20 červen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem holkám a příznivcům brms,hledám ty které se budou vdávat 20.6.09,tak pište,pište
Profilova fotka
ahojky, tak já hlásím první opar :-( zatím je malinky, ale ta mrzka si vzdy najde sílu, aby vyrostla do gigantických rozměrů
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem přišla ze zkoušky a jsem nadšená! Dani, budu na Vás myslet a držet pěsti, aby bylo hezky!
Profilova fotka
Koci: Ne, v mých 28 letech mi to skutečně líto nebude :-D
Profilova fotka
Jee Mili, tak to je parada ;-) fotečku nemáš?
Profilova fotka
Mám :-) ale přípravný albíčko zakládat nebudu :-)
Profilova fotka
Pár dní jsem tu nebyla a koukám, jak se diskuze pěkně rozjela......takže stručné odpovědi na vaše otázky - věkem jsem tu bezkonkurenčně nejstarší (viz. můj nick), že už nebudu slečna mi opravdu nevadí, stejně mě všichni oslovovali jako paní;povolání : sekretářka v obchodním oddělení firmy kde je to samý elektrikář a programátor ( původně jsem zemědělská laborantka - dost velká změna oboru); obřad máme také ve 14:00 hod, potom čas na focení a přejezd na hostinu (cca od 16 hod), od 18 hod hudba, tanečky, raut i pro další zvané; závoj mít budu ale jen krátký po lopatky,pod drdol, abych neměla pocit holých zad. Ufff :-) Dnes jsem byla na zkoušce účesu - kadeřnice mi vlasy pracně žehlila a foukala (mám je kudrnaté), výsledek je vynikající :-) A konečně máme prstýnky! Zlatník to stihnul!
azeret: ještě je čas aby ti zmizel. To je opravdu PECH...já mám prasklý koutek, že už mi to vlezo i trochu do tváře. Na pravé straně se docela rychle hojí ale ta levá strana... :-x koci: no po pravdě jsme ještě malďounká a bude mi trochu trvat než si na to zvyknu, ale určitě to zvládnu ;-) Mili: do jakých barviček jsi se nechala líčit, máš výraznější líčení nebo jen decentní??? Jak dlouho ti to trvalo???
Dobrýtro holčiny, tak já Vám taky napíšu něco o sobě. Pracuju jako finanční kontrolor, je mi 32 a vdávám se hlavně proto, abych už nebyla slečna. :-) Obřad máme v pravý poledne, budu mít středně dlouhej závoj a pompadurku na kapesník a další "nezbytnosti". Včera jsme s mým nastávajícím trénovali "první manželský polibek" a trvá na tom, že to bude tak trochu "po francouzsku". :-D Říkala jsem mu, že to bude na fotkách vypadat blbě, ale jinak si mě prý nevezme. :-. Tak Vám nevim, asi se začnu smát jako tele, až na to dojde. :-D Jakou pusinku plánujete Vy? Dlouhou, krátkou, francouzskou nebo snad štípanou???? :-x :-D
Profilova fotka
Ahojky, pusinku jsme ještě netrenovali, zatím jsme zkoušeli jen první tanec, ale v tom se musime taky ješlě zlepšit Já bych to viděla na něžnou obyčejnou pusinku, třeba čtyřsekundovou ;-)
Holčiny, to mi dáváte po ránu, my jsme ještě netrénovali ani tanec a ani pusinku =-) Pořád si ale dělám legraci z toho jakou jsme si dali úplně první pusinku...bylo to dost směšné, tak možná předvedeme i něco takového :-D Jsme srandisti a ukazujeme naše první políbení skoro všude, kde je dobrá nálada :-D Tady u nás ve Varech hrozně moc lije...doufám, že holčiny, které se budou vdávat tento víkend budou mít lepší počasí... je i pěkná zima. To mi je opravdu moc líto...
