22.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky!!Najde se tu nekdo,kdo bude mit velky den prave na totot datum??
Luciiik: Ahojky, neboj, ja taky jeste nic zarizenyho poradne nemam, vime sice kde i kdy a hospudku mame taky zamluvenou, ale to je vse. Koukala jsem nekterym nevestam do albumu a o takovych pripravach, jake tady na netu probihaji, jsem nemela ani paru. Netusila jsem, ze je to tak slozite:-) Na druhou stranu, mala svatba je take krasna :-D , co??? Takze holky, hlavne klid!!! :-D
hhanina: jo, chce to klid, ale ostatní dost šílí a vzhledem k tomu, že člověk chce nějak vypadat, tak musí shánět, když je sezóna. Kvůli šílenství ostatních si člověk taky musí pospíšit, aby měl vše, co chce, i když jde o malou svatbu :-D :-D :-D
hhanina: Přesně tak :) řekla jsem si, že se jen mrknu po těch šatech, přeci jen to zrovna není detail a zbytek nechám náhodí a tetě štěstěně, určitě bude stačit to zařídit před létem ... doufám :-D
luciiik: tak to máš o dost pevnější nervy než já :-S
teodorie: To se teprve uvidí, jak pevný je mám ;-) ty šaty mi straší pořádně, to je fakt. Místo na hostinu, kamreman a fotograf jsou zařízený, a zbytek jsem usoudila, že neni tak podstatný :-( ale ono to jistě přejde, příští týden dělám hodně důležitou zkoušku, takže nerva mám z něčeho jinýho a neni čas a ani chuť. uvidim potom ]-(
Profilova fotka
tak jak pokracujete v pripravach??ja uz mam saty...
megan2: tak to gratuluju :) já snad příští týden potvrdim definitivně kapelu na hostinu a vrhnu se na zkoušení :-( už teď se mi nechce!
megan2: taky blahopřeji. Přeci jenom si člověk říká, že to nejdůležitější už má že :-D. My už máme i oblek pro ženicha. Teď budu řešit košili a kravatu.... :-|
Profilova fotka
teodorie-teda uz i oblek pro zenicha,joo??to ja toho myho taky budu muset dokopat a jeste musime neco sehnat pro prcka,ale nikdo nevi,jak bude velky za pul roku
Ahoj holky teda měla bych se stydět, nejen že ani ženich nemá nic ale ani nevěsta :-D Min, tden jsem byla zkoušet své vysněné šaty a byla to taková katastrofa, že mi to vzalo i ten zbytek chuti na nějaké zkoušení ]-( Asi se budu vdávat v bílých kalhotech :-D
Profilova fotka
luciiik a copak se stalo?? ale prosim te,jeste je dooost casu,nneee,,
ahoj holky. tak jak pokračujete v přípravách? ;-) u mě se stal zázrak a mám šaty :-N včera jsem je zamluvila, koupila k nim i botky a od té doby sedím u fotek a přemýšlím, jestli jsem vybrala dobře a nesmim přibrat ani deko navíc ;-) megan2: Našla jsem tady inzerát na moje vybrané šaty jednou nošené, byla u nich fotka originálu, ale šaty byli za 6000, tak jsem si říkala, že to určitě bude z ebaye kopie a že je pojedu omrknout. Nevim, odkud je pani objednávala, ale jistě u toho nejlevnějšího výrobce a snaží se na tom co nejvíce vydělat, měla tam několikery šayt, všechny jsem na ebayi viděla a všechny byli hooodně odfláknuté popř. značně zničené! To byl prostě děs! Nejen, že s obrázkem měli společnou jen tkanici ve šněrovačce, vypadali úplně jinak, místo krásně decentně vyšívaného hořejšku, tam byli příšerně nafialovělé flitry a cáry zmuchlané látky, vůbec nesedli (výstřih přišel hned pod krk, jak byli blbě šité! a to měli být na postavu vyšší 170!), prostě nic horšího jsem neviděla a to jsem tenhle týden oběhla hoodně půjčoven :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
luciiik-ahoooj!!!tak to gratuluju k satum!!!hod fotky!!ja ted premyslim,jestli zavoj ano ci ne...k tem satum je boa.Zavoj a boa asi dohromady nepujde,a zase bych asi zavoj chtela....botky jeste nemam..Ja do satu prave musim ubrat kila-spis cm pres prsa,ale jeste kojim,tak si myslim,ze prsa pak se zmensi,snad... Ty jo,to s tema satama,to musi bejt des,nee??A COPAK K TOMU PANI POVIDALA??
