22.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky!!Najde se tu nekdo,kdo bude mit velky den prave na totot datum??
kristiula: No to zní děsivě, nejsem sice přímo z Prahy,ale těch 10 km moc neřeší. Tak to abych začla oběhávat kytku a dort, já fakt žila v domění, že mám času hafo. Co myslíš dělat s muzikou a fotografem na večer? Jestli živou muziku nebo ne? Já bych chtěla mít fotografa od ranních příprav až do konce, pěkně zdokumentovat i večerní pařbu ;-)
Ahoj Luci,tak jsme objednali oznameni,a bude to trvat 40 dnu az to udelaji,pomalu co?s muzikou nevim ale chtelaby nejakeho dj na vecer,fotografa bych chtela taky od rana az do pozdniho vecera,ale fotograf je to spoooousta penez,tak nevim :-| ,na obradu bude nejaky fotograf se zamku a na rano i vecer tak to fakt nevim,co ty uz nekoho mas?ja mam znameho ale nevim jestli smuze,protoze jim se narodi dite tak on sam nevi co bude,tak to musim najit nekoho a to je problem,protoze vsechni jsou drazi,berou vice nez 15000 za den a nekdo i vice,a ziva muzika myslim ze neni dobry napad na raut,kazdy ma svuj vkus,tak se myslim ze dj bude lepsi,vsechni mladi hodi na disko,tak ze myslim ze disko bude lepsi :-| ,tak jo jestli co noveho tak piste,pa
kristiula: Ahojky, tak mi pokročili - objednali jsme svatební cestu :-D musim se konečně rozhoupat a začít něco dělat. My budeme mít kamaráda - je to profík, normálně už v čechách nefotí, ale přesvědčila jsem ho :-N, stejně bude na hostině až do konce, tak bude fotit a snad za nějakou symbolickou částku, pak mu jen zaplatíme vyvolané fotky a knihu. Jinak máš pravdu, na celý den je to neskutečná pálka,co mít profíka jen přes obřad třeba do prvního tance a pak pověřit nějakého šikovného kamráda? ;-) My budeme mít živou hudbu - kapelu, původně jsme jí také nechtěli, ale tahle se nám moc líbila, hrají všechno a úžasně zpívají. A pak jsem také viděla video z jedné svatby, kde měli až večer DJ, přes hostinu s rodinou hrál jen CD přehrávač, pořád k němu někdo odbíhal, po obědě bylo trapné ticho a na pozadí lehce zase CD, lidi neměli co dělat a až večer se to rozjelo. Tak jsme nakonec vybrali kapelu, odpoledne zahrají i nějakou tu klasiku a večer rozjedem pařbu ;-) Jaké jste vybrali oznamko? Jinak všem hezké Velikonoce ;-)
Ahoj Luci tak na obede u nas taky bude neco hrat,myslim kapela,a vecer jeste nevim.Oznamko jsme vybrali obyc,zadne srdicka ani holubky,znas te hlapy........,tak jsme vybrali z rucne delaneho papiru,sampan a do toho pismo bordo,tak ted premyslim jestly se nam budou libit a tak dale tak objedname jeste i jmenovky na stul,to pri taky musi byt,to nam rekl provozni ze zamku,tak to pak objedname 1.5 pred svadbou,na to jeste dost casu ;-) .jo a vam gratuluju ke koupi zajezdu,a kam jedete?mi mame svatbu v patek tak hned v pondeli a nebe v nedeli pujdeme koupit last minit do 5* hotelu na ultra all inclusive a je to,odpocivat je vsude dobre kdyz sluzby jsou dobre,jo a nejdelsi dobu nejake 15 dni mne pomuzou po svadbe :-D a obed i ten raut budete mit v jednom miste?my jsme byli v tom penzionu kde budeme mit ten raut a ten majitel nam dal predbeznou kalkulaci,tak jsem rada ze nejsou drazi :-N jinak..........................tak jo,vsem dobrou,jdu koukat na madagaskar,pa
Ahojky. My máme oběd i raut v jednom, u kamaráda v restauraci na sále, takže nám díkybohu udělal moc pěkné ceny :-N Objednali jsme Zakynthos, po 3 letech strávených v super hotelích se všemi službami po Africe jsme zatoužili po klidu v Evropě, návrat do řecka jsme si práve schovávali po svatbě :-D ještě jsme stihli first minute takže 10 % dolu a dalších 5% za svatební cestu ;-) A kam plánujete vy svatebku? Taky chceme nějaké jednoduché oznamko, žádný kytky, holuby apod, nejsem moc na tyhle slaďárny a něco do vínové, tak uvidím, příští týden snad se konečně rozhoupáme :-)
kristiula: To svatební oznámení si vybírala přes net nebo v reálu někde a kdyžtak kde? :-) děkuji!
