20 červen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem holkám a příznivcům brms,hledám ty které se budou vdávat 20.6.09,tak pište,pište
Uz jste nejak premyslely nad oznamenim?
Profilova fotka
Nad oznámením přemýšlím co chvíli. Pořád nevím, jestli objednat, nebo vyrobit. A jestli jen nějaké jednoduché, nebo foto... V tomto nemám vůbec jasno. Ale za chvíli abych to řešila, protože u nás se rozváží oznámko tak 2 měsíce před a zároveň se zve, aby každý měl dost času si na ten den zařídit volno.
Byla jsem mrknout v salonech na oznamka a ceny a divala jsem se jeste na netu na firmy. Zacala jsem premyslet co a jak a myslim, ze uz je pravy cas s tim zacit neco delat. Jak rikas, tak 2 mesice predem je rezvest, jeste rozeslat vsem znamym. Nastesti kamarad je garfik, takze nam navrhl jedno, my jsme se shodli na klasice a dame to jen do tiskarny a tu zaplatime. Takze i tak na tom usetrime trosku :-D Divala jsem se jen tak na ty ceny, no sranda to taky neni + pozvanky ke stolu.
Nějak si neumím představit,jak se takové oznámení vyrábí doma na koleni..Po tiskárně a cenách jsem se ještě nedívala..máte už někdo přehled..???
oleand....ty už máš domluvenou kosmetiku..????????? :-N ...vždycky,když to tu čtu,dostanu nerva,že to prostě nemohu stihnout.... 8-) ...ale v pondělí už jdu definitivně domluvit termín..jen se nemohu rozhodnou na hodině..chtěla jsem ve dvanáct v poledne,že mi před tím zabimbaj zvony v kostele...my to máme na takovém pěkném místečku u rybníka,a ten kostel je tam slyšet..ale zase se bojím,že to do oběda všechno nestihnu...oddávaj až do 15.00..ale to už je zase moc pozdě... |-|
danielo - bud uplne v klidu a neber na me ohledy, verim, ze vetsina to jeste neresila. Ja mam ale rada veci zarizene predem a v klidu nez chytat nerva na posledni chvili, navic ta moje kosmeticka jde na dracku, takze radeji drive nez pozdeji 8-) Hlavne se mnou nenechavej inspirovat :-D Vsechno se da stihnout, my mame obrad na 11h. Divala jsem na ty oznameni, jestli to mas pres net nebo v salonu,prijde mi to stejne. Ta cena je od 15 - 25 za ty klasice, ty luxusnejsi jsou take drazsi. Pozvanka ke stolu se pohybuje 7-10kč. Kamarad nam to dela zdarma, jen zaplatime tiskarnu, tak jsem tomu i rada.
já mám ráda taky všechno zařízené dopředu,ale na tebe teda vážně nemám!! ;-) Já o tom doma nesmím moc mluvit,jinak si všichni tukaj na čelo,že je prý zima a co magořim...ještě ,že jsem našla tady vás!!!! :-D aspon vidím,že blázen nejsem.....
danielo-ja jsem na tom doma stejne, taky se o tom moc nezminuji, ale zarizuji :-D Videla bych to, ze jsme tady blazni vsichni 8-) A jeste jednou opakuji, ze me si nic nedelej, navic se v tom vyzivam a jsem rada, ze mi odpadava jedna vec za druhou :-D Navic spoustu dalsich veci si nechavam vylozene na jaro, az bude hezky, tak budu zarizovat dal. A jake mas vubec zamluvene saty?
