20 červen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem holkám a příznivcům brms,hledám ty které se budou vdávat 20.6.09,tak pište,pište
Profilova fotka
Ahoj holky, maličko mě uklidňujete s dodvolenou či svatební cestou po ČR, postupně rekonstrujeme byt takže na moře můžeme zapomenout ;-( :-( ,snad příští rok :-) .Posílání oznámení jsem řešila docela dlouho, po dohodě s maminkami to provedeme následovně - vzdálení to dostanou poštou asi měsíc před, zbytek až se budou rozvážet koláčky - ty budeme mít v pondělí odpoledne před svatbou, stejně všicnhi o naší svatbě vědí, šokovou terapii jsem raději zrušila.... =-) :-D
Profilova fotka
Máme hotový návrh oznámení..jupiiiii :-) Snad to bude do dvou týdnů vytištěno, ať můžem rozesílat
Profilova fotka
no holky, kde jste všechny, svatba pomalu za rohem a nikdo to tu se mnou neprožívá :-|
asi je nějaká jarní unava... |-| |-| ..a ještě mi nějak chybí těšeníčko na svatbu....potřebovala bych nějaké poslat... :-D :-D :-D
Profilova fotka
Tak holky už jen 2měsíce a 2dny :-) :-) :-) což je 62dní takže co? Tohle je dost velké potěšeníčko nebo ne? :-) :-) :-)
Tak tady je to teda fakt jak po vymření :-D To je tím sluníčkem venku. Akorát já jsme nemocná tak trčím doma u počítače... Taky mám návrh oznámení, bráška se rozhoupal tak uděláme pár úprav a pustí se to do oběhu. Cena bude nejspíše obstojná, máme to udělané jako fotku. No a v pondělí jdu pro prstýnky. Tak co už máme zařízené: - oblečení komplet pro oba i s bižu pro mě, chybí mi akorát botky, to bude oříšek a závoj, ten spíchnem doma asi tylový - kostel, kněze, scholu, výzdobu kostela, přípravu - restaurace zamluvená, menu co kdo chce :-D - prstýnky, seznamy hostů na obřad i na raut, svatební dort Tak jsem se pochlubila jak jsem šikovná, teď se pochvalte vy :-D Ještě pořešíme hlavně výslužky, doděláme a rozešleme oznámka a kytky pro nevěstu a mamky. Jo, a vývazky. Líčit se budu sama, nehty mi nazdobí snad známá, učeše mě asi mamka... Tak nevím co mi ještě chybí. Z toho důležitého snad už nic.
Profilova fotka
Ahoj, tak já měla o víkendu plodnou sobotu, koupili jsme boty pro snoubence i pro mě a jsou rozkošné, k tomu má i samodržící punčošky, výběru bot jsem se bála nejvíc, ale ty pravé jsem nakonec našla :-) Taky jsme počítali zákusky a koláčky, to byl docela oříšek, ale máme konečnou sumu, parada s bud. tchánem jsme nakreslili a vyměřili rozměry slavobrány, takže výroba již brzy začne...takže co zbývá? koupit snoubenci košili a kravatu a můžem jít na věc :-D
Profilova fotka
Tak to gratuluju. Mně minulý úterý přišlo spodní prádlo, punčošky a košilka. A dneska přišel dáreček pro Míšu - budu pro něho muset na poštu:)
Tak už máme prstýnky doma :-)
Profilova fotka
Jé, tak se pochlub ;-) Ať můžeme obdivovat
Holky!!...a ted si budeme psát,co nám ještě chybí!!!!!!!!!....a mě toho chybí opravdu hodně,ale spíš drobnosti,ale je jich hodně,a vubec nemám čas... :-N ..v práci to je kalup,a pak jsem doma tak unavená... :-o ..ted jsem měsíc vubec nic nezařizovala,ani nekupovala...musim se do toho pustit.... =-)
však to je nejlepší napsat si co chybí, aspoń na nic nezapomenem. Kasparci: pokusím se je vyfotit a plácnout na web :-)
Článek se načítá
napsané to mám...snad všechno :-( ...ale ten čas....a taky se bojím,aby sme měli dost peněz..si svatbu platíme sami..a mámstrach,abych se moc nerozjela a pak neplakala,že nemám... :-N