Ahoj byla jsem v Adine na prh 7 v holesovicih,tam maji 5 a nebo 6 katalogu s oznamkama,tak tam zajdi podivat.svatebni studio adina,pa,a nemas za co ;-)
kristiula: Tak jsem strávila víkend a dnešek odpoledne vybíráním oznamka a výsledek - zkusím je vyrobit sama, prostě jsem si nevybrala ]-( už mi asi z toho hrabe!
Profilova fotka
ahojky,tak mam boty a podvazkovej pas,ted se zamerim na ty oznameni,mela jsem vybtŕanou jednu holku odsud,ale neozvala se ;-(
Profilova fotka
Ahojky holciny. Muzu se k Vam taky vtlacit? x-) Taky si beru 22.8. Petra :-D Obrad budeme mit v Nelahozevsi na zamku. Asi v pul druhy - no hezky to zacina, kdyz ani nevim presny cas :-N jen vim, ze jsme posledni. Mam pocit, ze vubec nemam nic zarizenyho a ze to nestihnu. Jsem trosku ve slozitejsi situaci - s pritelem zijeme v Irsku, takze zarizovani je komplikovanejsi ;-( Na Velikonoce jsme byli doma a ja myslela, jak jsem toho za ten tyden zaridila docela dost a pak koukam na net a vidim tady dalsich milion veci, co je treba zaridit a ja vubec nemela paru, ze se o vubec dela :-| A zavidim Vam, ze jste dostali z restaurace kalkulaci. Me vsude rikali, ze casu je dost. Pry: To se pak domluvime :-.
Profilova fotka
Ahojky Michmo! Koukam ,ze nas moc neni. My jsme taky myslim posledni,ale jdeme v poledne. Stale,presne jak ty,si rikam,kolik jsem toho zaridila a pak najednou zjistim,ze je toho daleko vic a vubec nevim co a jak a kde a za kolik....no asi klasika.
Profilova fotka
Čaute holky, tady doufám, že vám můžu tykat. Často jsem na tyto stránky chodila jen tak očumovat, ale nyní co se budu vdávat (23.8.2008), jsem byla nucena se zaregistrovat. Je to tu fajn, no teda všichni jste fajn a hlavně se toho tady dost dozvím ...:-))
Článek se načítá
Profilova fotka
Dydis,ahojky,vitam te x-)
Profilova fotka
Děkuji za přivítaní, to je milé :-) . Tak doufám, že se tu dozvím vše potřebné a dost poklábosím. Dnes jsem byla vybírat svatební šaty a ještě nyní se z těch cen nemůžu vzpamatovat, jsem si musela dát frťana :-D
dydis: Vítej ve spolek ;-) a vybralas šaty? Jojo, mě s etaké protáčeli panenky, když jsem vyrazila poprvé, nevím jestli víc nad cenama nebo nad tou hrůzou, co mi přinesli ;-) michma: To je úplně OK, taky si připadám, jak toho mám hafo zařízené a ve skutečnosti vůbec nic, jo a rozpočet taky ještě nemáme anií zhruba :-S
Profilova fotka
Holky proč máte svatbu a pátek? 8-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se k vám taky přidávám - 22.8. v Berouně :-) Zařizovat jsem začala asi před 2 měsíci - něco už je hotový a koupený ale stejně mi přijde, že se to všechno nedá stihnout .... hlavně když je člověk do rána do večera v práci... Holky poraďte mi, kde by se daly sehnat nějaký pěkný svatební botičky - ale mám představu že páskový - všude co jsem procházela webovky nebo i obchody mi přijde, že mají jen s plnou špičkou....
