20 červen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem holkám a příznivcům brms,hledám ty které se budou vdávat 20.6.09,tak pište,pište
Profilova fotka
Ahojka holky! Tepta: Koukám, že jsi z Brna. Kdepak máte obřad a hostinu?
Ahojky, tak já jsem po dlouhé době zpět. Nějak jsem neměla čas přispívat. Tak ve stručnosti k tomu, co se tu řešilo. :) Závoj mít budu až k zadku, pompadurku ani kabelku nemám, myslím, že budu mít plný zuby i kytky. Jinak mám taky takový smíšený pocity ze všeho. Na poslední chvíli nám odřekl osm lidí z rodiny, takže docela zmatek, ale moc mě to mrzí. Jinak pokud jde o tu "slečnu", tak já si po sedmiletm vztahu moc slečna nepřijdu, takže rozdíl to moc nebude. Strašně doufám, že vyjde počasí. :) Jinak je mi 26 let a obřad máme od 15:00, tudíž oběd nebude, budeme mít jen raut pro všechny, který začne mezi 16:00 a 16:30, bude přípitek a tak. Kapelu máme na 17:30 což myslím je tak akorát. Ještě bych měla doladit detaily, ale už mi docházejí síly. :(
Holky, viděly jste ty předpovědi na víkend?? Jestli bude pršet tak teda nevím no... Dneska jsme byli na faře a potvrzovali jsme jakou verzi slibu budeme říkat a já jsme začala nabírat k pláči už tam, tak nevím, jak to dopadne na obřadu.. Snad si to řekneme sami, mrzelo by mě kdyby ne... No a dívali jsme se co se říká u prstýnků a je tam: přijmi tento prsten na znamení mé lásky a věrnosti. A hádejte co řekl drahý... "Přijmi tento systém na znamení..." No, má v hlavě od těch státnic pořád asi ozubená kolečka :-D
Ahoj holky, taky nejak uz mam vseho nadhlavu. Snad nam vyjde pocasi. Ja taky nemam kabelku a jestli bude hezky jdu i bez silonek. My se bereme po 5ti letem vztahu a mame rocni holcicku. Obrad mame ve 13 hod. a pak mame zahradni party, kterou pripravujeme sami. Tak snad to vsechno klapne.
Profilova fotka
Tak u nás je to bájo. Mě se o víkendu vyvrbil docela nepříjemný zdravotní problém a když jsem se s tím jakž takž srovnala, tak mi dnes miláček oznámil, že na něho něco leze, má teplotu a střevní potíže :-(
Profilova fotka
Přeji všem jen zdraví !!!! Ať si ten den užijeme, na své zdravotní problémy raději nemyslím, byl by to pořádný průšvih kdyby se přihlásily :-( Milad, díky za pochvalu - kadeřnice se snažila, dle reakce doma úspěšně a prý to snad ani nejsem já. Jen nesmí moc foukat a pršet, to pak kudrny zvítězí nad čímkoliv :-| Konečně máme koláčky, jsou výborné, zítra rozvážíme a rozvážíme......