Nejlepší na tom všem je, že už mě přešla fáze křečovitého těšení i fáze "všechno musí být perfektní". Zrovna jsme ve fázi, kdy se hlavně strašně těším na obřad a že budeme manželé a na společný život a ten zbytek mi začíná být celkem ukradený když to tak řeknu. Chci aby nám to oběma slušelo a abychom byli oba radostní a jestli budu mít kytku z kal nebo kopretin mi je fukec :-D
Profilova fotka
super přístup kocatko! Když budete spokojení vy - bude to krásná svatba - a o to jde! My se těšíme taky hlavně na to, co bude po svatbě. I když minulý víkend jsem mluvila s manželkou mýho bratránka a ta mě upozornila, že nejhorší je to měsíc před a měsíc po :)
TeĎ máme období, kdy na sobě úplně visíme, jsme oba jak na růžovém obláčku, tak doufám, že idylka nesplaskne den před svatbou :-D Ale jinak to nebude žádná sranda, snoubenec má nejisté zaměstnání, já studentka, bydlet někde musíme... Uvidíme no, snad to zvládnem. A měsíc po: no, snad to vyjde a budu v cizině právě na ten kritický měsíc :-D
Profilova fotka
Ty hned po svatbě odjíždíš sama do zahraničí??
:-D :-D ..nejhorší to je prvních pět let!!!!!pak.už se znáte..konečně... :-p
kocatko--tak to máme stejnou fázi.. :-D ..taky už je mi kde co jedno...stejně se člověk všem nezavděčí...začínám to taky brát trochu s nadhledem...ono to vždycky nějak dopadne....lidi stejně nejvíc zajímá žvanec,a jestli jsem měla takovou,nebo makovou výzdobu,nebo kytku je jim šumák.... :-D :-D
když sem dneska četla holky,co se vdali o výkendu...myslím,že ani nechápali,že už je to za nima ... :-D :-D ..a takévé to byly přípravy.... :-N
kasparci: jop. Jedem na týden zatím nevíme kam na svatební cestu a pak minimálně na měsíc odfrčím asi do Francie :-) Taková trochu dekadence, my máme vždycky všechno originál :-D
Profilova fotka
jejku, tak to by se mi nechtělo hned po svatbě odjet. My spolu nebydlíme, takže se hrozně těšíme na to, že budeme spolu pořád:) Dan: to nemyslím, že bychom se měli sžít během měsíce:) Ten první měsíc bude zmatečný - všude nahlašovat změnu bydliště, ....
kasparci--no,zrovna jsem to dočetla... :-N ..a prý to má být nahlášené do osmi dnu!!to snad ani nejde,když odjíždím na týden .....snad se to nezblázní...... |-|
no, však on to miláček přežije :-) My taky nebydlíme spolu, ale aspoň budeme mít to těšení delší. A já vyjet musím kvůli školy... A maličko pošetříme, ten měsíc bude manžel bydlet u rodičů, takže penízky z první výplaty odloží bokem a pořídíme něco většího..
Profilova fotka
Jasný! Tak ať výjde vše podle plánu! :-)
Tak nějka se mi ta svatba skládá jako puzzle. Před pár minutami volala mamka že má mašle na vývazky, zrovna jsme dodělali návzh na oznámení.. jupí :-)
Profilova fotka
Budeme tím teď žít čím dál víc :)
Já jsem osobně spíše ráda, že ty věci už jsou zařízené a nemusím pořád chodit za mým drahým a řešit to s ním :-D Moc na to není a vždycky velmi ocení když mu donesu 2-5 možností a on jenom řekne "To" :-D Ale je zlatý a snaží se , to nemůžu říct že ne
Profilova fotka
Můj Michal to docela chce řešit se mnou. Ale máme to trochu zamotaný s tím, že jsme 80 km od sebe. Takže řešíme hodně věcí přes skype, přes internet, ......... pak víc věcí zařídíme, pak zase jen plánujeme, ....... a tak :)
Profilova fotka
Nějak se to tu seklo na bodu mrazu. Už se nám to krátí jen 59dní

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?