Profilova fotka
luciik: no tak nakonec jsem vybrala, ale mám stejnou zkušenost asi jako Ty. V prvním salónu na mě navlékali takové hrůzy, že jsem říkal, že tu svatbu snad zruším ;-( , pak jsme šly s mamčou jinam no a to byl teda sak sakramentský rozdíl. Kromě šatů nemám ještě nic zařízené, ale říkám si, že do srpna času dost 8-) .
Profilova fotka
ahojky. dydis-no v patek,proc ne??je to pekny datum a pak se muze dlouho slavit,protoze pak je vikend a muze se dlouho odpocivat...aspon taklhe to rikal ten muj :-D karol_h-ahojky,taky te tu vitam.ja jsem si botky koupil u vietnamcu,za 200kc,stejne je jinak asi nevyuziju
dydis: A co je na tom divného? ;-) tenhle datum se nám prostě líbil, hezky vypadá a pak to samá, co tu psala Megan...budemem mít pak celý víkend na úklid a posvatbení pařbu a nebude hned neděle :-D dydis: Nebyla si v tom samém salonu? :-N To jsem si říkala celou dobu, a přestala když mi v lednu odmítnul muj vybraný fotograf ne nějak extra známý, ale stejně už měl na léto plno! :-| karol: Zloušela svatební salony v hořovicích? Já si tam botky vybarala, měla docela velký výběr a za rozumnou cenu!
Profilova fotka
K tomu - proč pátek?...tak nám se to líbilo kvůli datu - to je jasný a hlavně vezmeme si volno i ve čtvrtek a od pondělí 25. máme už nahlášenou v práci dovču a hned v úterý 26.8. odlítáme na svatební cestu na Lefkádu takže jsme si to takhle všechno krásně spojili. Víkend na slavení, pondělí na balení a v úterý frčíme :-) Luciik - svat. salony v Hořovicích jsem nezkoušela - jsem z Prahy, spíš bych potřebovala něco tady...musíme ještě vybrat oblek, tak ještě mrknu na botky při tom...ale nechce se mi za ně moc utrácet - leda kdyby byly takový univerzálnější a pak se daly ještě taky v létě nosit i normálně...
Profilova fotka
My jsme ani na vyber nemeli nic jineho nez patek. Vybirali jsme z: 8.8., 22.8., 29.8., 5.9. a asi jeste neco v cervnu bylo k dispozici, ale to uz by bylo moc brzo. Ty uz mas zarizenou i svatebni cestu Karol? Tyy jo :-. To se mate ;-) A kde je vlastne ta Lefkada? Kam jedete vy ostatni? My chteli do Thajska, ale v tohle obdobi jsou tam monzuny, taxme mysleli, ze pojedem hned po svatbe je nekam v CR na delsi vikend - treba do lazni a do toho Thajska az pristi rok. Ale paxme zjistili, ze nechceme cekat 8-) Tak ted dost uvazuju o Krete. Vzdy jsem se tam chtela podivat, ale Petrovi se to moc nelibi ;-(
Profilova fotka
Jo a objevila jsem uplne krasny boty, primo svatebni zlevneny na pulku!! No ale samozrejme, ze s tou moji sloni hnatou (41) mi zadny nebyly 8-( Tak ja jdu vytvorit album, abyste aspon videly, do jakych me navezli satu. Ja chtela naky uzky za krk. No nakonec mam samorzejme saty co maj sukni jak velkou jak krava a vrch je korzet :-S Jo a co si myslite o zluty barve na svatbu? Me ze vsecho, co se mi libi porad nekdo odrazuje. Prej ze to bude moc vyblity :-x
Profilova fotka
Michna - Lefkada je jeden z Jónských ostrovů v Řecku (kousek pod Korfu) - strašně se nám v Řecku líbí a Lefkáda je jeden z nejkrásnějších ostrovů Řecka vůbec. No my to právě máme všechno tak nějak otočený. My už v listopadu platili zálohu na dovolenou a až v únoru jsme začali řešit, že by to bylo vlastně mohla být svatební cesta a tak se to všechno nějak začalo organizovat. Takže takový příklad jak z klasický dovolený udělat svatební - prostě jen před odjezdem zorganizovat svatbu :-) :-) :-) Jinak já mám taky velikost boty 41 takže to znám - občas docela problém nějaký slušný sehnat. Včera jsem viděla pěkný v Deichmanovi - tak mi leží v hlavně. Asi je dneska pojedu pořádně omrknout a vyzkoušet :-)
