20 červen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem holkám a příznivcům brms,hledám ty které se budou vdávat 20.6.09,tak pište,pište
dani - no ja to dala nasim predevcirem, hned jak jsem dosla domu, uz jsem jim to cpala a po pul roce jdu na kafe se svedkyni i ja a hned ji to take budu davat :-D :-D Podle me hadky stylu rvani jako lev nikam nevedou....proto to budu radeji resit v tom klidnejsim duchu...navic se mi to ani nelibi....ale muzeme si napst za par let... :-D :-D :-p
Profilova fotka
jee kocatko, to jsem byla já..ta je moc hezká, děkuju za tip, hned jí písnu ;-)
dani - na branu neco zeleneho, nejake bile kytky a nejaka bila stuha? nevim jakou mas predstavu :-(
azeretka - tu organzu jsem videla v e-shopu....
Profilova fotka
holky, tak ja nevím, pořád se rozhoduju mezi těma organzami, myslím, že je to to nejdůležitější, co na tom stole bude, co dá všemu ostatnímu nějaký řád, ale jsem nerozhodná..o víkendu nad tím musím sednout s mamčou a segrou a něco už konečně objednám
oleandr-představu právě nemám.. ;-( ..to,co mám v albu je dost nerealizovatelný.....je potřeba to ho něčeho na tu bránu..5m...a to je dost...když jsem to zpočetla,tak jen výzdoba ,co prodávaj v e-shopech,by vyšla na 700-800Kč.....a to se mi zdá na dvacet minut dost... :-N :-N
tak me napadlo, ze musim jeste objednat autobus, abych mela vubec nejake svatebcany na svatbe :-D azeretka - uvidis co ti reknou doma a podle toho se rozhodnes ;-) dani - chce to nejakou predstavu, abys podle ni mohla jednat, zkus posmejdit po netu.. ;-)
Tak a jeste jsem si objednala parfem,vyhmatla jsem slevu :-D Proc si neudelat radost ze?
Profilova fotka
k oznámením - díky za tip, myslela jsem si to tak :-) maminky je už mají ale v našem okolí to bude pro pár lidí šok, moc jsme to nerohlásili - otázka zní : šokovat nebo varovat? :-. držím palce všem, které se zatím těší na společné soužití, ať jim to klape - my se o to snažíme už nějaký ten pátek :-) i když narážíme na nějaké rozdíly v povaze a zájmech, ale vše je o toleranci
oleandr--a jenom jeden autobus??? :-D :-D tam tu vesnici nenarveš.... ;-)
dani - haha, budes se asi divit, ale i my na dedine mame auta :-D :-D :-D :-p Autobus je pro zbytek :-p :-D
zelva - ja bych sokovala, osobne bych si vychutnala ty prekvapene vyrazy :-D :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
oleandr - dobrý nápad, ono to možná tak dopadne.... :-.
oleandr-- :-D to je jasný,že máte auta!!!to vím i já!!blondýna... :-N :-N :-N ...ale neumím si představit ty lidi,co nastupují do autobusu na svatbu.... :-D :-D
Profilova fotka
Tak už máme oznámení - je krásný - jaký jiný by taky mohlo být, když je naše ;-) Ol: jaký parfém sis koupila, jestli se můžu zeptat?
Profilova fotka
Kasparci: super! Já právě místo toho, abych něco pořádnýho dělala (úplně předčasně) nadepisuju obálky :-D :-D :-D
Profilova fotka
My jsme je včera přivezli a před spaním jsme je skládali dokupy a obálkovali :) Pak jsme ho šli ukázat Míšovým rodičům - s tím, že jim ho jen ukazujeme a že ho dostanou až tak za měsíc, že je ještě brzy. A oni ho už nepustily z ruk :-D Takže zítra ho dáme i našim a jinak ho rozpošleme(rozvezeme) koncem dubna. A těm, kterým budeme dávat koláčky, ho dáme až těch 14 dní před svatbou. A Míšové straně to rozvezeme koncem dubna a koláčky pak už dostanou jen samotný:) Máme to komplikovaný :-D
Tak holky uz jsem koupila i lahev pro nastavajiciho tatinka, snad mu to bude chutnat. :-) kasparci - me se libi parfemy od Gucciho,takze jsem si objednala Envy me. Shodou okolnosti na nem byla zrovna sleva, stal neco pod 1000,- No a ja si rekla,ze kdyz porad setrim,ze tu radost si udelam a ze stejne mi budou v breznove vyplate vracet dane,tak to ozelim. :-D No zduvodnit si to musim... :-D :-D Jinak gratuluji k oznamenim. milada - ja to delala vcera vecer, jeste koupit znamky a u jedne adresy sehnat smerovaci cislo.... :-D My budeme rozvazet oznameni mesic dopredu po rodine,protoze vikendy travime pracovne a budou svice a rozlucky,tak nam to vyslo na kveten. Ale uz se tesim. Pdle me, jak jsou uz ty oznameni, je to velky krok ku predu. prijde mi to takove zavazujici... dani - a jinak uz jsi poresila ten oblouk jak pod nim budes stat?