megan2: taky váhám se závojem, původně jsem ho nechtěla, ale zase k těm šatům pěkně sedí, tak nevim ;-) Fotky hodím, ale zítra odjíždíme na hory, tak až pak, zmatky kolem balení mi někam zašantročili kabel :-D Pani toho moc říct nestihla, hned co je přinesla, jsem jí pěkně "zprdla" že si snad musí dělat legraci a jestli jí neni blbý takhlke vodit lidi za nos, obvzlášť, když jsme se tam táhli přes dvě hodiny!!!
Profilova fotka
Ajojky, přidávám se do klubu 22.8.
macinka: Vítej v klubu ;-) a gratulace k takkrásnému termínu :-D
Ahoj holk, pridavam se k vam,mam svatbu 22.08.08 ve ctenicih,mam pocit ze nic nestiham,co nestiham ja nic krome satu nemam.hruuuuuuuuuuuza
Profilova fotka
ahojky!! vitam te tu ja mam akorat saty,zamluvenou restauraci na obed a tot vse jak budete mit svatbu velikou??
ahoj,tak obrad cca30 lidi,party cca 50,dnes jsem zamluvila tu restiku na tom zamecku,ted hledam inspirace barev,ale vsude jsou jenom zelene a oranzove,chci neco vinoveho.a co vi jak velkou budete mit svadbu?a co oznameni,mate uz?prave nevim jak dlouho trva dodani?tak jo dobrou ;-)
Profilova fotka
no na obrad muze kdo chce,na obed nas bude okolo 15lidi a neco bysme chteli vecer,ale to jeste vubec netusime kde, Oznameni zatim nema,taky nema predstavu,jak dlouho to trva. A nad barvou stale tapu,a netusim je toho ale celkem dost..
Profilova fotka
Zdravím, též máme svatbu 22. 8. 2008, jdeme hned po megan2 :-D , jinak už jsem sehnala místo na hostinu....Oběd jsme měli mít hned vedle místa obřadu, v salonku v hotelu Chvalská tvrz, ale nakonec jsme to zrušili a vše budeme mít v restauraci Pod hrází v Hostivaři....Je to tam velice příjemné, super jednání s majitelem....Je to hned u lesa, zurčí tam botič...super...Vynikající ceny, spadla mi čelist, když nám majitel přinesl kalkulaci... Také mohu vřele doporučit nově otevřenou restauraci U Svatého Jakuba, je to v Uhříněvsi, super zámecký stil + zahrádka, majitele znám velmi dobře, je ochotný a přístupný jakékoliv domluvě. Mohu předat kontakt. Původně jsme to chtěli tam, ale pro nás a většinu svatebčanů trochu z ruky :-S .
Profilova fotka
kaatulka-mate to pred nami,ne??my jdeme ve 12.OO a na kolik vas to prijde??
