přemýšlela, že každý dostane chlebíček do roku a plastovku matonky a děkujeme za účast :-D prvotní zrušovací hysterie přešla, zkusím to nějak vyřešit.
Holcicki jen klid ;-)
kristiula: Klid už došel :-D Teď už bude hůř a hůř ;-)
Profilova fotka
Luciiku, ale neboj to zvladnes ;-) A jaktoze Ti vybouchla hostina? To jako to muzou odrict, kdyz je to zarezervovany??
michma: Bohužel můžou :-( Změnil se majitel a ten nový ruší kuchyni a bude z toho dělat diskotéku ... Takže na hostinu nic moc :-N

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?