20 červen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem holkám a příznivcům brms,hledám ty které se budou vdávat 20.6.09,tak pište,pište
Profilova fotka
Tak to je síla! To čubrním! To je mi jí moc líto! Ona se tak moc těšila! Třeba to ještě dají dokupy! A jestli ne, tak si musí říkat, že lepší teĎ než za půl roku. Ale stejně je to hrozný, to si ani nedokážu představit
Taky mě to moc mrzí :-S Málem jsme taky svatbu rušili, taková krizovka, ale oba jsme se vzpamatovali... Třeba to taky tak dopadne. Ale pokud je to vážné, jak psala kasparaci: radši teď než chvíli po svatbě. Ale stejně je mi to líto, vím jak by bylo mi... Škoda myslet :-(
Profilova fotka
Holky, to jste mě docela šokovaly, Oleandr jsem považovala za tu klasickou tešící se nevěstu, která našla toho pravého....udělalo se mi z toho úplně ouzko :-|
Profilova fotka
Holky tak už jen 43dní to nám to utíká :-D to je měsíc a 13dní já už se nemůžu dočkat. Musela jsem si změnit identitu z prochazkovelibuse na povel adminů z důvodu krycího se nicku.
No, už je to za dveřma... Tchýně se neustále chce sejít s mojí mamkou aby "si" to naplánovaly. Ještě že mamka je zlatá a urputně se brání s tím, že půjde až s náma, abychom si sami řekli jak to chcem my :-p
Holky, nám to tady úplně stagnuje.... Neděláte si seznam na co ve svatební den nesmíte zapomenout? Jako např. kytku, pprstýnky, kapesník a tak? Já si ho asi udělám, akorát nevím, co tam napíšu :-D Jinak jsme se chtěla zeptat, jak to máte s kytkou.. Kupuje a vybírá vám ji ženich nebo samy?
kocatko--já to mám ještě o týden dřív..takže dneska už jen!!!35dní!!!!!!!!!!!! :-N :-N ....kytku si chci vybrat sama....ale dojdeme tam spolu ....pak už jí jen vyzvedne a zaplatí.. :-D :-D ....Seznam si zatím připravuji akorád v hlavě....ale budu to taky muset hodit na papír,jinak mi přezkočí... :-N :-N ..tím,jak všechno stěhujem den předem na chalupu,to bude pěkná honička!!!!!když na to zažnz myslet,mám hned motýli v břiše..se bojim,že na něco doma zapomenu a pak to bude pěknej prušvech....80km se pro to vracet nebudem.... |-|
No, já si taky počítám méně o týden, protože 19. května mám "malé státnice" - takže teď budu celý týden šprtat ať nevyletím, to by se mi pak špatně plánovala svatba... Akorát mě to celkem začalo děsit. Bydlíme zatím zvlášť oba u rodičů a po svatbě se celý život převrátí vzhůru nohama. A to ještě asi pojedu na 13 týdnů na stáž jak to tak vypadá... Tak to bude fakt zajímavé :-N
Profilova fotka
kocatko - z čeho děláš státnici? Fandím ti ať se zadaří :-) Napsat si sezman na co nezapomanout je dobrý nápad, stále si říkám, že budu aktualizovat naše předsvatební splněné úkoly a nějak na to není čas.. :-( a občas zapomeneme informovat maninky a jede to potřech liniích :-S ,no, dorty jsou už vyřešené.... Kytku si vybírám za asistence nastávajícího, včetně na auto a výzdobu na hostině, o placení se dělíme rovným dílem, tak jsme se dohodli, a nejen u placení kytek :-)
Profilova fotka
Ahoj, už se nám to krátí, že? Furt si říkám, že je čas a ono houby:)
jj..krátí...ted to začne...placení a placení... :-S :-S ..včera jsem to zpočítala a je mi krapet ouzko.....no,snad to vyjde...svatbu si platíme sami...a ikdyž nás bude tak 15-20 lidí,tak to stojí děsně peněz.. |-|
Dělám z angličtiny, studuju vražednou kombinaci 2 jazyků, bohužel :-S Právě pořád přemýšlím nad tou kytkou, pokud to nechám na miláčkovi tak to bude zařizovat tchýně (on si s kytkama moc nerozumí) a dostanu nějaké obrovské koště... Chci jenom malou kytičku, aby mi nezavázela :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky, ja vcera taky posilala zalohu na restauraci 30tisic...uf jeste doplatit druhou polovinu :-S
Profilova fotka
potrebovala bych poradit ohledne narozenin mé draho polovicky, ma je hned dva dny po svatbe a za ty roky vymysleni jsem uz bezradna...poradte prosim..jo taky jeho segra bude mit tricatiny v den nasi svatby, tak to taky nevim :-|