Zdravím vespolek. Tak my už máme i vybraná oznámka, jen je objednat a dokonce jsme už objednali prstýnky. :-D Teď sháním kravatu. Budeme mít svatbu do lososova a ženich bude mít tmavě šedý oblek, tak by měla být lososovo-bílá-šedivá... A svoje botky taky zatím nemám :-S To bude asi fuška. Jo a už jsem dostala podvazek :-D :-D :-D
Ahoj holky. Koukám, nevěst tu přibývá :-D já se opět nikam nehnula, šaty mám zamluvené, botky koupené a toť vše, ženich nemá ani svatební ponožky ;-) , prstýnky a oznamko jsme ještě vůbec neřešili. kristiula: My chceme také svatbu do vínova, doufám, že to nebude problém :-) všude jsem také nacházela do oranžova a růžova ještě!
Profilova fotka
megan2: no jo vidíš, vlastně před vámi jdeme ;-) , jinak v hospodě máme nám to zkalkulovali takto: Oběd pro 15 osob - přípitek, šunková rolka, knedl. polévka, svíčková, na odpoledne pro 25 osob, obložené mísy, chlebíčky, guláš, pečivo, saláty zeleninové + olivy a balkánský sýr, ovocný salát, sud piva, 12 láhví vína a nějaké vody - toto všechno 13 tisíc :-p , je tam salonek s vlastním malým barem, kde nám napíchnou sud, a venku je altánek s grilem, prostě to nemá chybu, na místě můžeme přiobjednat miniřízečky nebo cokoliv budeme chtít, fakt jsem koukala jak blázen...
Ahoj holky,tak ubezel skoro tyden,a nic se nezmenilo.............. :-( Jo luciiiku ta vinovo bila svatba je problem,ale byla jsem u nase kvetinarky tak ta rekla ze vsechno udela,dokonce mne sezene na ten den ruzi aby v restauraci posypali stul,no teda to bude palka,ale s tim musim pocitat ;-) protoze ten spravce a nebo kdo on tam je v te restike rekl ze ozdoba bude suha,soz neni moc hezke,ai kdyby to bylo hezke stejne nema tu barvu co chceme :-| .ja jsem asy spatne napsala,na obrad gdo bude chtit tak ten muze prijit,ale na ten obed budeme asy cca30 lidi,a pak na vecerni party asi 50.24 dubna jdu na prvni skousku ucesu i liceni,tak uvidime co ze mne vykouzli sikovna pani,vsechni ji tady vyhvalujou tak nechamse prekvapit,v sobotu jedeme s pritelem objednat oznameni,a take oblek,tak jo holcicki pa pa :-)
kristiula: Tak to s tím pěkně pohnete ;-) Já ještě účes ani nemám vymyšlený, líčit se budu asi sama nebo řeknu nějaké kamrádce, uvidím. Jak moc dopředu je vůbec záhodnou nechat si udělat oznamko? Já pořád žiju v tom, že je hafo času ještě :-D
Ahoj luciiku,tak ja jsem taky nemela paru,kdy co se objednava,ale kam nezavolam,tak vsechni se divi ze jsem tak pozde :-( ,tady v praze to je hruza s tim casem.sla jsem do cukrarstvi a tam mne rekli ze dort se musi objednat 5 mes do predu,katastrofa!tak v nedeli pujdeme objednavat dort,uz te vsechni sileny objednavky i ostatni drobnosti chci mit za sebou,at mam klid.oznameni bylo nam receno ze se delaji 20 az 30 dnu,zalezi podle vzhledu :-| ,a jeste vubec nevim o tom jak vubec bude vypadat zavoj a boty a muj zenih :-( ,ale tak doufam ze v sobotu se to rozhodne.nevim co mam delat s muzikou na vecer a s fotografem?a jeste se musi muj drahy objednat auto pro mne,tak to necham na nem ;-) tak jo........................ pa pa holcicky,jdu varit :-)
a jeste jsem zapomnela :-N ,hezke velikonoce holky :-D
Profilova fotka
jezis,vy me desite!!! ja kdyz byla u kadernice,tak ta mi rekla casu doooost. Dort si vezmu z nejaky cukrarny,stejne to budeme mit maly,tak moc velky dort mi nemusime.. ted jsme koukali po prstynkach

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?