no,těžko se to popisuje..ale jsou samozřejmě krásné!! :-D jinak bych si je na sebe nevzala.. ;-) ...ale nejsou to šata v celku,ale sukně a druhý díl..ale ted si nemohu vzpomenout,jak se tomu říká!! 8-) ..bože,to už je asi skleroza! :-D .......a mužeš mi jen tak říct_ napsat,co už jako máš zařízené!! :-D pro inspiraci a bezesné noci... :-D :-D
tak zarizeno mam - datum a cas obradu, misto hostiny,saty, kameramana, 1 cukrarku,kadernici a kosmeticku. To jsem si myslela, ze je nejdulezitejsi. Jinak fotograf, kvetiny, dalsi 2 cukrarky, boty, spodni pradlo, puncosky,oznameni tak na pul, vyvazky nemam a najdou se i dalsi veci. ;-) Takze jak vidis, taky pokulhavam :-D :-D To ja mam zase satky v celku a nemuzu se dockat, jak v nich budu chodit. :-D
taky jsem se dívala po botičkách,ale nikde nic,asi chodím do špatných obchodu.--a na co dvě cukrárny??? :-N ...no,jo,taky punčošky..to v nich asi bude horko v červnu......a určitě pokulhávám já,nikoli ty.... :-)
Tak na cukrarky taky nehled, to jsou vsechno zname nasi rodiny, jedna dela rolady, druha trubicky a treti ten zbytek, no proste chaos, ale muzu to mamine odeprit? :-D Tak at si to uzije. :-D A ty puncosky, nemyslim ty klasicke k pasu, ale ty samodrzici ke stehnum, jen nevim ten jejich nazev :-| Radeji budu volit plnou obuv a preferuji do nich nejake silonky, at nemam jeste puchyre nebo mi v nich neklouze noha. Ty boty budou taky tragedie,No a ted zase vedes ty, ja jeste nikde na ty boty nebyla, cekam na jaro, jakoze vybali trendy roku 2009 :-D
Článek se načítá
Omlouvam se, ale pro dnesek koncim, budeme pokracovat zase priste a treba se ozvou i holky. Tak papa ;-)
Profilova fotka
Ahojky. Tak jak vidím, všude stejně. Taky doma mlčím, že něco zařizuju, či plánuju. Holt nenacházím u nich pochopení, ale tady jsem mezi svýma:-)
Profilova fotka
Ještě k tomu oznámku. Říkám si, že chci spíš něco jednoduchého. No a kámoška si taky doma vymysleli sami a v tiskárně jim jej vytiskli za 5 Kč/ks, což si myslím, že je fajn.
To je docela zajímavé,těch 5Kč/ks.....a s cukrovým si teda taky nevím rady,protože u nás v rodině moc nikdo na sladké není,tak jsem si říkala,že bychom udělali jen tak tříi druhy,jen aby se neřeklo,on i ten svtebni dort bude malej,a ještě zbyde :-D ...kdyby místo sladkého byli řízky,tak se porvou.. :-D ..A právě si říkám,že bude červen,teplo,tak aby se jim to neskazilo,než dojedou domu.Koláčky se neskazej,ale ještě to chce ty dva druhy pro oko... :-D :-D ....
Taky docela řeším svatební pochod,když je to venku,tak to si sebou jako vezmu CD a pak si to tam jako nechám pustit?? :-) a stoleček si asi donese oddávajíci pod paží,postaví si to tam ..a začne.... :-D :-D ...koukala jsem na alba holek,která to mněla někde venku a docela jsem na rozpacích,bud mněli kobereček a stoleček s ubrusem,nebo takovou bránu s kytkami,ale sotva se tam spolu vešli.... :-N
Podle me hodne zalezi, jakou mas predstavu ty a co ti vyhovuje. Urcite bych nebrala ohledy na zbytek holek, svatba bude tvoje zalezitost, proste zalezi jakou mas predstavu. mesicu je hezka doba, tak si to urcite behem te doby rozmyslis ;-) No tak to je dobre znat cenu v tiskarne, nam to jde taky pres tiskarnu. :-)
Teda ja jsem zase hodne na sladke a pritel hlavne. Ale jestlize u vas jste vsichni masari, tak nema cenu delat tolik druhu cukrovi. Myslim kdyby jste davali do vysluzek rizky, tak by Vam vsichni libali ruce ze? :-D
ří :-D zky by byli určitě mnohem lepší!!Dneka jsem od rána na netu a hledám a hledám,a píšu a píšu....ispirací je teda hodně.Myslela jsem ,že když bude svatba tak do dvaceti lidí,že to bude trapné,ale jak se zdá,je to uplně v pohodě.Opravdu jsem našla ,co jsem potřebovala..ted to ještě všechno zpracovat a začnu objednávat :-D ...zase jsem nemohla vubec usnout... :-D :-D
Ahojky! Tak se k Vám taky hlásím. My doma přípravy docela řešíme a všichni kolem nám říkají, že to máme jen tak tak, a že si musíme pospíšit, jinak to nestihnem. Jinak plánujeme takovou menší svatbu cca. 25-30 lidí. Rozpočet jsme si udělali na max 60 tisíc, ale nejsem si moc jistá, jestli to bude stačit. Zatím máme rezervovaný termín, ale ještě jsme nevyplnili ten papír a pak jsme se obrátili na dvě restaurace s rezervací data a aby nám vypracovali nabídku. Protože to budeme mít až ve tři odpoledne, tak nebude žádný tradiční oběd, ale netradiční raut. :-D Můžu poprosit o info kolik lidí zvete a jaký máte rozpočet? Jo a šaty ještě nemam, ale už se psychicky připravuju na jejich výběr. 8-)
ahoj! holky netrapte se že to nestihnete! my jsme měli svatbu 20.6.2008 a začli jsme zařizovat 10února..a stihli jsme to v pohodě..první týden v květnu bylo všechno vyřešené a zařízené! a to jsme byli docela nároční.. a zvládli jsme to... :-) přeji hezké přípravy a potom ještě hezčí svatební den!
