21.5.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky,najde se zde nevěsta se stejným datumem?
andruska: no právě, jen musím zjistit za kolik to půjčují, možná i niaka sleva bude když od nich vemu i kytici a niake květy do vázy. A přítel mi říkal, že na arkádach pankrác je niakej obchod velikej a mají tam levne svíčky a různé serepetičky, tak jedu dnes po práci skouknout, dám pak echo.
Ahoj, všem předem mockrát gratuluji a přidávám se k datumu 21.5.2011, mělo by to být na Zámku Hluboká.
Zuzu:ok,kdyztak bych se tam take vydala,mam zase nejakou nakupovaci a u me na andelu uz nic poradneho namaji :-( radulka:My tobe tez gratulujeme.Puvodne jsem to chtela take na Hluboke,ale v zoologicke zahrade,ale nakonec jsme se rozhodli pro hrad ve Strakonicich
tak hlasim, ze na tech arkadach maji prevazne vanocni veci, ale maji tam hezke vazicky, hranaté a kulaté a ruzne mísy na plavouci svicky, cenovo od 60 ty mensi, nejaky svicky, kaminky a pisek...ale ne moc velký vyber barev. Asi bych pockala po vanocich, kdyz tam bude jarni ponuka. a do te doby si zjistim to pujceni vyzdoby.
Tak to je super,zkusim se tam vydat,hned jak bude trochu casu,jelikoz tady nemuzu sehnat kaminky a pisek
andruska: kaminky a pisek by meli mít v ikey, jen taky nevím jaké barevné variace
Ahoj,tak jsem si dneska zamluvila temín na hradě ve strakonicích,mám ohromnou radost,že mi to vyšlo na můj vysněný den :-) zuzu,v ikee jsem je nenašla,mají je i v globusu,ale bohužel ne moji barvu :-(
Profilova fotka
Ja se tky budu vdavat 21.5.2011...budu na vas myslet holky...
Profilova fotka
Ahoj, tak se přidávám do klubu, myslím, že je to skvělé datum :-)
Profilova fotka
teda koukam, ze se nas rozrusta :-) Coz je fan, hlavne aby nam vyslo pocasi!
Profilova fotka
Já si myslím, že loni kolem 21. května bylo krásně. Vlastně to vím, protože jsem zrovna poznala budoucího ženicha, tak si ještě pamatuju, co jsem měla na sobě :-) Na letenských zahrádkách se rojily davy bruslařů, zamilovaných a rodičů s dětmi.
Profilova fotka
hmmm, tak kdyby bylo i příští rok :-) Koukám, že jsi z Prahy, kde pak to budete mít?
Článek se načítá
Profilova fotka
Obřad v Martinickém paláci a party s grilovačkou ve Velké klášterní restauraci na Strahově. Potřebovali jsme místa velkorysá na kapacitu, neb pozveme cca 100 lidí (přítel je cizinec a každý máme vlastní okruh přátel).
Profilova fotka
v té restauraci jsme měli firemní večírek a je to tam vážně úžasný. Dobrá volba. Martinický palác neznám, lale podle foteček vypadá moc pěkně. A máš už i fotografa?
Profilova fotka
Nemám, je to vážně těžká volba :( Díky za pochválení míst, já byla v té restauraci jen jednou, ale působila na mě jako místo, které potřebuju pro pohodovou a početnou svatbu. Kde to budete mít vy?
Profilova fotka
Ty už máš fotografa?
Profilova fotka
my máme obřad v kostele na Jungmannově náměstí a hostinu v restauraci U Krále Václava IV. v Krčském lese. Jojo, máš pravdu, fotografu je spousta, co fotí moooc hezky. My máme Zuzku Scharf, ale jsem teď trochu na pochybách ohledně množství fotek, které dodává...Ale musím se rozhodnout rychle, ať pak když ta seženu někoho jiného :-)
Profilova fotka
Restaurace vypadá moc hezky, skvělé menu. Máte to formou hostiny nebo rautu? My chceme raut, přičemž povinnou položkou je tatarák :-) Já když procházím ty fotografy, tak mě třeba nadchnou jen některé jejich fotky, ale ne všechny. Líbil se mi Tomáš Kejha, ale ten do června, kdy má vlastní svatbu, nepřijímá zakázky. Čím víc toho procházím, tím míň se mi toho líbí - zpočátku jsem byla nadšena téměř ze všech :-) Ještě, že se svatebními šaty jsem si takovou hlavu nedělala. Oblékla jsem troje a u třetích se rozhodla :-D
Ahojky holky,já mám fotografa už také zamluveného,je to můj expřítel,tak jsem se i divila,když mi to sám navrhl :-)Šaty jsem si zkusila také troje a ještě se mi jedny líbí na internetu,tak přemýšlím,jestli si je mám nechat ušít,ale mám z toho docela obavy,aby mi sedly.My budeme mít oběd v restauraci a pak máme pronajatý sál,kde se uskuteční raut,jelikož počet hostů neustále stoupá a to jsem se divila u mého přítele,který se to příprav moc nežene,že pozvaných má více než já :-D
Profilova fotka
My mame obed pro uzsi kruh a pak raut pro rodinu i kamarady. Děkuji za pochvalu :-) No, hlavne bych s fotografy uz moc neotalela, nekteri maji jiz delsi doby plne kalendare. Hodne stesti pri vyberu!
Zana,takhle prřesně to máme i my,oběd jen rodina a ostatní přiijdou až večer :-)
Ahoj, přidávám se. Budeme se brát 21.5.2011. Už máme to nejdůležitější zamluveno, jen ještě sháním kapelu...
Já mám zamluvený akorát termín a fotografa,jinak vůbec nic a teď se pokouším vyrobit svatební oznámení
Profilova fotka
andruska: take si chci delat svatebni oznameni? Jak jsi daleko?
Zana:Jsem zatím u návrhů a hledám vhodný papír,na který bych to mohla vytisknout.Na který papír to budeš dělat ty?
Profilova fotka
ja chci udela origami, ktery jsem si zrovna dnes koupila. Spise nevim, jak na ne natisknout jmena...jaky styl delas ty?
Profilova fotka
jsem blba, jsem cetla oznameni a myslela jmenovky. Zatim nevim, na co budu tisknout svatebni oznameni, mame tam fotku, tak jsem premyslela na foto papir. Asi zajdu do nejake tiskarny a necham si poradit.
Jmenovky už mám hotové,já jsem měla v plánu také udělat z fotek,ale přítel to zavrhl,takže jsem si vybrala tři obrázky a prý se na to zítra podívá a pak se uvidí :-)
Profilova fotka
zdravim holky....Ja mam strasne dilema...chtela bych svatbu v barve bordo a do cervena ale saty mam s ruzovou stuhou...Myslite ze se mam ridit tema satama???
smisek:Také zdravím,koukala jsem k tobě do alba a šatičky jsou vážně úžasné,také jsem měla podobné vyhlídlé a svatbu budu mít také do červené barvy a určitě bych se neřídila šaty,ovšem pokud by nebyly celé růžové :-) Ta stuha je uzounká a určitě vadit nebude k červené barvě.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?