oleandr-stále to nevim... :-S ..už jsem to dokonce zadala jako téma....snad někdo poradí... :-N :-N
dani - no a uz se ti tam nekdo prihlasil do toho tematu? Normalne uz me to zacina vice chytat, i to pocasi dneska tak krasne nahravalo - teplicko a slunicko :-) A nemuzu se dockat...myslim, ze jsem zacala uz i hubnout... :-D :-D
oleandr-ále jo..ale moc mi to nepomohlo..bylo to dost všeobecný........počasí bylo supr..jen jsem byla do odpoledne v práci... :-N ...příští týden už konečně jedu na chalupu,tak snad bude taky hezky..
dani - a jak jsi pokrocila s tou organzou? Ja porad premyslim, zda nemam radeji objednat jednu roli na vic a kdyz jsem zacala premyslet nad tou organzou,tak me zase napadlo jestli mam dostatek platku ruzi, ja se z toho zblaznim. No ba, musim se jit na to mrknout a asi to objednam. Jedes na chatu pracovne nebo odpocivat? I kdyz ted pred svatbou odpocivat asi ne ze? Ja musim nakoupit jeste barvy a natirat...vylozene mi to pocasi preje :-(
Profilova fotka
Holky, co se týká hubnutí, já mám opačný problém. Poslední dobou hubnu tolik, že si asi budu zamluvit ještě jednu (neplánovanou) zkoušku šatů... jestli na mě budou držet :-D :-D :-D
milada - to jsme dve, jak zacinam byt nervozni z te svatby, kila jdou dolu a moc toho jidla taky do sebe nedostavam, ale snad saty budou :-D No a prave jsem objednala jeste jednu roli organzy a platky ruzi pro jistotu,radeji aby zbylo nez nebylo. nastesti na to co zbyde mam odbyt,tak se to vrati. :-D
oleandr-na chalupu jedině pracovně!!! :-| ..přijedu ,a budu odpočívat v práci... :-D ....s tou organzou ještě nic....počkám,kolik na konec vubec bude hostu,pak změřim stoly..zpočtu to a koupím..a basta....a stou bránou mě prostě musí něco napadnout...vydím to taky na organzu,nějak to tam omotám...natrhám polní kvítí a bude to...stejně je to u rybníka,tak si svatebčani budou myslet,že je to tak schválně.... :-D :-D ..a hubnu...asi čtyři kg...v pondělí mám vážící den,tak jsem zvědavá... :-N :-N
dani - no vidis jak se nam dari, zatim slape vsechno jak ma, jen aby nam to vydrzelo. Ted jsem si vzpomela, ze se posunuje cas, ale v noci vstavat nebudu a tak jsem to posunula uz ted. :-D No ja bych se na nejake mereni stolu dostala az v patek odpoledne pred svatbou, takze u me od oka a ted uz mam jistotu, ze te organzy a vseho je dostatek :-D Ja budu muset taky vlest na vahu a presvedcit se,kolik ze jsem toho zhubla... :-D
schvalne jsem vlezla na vahu,no jo je to dobre 3 kg dole, 4 kg ale jeste chybi, ale ty si necham na mesic pred svatbou, at ma me telo z ceho cerpat zasoby.... :-D ...nemuzu byt tak prisna... :-D :-D
milada - tak ted jsem si precetla tvuj prispevek jeste jednou a nevim zda jsem jej spatne nepochopila, hubnes nebo hubnes opacnym smerem? :-D
oleandr--tak jsem dneska poprvé zaspala,když se měnil ten čas.... ]-( jsem si posunula večer hodinky o hodinu nazpět,místo dopředu.....no,to teda byl ráno kalup...ale stihla jsem ,co jsem měla jen s 5min.spožděním... no,jo,vás bude celá ta vesnice.. :-D ..to by se blbě měřilo!! :-D ..ale naše svatba při 20 lidech....a to jsem zvědavá,kdo třeba odmítne.....pak budem sedět u jednoho stolu,a všechno moje snažení přijde vniveč....to jsem tu na beremku už taky četla.... :-( :-( ..,jak to měli nachystané,a spousta lidí se omluvila....jenom šaty,kosmetika,učes,mě stojí 8000Kč....nakoupíme maso na gril a pití a pak to budem jíst pul roku... :-N :-N :-N
dani - haha :-D :-D Ale ver mi, ze ja si ty hodiny taky prvni posunula na zpet a pak si rikam, co to delam :-N Veris, ze jsem taky zvedava kdo odmitne? A ver mi, ze pri tolika lidech bych i byla docela rada, kdyby snad nekdo vypadl, no nechame se prekvapit. :-N A taky doufam, ze by to snad ti lide dali vedet trochu vice dopredu, aby to nebyl takovy extrem jak popisujes. No co pri nejhorsim budete mit u Stedrovecerni vecere maso z grilu .... :-D :-D :-D ...ta originalita.. :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?