21.5.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky,najde se zde nevěsta se stejným datumem?
No prave,ja jsem ted pribrala kilo az jsem z toho sla do posilovny,asi by me trefilo,kdybych ty saty neoblekla,tak si musim hlidat vahu :-) kdyz jedu k nasim,tak tam vsechny kamosky uz maji deti,tak jim obcas i trochu zavidim
Profilova fotka
Jo i ty moje bud uz maji nebo cekaji....je to krasne uz se strasne tesim...ten muj vzdycky rika vechno budeeee...No stres...hhhh
Ja kdyz jdu treba se segrou koukat po kramech,tak tam kolikrat testuju i kocarky,ktery by se mi nejvice zamlouval :-)Vsechno bude,ale my nebudem :-D :-D :-D
Profilova fotka
Presne tak...Ja jsem taky rikala ze se muzu stat ze se tak pozeneme za domkem a bydlenim ze nakonec pak uz bude pozde na nejake dite...
Ahojky,no já ti měla dneska sen,že jsem se bála,že to byla pravda.Zdálo se mi,že jsem nestihla svojí svatb,uplně to vypadalo jako skutečnost.Doufám,že já svou svatbu stihnu :-)Já si taky kolikrát říkám,že se bojím,že se miminka nedočkám ;-(
Profilova fotka
jo tak to ja mela zase sen ze me mamka oblikala a jeste cosi...Jsem ji rikala at to trochu ten korzet povoli a jo jeste tam bylo ze mi porad padal a nic jsem pod nim nemela..hahahaha
Tak to si ho radeji v ten velky den poradne utahni,at ti nespadne :-DJa jsem v tom snu mela udelanou i krasnou svatebni kytici,takze to vypada,ze si dojdu koupit umele kytky a zacnu si nejakou vymyslet sama a pak si ji zrealizuji,protoze mi prijde,ze se mi posledni dobou skoro nic nelibi.Ted jsem u kamaradky na fotkach videla obycejne saty,ktere se mi tak zalibily,ze to snad jeste zmenim a nebudu tou princeznou,kterou jsem vzdy chtela byt :-)
Profilova fotka
me zase kazdej pise ze si mam k tem mym satum dat mensi spodnici....a druzi zase rikaly ze by to nechaly ze to ty saty delaji vznesene..tak taky neviim.... :-(
Tak pokud to vyhovuje tobe a citis se v tom dobre,tak bych si tu spodnici nechala.Ja sem pak dam take nejake fotecky ze zkouseni,vyzkousela jsem takove tri tipy satu a porad nevim.Me se ty siroke moc libi,ale pripadala jsem si v tom jako tucnak,neumela jsem v tom ani chodit :-)
Profilova fotka
ja jsem zkousela zase i jednoduche ale me prisly takove divne,takove normalni nic moc...a pak jak jsem vyzkousela ty co mam ve svem albicku tak to jsem hned vedela jako princezna jsem si pripadala...
Ja jsem zkusila asi jen ctvery saty,nejak me to totiz nebavilo :-)Tak spis jen hledam na internetu a pak si je necham usit,ale musim s rychle rozhodnout,abych uz v lednu odeslala objednavku
Profilova fotka
a kolik Te to bude stat????Nove usite????
Článek se načítá
Ty s rozparkem si muzu rovnou koupit v obchode za 8000 a ostatni tak kolem 10000
Profilova fotka
@andruska19 to neni tak strasne....Ja jsem platila za pujceni 5200 i se zavojem...A je fakt ze jsem strsne chtela korzetovky ale bala jsem se ze budu v nich tlusta a ono spis opak me jeste zestihlely...
No prave,ze je to i krasna cena.Ach jo,ja se nemuzu rozhodnout,ktere si mam vybrat.Aby to nedopadlo tak,ze se budu vdavat v bile teplakovce :-)
Profilova fotka
tak hlavne se v teplakovce budes citit pohodlne :-D ...me se libi ty s tim rozparkem...pokud se na ne citis i ty sama tak jdi do toho...
Profilova fotka
Jinak ja si jdu koupit zitra botky k satickum...Tak snad budou sedet... http://www.sexyobuv.cz/Obuv-na-nizke-... ty moje budou podobne...Divim se za jsem na ne narazila tady v Irsku...Oni maji strasnou tu modu tady,ja si kolikrat mam problem najit nejake fajn triko
No ty jsou krasne,ja botky jeste vybrane nemam,chtela jsem nejake nizke,abych to v nich cely den vydrzela
Profilova fotka
vsak j budu mi taky lehkej malej podpatek...To bych nezvladla na vysokem...Myslim ze na tech strankach maji ty boty vysoky oproti tem co jsem nasla dneska :-)
U me to nakonec dopadne tak,ze budu mit na sobe tenisky :)
Profilova fotka
Taky bile at ladis s teplakovkou :-) neboj urcite neco najdes jak satu tak z boticek... Ja jsem se taky Bala a hodne...a mozna by taky sedely k tem satum s rozparkem nec=jeke takove boty co mam ja vyhlidle ne???/
Asi nejake takove,co mas ty,nebo takove krajkove kozacky jsem videla a ty take nevypadaly spatne.no jsem na to zvedava,jak to vsechno nakonec dopadne
Profilova fotka
uprime me se moc nelibi ty kozacky...Ono uz to kazi dojem tech romantickych saticek...
No uvidime,co nakonec vymyslim :-)
Profilova fotka
tak jak to vypada??Neco noveho???? :-D
Ahojky,dneska jsem si objednala saty,nakonec to nebudou ani jedny,co mam v albu.rozhodla jsem se pro prvni saty,co jsem videla.a co u tebe?
Profilova fotka
Tak to je super ze uz mas saticky??A jake???Ukaz!!!Jinak ja jdu teprve zitra na ty boticky v nedeli se nam nechtelo pondeli a dneska pracujeme zitra mame konecne volno tak uz se na ne tesiiiim...
Uz jsem je dala do alba.Volnicko ti zavidim,ja budu v praci cely tyden,ale na druhou stranu jsem rada,aspon budou penizky :-)
Profilova fotka
no ja to tak mam..v zime mame malo prace a delam max.tri dny v tydnu...ale zase leto je hodne pracovni...na saty mrknu
Ja jsem uz dva tydny v kuse v praci,slecna se kterou se stridam ma zlomenou nohu a ja jsem na vsechno sama.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?