Ahojky Holky jak tak koukám tak už jsou u některých zvás přípravy v plném proudu to já mám zatím termin hostinu tu chceme v sále jen s kuchařkama jejich jídlem jinak jsi vše připravujeme samy takže bych už asi měla začít pokupovat chlast :-p a ozdoby na stoly co jo a ještě mám kapelu zamlouvenou ale já si furt říkám že je ještě čas na šaty teda pojedu teda už tak za 14 dní protože ty se u nás mají tam kde chci zamlouvat minimálně 4 měsíce přede takže mám co dělat. Johanko jinak mi máme cca 50lidí ke stolu a rozpočet nemáme vypracovaný to víš že budeme kupovat co nejlevněji ale na něčem jse nedá šetřit. Holky kolik jste daly za šaty?já dám asi tak 5500.- to je stejnak hrozné za pujčení na víkend co?
já dala 6150:-) a měla sem je na sobě celej den a vůbec jsem je nesundala..byli úžasný!¨ nás bylo 15 a měli sme všechno komplet na zámku tak se ani neptejte co to stálo:-) (nejsme ale žádný pracháči, jen sme si chtěli užít)
Tak uz jsem tady zase, my mame 80-90 lidi a rozpocet jsme zadny nedelali, proste jedeme na pul. A nakonec to mame taky v sale, zajistili jsme si kuchare a obsluhu. No a zaciname pomalinku nakupovat veci do zasoby, nechce se mi to zarizovat vsechno naraz a davat za to peknou sumu, takze v klidu a postupne. Co se tyka satu, ja dava 7.900,- na satech se nema setrit, kdyz je to jednou za zivot :-D S budouci svagrovou jsem probirala jejich svatbu, jak to probihalo a jake byly tradice, tak to budeme muset nejak skloubit a poresit jeste :-D No a tento tyden pujdu zamluvit fotografa, protoze rikala, ze toho meli zamluveneho hodne dopredu, protoze cerven a zari je nejvice obsazovane.
daniela - tak uz jsi konecne vsechno nasla? Tak to mas super, ted uz jenom zarizovani a to pujde snadno, hlavne kdyz mas predstavu :-D
lucen - jsem rada, ze nejsem jedina, ketra zacina blaznit a zacne nakupovat chlast dopredu 8-)
Profilova fotka
Ahojda holky, hlásím se do party :-) My máme zamluvený termín na matrice, fotografa, kapelu, šaty a po dnešku i hostinu (a ubytování) a mám koupené botičky. Oblek pro ženicha budu možná kupovat z inzerátu na těchto stránkách, musíme ho dojet vyzkoušet. Svatbu budeme mít menší, cca 20-30 lidí a skoro všichni z daleka, protože svatba bude v Brně, bydlíme 20 km od Brna, já jsem z Hradce Králové a přítel je z Hodonína :-)
milada - vitej mezi nami, jsem rada, ze je nas cim dal vic, to bude nevest 20.cervna 2009 :-D
Oleandr neboj nejsi jediná já chci taky pokupovat chlast postupně a né najednou to bych myslím sté ceny pak zašílela a taky chceme nakupovat jak to bude v akci jen nevím jak vypočítat kolik toho tak koupit tys to nějak počítala nebo máš představu?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?