azaretka-když měl nedávno narozky muj drahý..koupila jsem mu metrového vodníka..... :-D :-D :-D ..on si přeje mít na chalupě krásné jezírko,tak mě to napadlo...k tomu bár blbin a bylo to..trochu sem se bála,co tomu řekne....ale když to rozbaloval ,tvářil se u toho jak malé dítě nad véélikým autem....mělo to velkej uspěch!!! dneska ho má na chalupě zatím v předsíni a já se vždycky večer leknu,že tam někdo sedí.... :-D :-D
Profilova fotka
Budete něco dávat Vašemu "novomanželovi"? Jinak můj Michal měl v listopadu 25 a koupila jsem mu paraglidingový let:) Byl to jeho sen. Teď čekáme, až zavolají, že jsou vhodné podmínky a že budou lítat někde poblíž:) To byl zatím dárek s největším úspěchem - nikdy nezapomenu, jak se tvářil - furt si myslel, že je to nejaká společenská hra - vůbec to nečekal, .... byl prostě úplně boží:)
Profilova fotka
adrenalinové zážitky jsou super, Miša takhle skakal tandem..ted jsem se divala na let balonem, ale pro dva, to vyjde uz pres 10 tisic a to je moc :-( ..kazdopadne jsem pro pripad nouze objednala listky do divala na onemanshow...uz se nemuzu dockat vodkín je taky super napad, bohuzel to bez te chaticky neni ono :-(
Profilova fotka
tak na svatbu mam zamluvenou i manikuru..ja v zivote nebyla ani na manikure ani na kosmetice, tak bud mit diky svatbe same premiery..teda krome svatebni noci :-D
Profilova fotka
Můj Míša si vždycky snil o seskoku padákem - ale mají v rodině určitý zdravotní potíže, při kterých by to nebylo moc bezpečný, tak jsem nechtěla riskovat. A ve svatební den Míša dostane jmenovku na dveře:) Nikdy jsem netušila, jaký to je problém:)
Profilova fotka
já jsem se taky rozhodla pro nehtíky - hlavně proto, že je mi jasný, že by se mi před svatbou určitě nějaký zlomil:) A protože jsem si chtěla trochu zvyknout, tak jsem byla na svých prvních nehtách už ve středu:)
Profilova fotka
jmenovka na dvere, tak to je super darek, to je krasne...to je jako kdyz zjistis, ze cekas miminko a das manzelovi jako prekvapeni male boticky... ;-)
Profilova fotka
:)
Profilova fotka
a jakou jmenovku jsi vybrala? predstavovala bych si nejakou rucni vyrobu na zakázku, ale na netu jsem nasla jen obycejne hlinikové ramecky s prazdnym papirkem nebo Medvidka Pú a ten vypada zatím nejlíp :-D ...ale bez toho prijmení to neni tak symbolické :-|
Profilova fotka
jee, ted jsem objevila krasne kocicky ;-) kasparci, ty jsi zlata..tvuj napad me moc nadchl, dekuju :-) :-)
Profilova fotka
no to byl právě hrozný problém Nakonec jsem našla na netu firmu, která ryje do skla. Znělo to zvláštně, ale byla to jediná možnost, jak mít jmenovku jinou, než vytisklou na papírku:) Sice jsem byla trochu zklamaná, když to přišlo - je to jakoby obdélníček zrcadla a na něm je vypískované jméno. Ale už se mi to líbí - je to zvláštní, ale neokoukaný:)
Profilova fotka
to musi byt pekne a vydrzi to naporad, ja nasla spis takove roztomile, podivej http://www.svatbadekor.cz/katalog/kat...
Profilova fotka
ty jsou boží:)
Profilova fotka
také řeším podobný problém - co dát za dárek novomanželovi k narozkám krátce po svatbě ;-( - vloni měl půlkulatiny "vykoupala" jsem ho (i sebe) v pivních lázních,vůbec to nečekal, nemělo to chybu :-) i když o tom slyšel samou chválu :-D ,letos zatím žádný nápad :-( vy si budete dávat nějaké svatební dárky navzájem? to mi asi zase něco uniká.....měla jsem teď narozeniny tak to nejspíš nebudeme řešit, na dárky nemám fantazii :-( ,ostaně, dostala jsem příspěvek na kosmetiku a umělé nehty,ty jsem nikdy neměla, snad mi aspoň jeden den vydrží..... (manikuru mám objednanou na pátek odpol.před svatbou) kocatko - držím palce, vím o čem je řeč, snad budete mít "lehčí" rok testů :-)
Profilova fotka
my si asi dárky dávat nebudeme, ale tu jmenovku mu prostě chci dát. beru to jako symbol našeho nového začátku
Profilova fotka
My si taky nebudeme davat zadne darky, udajne by meli dat darek pritelovi rodice neveste, ale taky jsem slysela, ze ma davat darek zenich neveste, tak kdo vi, jestli se to vubec da brat jako tradice, je to jedna baba povidala a kazdy si to prizpusobil, jak mu vyhovovalo...my jsme si rekli, ze je to zbytecnost

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?