Profilova fotka
Čauky holky, tak dle nejnovější předpovědi počasí by v sobotu 20.6. mělo být mezi 23-25st, polojasno, bez deště (jestli to vyjde - tak to bude úžasný - ani vedro, ani zima, hlavně bez toho deště - já nemám bílý deštník - pro jistotu musím nějaký sehnat Jinak jsme netrénovali ani polibek ani tanec (ale ten tanec musíme!!) A mě je 31, jsem na MD (jinak mám vystudovanou hotelovku, ale pracovala jsem v kanceláři jako asistentka a zástupkyně supervisora v jednom nakladatelství), mám 2 holčičky a asi proto se berem závoj ještě pořád nevím (asi nechám vyniknout účes), a místo pompadurky si vezmu bílou větší kabelku, nebudu ji mít s sebou na obřad, ale pak během dne mi bude někde viset na židli nebo tak
Profilova fotka
tak holky, tak mně za chvilku začíná ten svatební maraton, jsem dnes poslední den v práci, takže odteď až do soboty řeším pouze svatební záležitosti ... ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Pusu a ani tanec netrénujeme, to první snad zvládneme bez přípravy, to druhé bude problém - Martin není žádný nadšený tanečník a u mě vázne koordinace pohybů, tak to vidím na nějaký ploužák kdy mu budu viset na krku :-) , o víkendu něco zkusíme :-D. S tátou bych měla trénovat pomalou chůzi - oba děláme dlouhé kroky a chodíme rychle a ostatní se bojí abychom k oltáři neběželi :-) Kabelčičku budu mít malou, jen na doklady a kapesníky, na obřad si ji brát nebudu
Profilova fotka
Já nemůžu uvěřit tomu, že zatýden už bude náš velký den! Dneska jsme se byli ještě podívat na svatbu v kostele, kde budeme mít obřad - svatba byla nádherná, ale bodím se, abych to ustála! Nevěsta začala u slibu brečet - to je moje noční můra :-( Taky dneska myslím na Danču - u nás dneska bylo pěkně - vítr a docela chladno, ale krásné sluníčko! Tak snad se jim to vydařilo!!! Jo a s těma oparama. Hodně na ně trpím - když jsem měla před cca 3 týdnama - kdosi mi poradil B-komplex forte - do 3 dnů byl opar pryč (a to nemívám žádný prcky. tak jsem se radovala, že to vydržím do svatby bez oparu - omyl - mám opar přes půl rtu! Je mi to už jedno! Stejně s tím nic nenadělám.
Profilova fotka
Ahojda! Miláček se mi odjel loučit se svobodou a já jsem doma samotinká :-( Teda s Elinkou :-) Je to neuvěřitelný, jak to uteklo! Pořád mi to připadalo zaě dlouho, psali jsme si tu, jak budem týden měsíc přes svatbou nervózní a už zbývá jen týden :-) Taky jsem Danču vzpomínala, snad se jim všechno vydařilo jak chtěli.
Profilova fotka
Ahoj, uz jsem taky tu ;-)
Profilova fotka
hrozne me boli ruka, vystrihavala jsem jmenovky, ale je jich straasne moc, zitra to musim nejak dokoncit
Profilova fotka
Také jsme chtěli vyrazit " na čumendu" - známý měl dnes svatbu tam co my za týden, okouknout co a jak, jenže to moje zlato bylo včera na podnikové pařenici takže dopol. byl trochu "mimo provoz" a samotné se mi nechtělo nikam lítat. Opravdu už máme jen týden do svatby ?!?! Dnes jsme tvořili zasedací pořádky do aut a ke stolu, nezdá se to ale byla to fuška rozesadit 22 lidí tak, aby to bylo průchozí u nás obou :-)
Profilova fotka
to mi vykladej zelvi, ja musela usadit 70 lidi a navic to vypada, ze jich budu muset dat ke kazdemu stolu o dva min nez jsem puvodne myslela, tudiz budu muset vsechno delat znovu :-|
Profilova fotka
My teď ještě řešíme zda se do sálu vejde dalších cca 25 - 30 lidí kteří jsou zvání na tanečky a raut, musíme dát znovu echo do restaurace aby pro ně nechali stoly a místa k sezení a zároveň aby bylo místo pro hudbu a tanec :-|
Profilova fotka
nas ceka schuzka v pondeli s reditelem restaurace, jeste taky vunec nevime, jestli se nam vse vleze tak, jak planujeme..snad to klapne...achjo, uz se nemuzu dockat, az bude vse doresene...to bude konecne relax... ;-)
Profilova fotka
Tak to ti věřím, tento týden bude perný pro všechny :-)
Profilova fotka
Zelvi, na tý fotce ze zkoušky Ti to hrozně moc sluší!!!
