20 červen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem holkám a příznivcům brms,hledám ty které se budou vdávat 20.6.09,tak pište,pište
Profilova fotka
Už taky celá bílá - dnes jsem sehnala bílé samodržící punčochy, bílou mám i malou korálkovou kabelku - tím dodržuji mít něco starého, dostala jsem ji dávno od babičky a teď se skvěle hodí, modrého nic nemám, leda když ulovím nějakou modřinu nebo bude v den svatby zima, to potom budu promodralá celá :-( jaké objednáváte počasí ?
Profilova fotka
ja objednávám polojasno, jinak by se mi zenich v tom obleku upekl :-D a navečer chci jasnou oblohu, aby jsme měli krrásné fotky při západu slunce
Profilova fotka
s polojasnem a teplotou do 25°C souhlasím, vyšší teploty mi nedělají dobře a spocený ženich v obleku taky nic moc :-( azaretka - v kolik máte obřad? snad ne až při západu slunce....
ahoj, mam taky svatbu 20.6. ale saty mam ze slonove kosti. :-)
holky, jdete nejaka bez silonek?
Profilova fotka
Ahoj Carolains - vítáme Tě! Jak se těšíš? :) Já si silonky radši beru. Ale budu se pak přezouvat do pantoflů - takže to bych si možná už i sundala. Uvidíme jak bude - já furt počítám s tím, že bude teplo, ale četla jsem nějakou předpověĎ a nic moc:) Už jen 26 dní - to je super. Už jen 3 pondělky, kdy bude Míša odjíždět a pak už budeme furt spolu. My už nemáme žádný "klidný " víkend - příští jedeme na chatu (oslava svatby s kamarádama), pak děláme koláčky, pak doma pečeme cukroví a pak bude náš velký den ;-)
Profilova fotka
Ahojda holky, já si silonky beru a uvidíme, jak bude, sundat si je můžu vždycky. Tenhle víkend budeme rozvážet koláčky. Jinak jsem ale pořád nějak zabržděná a nic neřeším. Pořád nemáme dovymyšleno, kde přesně se budeme fotit (máme možnost buď ve zřícenině kláštera v místě bydliště a to bysme museli ještě před obřadem nebo v kapličce poblíž místa obřadu a tam by to bylo po obřadu), musíme vymyslet zasedací pořádek a na svatební noviny a nástěnku jsem ještě nesáhla :-)
Profilova fotka
to jsem ráda, že v tom nejsem sama - já už jsem myslela, že jsem divná. Taky mi připadá, že je furt čas - žádný stresy, žádný spěch, ....:) Všichni mě litují, že teď je to nejhorší, a jestli jsem moc nervózní , :-D Ono to asi příjde, tak musíme nabírat síly - dokud to jde:)
Profilova fotka
Tak nervózní, to já jsem, ale tak celkově :-) Jsem podrážděná a protivná. Ale neřeším nic :-) Každý se mě ptá a už máš šaty atd. ? a mě ty lidi připadají na hlavu, protože všechno už je domluvené od zimy a kdybych až teď řešila šaty a ostatní, tak už nic neseženu :-) Ale to je deformace ze závislosti na beremku :-D Kdo svatbu zrovna nechystá, tak má asi těžko představu o tom, co kdy zařizovat :-)
Profilova fotka
to asi jo! Tak já si furt říkám, že asi tak nějak všechno už máme. Nemám teda dokroucený všechny jmenovky, .... ale to jsou drobnosti, který jsou za den hotový.Takový ty nejdůležitější věci jsou snad zařízený :-)
to ja teprve zacinam rozesilat pozvanky. Mam uz doma rocni holcicku, tak je s ni zarizovani horsi. ;-) Taky cekam, ze bude pekne a vse vyjde na 100%. My mame hostinu resenou zahradni party, tak musi byt hezky. :-)
Profilova fotka
tak to budete mít krásnou družičku ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
díky za uklidnění, my teď počítáme zda stačí oznámení, kolik koupit košíčků na koláčky, jak budou vypadat jmenovky a zasedací pořádek, pozvánky na večerní raut a tanečky......ale vždy jen krátce a výsledek nijaký, relativní pocit dostatku času, tento týden se už musíme probudit :-)
:-D Ahojda, já jsem také pořád nějak v klidu. Teď mi přijde, že co se týče svatby se zastavil svět. Jsem nervózní spíše z těch řečí "jestli už všechno máme, jak se připravujeme, že si to můžeme ještě rozmyslet atd". :-) Jak píšete i vy už bych se asi také měla probudit a začít vše dotahovat dokonce, protože vše mám na začátku nebo v půlce ale dokopat se do toho nemohu :-D , je to asi tím teplem, že je člověk bez energie a nebo u mě je to spíš lenost. Carolains: Vítám tě tady 8-)
Holky, tak já toho mám už fakticky plné zuby a nejradši bych celou hostinu zrušila a po kostele odjela... jak v americe.
Profilova fotka
Koc: bylo by to nejjednodušší. Ikdyž co se týká mě, tak já už se docela na tu hostinu těším - z kostela mám děsnej strach už teď. Ale chápu, jak to myslíš. To zařizování, dopilovávání, .... to je děs.
