20 červen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem holkám a příznivcům brms,hledám ty které se budou vdávat 20.6.09,tak pište,pište
Profilova fotka
katruska: my si taky platime vsechno sami, takze take mi prijde rozlucka uz trochu moc. Abych se priznala, ani nevím, koho bych tam pozvala, protoze ty nej kolegy(kamarady) jsem pozvala na svatbu a přítel, ten zajde maximálně na pivko s tatkou :-D , takze taky nic velkého :-D Podle mě je to fakt zbytečné
Profilova fotka
katrusko a co svatební cesta? svatbu už máme tak nějak pořešenou, takže teď už jen vymýšlíme nějakou exoticu. - samozřejmě až v zimní sezóně :-D
Profilova fotka
Holčiny, díky za "květinové ohlasy" - necháme si je udělat v květinářství, budeme mít stoly do "U" takže na ty dve delší něco malého plochého ( viděli jsme u nich foto a vypadalo to moc pěkně), v restuaraci si paní účtuje 1 500,- za výzdobu stolu i s kytkama, asi z nás nebude mít radost..... :-( Téma rozlučky jsem chtěla nakousnout ale byly jste rychlejší - mám dojem, že se jen muži loučí se svobodou, v každém případě ani jeden z nás nic podobného neplánuje, nedávno jsem se "rozšoupla" při oslavě svých narozenin a Martin je má krátce po svatbě.Místo rozlučky si kamarády zveme na večerní raut a tanečky...katruska, neměj výčitky, taky na vše nemáme peníze :-( azeretka - kytku pro sebe ještě definitivně nevím, horké favoritky jsou růže ( ale nesmí vonět, jsem alergik a nechci si celou svatbu prokašlat) nebo gerbery - ty mám moc ráda, okolí to ví a neustále je dostávám, chtěla jsem nějakou změnu ..... :-) kocatko - zítra ti fandím na dálku, loni jsem si touto dobou "střihla" velkou státnici z angliny a taky jsem měla nervy na pochodu, Buď v pohodě!
Azeretka: svatební cestu plánujeme také až na podzim. Hlavně uvidíme jestli nám zbydou nějaké peníze. Nechceme se za dlužovat. Každopádně jedeme v srpnu na Hracholusky. Já jsem dost vytížená v práci a tak v létě asi volno nedostanu. Pokud nám zbydou prašule vydali bychom se někam k moři později. K tomu večírku: já asi pozvu svoje nejmilejší od Ováče, stejně mám skoro všechny kamarádky těhulky:-) aspoň nám nebude špatně :-p želva40:to mi je líto, že jsi alergik. Já ještě také pořádně nejsme rozhodlá co s těma kytkama na stoli. Musíme zajít do té restaurace a popovídat si o tom... Kočátko: hodně úspěchů přeji....držíme pěsti!!! :-)
Profilova fotka
Holky, poraďte..práve jsem zjistila, že nemám zakladní věc a to vývazky. Kde jste koupili? Nejdřív jsem měla v planu udělat je sama, ale nemám z čeho, tak je budu muset narychlo někde koupit :-|
Tak a mám to za sebou. Mám 2 a jsem šťastná jak blecha.... Z osmi lidí to tři nedali, zbytek měl tak půl napůl 2 a 3, ale jednička nebyla žádná... Moc děkuju za podporu, dost to pomohlo nervíkům :-) Ještě zítra zkouška a pak si dopřeju pořádný relax... Vana plná vody, pěna, knížka, moct jít pozdě vstát Jé, já se tak těšíííím. A taky konečně dořeším tu svatbu :-D No, naše svatební cesta bude zajímavá =-) Nemáme moc penízků, oba studujeme a nevíme co bude, máme nějaké plány, tak nechceme vyhazovat... Takže asi pojedem na pár dní někam po republice, možná na Slovensko, ale fakt asi minimum, jenom tak ,abychom si užili sebe navzájem. Máme na to stejně týden, protože pak jedu na tu stáž, takže žádné velké lebedění nejspíše nebude. Snad si to vynahradíme přes zimu nějakým last minute nebo tak něco. Trochu je mi to líto, ale nedá se svítit, peněz víc nebude a času taky ne :-S No a vývazky... Podle svatrbního plánovače už jsou v krabičce, připravené. v reálu se na to asi vybodnu. Pořád váhám, jestli to nezruším, nepřipadá mi, že by to někdo nějak zvlášť oceňoval... Nevím, no. Pokud je budu dělat, tak sama. 10m stužky vyjde na 18 Kč cca a špendlíky moc drahé nebudou. Tady na beremku se i řešilo jak se to dlěá, takže pohodka svatební cesta vývazky
hmm... dlouhé a s ocáskem na konci :-D Toho ocásku si nevšímejte 8-)
Profilova fotka
tak to moc gratuluju, určitě velká úleva ;-) Zrovna jsem procházela nějaké eshopy, ale nechce se mi za to vyhazovat stovky, já vím, že je to v celkovém rozpočtu svatby zanedbatelné, ale asi mi buou stačit klasické voničky s obyčejnou bílou mašlí..moravská klasika, jednoduché a nepřeplácané ;-)
Profilova fotka
Kocatko - moc gratuluju, pořádně si to teď užívej!!! A vítám nové přírustky:) - dlouho jsem tu nebyla
Profilova fotka
kocatko - gratuluju ! mašličky na myrtu jsme koupila hotové v galanterii - 20 ks za 43,-Kč, ještě koupím obyč špendlíky a je to,s ničím se mi nechce dělat a asi ani nikdo žádné umělecké dílo neočekává
Profilova fotka
Kocatko, velká gratulace!!! Ahoj holky! Vývazky jsem kupovala ve svatebním salonu 5 Kč/kus, podle mě je mají ve všech salonech v různých barvách. Mají je i na všech e-schopech i za 3 Kč. My dneska vyzvedli prstýnky. Jsou krásný!!! A rozlučku neřeším. Já mám kámošky 200 km daleko, takže to asi neklapne. tenhle víkend jdeme na grilování a přítelovi kamarádi budou určitě tak "milí", že budou rejpat, kdy bude svíca, tak doufám, že to přítel nějak ustojí :-)
Holky, ěkuju za gratulace, jste zlatíčka.... já jsem tak ráda, že už to mám za sebou 8-)
Článek se načítá
kocatko--jéé :-) ..taky moooc gratuluju!!!!