Ahojky vespolek dvacítky, tak se Vám musím pochlubit, co se mi přihodilo. V pátek večer jsem dostala opravdu hodně zlou střevní chřipku. O detailech se nebudu rozepisovat :-) , každopádně v sobotu ráno jsem na tom byla tak špatně, že jsem sotva mohla dojít na WC, jak se o mě pokoušely mdloby. Takže jsem skončila v nemocnici na kapačkách. Neumíte si představit to zoufalství, na víkend jsem měla naplánováno tolik věcí, který jsem chtěla zařídit a místo toho jsem ležela jako lazar v nemocnicic a bylo mi opravdu hodně zle. Dneska už je to o něco lepší, ale pořád ještě ležím s teplotou, piju hořkej čaj, jím suchý rohlíky ... No, řeknu Vám, co víc si přát týden před svatbou?! ... :-( Na druhou stranu je lepší, že mě to nepotkalo o týden později. :-| Přeju Vám všem, ať Vás nic takovýho nepotká. Ne nadarmo se říká, že zdraví je to nejdůležitější.
lenu: to je mi moc líto... taky jsem pořád v nervech ať se něco nestane. No, čekla jsme, že na mě dojdou ony dny zrovna přes svatbu, ale dostala jsem to včera. No, vypadám hrozně a je mi jako vždy špatně. Radši nemyslet jak by to vypadalo za týden. Jinak už miláček naplánoval svatební minicestičku :-) Takže jediné co mě momentálně trápí jsou takové pocity nejistoty - jsme věřící, takže rozvod nepadá v úvahu no a tak je to něco opravdu v každém případě na celý život.. No a taky jak budeme zvládat společnou domácnost a tak... Ale snad to přejde..
Kocatko: já jsem si ty svoje dny posunula tak, abych měla o svatbě klid a místo toho přišla ta střevní chřipka. :-) Nejistotu pociťujeme asi všechny, věřící i nevěřící, ale je pravda, že Ty to máš o něco složitější. Tak Ti přeju, ať nikdy nelituješ svýho rozhodnutí a hlavně hodně tolerance v manželství, protože to je to nejdůležitější. Všichni přeci máme svý chyby ... Jéé, já jsem nějaká přemoudřelá, co? Jsem zvědavá, jak dlouho to manželství vydrží mně ... :-D :-D
Víte co jsem si včera uvědomila? Že je hrozně důležité nechat tomu druhému svobodu řešit věci podle svého. Tím myslím, že každý má trochu jiný životní rytmus a řeší věci jinak. Třeba my jsme se hádali kvůli svatební cesty, pořád jsem to už chtěla mít najisto a tak a miláček vypadal, že nejradši ani nikam nepojede. No, nakonec to dostal za úkol on vyřešit jak chce a helemese, krásně a zodpovědně to vyřešil docela včas. Ty hádky byly zbytečné, kdybych ho nechala dělat věci jeho rytmem :-) No, teď jsme zase přemoudřelá já... ale je to těžké nechat lidem kolem sebe svobodu a nemyslet si, že mám patent na všechno... Ale je fakt, že po tom, co udělal ty státnice jsme jak čerstvě zamilovaní :-) Jo a jenom jako perličku... Všem jsme dopředu říkali kdy máme svatbu a těm co jsou zváni i na raut jsme to zřetelně naznačili s tím, že ještě oficiálně přijdeme s oznámením a výslužkou. Včera jsme volali jednomu z rodiny (blízké rodiny), potřebovali jsme něco a on dělal překvapeného, že vůbec nějaká svatba je a že mu nikdo nic neřekl a s oznámením jsme nepřišli tak myslel že není zvaný a něco si už naplánoval.. Takže nepřijde ani do kostela... No, takže tam se máme..
ahojky holky, tak já už jsem taky v plným proudu chystání, ještě 5 dní a je to tady. Jsem děsně nervozní, doufám že to na tom obřadě přežiju. =-)
Profilova fotka
Obřad - to je největší strašák! Nechce se mi snad ani věřit, že to může být nejkrásnější den v životě (samo kromě mimča):) Děsně moc se těším, ale ještě víc se toho dne bojím!!!
kasparci- jsem dsná trémistka, mám strach že se mi bude chvět celý tělo a při dávání prstýnků se ani netrefím ženichovi na prst :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?