Profilova fotka
My jsme včera byli pro víno na Moravě - tatínci se dobře zliskali - budoucího tchána jsem snad takhle usměvavýho neviděla:) Jinak čtvrtek a pátek jsem už doma a máme to dost nabytý - takže myslím, že se ani neotočíme a bude sobota! Už se jen 4x vyspíme - ikdyž možná jen 3x - tu poslední noc toho asi moc nenaspím! Já se fakt bojím, že ten obřad neustojím - včera mi Míša večer poslal MMSkou namluvený slib - už i to na mě bylo moc:) Taky všem přeju zdraví. Opary neřeším - s tím jsem se smířila - ale střevní chřipku bych fakt nechtěla - i bez ní budu mít žaludeční a střevní neurózu, ale ta snad po obřadě odezní :-D
Profilova fotka
Jeja holky, clovek se tu dva dny neukaze a vy tu mezitim pochytate kdejakeho vira ;-) u mě zatim prevlada jen alergie, ale to snad zpravi jeden zodak a velky kapesnik Tak co je nového u nas: vcera jsme byli na matrice zjistit podrobnosti obradu a ukecat pani matrikarku, aby nam vydala oddací list uz v pondeli..pani byla ochotna, takze papit nam sa uz pondeli :-) , pak jsme meli schuzku s hu :-) hudebnikama, kteri budou hrat pochod na zivo, zahrali nam na zkousku muj pochod a ja jsem to malem neustala..bude to tak strasne dojemne, ze budu bulet celou cestu a s tim jedinym slovickem budu mit fakt problem..nedovedu si predstavit, ze byc do toho mela potit jeste nejaky slib :-) Poté jsme jeli na misto obradu a cely prubeh svatby jeste prochazeli tam s panem reditelem arealu. Je to tam strasne krasne :-) Co se tyce pocasi, tak verim, ze se to jeste obrati k lepsimu, ale momentalni stav u nas je silny vitr a celou noc prselo a prselo, az jsem z toho nemohla spat
Profilova fotka
jeste jsem zapomnela k memu vcerejsimu narocnemi dni napsat, ze jsem byla na zkousce satu, jsem docela spokojena, ikdyz jsem si jima nebyla nikdy moc jista..ted me spis trapi, jak dlouho v nich vydrzim, protote na zkousce jsem stala v mych botech a satech max pul hodiny a bolel me cely clovek :-|
Ahojda holčiny, jsem v jednom kole, že vůbec nic nestíhám. Dnes jsme poslední den v práci. Tedy tak trochu teoreticky, protože ve čtvrtek musím přijít a něco dodělat. Jinak vše obvolávám a potvrzuji vše jak má být. Doufám, že jsme na nic nezapomněla. Dnes jdu ke kadeřnici, barva, melít, střih a konečně i zkouška nějakého účesu. Jsem z toho tak trochu nervózní co nakonec bude, jestli drdol a nebo rozpuštěný. Nehty mi nakonec nevyrostly, ale nechám si udělat jen kalsickou manikúru a na gelovky prdím. Nebyla bych v nich spokojená. Zítra jdu na zkoušku šatů a nakupovat alkohol a uzeniny na zakousnutí před obřadem:-) Jo, už jsme také konečně dostali první přání a normálně jsem měla na krajíčku. No jsem na to vše zvědavá abych nakonec nebyla uplakaná nevěsta.... Holky, já vás tak obdivuji, že si říkáte slib, já bych asi ze sebe nic moc nevymáčkla...hlavně mám problém v tom, že si skoro nic přesně nepamatuji a vždy se mi tam zaplete nějaká hloupost...co mi zrovna napadne :-D . Jééé, já se už docela těším až bude sobota a všechno ze mě spadne a bude trochu klid:-)
Profilova fotka
Ahojky, ja jsem taky v jednom kole, diář mám až do soboty cely den popsany, ani jeden den nemam volno, hruza...to je jeta super dovolena, kdybych se nekde valela u more, tak mi bude mnohem lip :-| uz se tesim, az bude po vsem no nic, tak ja jdu plnit ukoly z diare, mejte se hezky
:-) Tak nám to tady nějak vázne, že jo holčiny? :-) Je vidět, že máme všechny plný ruce práce, nevíme co dřív, protože už se nám to fakt kvapem blíží. :-D Tak nám všem přeju pevný nervy a na sobotu co nejlepší počasí. Třeba jim ta předpověď nevyjde. ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Počasí jsem se rozhodla neřešit - svatba bude stejně, šaty budu mít taky stejný, ..... ať prší nebo svítí:) Teď máme fakt mraky dokončovacího zařizování, .... zítra jedeme pro šaty, budeme krabičkovat cukroví, budeme děkovat rodičům, .... v pátek jedeme ještě za panem farářem, pro jahody, pro dorty, .... nazdobit nebo alespoň zkusit nazdobit auto................... a pak už to bude! Mám strach, že už se nevyspím:)
Profilova fotka
Holky tak už se nám to blíží ke zdárnému konci. přípravy mě tak pohltili že jsem ani neměla pořádně čas tady vkládat příspěvky ale diskuzi jsem sledovala. Pamatuji si jak jsme si psali že to máme za 68dní a podobně tak holky už to máme v sobotu :-D Takže kočeny moje děkuji Vám za podporu a já ji Vám asi moc nedala ale myslím že to všechny zmáknem. Přeji Vám všem do společného vstupu v manželství jen to nejhezčí a nejlepší jen to co si samy přejete. At jste moc a moc štastné. :-D ♥♥♥ Hodně štěstí ♥♥♥
Holky, tak jak jste na tom?