Profilova fotka
My máme rozlučku příští víkend - i když já tomu rozlučka neříkám. Jedeme na chatu - grilovačka, .... Já tam budu mít jen bráchu s přítelkyní a 1 kamarádku - ostatní mají taky problém s dopravou. Zbytek budou Míšovi kamarádi, kteří mají trošku problém s tím, že je to i s hoĺkama, ale to mají smůlu. Do hospody můžou kdykoliv a můžou tomu říkat třeba i rozlučka se svobodou:)
Profilova fotka
Dani, jak je? My to máme dneska měsíc a Ty už to máš úplně za pár:)
My rozlučku bedeme mít následovně: miláček půjde jednou s mýma 2 bráchama a taťkou na terasu a popijou domácí pivo a mooožná půjde někde sednout s 3 kámošema, ale platí si každý sám. No a já asi sednu s holkama z vysoké, trochu pokecáme a bude... Nijak to neorganizujem, nic velkého a tak. O žádnou svobodu nepříjdem, tak proč to zapíjet :-D
Profilova fotka
kocatko, přesně:)
Kocatko: blahopřeji :-) Já totaké nějak nebudu řešit. Pozvu těhule do Ováče na koktejl a s ostatníma kamarádkama půjdeme na Bowling:-) bude sranda a to si mylsím, že je více než dost. Snoubenec si chystá něco velkého a akorát mě tím zlobí. Co člověk nadělá...jaká pak rozlučka se svobodou, vždyť nás do toho manželství nikdo nenutí, ne?? Dneska jdu konečně shánět čelenku do vlasů, doufám, že něco hezkého seženu. Tady v malé "Moskvě" tedy v Karlových Varech skoro nic není:-(
Profilova fotka
Jejda holky, to ze to máme za měsíc vím a jsem stále v pohodě, jakoby se mě to netýkalo, ale jak jsem koukla na Dančin datum, tak ve mě uplně pichlo, když jsem si představila, že i já to budu mít za chvíli taky tak. Uff, budu nést asi hodně stresově :-S
Já jsem tedy zatím v klidu ale myslím si, že to přijde přelomem května - června....budeme z toho trochu na nervy ale my to zvládneme:-)
Profilova fotka
jo jo, máme to za třicet :-) nebo :-( ???? Jaké si berete punčošky - samodržky pod šaty - bílé nebo tělové? jestli tedy nějaké...kvůli botám musím, jinak bych měla totálně sedřené paty, jen nevím jaké, dnes mě to teprve napadlo řešit....doufám, že nezapomínám na něco podstatně důležitějšího :-|
Profilova fotka
já mám koupené bílé :-)
Mě bylo řečeno, že spodní prádlo by mělo být ve stejné barvě a tím i punčošky. Já mám vše v šampani. Zakoupila jsemto v půjčovně:-) za slušný peníze. Mám samodržící:-) Jsem na to zvědavá:-) Mě by se tedy líbili tělové a s se šampaň krajkou ale ty jsem buhužel nesehanala....
Profilova fotka
taky mám bílé punčocháče ;-)
Profilova fotka
takže bílé šaty, bílé punčocháče, myslele jsem si to ale nebyla jsem si jistá, díky :-)
Profilova fotka
Ano - bílé šaty, bílé punčochy, bílé spodní prádlo, bílé boty, ...... celá v bílém:)
Skoro jako bílá paní :-D Máte podvazek s trochu modrým??? Já zjistila, že nemám nic modrého :-|
Profilova fotka
podvazek dostanu k šatům - myslím si, že bude modrý. Ale já jsem si koupila zeleno - bílý:) takže modrýho asi nebude nic. půjčený třeba šaty, nový boty a starýho taky asi nic. Tohle nějak asi řešit nebudu. Docela ctím tradice, ale tyhle se mi nehodí:) Nedávno jsem se dozvěděla, že by nevěsta měla před svatbou dostat kytku od svobodnýho muže, tak budu se muset někomu v nutit. Třeba brácha by se toho mohl chopit:)
kasparci--já to mám dneska za 22 dní!!! :-N :-N ...začínám být opravdu hodně nervozní... :-N ...dneska jsem se každé dvě hodiny budila a přemýšlela co musim ještě zařídit,kam zavolat,na co nezapomenout....už mi nestačí ani dva sešity...ještě mám bloček v kabelce a píšu a píšu poznámky a nápady po cestě ... :-D :-D ....mám to o to horší,že máme večer grilování na chalupě,tak jsem včera balila sklo,příbory a spoustu dalších věcí do krabice....do toho právě ty seznami jídla,ráno na pohoštění,a pak na večer na grilování...ale to zase musim vymyslet ruzné marinády .... 8-) ...snoubenec ted dostal rozpis práce ted na chalupu,protože já ted víkend pracuji,tak jede sám.....nevěřil svejm vočím!!! :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj, ja se taky přidávám k bílým nevěstám, mám bílé šaty, závoj, botky, spodní prádlo i samodržící punčošky :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?