karol: Aha, já viděla, že máš svatbu v Berouně, tak jsem myslela, že jsi z okolí, v Praze bohužel netuším, tam jsem to vzdala hned po prvním salonu kvůli cenám :-| jinak já jsem sehnala kožený bílý páskový botky za 580,- to mi přijde hodně dobrý. Snad je užiju i jinak :) a měli i 41, ale vyjímečně jsem se vešla do 40, koukám máme tu partu obřích nohou ;-) Jinak jsme také uvažovali o Lefkádě, tenhle ostrov se nám líbil z Řecka asi nejvíc, ale nakonec vyhrál ten Zakynthos, tak jsem zvědavá, jestli nebudeme litovat :-D michma: Proč vyblitý? Žlutá je barva optimismu a radosti ;-) nenech si do toho kecat a udělej si to podle svých představ
Profilova fotka
Lucík: my na Zakynthosu byli v roce 06 - je moc krásnej, určitě jste nevybrali špatně. Typově je to hodně podobný ostrov jako Lefkada, jen má méně pláží na západním pobřezí, ale je nádhernej :-) stojí za to ho projet autem nebo na motorce - vesničky v horách jsou kouzelný...a kam přesně jedete? My byli v Kalamaki, Laganas je dost divoký (teda na nás, vyhovuje nám spíš klídek) a letoviska na východě jsme moc neprojížděli, ale jak říkám, je to krásnej ostrov...
karol: Jedem do Tsilivi,hotel Planos Beach. Laganas jsem rovnou vyloučila, sice neřikám,že hledám samotu ale tohle je až až moc a to jsem to viděla jen z obrázků ;-) Na jak dlouho poletíte na Lefkadu? A v kolik hodin máš vůbec obřad mi teď napadlo? ;-)
Profilova fotka
Tak si s nama ted pohrava myslenka utratit hoooodne z nasich usporu na domecek (no vlastne skoro vse - jeste jsme moc nenasetrili :-N ) a jet do Francouzsky Polynesie! Ty jo tam do musi bejt parada. Ty bungalovy primo nad morem se sklenenym dnem!!!! Ale tech penez je mi lito :-| No ale jestli ne tohle, tak zustaneme v Evrope, pak vsude jinde bud v nas datum prsi nebo chtej viza nebo musis mit milion ockovani. A mne stacej starosti se svatbou. Svatebni cestu bych rada mene komplikovanou.. Takze jeste se pokusim premluvit Petra na Kretu nebo pak bychom se asi shodli na Menorce, Ibize a horkym favoritem je taky Formentera - no proste Baleary krome Malorky ;-) A to jsem vlastne ten katalog ani neprojela do konce :-D tak uvidime. A se svatbou jsem zase o krucek dal - potvrzene video, takze dobry x-)
Profilova fotka
Karol: Ja musim vybirat bohuzel botky v Irsku a tady Deichmana nemaj. Teda aspon o tom nevim. Nechci riskovat a shanet je az prijedem do CR, coz bude necely tyden pred svatbou...
Profilova fotka
Lucík: Tsilivi - to si myslim že je dobrá volba. Rozhodně lepší než Laganas :-) :-) :-) Na Lefkádu letíme na 11 dní - se stejnou cestovkou, takže jsme získali různý věrnostní slevy a ještě nám to o 1000 poníží za to, že to bude svatební cesta. Jinak obřad je dost brzo - už v 10:30 tak zatím netuším jak to budu všechno stíhat - hlavně v pátek ráno v pražským provozu přejet Barrandovský most a dostat se do Berouna :-) Michna: Hurááá botky jsem v sobotu koupila. U Deichmanna za 600,- Kč moc pěkný a takový, že se dají pak nosit i v létě...V Irsku sice Deichmann třeba není, ale určitě tam mají taky zajímavý obchody. a je pravda nechávat to na poslední chvíli je dost riskantní...Určtiě tam u vás taky něco vybereš...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?