Jo jo, ale bohužel to není jenom řečnický povzdech, kdyby to jenom trochu šlo, vykašlala bych se na to... Ale je už to domluvené :-| A tchánovci by tohle fakt už nepřežili. Nechctěli jsme zvací koláčky, místo oznámka máme fotku, manžel si změní příjmení a po svatbě odjedu... No, to by je fakt nejspíše kleplo. já jsem v solidní depce, denska jsem ani nehnula prstem ;-(
Holčiny, já se také setkávám u rodiny, že mi říkají, jak bych měla udělat lépe svatbu. My ji děláme v rastauraci, abysme se nemuseli o nic moc starat. Našli se i tací, kteří by to chtěli na zahradě nebo na hřišti. Všem se to říká, když mají haciendy a zahrady ale já za panelákem asi těžko udělám Gartenparty. Na hřišti se mi to také nechce dělat. Co když bude pršet??? Jsem z toho nějaká přešlá a pozoruji na sobě, že jsem až přecitlivělá na toto téma. Říkala jsme si, že se určitě všem nezavděčíme ale tohle, to mi přijde docela ostré. Nikdo s ničím nepomůže ale řečí mají plnou pusu. Musíte dělt nějaké přípravy v kostele??? Já nevím...nikdy jsme v žádném kostele na svatbě nebyla, tak nevím jak to chodí. My se bereme na radnici. Přeji všem hezký den :-)
Profilova fotka
Tak holky už jen 23 dní paráda že.
Profilova fotka
Je je, už jen 23 dní na předsvatební šílenství :-) ....a my stále nemáme prstýnky :-( , tedy, už jsou skoro hotové, snad to zlatník stihne :-) a nebude nás čekat nepříjemné překvápko. Přeji všem pevné nervy - jdeme do finále!
Tak jsem dneska zabalila kupu oznámek, zítra to půjde na poštu... Ale tam jenom pár, do ciziny, jinak zbytek bude asi osobně... Za pár dní se vrátí tchýně z dovolené, plná energie 8-( A budem muset řešit jak ona si představuje naši svatbu.. ještě že zatím neví, že se budem po svatbě jmenovat po mě, to by na tu svatbuasi ani nešla :-N
Profilova fotka
Ty brďo, to jí teda připravíte pořádný překvápko:) Ale třeba to tam nebude ani vnímat. Můžu se zeptat, proč se budete jmenovat po Tobě? Nic mi do toho není - samozřejmě. Já jsem to na Michala taky zkoušela, ale nějak mi to neprošlo :) Je to holt hrdej chlap:) Holky, budete řešit nehty? Jaký je budete mít?
To by mě také zajímalo, já jsem to také zkoušela ale jen ze srandy a to bych nevěřila co z toho vyplyne. Bylo to hrozně srandovní...a nepřipadá to v úvahu. :-D Já nehty mám svoje docela hezké a nenosím gelovky, nechám si asi udělat od profíka francouzskou a nechám to na přírodě. Nechce se mi ničit svoje nehty umělýma. Asi by to vypadalo lépe ale ty následky riskovat nechci. Zase si říkám v přirozenosti krása. Já nejsem ani na třpytky nebo perleťové laky, používám jen bez barvý nebo jen klasickou francii. Na nohách budu mít to samé ale to mi udělá pedikérka:-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak po delší době jsem se sem konečně dostala, měla jsem fofry jak v práci tak v osobním životě, v neděli jsme našli hezký byteček a včera podepsali předkupní smlouvu..jupiii. Nám nestačilo zařizování svatby, my si to museli opepřit ještě sháněním hypotéky :-D
Profilova fotka
doufám, že sem dáte po svatbě všechny holky fotky, už se nemůžu dočkat, až Vás všechny uvidím jako krásné nevěsty ;-)
To je jasná věc, že se určitě pochlubíme:-) Jaký jste sehnali byteček???
Profilova fotka
Azeret.: přesně - nám vybuchlo bydlení (měli jsme se nastěhovat do bytu, kde teď bydlí Míšova ségra - ale nestíhají dostavbu baráku), takže jsme minulý pondělí podepsali přednájemní smlouvu:) Byl to docela mazec něco sehnat, protože to chceme fakt jen cca na 3 měsíce - a takhle krátkodobě nikdo pronajímat nechce. Ale nakonec jsme našli krásný hnízdečko lásky - maličký, ale krásný :) Příští středu ho jedeme převzít, pak koupit gauč, pračku a ledničku - to pro začátek bude stačit:)
Profilova fotka
kasparci: tak to blahopřeju, určitě se musím moc těšit, my se budeme stěhovat sice až někdy v září, ale už teď se nemůžu dočkat a v noci nepsím, jak přemýšlím, co kde bude stát :-D katruska: je to byt v Praze, novostavba měsíc před kolaudací, byla akce do konce měsíce sleva 150 000,- tak jsme se museli rozhodovat rychle. Ještě nás čeká vyřizování hypotéky, ble :-p
Profilova fotka
no těším se děsně! Furt jsme si říkali, že tohle přechodný si najdeme jen něco úplně obyčejnýho, žádný luxus, ..... nakone je to byteček 9 měsíců starý - takže je pěkný, je tam všechno nový, ..... no co Ti budu povídat, vždyť prožíváš to samé:)
Profilova fotka
Ahojda holky, všechny Vás zdravím! To jsou tady novinky :-) Moc Vám nové bydleníčko přeju! My teď o víkendu jedeme rozvážet koláčky k nám domů. a mám šatičky na převlečení tady z beremka. Vzhledem k tomu, že dál beru léky, se kterýma nesmím na sluníčko, jsem vzdala naději na solárko a matlám se Garnierem s kapkou samoopalováku (a slyším, jak jsem prý krásně opálená :-) ) a nehty budu mít určitě gelovky s francouzskou manikůrou a asi nějakým jemným zdobením.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?