Profilova fotka
My jsme na tom skvěle - včera jsme dorozvezli koláčky, v úterý jsem zjistila že šaty jsou OK a paní majitelka půjčovny je také z Turnova a přiveze mi je k ní domů takže nemusím znovu letět do Jablonce.Hurá! Dnes si "užíváme" volného dne relaxací - gruntujeme byt, povlíkám, peru, na zahrádce sledujeme jak nám slimáci sklízejí úrodu..... s telefonem u ucha dolaďujeme detaily a řešíme nastalé zmatky.No prostě pohoda. Už z toho špatně spím......Asi předsvatební klasika...... Snad jste na tom lépe!
No, u nás nic moc... trochu ztuhlá atmosféra.. Drahý se spálil na sluníčku a asi má trochu úpal. Já brečím na potkání.. Tak nevím, no, takhle jsem si to nepředstavovala...
Už se nám to blíží holky. Máme to venku, tak to snad dobře vyjde s počasím. Mám děsnou trému. |-|
Ahojda holčiny, u nás také nic moc...jsme z toho nějaká hotová. Chce se mi také plakat...to je ale asi normální...Dneska bude asi hektika ale to zvládneme!!!! Jsme přeci holky šikovný!!!
Nevesty, preju Vam pohadkovou svatbu, s pocasim si hlavu nelamejte, my jsme ho taky nemeli na jednicku a bylo to super, nervy a stresy v sobotu povoli a budete za hvezdy! Teste se a uzijte si to!
Profilova fotka
děkujeme! Holky, tak ať se nám to zítra vydaří! Hlavně ať jsme všechny šťastný a ať si uvědomujeme, jak moc výjmečný den to pro nás je!!!
Profilova fotka
Ahojky, tak u nas to bylo hodne hekticke, hodne hadek ohledne priprav..no hruza, rano jsem se stresem malem pozvracela, odpoledne nemela chut k jidlu a do vecera jsem byla v neustalem stresu, ted uz konecne zalehnu a snad to vyjde..pocasi neresim, leje u nas cely den a celou noc..nastesti mame i variantu za deste... Tak se zitra vsechny drzte, to zvladnem, zvladli to vsechny pred nama, tak mi taky ;-)
Profilova fotka
chcije a chcije..a ja nemam ani bolerko..brrrr :-|
Profilova fotka
holky, vsem Vam preji krasnou svtabu!
No, taky je u nás zima a leje jak z konve :-( Ach jo, co se dá dělat...
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem tu jen na skok, ale vidim, ze tady od svatby jeste zadna z vas nebyla....tak pokecame pozdeji ;-) Preji vsem novomaželkám šťastné a dlouhé manželství plné harmonie, lásky a vzájemného porozumění. :-) Jsem moc šťatsná ;-)
Nazdárek holčiny, přeji nám všem krásné manželství a hlavně hodně porzumnění:-) Naše svatba byla dokonalá až budu mít trochu času, udělám album ať se můžete pokochat:-)
Profilova fotka
Ahoj holky, moc jsem mezi vás nechodila, ale vdávala jsem se jako vy:-) Album už mám, tak můžete kuknout. Na to, jaké bylo počasí, tak bylo všechno super, moc jsem si to užila:-) Všem novomanželkám přeji šťastné a veselé manželství, plné lásky a porozumění.
Profilova fotka
Zdravím všechny mladé paní :-) Přeji všem dlouhé harmonické manželství, dá to fušku, ale určitě to stojí za to. Těším se na vaše albíčka, pokusím se o něho také :-)
Profilova fotka
Ahoj hoky, taky Vás všechny moc zdravím a moc vám gratuluju a přeju hlavně moc štěstí, zdraví a lásky!!! Naše svatební dopoledne bylo hektické (popíšu v albíčku), ale odpoledne a večer nám to mnohokrát vynahradily a svatební den byl opravdu tím výjimečným a krásným dnem, na který budu šťastně vzpomínat a ještě pořád jím žiju :-) Těším se na Vaše albíčka! My zítra odjíždíme na Šumavu. Mějte se pěkně!!! Ahojda Milada

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?